Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lielā mangas grāmata
Anime forum > Anime > Manga
Roze
Kolēģis iemeta interesantu lietu http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=268631 redzējis, šķirstījis neesmu tākā neko citu pateikt nevaru.
Joe
Dažās vietās jau par to bija rakstīts. Es arī pirms kāda gada to nopirku par ~10Ls un no tā laika arī stāv plauktā. Pašķirstīju...pabrīnījos... Vienīgā interesantā sadaļa grāmatā bija tā, kur par krāsošanu ar Adobe Photoshop rakstīts.
Yume
Hmm, spriežot pēc grāmatnīcas sniegtā apraksta tas ir kārtējais vecāku naudas izspiešamas merčendais.
Faktiskā vērtība tuva nullei, taču tā kā kas tagad ir TIK populāri, tad autori (tulkotāji/izdevēji) cer tomēr ar to nopelnīt uzliekot neiedomājamu cenu ne īpaši kvaletatīvai literatūrai.
Sigfa
komentaari zem ta linka ir vnk izcili.
GM
QUOTE
cer tomēr ar to nopelnīt uzliekot neiedomājamu cenu ne īpaši kvaletatīvai literatūrai.


Nu, nu. Saukt manuāli mangas zīmēšanā par "literatūru" ir tā kā nedaudz... šerpi.
Alexa De Šarlote
QUOTE
Dažās vietās jau par to bija rakstīts. Es arī pirms kāda gada to nopirku par ~10Ls un no tā laika arī stāv plauktā. Pašķirstīju...pabrīnījos... Vienīgā interesantā sadaļa grāmatā bija tā, kur par krāsošanu ar Adobe Photoshop rakstīts.


Plinīgi totāli, man arī viņa stāv plaukta jau ar putekļiem pārklāta.
Yume
QUOTE(GM @ Jan 3 2008, 12:37) *

Nu, nu. Saukt manuāli mangas zīmēšanā par "literatūru" ir tā kā nedaudz... šerpi.

Uz papīra ir, uzdrukāts ir, izdevējs ir.
Literatūra.

Var vel nosaukt par rakstisku pamācību vai macību avotu.

BTW, šāda veida grāmatas ir redzētas milzīgos kvantumos ārzemēs, vēl gadus 7 atpakaļ Berlīmes grāmatnīcās bija veselas sērijas izdotas gan no ASv autoru sasniegumie, gan arī no vāciešu pamācībām.
Lielbritānijā un Francijā arī šī industrijas nozare neatpaliek. Bail domāt kas notiek ASV ar šādu krapu.
GM
QUOTE
Uz papīra ir, uzdrukāts ir, izdevējs ir.
Literatūra.


Marsels Prusts griežas kapā.
exerote
Šito grāmatu es zinu, pašam tāda ir! laugh.gif Man jau patīk, diezgan daudz labu ideju lai zīmētu...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.