Help - Search - Members - Calendar
Full Version: shinchan
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
tostermaize
luugshu padomu vai man animi shinshan ir veerts skatiities vai nav vinna tagat pa rtl2 ap 13:30 iet
ShinChan
Uh... ēs jau sabijos, ka mani saaks apspriest cool.gif Skatīties viennozīmīgi ir vērts...klasika
tostermaize
ja kādu intresē tad stāsts ir pa vienu mazu laikam 5 gadīgu sīko kurš piesienas meitenēm

P.s. tikai nevajag runaat pa likumiem
deleted-ray
QUOTE(tostermaize @ Sep 16 2004, 16:57)
ja kādu intresē tad stāsts ir pa vienu mazu laikam 5 gadīgu sīko kurš piesienas meitenēm

P.s. tikai nevajag runaat pa likumiem
*



Tagad skaidrs kaapeec ShinChanam taads niks un cik vinjam gadu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
joks
Dzonis
jaa...seriaals neslikts,bet tikai zjeel ka taadu tieshaam labu seeriju (seerijas kuraas tieshaam vareeja izsmieties) taa pamaz
edg
QUOTE(ShinChan @ Sep 16 2004, 15:44)
Uh... ēs jau sabijos, ka mani saaks apspriest cool.gif Skatīties viennozīmīgi ir vērts...klasika
*



lol, man arii shkjita, ka topiks ar ShinChan saistiits, un es jau sadomaajos: "nu, nu, kas tad nu buus!" biggrin.gif
tostermaize
atzīšos nebūtu šeit licis šo topiku ja nebūtu šinšans šajā forumā tongue.gif tongue.gif
Crash
QUOTE(Ray @ Sep 16 2004, 19:22)
QUOTE(tostermaize @ Sep 16 2004, 16:57)
ja kādu intresē tad stāsts ir pa vienu mazu laikam 5 gadīgu sīko kurš piesienas meitenēm

P.s. tikai nevajag runaat pa likumiem
*



Tagad skaidrs kaapeec ShinChanam taads niks un cik vinjam gadu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
joks
*


ROFL... laugh.gif Skaidrs, taga zinaashu biggrin.gif
aruka_sei
skatijos OVA, baigi smieklīga anime IPB Image
Lars
blink.gif vairāk nekā 785 epizodes.. unsure.gif
aruka_sei
QUOTE(Lars @ Aug 13 2012, 21:12) *

blink.gif vairāk nekā 785 epizodes.. unsure.gif

ups! sorry blush.gif es skatijos tikai vienu sēriju smile.gif
tā kā pēdējā laikā skatos tikai OVAs, tāpēc es sāku jaukt sēriju ar OVA sad.gif
Ginta
Nu, šajā sērijā ir arī pietiekami daudz mūviju (~20), ja sērijas liekas pa daudz. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.