Help - Search - Members - Calendar
Full Version: murgi!!
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Cirkulis
IPB Imagedaži ķēpājumiIPB ImageIPB Image
Pakkun
..trauma.. x_x
anti
Vismaz saturs atbilst nosaukumam.
Arts
Atcerieties bērni:
1. Anime chariem acis nekad nevar būt par lielu;
2. Proporcijas sūkā,tādēļ anime bez proporcijām ir vislabākā;
3. Vienkāršums ir goda lieta,labam anime chram nevajag daudz līniju un nevajadzīgu detaļu.

Ja sekosiet šiem zelta likumiem,tad tiksiet uz sūdaina zaļa zara.
Pakkun
QUOTE(Arts @ Dec 25 2007, 19:52) *

Atcerieties bērni:
1. Anime chariem acis nekad nevar būt par lielu;
2. Proporcijas sūkā,tādēļ anime bez proporcijām ir vislabākā;
3. Vienkāršums ir goda lieta,labam anime chram nevajag daudz līniju un nevajadzīgu detaļu.

Ja sekosiet šiem zelta likumiem,tad tiksiet uz sūdaina zaļa zara.

kam tad citam tos likumus zināt, ja ne tev? biggrin.gif:D
Arts
Likumi ir domāti,lai tos pārkāptu.....

Moš,autors varētu kko smuku nozīmēt,jāiemācās ir basic.
Kvadrātiņš,aplītis u.c.
FuschichO
Basic.. Līdz kvadrātiem un aplīšiem ir tālu. Vispirms jāiemācās, kas ir punkts, tad, kas līnija.... Mattaku... sleep.gif Makes me feel ill. Lūdzu piedod, bet patiesi.. piu piu
Alexa De Šarlote
Kā, pasti....nav ko teikt....
aeonseraph
Nu šajā gadījumā rodas jautājums cik gadu ir autoram? Ja vecums ir kādi teiksim 8 - 9 gadi un šis ir pirmais mēginājums tad tas ir piedodams.
Lai nu kā nekas nav neiespējams, kas zin kā nākotnē zīmēsi ja vien neatmetīsi ar roku.
Narciss Gray
Katrā gadījumā vēl tāls ceļš ejams. Bet noteikti nevajag atmest ar roku, ja zīmēšana patiešām patīk, ar laiku viss izdosies! Treniņš, treniņš un vēl treniņš! smile.gif
Cirkulis
nujau mazliet labāk bet ta man daudz vel jamacas
FuschichO
Šim cilvēkam, spriežot pēc profila, nav 8-9 gadi.. ;( awww, nu nekas, tādiem vismaz ir iespējas ātri progresēt.
zeloco
Uhh... briesmīgi... pazīmē, patrenējies un pēc dažiem mēnešiem ieliec, ja būs progress, tad moš ir vērts... kļūdas uzskaitīt te ir bezvērtīgi...

ps. kad posto bildes izmēru vietā pie 'width' ieliec kaadu ciparu starp 500-1000, lai bildes normālos izmēros būtu..
Kikyou
Nu, vismaz prieks, ka acis smuki izskatās. Zīmē jau kā ar vistas kāju, bet ja acis ir daudz maz ok, tad ir neeeeeliela iespēja, ka pēc pāris gadiem tiešām būs kaut kas, par ko mēs visi priecāsimies. Galvenais, lai zīmējums vismaz kaut kur izskatās dzīvīgs.
Cirkulis
es jau tik mājas zīmet pieradis esu to vien kā taisnu liniju sākumā pratu uzvilkt ! lol
Cowkiller
varbuut kaads saskata sevi ceļa saakumaa? biggrin.gif (es chist nee!!!)
lai nu kaa klausi tiem ieprieksheejiem postiem, iznjemot to par suda zaljo zaru XDD
Niks
Cowkiller, kāpēc tad par to zaru ne? Ja apgriež viņa teikto otrādi, sanāk tieši tas, kas tam sīcim jādara.
Cowkiller
ja apgriezh otraadi... ja vinjsh maaceetu ziimeet neviens neko neraksiittu arii ja man buutu ko dariit es te arii nebuutu ja buut buutu. dry.gif
beztam ko tur veel griezst riņķī?
Shinobi
EEEeee es vispirms ieteiktu tev iemācīties zimēt seju, bet pēc tam visu augumu !
I-mons^^
OMG!!!
Izdurat man kads luudzu acis X.X
Cowman
izskatas ka tas acis kust un tulīt iztecēs
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.