Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ...
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4
aeonseraph
...
Sigfa
lillaa spiidums ir izcila ideja, tieshi skatiijos un domaaju, ka paaraak pliekans :] Character concepts gan nav tas orgjinaalaakais, but it works. Logo pats pirmais ir labaakais, bet ja pareizi atceros, taadaa pashaa stilistikaa ar tiem pashiem elementiem bija tevis pasha logotips. Visaa visumaa- kruta, taa turi :]
aeonseraph
...
thearnis
es ir mēms... blink.gif Izcili !!!! un lai veicas konkursā!!! smile.gif
Pinky
beidzot ir atkal chupinja labu ziimeejumu, ko apbriinot. paldies. razho taalaak, man jau loti piedur. smile.gif
Pakkun
vienmēr ir patikuši tavi darbi. parasti nav kur piesieties, tāpēc arī neko nesaku, vienkārši apbrīnoju. biggrin.gif
tas dvēseļu āmurs pēc aprisēm mazliet līdzīgs Sgrade blunt'am no lineageII. kā sauc neatceros, jo to slimību esmu atmetis biggrin.gif pats čars riktīgi labs.(thank you, captain obvious) allaž ir vairāk patikuši tādi lielāki, masīvāki, draudīgāki personāži.
aeonseraph
...
Kikyou
Ak šausmas, tas pēdējais man tik ļoti atgādina tēvoci Adolfu pozas dēļ. XD
IPB Image

Tā jau visādi citādi, darbi kā vienmēr kārtīgi. Keep it up!
aeonseraph
...
Alexa De Šarlote
Kaut ko ļoti rēcīgu tu ieliki Kikyou pilnīgi smieklīgi paliek.
Alexa De Šarlote
Sorry par dubult postu, bet te būs mans priekšlikums.
Tā kā būtu laiks redzēt kaut ko jaunu es domāju kādu ilustrāciju vai conceptu kaut kā paliek diezgant garlaicīgi.
Sorry esmu neiecietīga.
FuschichO
Es redzu ko tādu, kas manu aci nepriecē. Laikam jāklusē, citādi sitīs laugh.gif
Arta
Tavi darbi nav īpaši manā gaumē, bet kā tādi tie ir patiešām lieliski, manuprāt. ^^
Tiešām profesionāli izskatās. :]
Pakkun
viena lieta, kas man iekrita acīs no pēdējajām concept skicēm portretiem. džekiem ar ļaunajām/nopietnajām sejas izteiksmēm lūpas ir sasodīti līdzīgas. ja vien tas nav domāts viens un tas pats džeks.. : D
visā visumā fantastiski. kurā vietā ta galu galā paliki dominance war?
Arts
Manliekas,ka pati smukākā lieta zīmējumā ir tas paraksts.
Un simboli ieper!
Cowman
perfect!

bet ir 1ns jaut. vai tu pats vinjus arii ziimee vai arii tikai kraaso?
aeonseraph
...
Haikis
Tā kā pieduries tieši pie jaunu radījumu radīšanas?
aeonseraph
...
Haikis
Hmm.. ir arī kas cits sakrāsots?
aeonseraph
...
Cowman
Tev ir jaabuut sensejos ..nesaprotu kaadeelj neesi
Tigra2
vish ir. XD
Vecā galerija jau toch ir, taču jaunajā vēl nav pietiekmi daudz artworku , tā šķiet.
Cowman
ak taa gan.. biggrin.gif
lilion
Patīk džeks, kas atgādina hitleru, ja būtu kādas spēles chars nekavējoties , to nozagtu.
Lielais briesmonis no skices ir jauks , labprāt gribētu sev mājās tādu plakātu.
Nepatīk bezdzimuma radījums, lai gan ir lieliski izstrādāts par rokām ar jaukajiem nadziņim pat nerunāsim. Laikam tādēļ ka atgadina par kaitinošajiem bosiem dmc, kurus nekādi nevar uzveikt .
aeonseraph
...
Cowman
uuu buus fresh meat
Alexa De Šarlote
Pabeigts !? smile.gif Būs kādas krāsas vai palikts tāds melns un pelēks...???
aeonseraph
...
Kikyou
Te...
IPB Image ...un te... IPB Image
...man šķiet kaut kas nav, ja nu vienīgi viņam tā plauksta ir pilnībā plakana tais vietās. Neliela ēna tā kā prasās. Pārējais tā kā būtu.

Starp citu, tev virsrakstā misēklis. .w.;
Alexa De Šarlote
Ah ta jau skaidrs. It will be some thing interesting.
aeonseraph
...
Kikyou
Āaa. Tad labi.
Misēklis? Es nezinu, Aeonsreaph. Topikam.
aeonseraph
...
aeonseraph
...
Alexa De Šarlote
Godīgi, man nav ne jausmas kādā krāsā tu viņu krāsosi. Es ceru ka ne zilu vai zāļu.
aeonseraph
...
Alexa De Šarlote
Jej, tad sanāk ka ja čuvaks būs zem klaja debesīm tad viņš bus zils a ja viņš būs mežā tad viņš būs zaļš biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Man intresē tas čalītis, kas ir tavā signature viņš ir pietiekāmi detalizēts lai man patiktu. C'mon es neatceros kad es esmu tik labi iztrādātus baltus matus redzējusi.
aeonseraph
...
Alexa De Šarlote
Izskatās ka pacietības tev nav žēl nu kā es saprotu viņš būs ļoti detalizēts vai gadijumā man nebūs jaņem lupa lai apskatītu tavu iespēmjams nākotnes vis detalizētako darbu. Jo man jau likās ka tev pirms tam bij baigi vis detalizēts kur nu vel, bet laikam ka kļūdijos.
aeonseraph
...
Alexa De Šarlote
Sorry, sāku apskaust cilvēkums, kas var uzmest 10000x6520 pixeļus droši vien laiks ir mainīt kādus dzelžus kompī un būs vel jaiegadajās lupa biggrin.gif

QUOTE
Nu man vienmēr ir bijusi tendence pašam sevi pārspēt


Man tendence ir mainīt savu stilu katrā darbā. laugh.gif
aeonseraph
...
Alexa De Šarlote
Jēzus kā man riebjās kad kādreiz, kas nobremzē.

QUOTE
Patiesībā mūsdienās ir diezgan pagrūti atrast oriģinālu stilu, jo kā sacīt jāsaka "visas vietas ir gandrīz aizsistas".


Nav tādu orģinālu vai neorģinālu stilu, domu vai jeb kas. Protams vis atkarīgs kā to pasniedz un kam.
Un cik tava personīgā doma ir intresanta nevis cik orģināla.

Čalītis signature patiešām izskatā visai pretī nākoš iespējams tas ir tas ko es gribēšu ļoti redzēt.

Kā saprotu vairums darbu būs domāti peronīgajiem projektiem ?
Blue Rose


QUOTE
IPB Image


Tam čalītim, vai arī, kas tas būtu, izskatās, ka mute būtu pierē, īpaši labi to var pamanīt, ja zīmējums ir apgriests otrādi. Tas izsktās, pārāk nevietā.
aeonseraph
...
Blue Rose
QUOTE
QUOTE(Blue Rose @ Sep 23 2008, 16:25) *

Tam čalītim, vai arī, kas tas būtu, izskatās, ka mute būtu pierē, īpaši labi to var pamanīt, ja zīmējums ir apgriests otrādi. Tas izsktās, pārāk nevietā.


XD tā nav mute bet gan trešā acs (un jā, tā ir lielāka nekā pārējās). Muti un seju vispār nevar redzēt tapēc ka to sedz maska smile.gif


Bet tur jau tā problēma, ka tā trešā acs, izskatās pēc mutes. Vajag nedaudz pārevidot, nez zīlīti iezīmē vai kaut kā tā. Savādāk tāds pārmutants sanāk.
aeonseraph
...
Alexa De Šarlote
QUOTE
mana topoša artbooka


Tev būs jasaņemās smile.gif
aeonseraph
...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.