Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Otaku ziemassvētki
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Iori Yagami
Nu, ko otakieši doma? biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif
Zuzix
es būtu par, bet tikai tādā gadījumā ja taisa week-endā pirms ziemassvētku vakara [tip 21ais dec ir 5diena].. t.i. vēlāk taisītā jau netikšu, tāpēc būs jau vienalga
Sigfa
ziemassveetkus noteikti svineeshu ar gjimeni un citaa laikaa man visticamaak buus citas lietas ko dariit. Naaks laiks, tad redzees.
Storm
Pieprasiijums buus atkariigs no piedaavaajuma. Pagaidaam vien virsraksts
ChickOo
Par to kaa jau vienmeer ir DADUZ jaadomaa! biggrin.gif

Bet vienalga buutu man liekas labi lai VEEL cilveeki iztektu savas domas, jo savaadaak taa balsoshana var arii nekur nenovest. smile.gif

Un es domaaju ka buutu ar mieru braukt... wink.gif
Misa
nu man noteikti patiktu, ja kkas tiktu sarīkots, censtos ierasties jebkurā gadījumā. ^^
X_Kamui
rolleyes.gif Nu esmu par...
bet es tiešaam nezinu vai tikšu, vel 2 meeneši janodziivo >.<
Diatris-kun
es gribeetu pirmo reiz aizbraukt un paskatiities par ko tik visi prieciigi ..

es pilniigi par ziemassveetku pasaakumu
ETM
Ziemassveetki nav iistis pasaakums. Driizaak domaajiet par Otaku.lv jauno gadu, kuram arii atradiisies interesantas alternatiivas. Visreaalaak imho ir sariikot kaut kaadu vecaa gada aizvadiishanas pasaakumu, kas buutu starp ziemassveetikjiem un jauno gadu, bet cits jautaajums ir vai tur buus pa vidu kaada briivdiena.

Manupraat vajag izlemt par potenciaaliem datumiem, tad par potenciaalo vietu un tikai tad izdomaat kas tas iisti buus par pasaakumu ^^.
gramozeks
Kaa buutu ar "Otaku Pirti"??? O_o Man bija doma sariikot 6o pasaakumu, kas buus veltiits visiem Otakie6iem! Biju domaajis apvienot Otaku.Lv un Anime.Lv biedrus zem viena jumta! Pirts tur nebuutu pats galvenais, bet gan programma, kura buus! happy.gif Anime skatii6ana, dazzdazzadas speeles, Ziimee6anas konkursinji u.c. Kaa jums tas? Vai ir veerts te ko taadu apspriest??? O_O Ja jaa, tad lieciet man to zinaamu PM! happy.gif
Nuin
Bet kur tas viss notiks un vai sava proviizija jaanes liidzi?
Church
tiiri imho, kaa reiz pirtiis nafig visu "pasaakumu" dalju. normaali savaa nodabaa pamalkot alinju un gliishi pakarseeties.
opjatj zhe imho - cilveeku > 15-20 pirtiis nafig. optimaali 5-10. Cik noprotu, shejienieshu + anime.lv tauta .. pat pie paslikta apmekleejuma 30 un uz augshu velk. Attieciigi ne visas pirtis peec ietilpiibas to spees akumuleet, buus ekstra ierobezhojumi uz alko taapeec, ka liela diferenciaacija daliibniekos peec vecuma, un paliika atpuuta uz nerviem kriitoshaa un trokshnjojoshaa lielaa baraa. Vieniigais glaabinjsh buutu - liela pirts, ar kaudzi subtelpaam, subpirtiim, kur cilveeki var nodaliities peec intereseem / vecuma utml. Un vai daudzas pirtis shiem kriteerijiem atbilst?
gramozeks
QUOTE(Nuin @ Nov 8 2007, 23:48) *

Bet kur tas viss notiks un vai sava proviizija jaanes liidzi?

Ir triis vietas kur vareetu to visu noorganizeet! Skatiisimies kur labaak! happy.gif Veel vajadzees turp aizbraukt un apskatiities vietu!
IPB Image
IPB Image
IPB Image
Church es ariii par to biju domaajis! Ir viena pirts kuraa Max var ietilpt 40 cilveeki! Vecuma ierobezzojumi - Dikti nav ja ir kaads kur6 vinju pieskatiis! happy.gif Ta4u tur ar guljs vietaam buuus citaadaak! happy.gif Blakus ir viesniica kura prasa 8 Ls par cilveeku! T_T Turp aizbraucot laikus vareetu ievaakt daudz pilniigaaku Info! happy.gif
Nuin
Principaa piekriitu Church. Nestaavees tak tur rindaa uz pirti tongue.gif un ari ko tad tas mazs skaits cilveeku dariis kas nepiedaliisies aktivitaatees kaa pirts, baseins utt? Labaak tieshaam alinji utml smile.gif
Church
QUOTE(gramozeks @ Nov 8 2007, 23:58) *

Church es ariii par to biju domaajis! Ir viena pirts kuraa Max var ietilpt 40 cilveeki! Vecuma ierobezzojumi - Dikti nav ja ir kaads kur6 vinju pieskatiis! happy.gif Ta4u tur ar guljs vietaam buuus citaadaak! happy.gif Blakus ir viesniica kura prasa 8 Ls par cilveeku! T_T Turp aizbraucot laikus vareetu ievaakt daudz pilniigaaku Info! happy.gif

btw, peec kaadiem kriteerijiem atlasiiji pirtis? (ja nemaldos, ieksh www.pirtis.lv ?)
a par alko ierobezhojumiem .. vienkaarshi nepatiik piedzeerushies tiinji. un arii nepatiik ganiit lai nepiedzertos (ja nu kas, iedzert != piedzerties). un ja es pats, sev vismiiljaakaa un galvenaa persona, gribu atpuusties, tad gribu to dariit tieshi taa kaa es veelos wink.gif. kaa pieredze raada - visvienkaarshaak realizeejams izveeloties kompaaniju, kuraa atpuushas.
a par guljas vietaam .. ja tas ir netaalu no riigas vai pashaa riigaa, vai nav vienkaarshaak peec pirts braukt atpakalj?
starpcitu. gan z/sv, gan j/g parasti ir t.sk. gjimenes sveetki. zo buutu ok dazhas dienas pirms, lai nesakristu/nepaarklaatos, + ne pashos sveetku laikos rindas vareetu buut mazaak aizsistas.
Ak, un jaa. 8 ls tachu nav nekas daargs? domaaju 10-20ls par pirti + 10ls par alko .. shajaa gaismaa tik neliela frakcija ;>. Pietam zinaams izdevumu par pasaakumu liimenis vareetu kalpot kaa normaals filtrs finansiaali patstaaviigiem pashpietiekamiem cilveekiem. ;-D
gramozeks
QUOTE(Nuin @ Nov 9 2007, 00:02) *

Principaa piekriitu Church. Nestaavees tak tur rindaa uz pirti tongue.gif un ari ko tad tas mazs skaits cilveeku dariis kas nepiedaliisies aktivitaatees kaa pirts, baseins utt? Labaak tieshaam alinji utml smile.gif

Taapeec jau tam viss buus jaaizdomaa Alternatiiva! happy.gif Kuru pa6laik es apsveeru! happy.gif Ja cilveekiem patiks ideja, tad driizaakaa laikaa es ielik6u Info! happy.gif Par katru no pirtiim! happy.gif
Church
imho ko dereetu:
1) uzprasiit, ko domaa/plaano anime.lv tauta. vinjiem taksh ar bij kaads forums?
2) uztaisiit atsevishkju pirts threadu tam, kas ar vislielaako varbuutiibu uznjemsies organizaatora lomu. riebiigas aizdomas, ka potenciaals pirts pasaakums vareetu nebuut vieniigais, vairumam shajaa threadaa postojosho pienjemams, vai origjinaali domaatais variants.
gramozeks
QUOTE(Church @ Nov 9 2007, 00:19) *

imho ko dereetu:
1) uzprasiit, ko domaa/plaano anime.lv tauta. vinjiem taksh ar bij kaads forums?
2) uztaisiit atsevishkju pirts threadu tam, kas ar vislielaako varbuutiibu uznjemsies organizaatora lomu. riebiigas aizdomas, ka potenciaals pirts pasaakums vareetu nebuut vieniigais, vairumam shajaa threadaa postojosho pienjemams, vai origjinaali domaatais variants.

Nuusss... Anime.Lv biedri ir ar mieru, to jau biju izzinaajis iepriek6, taapeec gribeeju uzzinaat ko par to teiks Muuseejie Otakie6i! happy.gif O_o
Es jau aktiivi piedalos organizee6anaa, vaacu cilveekus, kuri vareetu padaliities ar savu organizee6anas pieredzi! Buju domaajis vienam cilveekam sniegt statuutu - Pasaakuma vadiitaajs (Varbuut Zakjuks? Ja vinja buus un piekritiis!).
Runaajot par to, ka paraleeli citiem vareetu notikt citi pasaakumi, tad Anime.Lv ar to nav nekaadu probleemu! Paliek tikai mums saplaanot taa, lai "Skolas briivdienas" (22.dec-2.jan) buutu 60% briivi un taa lai vareetu atnaaktu uz muusu Tussinju! happy.gif Biju domaajis Otaku Pirti sariikot 25-26decembrii, kaaa Jums liekas? O_O happy.gif
Church
QUOTE(gramozeks @ Nov 9 2007, 01:00) *

..Es jau aktiivi piedalos organizee6anaa, vaacu cilveekus, kuri vareetu padaliities ar savu organizee6anas pieredzi! Buju domaajis vienam cilveekam sniegt statuutu - Pasaakuma vadiitaajs (Varbuut Zakjuks? Ja vinja buus un piekritiis!).

kaapeec tik daudz oficioza. vienkaarshi vadiitaajs ir tas, kuru piedaliities gribeetaaji informee, un tas kursh informee savukaart tautu par eg. norises vietu/apstaakljiem/cenu.
QUOTE

Runaajot par to, ka paraleeli citiem vareetu notikt citi pasaakumi, tad Anime.Lv ar to nav nekaadu probleemu! Paliek tikai mums saplaanot taa, lai "Skolas briivdienas" (22.dec-2.jan) buutu 60% briivi un taa lai vareetu atnaaktu uz muusu Tussinju! happy.gif Biju domaajis Otaku Pirti sariikot 25-26decembrii, kaaa Jums liekas? O_O happy.gif

un kaapeec man jau liek muti shkjiibi savilkt vaards "skolas" ? (Jaa, es esmu shovinistiska, egoistiska cuuka ar daudziem neizniideejamiem stereotipiem un nepamatotaam antipaatijaam pret jaunatni ;> )
.. par datumu. ja atminja nevilj, vairums pirshu pirms vairuma sveetku iraid "zabronjirovani" uz priekshu jau labu laiku ieprieksh. attieciigi veelams izlemt/aizsist vismaz pusmeenesi/meenesi ieprieksh.
lastguru
normalas pirtis varētu būt rezervētas stipri uz priekšu, tāpēc pirms izlemt, derētu arī uzzināt, kur kādi datumi ir brīvi... jau tagad gandrīz garantēts ka 24, 25, 26, 31, 1 ir aizsisti.
gramozeks
QUOTE(lastguru @ Nov 10 2007, 13:19) *

normalas pirtis varētu būt rezervētas stipri uz priekšu, tāpēc pirms izlemt, derētu arī uzzināt, kur kādi datumi ir brīvi... jau tagad gandrīz garantēts ka 24, 25, 26, 31, 1 ir aizsisti.

Lastguru!!! happy.gif 25-26.decembris ir briivs Pakavciema pirtiii! happy.gif Ja protams mees neizveeleesimies tie6i 6o pirti 6ajos datumos agraak nekaa citi cilveeki!!! happy.gif
Ayumi
ja šo pasākumu plāno rīkot tieši šajos datumos, tad es noteikti netieku.
Church
gramozeks: tad nebremzee, atver jaunu threadu pirts related, iegaaz tur nfo, saac kolekteet gribeetaajus.
Yume
Pssst, kas tad tomēr ar tiem datumiem darās?

Ja jau tik ļoti gribās skolēnu brīvdienas, un dienu kas ir starp ziemassvētkiem un jauno gadu.. kā būtu ar 28-29. decembri? tas ir piektdiena-sestdiena?

BTW, kāpēc PIRTS? nav gluži atbilstoši "noskaņai" ne?
Ayumi
Piekrītu Yumei, un jā, uz Jauno gadu būtu labāk, ne?
Misa
un piekrītu par to pirti, manuprāt ziemassvētkos peldkostīmos parasti nevazājas. neatbilst ziemassvētkiem. es nesaku, ka pirts ir slikta ideja, bet man labāk patiktu kkas cits.
Church
QUOTE(Yume @ Nov 12 2007, 17:13) *

.. BTW, kāpēc PIRTS? nav gluži atbilstoši "noskaņai" ne?

man opicaalo sveetku noskanja --
pirts ideju neizvirziiju es, bet manai gaumei, kaa atpuutas veids, visnotalj atbilst.
gadiijumaa atbilstoshi "noskanjai" nebuutu gastronomiskaas izvirtiibas gjimenes lokaa? ;>

vienkaarshi iesaku biidiit pirts pasaakumu, ja notiks, kaa atsevishkju. kaa nekaa nav obligaats apmekleejums? ;>
un kam nepatiik, var droshi riikot, ja veelas jebko/jebkaa/jebkur. shii ir tikai viena no alternatiivaam.
Yume
Gastranomiskas izvirtības ģimenes lokā? Naivums! Kalvīša k-gs teica- jāsavelk jostas!
Ja teica, tad jādara. Un tas savukārt nozīmē- nekādu gastranomisko izvirtību.

He, īsāk sakot- auno gadu tā neviens nesvin bet Ziemassvētki jau būs garām, ja mēs ņemam kā pamatdatumus 28-29.decembri.

Pirts variants ir aizvietojams ar mājas īrēšanu- zāle+sauna+baseins. Tādas piedāvā samērā daudz, taču domāju ka nu jau būs par vēlu rezervēt.
Iori Yagami
Piedodiet cilvēki, bet man decembrī būs problemas ar laiku. Tāpēc Otaku Ziemassvetkus organizet laikam nevarešu.

Esmu gatavs palīdzet, ja kads to nolems organizet.


Oh and by the way,

nekā ņirgoties par to, ka visur jau laikam ir aizņemts, labāk piedavajiet kadu vietu, kur vēl varetu būt brivs tongue.gif Kritizet visi māk, bet gribetos mazliet palīdzības biggrin.gif
Paldies smile.gif
Tissana
ja ne pirti, tad normālu viesu namu. Jaunā Dubultmuiža nepatīk?

link Dubultmuiža

netālu no rīgas centra, viegli sasniedzama.. telpas ir vnk brīnišķīgas. wink.gif
Nesen pati tur biju apskatīt - par cenām mums teica tā -
ja ņem visu māju (baseins,pirts,dushas,virtuve, veel viena telpa, augshaa 8 divvietiigas istabinjas), + pagalms, dīķi, džakūzis, lapene un viss ko redz apkārt, tad prasa ap 700ls. (neatceros vai summā gadījumā nebija arī neliela galda klāšana... :S )
Bet ja tikai pirmo stāvu, tad 250ls, ar pirmo iemaksu 50ls uzreiz. Un tur ietilpst paliela zāle, ar galdu 36 personām, bet ja zvierdu galds tad vairāk - teica ietilpstot pat 50 - 60.. vēl pirts, baseins, virtuve, maza istaba ar tv un muzikas centru. Un attiecīgi pēc tam tad tur uz vietas, tie kas grib, var paņemt nummuriņus augšā nakšņošanai..
nedomaaju,ka ar muusu inflaciju un cenu augshanaam, taa ir kriminaali liela cena, sadalot uz visiem...
/ lūdzu nenopelt. Tikai vēl viens variants..

Piezvanīju - Viņiem 28,29 un 31 aiznjemti. Par 30to zinaas liidz ceturtdienai. Tad varēs pateik, vai brīvs vai aizņemts. kaut kādi 23 un 27 vēl ir brīvi. wink.gif
gramozeks
Maija! Tu esi labi pastraadaajusi! happy.gif Man patiik! happy.gif Ta4u tagad vajadzees uztaisiit jaunu Topiku "Atpuu6amies kopaa ar Otaku"!!! Protams Pirts nekaadiigi nav saistiita ar ZiemasSveetkiem! happy.gif Es vienkaar6i veeleejos, lai cilveeki sanaak kopaa un skataas Anime, kaa arii patusee viens ar otru (te ir domaata dziljaaka doma, kaapeec es tie6i veelos, lai pasaakums notiek pirtii! happy.gif)! happy.gif
Var jau peec tam vai pirms tam sariikot Otaku Ziemassveetkus, ta4u tam atkal vajadzees resursus! happy.gif Taapeec vajadzees padomaat, ko labaak Otakuu Ziemassveetki vai Pasaakums iek6 Pirts!!! happy.gif
Church
QUOTE(gramozeks @ Nov 20 2007, 21:03) *

.. Es vienkaar6i veeleejos, lai cilveeki sanaak kopaa un skataas Anime, ..

imho galiigi lieki. skatiities vispatiikamaak/komfortablaak vienam. pietiek ka liidziigas gaumes cilveeki savaacas.
Iori Yagami
QUOTE(Church @ Nov 21 2007, 01:08) *

imho galiigi lieki. skatiities vispatiikamaak/komfortablaak vienam.


Daleji piekritu... Manuprat, anime var arī skateties kompanijā... Tas ir atkarigs no kompanijas tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.