Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kill Yumi
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Henata
Meeginaajumi zimeet dry.gifIPB Image
Henata
IPB Image
FuschichO
Quite good, I must say. Sejas gan ne īpaši piesaista, bet vismaz izskatās kā viens un tas pats cilvēks. Ar plaukstām ari kaut kas nav lāgā, bet par pārējo man nav kur piesieties. Gribētos skatīt izkrāsotu versiju.
Ayumi
Jā, ir baigi okei. Proporcijas ir labas un ir arī savs stiliņš.

P.S - šādus topicus jāveido Useru galerijās + nedubultposto, bet liec bildes uzreiz vienā postā. wink.gif

tā turpināt, liec vēl.
Henata
Sie ziimejumi bus nekrasaini > vienkaarsi es parasti nenodarbojos ar datorgrafiku , bet as meginasu
gramozeks
Varbuut, lai tos izkraaso kaads cits, lai tev tas nav jaadara! happy.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Henata
man vairaak patiik zimeejumi kaa mangaas , melnbalti un detalizeeti//// un pitam jau top viens jauns , smuks un detalizeets zimeejums rolleyes.gif smile.gif
zeloco
Hmm... ļoti līdzīgs stils Kai, bet ļoti labi sanācis.
šeit k-kur starp useru galerijām ir tāda, kur var likt savus lineart, lai citi krāso, pameklē..

ps. var izkrāsot arī melnbalti, kā tu jau minēji - mangas stilā smile.gif
Henata
IPB Image sobriid biju paspeeis nofo4eet bet driiz buus labas kvalitaates bilde /// seit es beidzot saaku vairaak pieversties detalizaacijai smile.gif
Henata
da nee paldies . es labaak pislipesu savu lineart , bet peec tam saaksu stradaat ar krasaam smile.gif Bet paldies par padomu.. //
Keydan
Woohoo... nice. Detalizacija ir outstanding! biggrin.gif
Henata
arigato man ar patiik// bet tur vel ir paaraak daudz kljuudu unsure.gif
X_Kamui
QUOTE(zeloco @ Dec 23 2007, 19:17) *

Hmm... ļoti līdzīgs stils Kai...

biggrin.gif Es pat zinu kapeec! xD


Henata A tu beidz dubultpostot un seedi, un ziimee kaut ko jaunu!!! rolleyes.gif tongue.gif
Henata
oei okei kaa teiksi X_Kamui-dieva speeks biggrin.gif centisos radiit ko jaunu un labaaku rolleyes.gif
Alexa De Šarlote
Detalizācija ir apbrīnojami laba man patīk, tas pedējais ir vienkārši super...smile.gif
Henata
IPB Image
nebija ko dariit
tongue.gif
Misa
mm nice. i like it.
the grass is from photoshop? XD
bet teikšu godīgi... tas ēnojums nekam neder, manuprāt.
bet uzzīmēts ir cool. ^^
FuschichO
Mmmm.. cmon, men! Get on wiz samsing ņū. Par ēnojumu absolūti piekrītu... mjau visu iespaidu sabojāji ...piu piu (p.i.u.- man patīk kā skan happy.gif) Pilnīgi pi- pip Cherios. Nu godīgi- lai nākamais posts būtu kaut kas svaigs un neredzēts visās detaļās
Cowkiller
nu ko ziimeejumi labi detalizeeti un smalki izstraadaati.
taa vien liekas ka vieniigais ko ziimee ir shis te... lol
ceru naakosho redzeet arii ko citu, nevis vienu un to pashu seedosho charu.
Kikyou
Ir viena baigā kļūda.
Ja četros zīmējumos pēc kārtas tas džeks sēž, viņa ciskām jābūt daudz resnākām! Ok, stulbs joks. Anyway, ir labi (izņemot pēdējais, jo pēdējo izbojā fotošops), gaidu vēl~!
zeloco
Priekshpeedeejais lielisks, īsts eye-candy.. bet peedeejaa "kraasojums" nogalina pashu bildi D:
Henata
beidzot kautkas jauns un svaigs !!![size=6]IPB Image
FuschichO
Yeah.. kaut kas jauns.. ko es jau esmu redzējusi, hi hi. Kā jau teicu, pēdējais, kas palicis ir kreisās rokas lūzuma leņķis. Varbūt pamēgini ieēnot ar zīmuli?
Mimi
Man ļoti ļoti patīk tavs pēdējais darbs. smile.gif)


Tik tiešām labs un detalizēts. Man ļoti patik tā sirsniņķēde.
Seja arī ļoti labi sanākusi, man atgādināja -Kai- zīmēšanas stilu..
Misa
cool.
what more can i say...
Narciss Gray
Kopumā man patīk tavi darbi. Detalizēti un glītas līnijas. Pēdējam tiešām tā roka neizskatās dabīgi atliekta un piekrītu, ka vajadzētu pamēģināt ieēnot. smile.gif
Tā turpini! smile.gif
Asuka
labas, izstrādātas detaļas ir tavos darbos.
cilvēkiem ir skaistas un pievilcīgas sejas. piesaistoš zīmēšanas stils. man ļoti tīk apģērbu detalizācija un dizains. džekiņiem labās `whatever` sejasizteiksmes.
neko īpaši vairāk nevar pateikt. liec vēl citus savus darbus un tad jau redzēs`.
kopumā es teiktu, ka darbi ir pārsteidzoši labi.
Blue Rose
pēdējam drabam ir kaut kādas kļūdas ar roku, tik tiešām izskatās ,ka būtu viņa nedabīgi izlausta un vēl otras rokas plaukstai arī nav iisti pareizs lielums, bet pārējais ir tīri normāli.
X_Kamui
rolleyes.gif Tavos darbos man patiik acis happy.gif weee...

un uz pedeeja ziimejuma tas acis, augšaa, kuras uzzimeetas ar ziimuli vareeji ari izdzeest xD
jo tas jau nav godiigi... biggrin.gif laugh.gif tongue.gif
sunder
Pēdējais darbs ir ļoti simpātisks. Pa to roku gan ir taisnība - lai ka es censtos izlocīt savu roku, tik ļoti vienalga nesanāk. Bišku grūti arī saprast ka tie spārni ir domāti, bet tas nemaina galveno.. Bilde tiešām ir smuka
aeonseraph
Interesants stiliņš, man patīk smile.gif
Kā jau te daudzi teica, arī es iesaku tev izēnot. Skatos ka es grafiķis, pats arī agrāk zīmēju tikai un vienīgi melnbalti. Un pareizi vien ir, ar to arī vajag sākt tas palīdz izprast līniju. Taču ar līnijām vien nepietek, ir vajadzīgas ēnas (vai nu štrihs vai arī Photoshopā vai ar tušu ieklāti melnie toņi) Konkrēti tavam stilam neder otas kas pludina kā tavā pirmajā krāsotajā darbā. Domāju ka labāk ir vnk ielikt asas ēnas + varbūt vietām var ielikt kādu gradientu + pelēkus toņus. Ja jau tev patīk manga tad sapratīsi ko ar to domāju. Domāju ka ar to visu tu tikai papildināsi savu tehniku, iesaku paeksperimentēt.
Henata
nebja ko dariit
tongue.gif
Shinobi
Ļoti skaisti! tongue.gif tongue.gif Foršs zīmējums!
Bika6
Louti laba detalizacija, vislabak patik priekshpedejais smile.gif
P.S Ja nav noslepums ,KA TU DABU TIK GLITAS LINIJAS ??
FuschichO
Tu jau zini, ka man ļoti patīk. Gaidu dzīvajā! wink.gif
Tomoko
Jopcik popcik ar' ārā. *___*
Darbi ir acij patīkami, patīk tavs stiliņš. Pagaidām favorīts ir šis, jaunākais.
Haikis
Man patīk tā sajūta, kas rodas skatories uz zīmējumu. Esi ielikusi savu dvēselī tajā ko dari! Super!
Misa
it's cute. i like it.
nežēlīgi laba nodarbe ko darīt, ja nav ko darīt. ^_____^
Kikyou
Whoa, pēdējais ir labs. Vienmēr ir bijis tuvs tamlīdzīgs stils. Detaļu ir daudz, bet tās ir sabalansētas. Malacis!
nikitaa
njaa... smuki, smuki... viss tāds tīrs un glīts, nav nekādu nepareizību manā skatījumā. Tā tik turpināt. smile.gif
exile
Pēc zīmējumu stila varētu noprast, ka esi spēcīgi iespaidojies no Kai rolleyes.gif Was he your sensei ? biggrin.gif
Henata
jaa bet es tomeer pieturos pi sava stila un pi sava paraksta ( salidzinot muusu zimeejumus var redzeet ka mani zimeejumi ljoti atskiraas no ninja )
ssson
Interesants stils. Skatoties uz ziimeejumiem, liekas, ka katram teelam ir sava personiiba un raksturs. Peedeejais vispaar super. Patiik dreebju detalizaacija. smile.gif
Cowman
uzmo4ii lielakas acis ( anime stilā) un viss buus OK
jooji
Forshi!^^
Lyoti patik!
man ari vajadzetu apgerbu zimet!^^
Cowman
jooji : ko tad tu ziimee hentajus ka bez apgjeerba? biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.