Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ko domajat par sho darbu?
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Hideki-E.D.Z
ko domajat ka man sanaca? unsure.gif

IPB Image
Tomoko
Samazini bildi, tad varēsim spriest.
yorsa-kun
Normāli parādas emocijas skatienā, un ak šīs superīgās līnijlapas mmmmm smile.gif
Bet tā ir ok, tagad mums pilna auguma samazinātus darbus wink.gif
Ayumi
He looks scary. :S
Narciss Gray
Biški traucē izmērs, bet tā jau ir ok. Patīk tās acis.
Arts
Fanarts...yup,izskatās nozīmēts no kkādas animes,iespējams tieši no monitora ekrāna. ^^
zeloco
izskatās cerīgi, bet viss atkarīgs no tā kā tu to dabūji gatavu..
Hideki-E.D.Z
nozimets no monitora?tas ir aizvainojoši teikts sad.gif ne es nenozimeju.


ko domjat par sho darbu, nekas ipaš, bet vienalgaIPB Image
Tramvajs
Tev nav baltas lapas vai kā? Švaki ar finansēm? tongue.gif
Shinobi
QUOTE(Hideki-E.D.Z @ Jan 5 2008, 17:19) *

nozimets no monitora?tas ir aizvainojoši teikts sad.gif ne es nenozimeju.


ko domjat par sho darbu, nekas ipaš, bet vienalgaIPB Image


Nevaru teikt 100% bet man liekas ka ir viena kļūda ! Pleciem jābūt zemākiem! Tā izskatās ka viņš ir saspringts!
Mimi
man tāda sajūta, ka tu to nofotografēji un datorā pieliki diktin daudz contrast un samazināji brightness. --> tā neies. >-> nevar neko daudz saprast.
jap, nekas īpašs, ko domāju? sāc zīmēt uz baltām lapām, ja ne A4, ņem A5 :3. -> daudz vairāk būs ko saprast, nekā zīmējot uz līnijlapām.
kopumā tas pēdējais kā lineart ir diezgan normāls, kļūdu īpašu neredzu, bet nekas īpašs tas arī nav. pamēģini uzskicēt kaut ko interesantāku.
yorsa-kun
A man shkjiet ka baigi labi sanaacis i ta saspringtums - taada sajuuta ka tas dzheks ejot kkur panakti un peekshnji taads liels prozhektors uzspiidina ar taa horizontaalajaam loksneem priekshaa tapeec arii liiniju lapa, bet taa vajadzeetu pariet uz baltaam lapaam un ziimeet droshaak lai neizskataas ka paarvilkts, ja gadiijuma nav paarvilkts wink.gif
Haikis
Godīgi sakot - neko. Viņš mani neuzrunā.
Misa
nē ,nu ir okei, derētu gan kko skaidrāku apskatīt
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.