Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Party-san!
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
+Chibi+
Cien. biedri!



01.03.2008. (priekš special people - 30.02.2008.; tiem, kam nepielec, jautāt mūsu kolektīvajam ģēnijam GM) notiks kārtējais otaku pasākums pirtī (Mārupē, laikam), ar vienu mega lielu atšķirību no pārējiem tusiem, kas notikuši pēdējo 2 gadu laikā - TAJĀ BŪŠU ARĪ ES! Hehehe.

Anyway, otaku pirts - Mārupe - sestdien - edit: pie ORIGO 18:00 iekshpusē, pie Puksteņa ieejas - 5ls no cilvēka (jo vairāk busit, jo mazāk maksās).

Tātad, tie, kas ir noilgojušies pēc manis, un jā, varbūt girb redzēt arī pārējos, come with money.


Par info zvanīt alt. 28881266 (viņas Tele, cik saprotu.. viņa man zvana tikai no Teles)


alt sniegtā info:

ORIGO cilveeki, seshos saakam vaakties ieksh Origo.
Pieciits par pirti un tip arii paartiku.
Braucam ar autobusu, par braukshanu maksaajat pashi, ja veelaties ko iipashu sev, gadaasiet pashi.
Ja naaceeji seshos netiek, suuta sms, neaizmirst parakstiities.
28881266 (zz)
driikst arii zvaniit

Apavi - iespeejams pa celjam buus dublji. Ja somu nespiezj, ieteiktu panjemt chiibas, savaadaak stagaasiet apkaart zekjiitees vai tajos nedaudzajos chiibu paaros, kas tur ir.
es panjemshu extra chiibas no savas puses.

Brauksim ar 22 autobusu liidz Zolitudes ielai, Aiziesim uz Maximu peec maizes, sulas, salaatiem, mazliet junk. Tad kaajaam dosimies uz pasaakuma vietu, turpceljaa buus jaashkjeerso shoseja neatljautaa vietaa, jo tur paareju tuvumaa nav. peec shosejas shkjeershoshanas nebuus jaaiet ilgaak par 15-20 min (atkariibaa no paarvietoshanaas aatruma).
Apshaubu, ka bus kaads ar savu auto, ja buus, dod man zinju meegjinaashu izdomaat, kaa cilveeks turp var aizbraukt.
Tur buus plasmasas trauki. Ja kaads no riita gribees kafiju driikst pakjert liidzi arii kaadu kruuzi
kaut kaadas kruuzes panjemshu arii es.
Sigfa
buushu

EDIT: kautkaada siikaaka infa par placdarmu nav?
+Chibi+
QUOTE(Sigfa @ Feb 26 2008, 12:38) *

buushu

EDIT: kautkaada siikaaka infa par placdarmu nav?



Cik noprotu, tur jau 2 reizes bija otaku pasēdēšana.. un Dainis teica, ka pirts tur esot laba... hmm..zvani alt, meklē viņu skaipā, vai parunā ar ETM. Es, diemžēl, tur neesmu bijusi.
Church
chibi: esi paarliecinaata par datumu _30._ _februaari_? smile.gif tongue.gif
Sigfa
domaats laikam bija 29.

EDIT: paga paga, tu to biji domaajusi kaa sestdien, vai arii piektdien-sestdien?
GM
QUOTE

domaats laikam bija 29.

EDIT: paga paga, tu to biji domaajusi kaa sestdien, vai arii piektdien-sestdien?



Tiem, kas ir с приветом: 30.02.2008 = 01.03.2008 = sestdien, since februārī ir 29. dienas un Stasei ir kaut nelielas humora izjūtas pazīmes.
FuschichO
Tas ir prikols vai kaut kas reāli notiekošs? smile.gif
+Chibi+
domā Chibi-sama melotu??? ph34r.gif Chibi-sama nekad nemelo.
Misa
es laikam būšu. ^^
jo man gribas redzēt Chibi XD
es Chibi nekad iepriekš redzējis neesmu tak, vai ne? biggrin.gif
alt
QUOTE(FuschichO @ Feb 26 2008, 15:21) *

Tas ir prikols vai kaut kas reāli notiekošs? smile.gif


REAALI NOTIEKOSH!

svariigi fakti!

Ja gribat dzert ko alkoholisku. Njemiet liidzi savu!
Neviens Jums alko nepirks, gribat peerkat pashi smile.gif
Please note: Ja persona X (X = cilveeks, kursh ieradies uz pasaakumu un uzturaas mums atveeleetajaas telpaas) paardzer jeegu un saakt vemt ne tualetee, tad no Personas X papildus "piechux"
Ja Persona X iesleedzas tualetee, kad tur gaajis pavemt un veel pamanaas atsleedzaas arii "piechux"
Tur nav tik viegli atmuukjeet taas "sirsniigaas" istabinjas durvis
Manos pasaakumos nav gadiijies, Kaadam citam pirts iireetaajam gan nepaveicaas. Glaabshanas operaacija gaajusi stundu.

Iesaku nepaardzerties. Pirts pieder man labiem pazinjaam, da jeb kaadu "suudu" vaariishana nav atljauta.
Persona X, kursh nepratiis uzvesties taps seedinaata taksii un suutiita ellee rataa, Par taksi veelaak tiks piedziita samaksa, taapat par visiem citiem Personas X radiitiem kaiteejumiem.


Bet savaadaak, Izkaapjot no 22 autobusa, Mees dosimies iepirkt paartiku.
Par to kas un kaa maksaa par food izdomaasim uz vietas.

Kas veel..
ir tip balkoninjsh smeekjeeshanai, Lielaaka istaba, kuraa ir dators, galdi un matrachi - taa saucamaa telpa aktivitaateem. Shkjiet tur vairs nav neta. Mazaa uudenspiipes istaba, kas atrodas tieshi pie pirts un dushas. un "veesaa" istaba pirmajaa staavaa.
Tajaa gan parasti cilveeki atstaaj meeteljus, bet to telpu mees izmantot driikstam.

Vietas namaani mazaak kaa inchukalnaa, telpas manaami siltaakas.

Atsevishkji telpas vismaz mees bildeejushi neesam, nevaru atradiit.
tiem, kas neveelas vai nevar doties kopa ar paareejiem, luudzu man zinjot lai varu iedot cilveeku kursh paraadiis celju.
nokljushana pashrociigi ir gana viltiiga.

Any questions?!

+Chibi+
nu, Chibi samaaaaaaaaa ir rets viesis otaku pasākumos, so mani notiekti tikai penušuki atcerās, heheh
Sigfa
sestdiena suukaa, jaabrauc piektdien vakaraa.
alt
QUOTE(Sigfa @ Feb 26 2008, 16:19) *

sestdiena suukaa, jaabrauc piektdien vakaraa.

pirts 5dien nav pieejama
+Chibi+
piektdien arī es neesmu pieejama, un what`s the point visam pasākuma, ja manis tur nav... *smeldze un spēks*
exile
Kautkādas papildus izklaides, izņemot dzeršanu, pirti un datoru tur būs iespējamas? huh.gif
ETM
QUOTE(exile @ Feb 26 2008, 16:39) *

Kautkādas papildus izklaides, izņemot dzeršanu, pirti un datoru tur būs iespējamas? huh.gif

ja tu ieradiisies, buus iespeeja apsmiet tevi personiigi.

Bet vispaar, a ko ta vairaak vajag? ja kas, pashi sadomaat tak var ko dariit.
alt
QUOTE(exile @ Feb 26 2008, 16:39) *

Kautkādas papildus izklaides, izņemot dzeršanu, pirti un datoru tur būs iespējamas? huh.gif

Zachux biggrin.gif
ETM ar galda speeleem
Es varu meegjinaat DDR sagaadaat.

Dzershana ir ... khee khem, ja kaads "paarliesies", atrausies nopietnu banu no mani. Es tur esmu TAA kuras galva ripos, ja suudus savaariisiet.
+Chibi+
1) a ko tev vēl vajag?

2) Gan jau Zakjis sadomās savas spēles... XD
GM
Kāda ir rīkotāju atieksme pret kaut ko interesantāku (lasi - psihedēliskāku) par standarta alkoholu?
alt
QUOTE(GM @ Feb 26 2008, 16:55) *

Kāda ir rīkotāju atieksme pret kaut ko interesantāku (lasi - psihedēliskāku) par standarta alkoholu?


Kameer Juus neapdraudat citus cilveekus un priekshmetus Juusu tuvumaa - Luudzu.
Veelams nedot mazgadiigajiem.

Ja ALK Galvo par sevi, ka nepatikshanu nebuus, man iebildumu nav. Vari veel uzzinaat Yumes, Lijas un Stases viedokli shajaa jautaajumaa.

Manas probleemas ir teplas, viesi - sveiki un veseli nogaadaati turp, nogaadaati atpakalj liidz centram, un komunikaacijas ar saimniekiem.
Paareejaas, pienjemsim, mani neskar.
+Chibi+
nezinu, man vienalga
Hikaru
Es visticamāk būšu. Sen otakiešu elite nav redzēta.
exile
QUOTE(ETM @ Feb 26 2008, 16:47) *

QUOTE(exile @ Feb 26 2008, 16:39) *

Kautkādas papildus izklaides, izņemot dzeršanu, pirti un datoru tur būs iespējamas? huh.gif

Bet vispaar, a ko ta vairaak vajag? ja kas, pashi sadomaat tak var ko dariit.

Tas tiesa, bet laikam esmu izlutināts un pats nezinu ko īsti gribu, tāpēc izdomāju uzzināt, kādas papildiespējas būs pieejamas biggrin.gif
Un laikam esmu guvis nelielu priekštatu!
Yume
QUOTE(Sigfa @ Feb 26 2008, 16:19) *

sestdiena suukaa, jaabrauc piektdien vakaraa.

Saproties, ir cilveki ar pārpildītu sabiedrisko dzīvi, un tiem cilvekiem izbrīvēt piektdienas vakaru ir grūti.
Kad es šo te pasākumu plānoju, ņēmu vērā to ka es tieku TIKAI šaja konkrētajā sestdienā/svētdienā. Pārējo ērtība vai nēertība man bija dziļi vienaldzīga.
Un vēl arī nejaušas bet laimīgas sakritības dēļ, man kā pozitīvais aspekts nāca talkā tas fakts, ka pirts tiktiešām piektdien nav pieejama.

BTW.. cien. Stase un GM Jūus daiļrunīgais spams tika dzēsts. Nav ko piemēslot tā jau ne īpaši informatīvu topiku.
Sigfa
vot shkrobe, gribeeju sestdienas vakaraa buut maajaas :[ nu neko, jaabrauc jau ir.
Storm
Noteikti buusu tongue.gif (ha haa)
X_Kamui
Man jau skypaa alt pateica par pasaaakumu xD
piu un es LAIKAM netieku... sad.gif ir dariišanas...

и не раньше чем в пятницу вечером я узнаю точно, смогу или нет...
FuschichO
Tāks... nu ta es arī apdomāšu savu klātbūtni. (Jūs taču mani nedzīsiet prom smile.gif) Dzert negribās. Tātad man varētu būt ļooooooooti garlaicīgi, bet ta jau laiks rādīs. Ja nu man pēkšņi sagribēsies ko alkoholisku, noteikti atcerēšos, ka tāda iespēja eksistē. Vairāk par piečuku gan jau nevajadzēs par to pirti maksāt, vai ne?
alt
QUOTE(FuschichO @ Feb 26 2008, 22:57) *

Dzert negribās. Tātad man varētu būt ļooooooooti garlaicīgi, bet ta jau laiks rādīs. Ja nu man pēkšņi sagribēsies ko alkoholisku, noteikti atcerēšos, ka tāda iespēja eksistē. Vairāk par piečuku gan jau nevajadzēs par to pirti maksāt, vai ne?

OI! mani tusi parasti ir ar samazinaatu alko devu un 70 % tautas parasti ir skaidraa, neviens par garlaiciibu nav suudzeejies!!!!

vairaak par pieciiti vajadzees, ja paardzersies un saaksi vemt nevietaa.
bet par garlaiciibu ALT veel pieminees.


kaapeec visiem tusi ar dzerstiishanos saistaas, a? es laikam pa vecu prieksh saprashanas biggrin.gif
ar vienu aizleejienu nestabilaa psihologjiskaa staavoklii laikam ir par maz biggrin.gif
Karamele
Hm, izklausas labi. Man kā mazam bērnam alkohols netīk un uzskatu, ka pasākums ir labs tad ja var būt jautri arī tad ja no rīta nav galīgā bezfilma un vienīgās atmiņas ir par poda draudzīgo apskaušanu.

Datumi man visai izdevīgi un nopietni apsveru iespēju ierasties, ja vien nevienam nav kādu īpašu iebildumu.
FuschichO
Nē, nu tad pavisam apsverami. Man vēl iepriekšējā dienā masku balle, tā kā, ja trāpīšu uz pareizā emocionālā viļņa, būšu klāt, yeah. Bail no neredzētiem cilvēkiem, bet nav īsts vīrs tas, kurš tādas muļķības nepārvērstu par kaut ko lielisku, vai ne?
alt
Hehzz man jau izklaide piesakaas pate smile.gif
bet ideja man iepatikaas smile.gif

Visi, kas uzskata, ka ir pieskataami, piesakaas pie manis biggrin.gif
ETM
QUOTE(alt @ Feb 26 2008, 16:47) *

QUOTE(exile @ Feb 26 2008, 16:39) *

Kautkādas papildus izklaides, izņemot dzeršanu, pirti un datoru tur būs iespējamas? huh.gif

Zachux biggrin.gif
ETM ar galda speeleem
Es varu meegjinaat DDR sagaadaat.

Dzershana ir ... khee khem, ja kaads "paarliesies", atrausies nopietnu banu no mani. Es tur esmu TAA kuras galva ripos, ja suudus savaariisiet.

Galda speelju no manas puses nebuus, jo pasaakums, ka aizraadaas, ir publisks un tapeec negribu paarpildiitaas telpaas veel riskaeet nozaudeet figuurinjas.

Edit: vieniiga aiespeeja ir ja vairaaki cilveeki tik tieshaam gribees speeleet un ieprieksh izlasiis noteikumus, tad es varbuut, veelreiz izveerteejot pasaakuma daliibniekus, ko panjemshu liidzi.
+Chibi+
Ar kurš vedīs ūdenspīpi?
A karaoke būs?
A DDR?
Yume
ūdenspīpe tur ir samērā laba arī uz vietas.

DDR solīja Alt, ne? Ja kāds piesakās nest, es varu paķert arī savu, bet manējais slēdzās klāt USB nevis Steišoniem, tāpēc tur vēl jāpadomā vai būs kur pielikt un vai datoram būs step mania.
Cien stase...vai tu tiešām gribi Karaoke? es varu paplikšķināt plakstiņās un tu varēsi dziedāt.. es tev pat tekstu tev varu izprintēt ..
BTW... kāds zin, Zaķis brīdināts tapa? Es no viņas atbildi tā arī nesaņēmu.
+Chibi+
QUOTE(Yume @ Feb 27 2008, 11:01) *

ūdenspīpe tur ir samērā laba arī uz vietas.

DDR solīja Alt, ne? Ja kāds piesakās nest, es varu paķert arī savu, bet manējais slēdzās klāt USB nevis Steišoniem, tāpēc tur vēl jāpadomā vai būs kur pielikt un vai datoram būs step mania.
Cien stase...vai tu tiešām gribi Karaoke? es varu paplikšķināt plakstiņās un tu varēsi dziedāt.. es tev pat tekstu tev varu izprintēt ..
BTW... kāds zin, Zaķis brīdināts tapa? Es no viņas atbildi tā arī nesaņēmu.



Man arī ir DDR.. veseli 2 ne reizi nelietoti paklaaji, kas apput.. hehehe.

Anyway, Zakjim nav kredīta, bet es vinjai personīgi pateicu vēl pirmdien, un viņa solījās sarunāt arī Zuzi.

Un jā, es gribu karaoki.
Yume
QUOTE(+Chibi+ @ Feb 27 2008, 11:18) *

Man arī ir DDR.. veseli 2 ne reizi nelietoti paklaaji, kas apput.. hehehe.


a tavējie pie kā pieslēdās?
+Chibi+
abi pie PS2. Tachu man ir arī tas verķis, kas ļauj pieslēgt tos pie PC.
Yume
nu ko tad sanāk ka uz "Parti-zānu" mums būs vesela čupa ar DDR paklāiņiem? var būt tad nemam tavus divus un televīzoru un miers?
sipps
navig uz pirti nemt lidz ddr? tv, pc un parejas nevajadzigas teh lietas?
Pakkun
count me in!

uzmaniigaak ar rupjiibaam, plz. - church -
exile
..
P.S. es domāju ka arī ieradīšos.
alt
So far


mums buus karaoke, DDR, galda speeles - aktivitaashu istabaa.
uudenspiipe telpaa pie pirts, pati pirts ariidzan tiks kurinaata.

NOTE!
Pie ORIGO 18:00 iekshpusee, pie Pukstenja ieejas.
Sigfa
ko tad geims taadu psihedeelisku taisaas nest? cerams, neko sintezeetu vai kaa citaadi uz 6h no realitaates atsleedzoshu...
alt
QUOTE(Sigfa @ Feb 27 2008, 21:33) *

ko tad geims taadu psihedeelisku taisaas nest? cerams, neko sintezeetu vai kaa citaadi uz 6h no realitaates atsleedzoshu...



pirts teritorijaa driikstam ierasties no septinjiem vakaraa, muus virziis uz durvju pusi naakamajaa riitaa ap 11tiem 12tiem
BTW man veelreiz atgaadinaaja, ka es galvoju par Juusu uzvediibu.
+Chibi+
QUOTE(sipps @ Feb 27 2008, 15:58) *

navig uz pirti nemt lidz ddr? tv, pc un parejas nevajadzigas teh lietas?



jo es nevaru iet pirtii un man buus garlaiciigi. So es njemshu liidzi savu PS2 un TV, lai jauki pavadiitu sestdienas vakaru.
sipps
QUOTE(+Chibi+ @ Feb 28 2008, 10:02) *

jo es nevaru iet pirtii un man buus garlaiciigi. So es njemshu liidzi savu PS2 un TV, lai jauki pavadiitu sestdienas vakaru.




Nez no kura laika ps2+tv ir labakais izklaides centrs? neliekas nedaudz nozelojami? Lai nu ka transporta lidzekli kas vedies ps2 + tv atstajiet vietu ari man vai ari......
alt
QUOTE(sipps @ Feb 28 2008, 11:16) *

transporta lidzekli kas vedies ps2 + tv atstajiet vietu ari man vai ari......

cik sapratu Church plaanoja businju liidz ar to, no juusu apartamentiem briivas vietas tur veel pareetu buut, peec tehnikas iekraushanas.
sipps
QUOTE(alt @ Feb 28 2008, 11:23) *

cik sapratu Church plaanoja businju liidz ar to, no juusu apartamentiem briivas vietas tur veel pareetu buut, peec tehnikas iekraushanas.



nice tatad pazinoju, ka ieradisos saja garlaicigaja un neveiksmem nolemtaja, pasakuma. Lidz ar to domajam ar parejiem ALK biedri pieviienosies sim psaakumam?
Yume
woh, Sippi, tu tiko nolādēji "Partizānu"!
Ja pasākums neizdosies tu būsi vainojams..

BTW, es drīkstēšu Churcha transporta līdzeklī iemest savas somas, kas ir vedamas uz pirti?

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.