Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mans gara darbs ...
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
EdZ
Sho ziimeeju ar Open Canvas ... smile.gif

Esmu iesaaceejs .. . ^^


IPB Image
Arts
Jauks!
Tīri smuks,klasisks chibi iznācis.
Carry on! wink.gif
FuschichO
mm piekrītu. Pārsteidzoši jauks pirmajam postam smile.gif
EdZ
Gribeeju drusku paziimeet kad atcereejos ka esmu piemirsis pielikt parakstu savam darbam sad.gif ...
Ceru ka naakamajam neazimirsiishu ^^. .
Kikyou
Hm. Fanarts vai ripoffs?
Ja tā nav Pleinair no Disgaea, tad es vairs nezinu, kas ir kas. XD
anti
Spriežot pēc drebelīgajām līnijām - nozīmēts. Vai arī autors ir atradies nelielā reibuma stāvoklī, šo zīmējot.
Cowkiller
mjaa aizdomiigi smuks tongue.gif
EdZ
mjaa es esmu noziimeejis ... smile.gif treneeju roku lai labaak vareetu ziimeet ... smile.gif Man pasham ir redzami panaakumi jo nav tik slikti kaa pirmajaa dienaa ... xD
Tigra2
Ir okei. Smuks sanācis.
Patīkamas krāsas un patīkams ēnojums.
Arī nozīmējot daudz var iemācīties, tā kā, ja tas tev palīdz tad kāpēc gan ne, tikai vēlams pateikt pašā sākumā, ka ir nozīmēts.
(Mums te visādi joki gadās ar tiem, kas nepasaka)

Anyway, turpini zīmēt, jo vairāk zīmē, jo labāk sanāk. :3
Kikyou
QUOTE(Tigra2 @ Jan 5 2008, 16:34) *

(Mums te visādi joki gadās ar tiem, kas nepasaka)


Hahahahahahahaha. XD
Nja, EdZ, ir tev kāds nenozīmēts darbs? Interese, hoo.
Blue Rose
QUOTE
anti Posted Today, 08:55
Spriežot pēc drebelīgajām līnijām - nozīmēts. Vai arī autors ir atradies nelielā reibuma stāvoklī, šo zīmējot.

man gribējās ko līdzīgu teikt, bet kā rādās ir jau pateikts manā vietā. Bet tās līnijās ir pārāk izceltas, kas ne īpaši labi izskatās, skatoties darbu kopumā.
Mimi
woīīī, ku mīlīgs čibīts.! ^^
njā, pat ja nozīmēts, man patīk. gribētu redzēt oriģinālu. :] nevaru neko daudz kritizēt nozīmēto darbu, turklāt nespēju kritizēt čibīšus, čibīši rock. ^__^
pamēģīni uzzīmēt kādu pats, nevar zināt, varbūt sanāks. :3



EDIT: Jā, labprāt gribētu redzēt oriģinālu, vienkārši lai salīdzinātu, cik labi proti nozīmēt. :3 Bet protams nevajag jau tgd pūlēties un meklēt, vienkārši, ja atrodi, tad varētu ielikt. ^^*
EdZ
Nenoziimeetu darbu pagaidaam nav bet tagad vienu ziimeeeju peec pamaaciibaam ... kad pabeigshu paraadiishu smile.gif ... par liinijaam piekriitu vareeju ne tik saskribileetas or something ... ^^

Edit:Ja gribi varu iemest bildi no kuras noziimeeju vieniigi buus pagruuti atrast .. Diezgan liela kolekcija ... smile.gif

Edit:Noteikti pameegjinaashu kaadu uzzimeet pats .. vieniigi kas man pietruukst taa ir izdoma taapeec ir gruutaak kaut ko uzziimeet sad.gif ...

Edit:A tomeer atradu smile.gif
Arts
Ā....nu tas visu izskaidro.
Tagad vajadzētu kādu savu gara darbu,ne?
EdZ
Buus buus ... smile.gif vareetu buut gatavs peec 10 min ...

Edit:Nez vai pagaaja 10 min vai vairaak bet darbs ir gatavs ... Acis ziimeeju peec pamaaciibas .. smile.gif
Sry ka melnbalts ... Naakamo darbu ziimeejot centiishos sevi piespiest izkraasot biggrin.gif ...

Shinobi
Chibiks sanāca tīri labs! smile.gif Pat ļoti patika! smile.gif Bet sejā nepatika dažas lietas!

Piemēram mati augšā un no labās puses viņi izkatās diezgan savādi tongue.gif Acis un deguns tīri tā nekas, bet pie mutes kautko vaidzētu klāt ! Nu tās ir manas domas! Nezinu varbūt es kļūdos.
EdZ
mjaa mati man pasham ar jociigi likaas ... bet ko tu padariisi neviens nav ideaals biggrin.gif ...
Shinobi
QUOTE(EdZ @ Jan 6 2008, 12:30) *

mjaa mati man pasham ar jociigi likaas ... bet ko tu padariisi neviens nav ideaals biggrin.gif ...


Tas gan tiesa ka neviens nav ideāls biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif
Shumins
tas izskatās pēc riktīgas latviešu animācijas, kā kurbads, kaķīša dzirnavas uc. (pēc uzacīm spriežu.. ak šīs latviskās uzacis) :3

IPB Image

(sorry, shumin, te tigra)
Shinobi
Shumins tu kautko ne pa teemu uzrakstiji biggrin.gif
EdZ
He He ... biggrin.gif Es beidzot ar kaut ko uz papiira uzmo4iiju ... smile.gif Sanaaca pat labaak nekaa datoraa . .. Gribas veel izkraasot ... smile.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Tigra2 @ Jan 5 2008, 18:34) *

(Mums te visādi joki gadās ar tiem, kas nepasaka)

neesmu manījusi, ka ar to lērumu jaunuļu nozīmētāju (piemērs; neskaitāms daudzums no grāmatas par zīmēšanu manga stilā pārzīmētāji) būstu kas īpāšs noticis. Saņemta zobaina kritika nepierāda neviena īpašo statusu.

QUOTE(Shinobi @ Jan 6 2008, 22:35) *

Shumins tu kautko ne pa teemu uzrakstiji biggrin.gif

As usual... Šoreiz tik Tigra ne Shumins


Bet... centies, bērns, centies un ar laiku gan jau būs labāk...
Kikyou
QUOTE(Shinobi @ Jan 6 2008, 20:35) *

Shumins tu kautko ne pa teemu uzrakstiji biggrin.gif


Eu zini, tu arī? Kurš pateiks, ka es arī kaut ko ne pa tēmu uzrakstīju? Davai davai, būs feini, jaunā foruma spēle!
EdZ
Atradis iisto vietu kur OffTopic taisiit ... Ej uz OffTopic sadalju un raxti cik gribi ... wink.gif



Maki-Chan no Seto no Hanayome ... `desu ... ^^
aeonseraph
šito pēdējo nozīmēji vai kā? Būtu labi redzēt mazliet lielākā izmērā.
EdZ
Noziimeeju noziimeeju ... vismaz labaak nekaa ieprieksheejo noziimeeto darbu smile.gif ... diemzheel lielaaka nav ... tas ko dabuuju jau bija mazs ... sad.gif Iesaku sho Anime noskatiities tiem kas nav redzeejushi ... wink.gif Es tureeju veederu no saapeem biggrin.gif ...
Misa
neizkrāsotā seja ,es teiktu ,ir interesanta, jo acis vienozīmīgi pauž nokaitinājumu un nogurumu, bet mute smaida, tādēļ seja izskatās sarkastiska .. nu varētu padomāt, ka šī būtne tūlīt darīs ko ļaunu, atriebsies piemēram. XD
otrais nozīmētais baigi labi sanācis ^^
Shinobi
Man viss ļoti patīk! smile.gif Bet tikai kakls kautkāts savāds man liekas.
EdZ
Eh to seju maaciijos ziimeet peec pamaaciibaam .. smile.gif

Kuram tieshi kakls jociigs ? Tam melnbaltajam noteikti ... biggrin.gif



Maki Chan rulz ^^ ...



Edit:Vienu darbinju uzskiceeju smile.gif ...

kakene
Emm kas vinai ar kaklu?? dry.gif
EdZ
Kaut es to zinaatu ... ^^
Shinobi
Eeeee nu te gan ar kaklu tu pārspīlēji! smile.gif Bet pati frizūra un ģīmītis ir nice tongue.gif
EdZ
Eh kaa ta savaadaak iemaaciishos ziimeet ja netreneeshos ne ... ? smile.gif Ar laiku taadu kljuudu vairs nebuus (cerams xD) .. .


Heh sanjeemu iedvesmas vilni un uzskiceeju vienu bildiiti ... smile.gif Sakiet kas nepareizs lai varu labot .. sho gribas izkraasot smile.gif ....





Shinobi
Vo šitam kakls ir labs biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Lab darbiņš ir foršs! Normāli! smile.gif
Arts
Acis par lielu,deguns par mazu.Kakls nav īsti pareizs,vajag platāku,izskatās freaky.Atceries - atspīdumi var būt daudz tikai tad,ja meitenei asaro acis,un viņa sāks raudāt.
Maika....Tas taču ir apģērba gabals,un audums parasti ķermenim pieguļ,tādēļ nevajag to atvērumu.Tas taču ir tikai apģērbs,nevis kirass. XD
EdZ
Acis jau biju izdomaajis ziimeet savaadaakas ... Par atspiidumiem lasiiju tieshi to pashu ... smile.gif Piemirsu ^^. . Kreklinja vietaa iespeejams skolas formu ziimeeshu ...

Tev par kritikji jaajiet ... biggrin.gif Buusi kaa Saimons no America Idol ... wink.gif





Beidzot sanjeemos un kaut ko izkraasoju smile.gif ... Baigi ar tiem matiem njeemos ... Beigaas nevareeju izdomaat kaa aadu izkraasot .. sad.gif Gan jau pa nedeelju xD ..

Cowman
Neaizraujies ar krasosanu es labak ieteiktu piestradat pie enam konturam un formas
FuschichO
Tie nav tie ķirbīši!!!!

>> Naf labs. Kakls nav vietā, Galvas forma nedaudz jocīga un- mati ir slapji?

Un vispār- pietiks ar skicēm- jāuzmočī kaut kas nopietnāks! Nu viszmaz par dažām pakāpēm kā šis, ja ne pilnīgi nopietns. Tad arī varēs nopietnāk ievērtēt. Gambate! wink.gif
Cowkiller
man truukst vaardu! ko tu sagaidi liekot ko taadu?! yuck! ja liec savas kjeepas te tad vismaz uzziimee kko pareizi lai buutu ar ko saakt! dry.gif
Patachan
QUOTE(Cowkiller @ Jul 12 2008, 14:00) *

man truukst vaardu! ko tu sagaidi liekot ko taadu?!


Es domāju, ka Edz sagaida, kad kāds pateiks viņa kļūdas, nevis uzbraucienus.
Cowkiller
vnk IZEED DIvas burcinjas ar ievaariijumu. atradusies lielaa maasa! laugh.gif
lai pabeidz vismaz 1 ziimeejumu un tad gaida kritiku!
Patachan
Nē, paldies, es ievārijumu tgd nevēlos! biggrin.gif
Nu jā varētu gan pabeigt kādu zīmējumu līdz galam, bet lūdzu vienreiz beidz dirsināties,Govju galinātāj!
Shatako
patachan, liec to CK mierā, lai jau viņš "dirsinās"! tā pat tā nav galdā ceļama kritika un, ja cilvēkam nav ko darīt. XD bet Edz ieliec, kko bišķīt labāku. pacenties, lai tev cilvēki varētu izteikt kritiku un kļūdas MUMS VAIG MATERIJĀLU AR KO STRĀDĀT. XD
Cowman
peedeejam komentam veel beigaas pietruukst MUHAHAHA XD
vampiregirl
Mna patīk kā Tu zīmē smile.gif It īpaši Tavs pirmspēdējais darbs ^^ Bet kā jau Shatako teica, te nav materjāla ar ko stradāt xD Visi zimējumi ir tik krūšutēli (par tādiem pat šos dabus nevar nosaukt, jo talāk par kaklu neko neredzu)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.