Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Im back ^^
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Puma
Es kaadu labu laiku atpakalj liku te savus ziimeejumus tad padziivojos pa deviantartu un konstateeju ka ziimeet tomeer ir jauki, tagad uzsaaku 100 ziimeejumu seeriju esmu tikusi liidz 4 ^^ Un ja godiigi paarmekleejos visaadus latvieshu variantus kur vareetu fantasy posteet bet neko labaaku par Otaku neatradu smile.gif

Tatad abi zveeri ir ljoti seni jeb Ancient creatures Vinji konkreetajaa bildee veido jeb celj meenesi un orgjinaali bilde saucaas Builders no shiis bildes viss arii saakaas...
Click to view attachment

Sheit tuvaak var apskatiit Igriel (baltais veersis) un Luush (melnais zirgveidiigais)
Click to view attachment

melnais atvars ir Igriela acs...
Click to view attachment

Turpinaajums sekos smile.gif
Tramvajs
Vāu, izskatās varen' labi. Man patīk krāsas.
Ayumi
oh my god... Tu esi mans favorite artists. x_X totally love your drawings.

oh yeah, I'll watch you in DA now.. C:
Isabel Carmin fon Edelhain
Pat nav īsti ko teikt... tiešam labi
Cowkiller
Marsh uz sensei of art! tongue.gif
darbi lielikski, pastaasti luudzu ko izmantoji shos darbu radiishanai?
Puma
QUOTE(Ayumi @ Feb 2 2008, 02:19) *

oh my god... Tu esi mans favorite artists. x_X totally love your drawings.

oh yeah, I'll watch you in DA now.. C:


Paldies ^^

QUOTE(Cowkiller @ Feb 2 2008, 08:04) *

Marsh uz sensei of art! tongue.gif
darbi lielikski, pastaasti luudzu ko izmantoji shos darbu radiishanai?


Es zimeju ar digitalo pildspavu ieksh photoshopa, Izmantoju veel anatomy Drawing school graamatu ^^
Uzsaakot zimeet man ir tikai aptuvena nojausma par to kas beigaas sanaak smile.gif

QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Feb 2 2008, 03:01) *

Pat nav īsti ko teikt... tiešam labi


Pateicos ^^

QUOTE
rono' date='Feb 2 2008, 01:33' post='119458']
Vāu, izskatās varen' labi. Man patīk krāsas.


paldies ^^ kraasu paetes parasti njemu no http://www.colourlovers.com/ ievieshu savas modifikaacijas bet krasu iedvesmai der ljoti labi.
FuschichO
Varu teikt tik to, ka tā ir no tām galerijām, ko negribas īsti komentēt, jo nav ko teikt. Vienīgais orgāns ir acis- ar tām var skatīties. Vārdi tāpat neko neizteiktu
Puma
QUOTE(FuschichO @ Feb 2 2008, 16:07) *

Varu teikt tik to, ka tā ir no tām galerijām, ko negribas īsti komentēt, jo nav ko teikt. Vienīgais orgāns ir acis- ar tām var skatīties. Vārdi tāpat neko neizteiktu


he he labs koments nu tad Budiet man jau nav zheel. Prieks ka kaadam veel bez manis patiik mani darbi biggrin.gif
aeonseraph
Tātad tu esi arī šeit ^__~V forši forši. Kā jau teicu DA, tavi darbi ir tiešām līmenī, baigi labi sanākuši. Ar nepacietību gaidu nākamās ilustrācijas no tevis.
Puma
QUOTE(aeonseraph @ Feb 2 2008, 21:35) *

Tātad tu esi arī šeit ^__~V forši forši. Kā jau teicu DA, tavi darbi ir tiešām līmenī, baigi labi sanākuši. Ar nepacietību gaidu nākamās ilustrācijas no tevis.


Es tik vakar te atgriezos un tevi arii atradu ieksh DA caur otaku, jo biji pielicis kautkur savu DA adresi. Palasiiju to jezgu kas te par taviem ziimeejumiem bija, taa kaa ieksh otaku nekur nevareeju atrast tavus darbus, zinjkaariibas dziita veicu nelielu izmekleeshanu un beigaas ieraudziiju tos ieksh DA biggrin.gif
Puma
te buus arii nakamaas bildes no serijas ^^

Click to view attachment

Igriels visaa savaa godiibaa meegjinaaju paraadiit cik vinja spaarni ir milziigi.

Click to view attachment

negribeejaas tulkot atpakalj uz latvieshu val...

Where is Luush or Igriel ?

This time i have little story about whats going on smile.gif

Long long time ago it was Igriel's home planet, but time was coming to end for this place. Cloud ocean gone crazy and their sun was like moon - no more sun light no more food and no more life... Beasts was near extinction, still there was hope to summon great ancient beast Igriel but for that they have to sacrifice them selfs and all their Solar system. Last Elder (turtle fish beast) preparing for summoning and little dying creature will become Igriel who will absorb all Their Solar system.

Was it worth to sacrifice all for one to live ... maybe You know answer for this Question?

aeonseraph
QUOTE(Puma @ Feb 2 2008, 20:11) *

Es tik vakar te atgriezos un tevi arii atradu ieksh DA caur otaku, jo biji pielicis kautkur savu DA adresi. Palasiiju to jezgu kas te par taviem ziimeejumiem bija, taa kaa ieksh otaku nekur nevareeju atrast tavus darbus, zinjkaariibas dziita veicu nelielu izmekleeshanu un beigaas ieraudziiju tos ieksh DA biggrin.gif


Oho, tā laika pirmā reize kad kāds ir veicis tik rūpīgu izmeklēšanu manis deļ ^^
Nu jā sanāca te bik putra, un viss dēļ viena komenta un mana sliktā garastāvokļa biggrin.gif no nenozīmīga sīkuma ķēdes reakcijā izvērtās totāla katastrofa smile.gif Bet nu kas bijis bijis...

Es jau tieši gribēju prasīt kapēc neesi izlikusi abus pārējos darbus smile.gif Tas baltais zīmējiens ar Igrielu man dikti tīk smile.gif
Kikyou
Nu moins. Progress jau nepajokam kopš tavas pēdējās ciemošanās. Pa pirmo. :3
Puma
QUOTE(Kikyou @ Feb 3 2008, 15:32) *

Nu moins. Progress jau nepajokam kopš tavas pēdējās ciemošanās. Pa pirmo. :3


Photoshops un tas ka nav jaaziimee uz papiira, kas parasti burzaas dara briinumus biggrin.gif
zeloco
vizuaalais orgasms? *worship*
Puma
Tadaa mans jaunais darbs - nepaarprotiet es nefanoju par zirgiem biggrin.gif Vienkaarshi vinji man vislabaak sanaak.
Fons un uudens sasteigts, bet ko padariisi gribeejaas attraak pabeigt (par ko es sevi kauninu jo jamaacaas discipliina) un saakt jaunu zimejumu.

Konkreetais zimejums ir domaats vienam DA konkursam par zirgiem.
...

Click to view attachment
zeloco
kur tu maaciijies anatomiju? taa ir fantastiska!
Puma
QUOTE(zeloco @ Feb 6 2008, 14:58) *

kur tu maaciijies anatomiju? taa ir fantastiska!


Es nekur nemaaciijos man ir mega bieza graamata ar muskuljiem skeletiem gan dzivniekiem gan cilvekiem. Skjirstu skatos un zimeju smile.gif
Saint_one
Pēdējā darbā vienīgā lieta, kas man netīk ir tas rags. Izskatās pārāk trausls, nu gals izskatās tā itkā varētu nolūst pie vājākā pieskāriena.
Pārējais gan ir līmenī, respektīvi patīka, nemaz nerunājot par to ka šis darbs liek piedomāt pie tā kas notiktu ar to putniņu, ja vienradzis viņu noķertu laugh.gif
Puma
nu re nepagaaja ne pus gads kad atkal viens ziimeejums uzcepts ^^

Click to view attachment

Vieniigais kas te man patieshaam patiik ir akmenji ...
Meegjinaaju uzziimeet juuru ar viljnjiem taads meh vien sanaaca.
Tramvajs
Mākoņi foršīgi. Žēl, ka nav 4:3 formāts, tad uzreiz būtu uz desktopa. smile.gif
Puma
QUOTE
rono' date='Mar 16 2008, 01:52' post='120940']
Mākoņi foršīgi. Žēl, ka nav 4:3 formāts, tad uzreiz būtu uz desktopa. smile.gif


paldies ^^
kakene
Super!! happy.gif
Man ljoti patik tavi darbi wink.gif
Infernal
Ljoti feini tev tie zirgi sanak smile.gif
bet drikst jautat, ka sauc to "MEGA BIEZA GRAMATA" rolleyes.gif unsure.gif ???
Cowkiller
loti patiik ideja par spaarniem.... keep up the good work! biggrin.gif
Puma
QUOTE(Infernal @ Mar 17 2008, 00:58) *

Ljoti feini tev tie zirgi sanak smile.gif
bet drikst jautat, ka sauc to "MEGA BIEZA GRAMATA" rolleyes.gif unsure.gif ???


Taa ir Anatomy Drawing School graamata (uzliku uz nosaukuma linku ieksh Amazon.com lai var apskatiit)


JnVbt
šie ir patiešām labi darbi! ja godīgi tad dažus no viņiem es labprāt ierāmētu un pieliktu pie sienas palakātu vietā ..... laugh.gif pēdējam darbam gan man liekas ka neiet kopā kaut kas ar smiltīs ievilktajiem spārniem, bet tas tā!
kopumā feini darbiņi, ar fantasy noskaņu! biggrin.gif
Puma
nu re atkal kaarteejais zirgs laugh.gif

Click to view attachment

Kirara
Ak šausmas! (labā nozīmē) ninja.gif
Tu zīmē ar vai bez tableta?
Puma
QUOTE(Kirara @ Jun 6 2008, 21:40) *

Ak šausmas! (labā nozīmē) ninja.gif
Tu zīmē ar vai bez tableta?


Es ziimeeju ar tabletu, nesen iegadaajos wacom cintiq pegass tad arii tapa ar shii tableta paliidziibu smile.gif
FuschichO
Jā, ir skaists, bet pegasa galva gan liek domāt par pārliecīgu stilizāciju, kaut gan- vai tad var būt kādas robežas žanra un stila ziņā? Liekas pirms tam darbi bija dzīvāki. Protams, restepa par smalkajām detaļām utt... kopumā skaisti. Gribu kādu balto govi smile.gif
Puma
QUOTE(FuschichO @ Jun 8 2008, 16:57) *

Jā, ir skaists, bet pegasa galva gan liek domāt par pārliecīgu stilizāciju, kaut gan- vai tad var būt kādas robežas žanra un stila ziņā? Liekas pirms tam darbi bija dzīvāki. Protams, restepa par smalkajām detaļām utt... kopumā skaisti. Gribu kādu balto govi smile.gif



Buus arii govis - pegass bija ziimeets, jo es apsoliiju vienam cilveekam uzziimeet, bet personiigi es taadu nekad neziimeetu. Var teikt ka es vinju izmociiju smile.gif
Cowkiller
QUOTE
Buus arii govis

w00t??!1 laugh.gif buus jaaiet atkal slepkavot... wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.