Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bildes un to ievietošana
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Roze
Ja ievietojat kādas bildes (piemēram Art) sadaļā, tad lūdzu vispirms novelciet tās uz sava datora un caur Upload IMG pielieciet postā nevis pa taisno linkojiet uz citām lapām (īpaši attiecas uz ELLADORA (izdzēsu pēdējos postus pie Sexy Babes, kā arī lūdzu uploadē avataru uz forumu)):

1. Nevienam nepatīk crosslinked variants - proti kāda cita weblapa izmanto kādus citus resursus nevis pati nodrošina traffiku. Ar to arī cīnās skatoties no kādas lapas nāk pieprasījums un bloķējot tos.
2. Linkotās bildes var tikt izdzēstas vai serveri nestrādāt līdz ar to mūsu resurs būs pilns ar broken image.
Rob_X
Es nu nemaz negribu meklet pa visu forumu kur tas raxtits tapec pajautashu te pat : ka var signaturee pielikt bildi no sava kompja ? blink.gif
deleted-ray
Es uploadoju uz shii servera kaa savu personal footo un tad iemetu linku smile.gif
jurc
QUOTE(Robik @ Nov 4 2004, 09:17)
Es nu nemaz negribu meklet pa visu forumu kur tas raxtits tapec pajautashu te pat : ka var signaturee pielikt bildi no sava kompja ?  blink.gif
*


uzmet uz kaada ftp, vai kautvai tajaa pashaa foto.inbox.lv un ta noraadi linku...
Rob_X
Laikam taa arii dariishu tongue.gif Paldies !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.