Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Immortal.Ad Vitam
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
standby
Shi filma varbut ir nedaudz offtopic, un tomer redzetais mani TIK ljoti iespaidoja ka pirksti niez padalities. Un galu gala kaut kada nosacita animacija ir dalja no filmas. btw, ko domajat par to??

Pirmkart - filma ir neparasti vizuali baudama, postgotiski eleganta un skaista un sterila. Fantastiskie pilsetas skati ar viegli caurspidigo piramidu debesiis, iebrukuma zona, tas iemitnieki un viesi biggrin.gif. Dzhilas ledusaukstais, out of space skaistums vienkarshi apbur, un frizuras..FRIZURAS

Otrkart - sizhets. graujoss mindfck. nekada staasta kas, nokurienes un galvenais KAPEC. Nekadas jegas, nekadu paskaidrojumu...un tieshi tapec man filma ljoooti patika. Taa atstaja milzum daudz brivas vietas pashas domam un iztelei un taja izpalika ierastas sizheta linijas - kazus, varonis, kauja, uzvara (ak un smuka beibe piedevam) smile.gif

Treshkart - muzika. Sigur Ros ...no comments.

So, padalieties iespaidos wink.gif
kaarleens
man patikaas smuki dziivie aktieri ar 3d varonjiem samikseeti bija intresanti skatiities bikinj nestandarts holivudai
deleted-ray
Sorry, bet man gan shitaa filma nu nepavisam nepatika
Siriuss[FN]
Ideāla filma, sen kautks tik laps nebija redzēts.
Mākslas darbs, divreiz nostījos.

Roze
QUOTE
Otrkart - sižets. graujoss mindfck. nekada stāsta kas, nokurienes un galvenais KAPEC. Nekadas jegas, nekadu paskaidrojumu...

Tas jau vairs nav mindfucks, bet gan nekas..
Ja tev pilnīgi nerodas nekādas nojausmas par to ko tev režisors ir vēlējies pateikt tad nez..
Es neko citu par jāšanos neredzeju..

Protams nevar noliegt, ka vietām filma vizuāli ir ļoti skaista (tai pašā laikā ir kadri kur CGI ir bērnisķīgs (manuprāt, šāds mikslis nedod visai labu efektu)).

Acīm, bet ne prātam un dvēselei..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.