Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Inchukalna planoshana
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Iori Yagami
Tā talak teksts būs gars bet lūdzu to izlasīt un padomat. Mums vajag mazliet vairak organizacijas. Es apsoliju palidzet organizet Inčukalnu, tāpēc šeit ir mans plans. Visus iebildumus, piedavajumus vai, jā kads grib jau pieteikties uz kadu amatu, lūdzu rakstiet. Es jau paspeju cilvekus kas jau pirms nakosha Inchukalna sak kliedz, ka tur nav ko darit tikai piedzerties...

Inčukalna plans.
  1. Tikšana - viss kā vienmer... Tiekamies noteikta vieta un noteikta laika. Varbūt tikai organizet 2-4 cilvēkus (velams puišus) kuriem vienmer var atstat somus, jā vajag kaut kur aiziet. Tiem cilvekiem tikt pirktas biletes (kā bonuss var uz kopejo naudu), bet lai viņi ņemtu atbildibu par atstatiem viņiem mantiem...
  2. Braukšana - nu šeit ka parasti... Katrs ar saviem mantiem...
  3. Naudu vakšana - vai vilciena, vai Inčukalna stacija... Agrak domaju ir ne tik forši tāpec, ka nevar objektivi redzet summu, jo kads var nakt vēlāk, kads pardomat... Vilciena vai Inčukalna stacija mēs varam vairak vai māzāk redzet uz ko atļauties... Protams, ka daži atbrauks vēlāk, bet par to palugsim laicigi brīdināt
  4. Paiku pirkšana - Rīgā, Centrala stacijā, Inčukalna tas kā kurš grib... + Nopirksim kadu paiku brokastim.
  5. Ar ko nodarbojamies. Ir sekejošas idejas:
    • Otakieši ir briva tauta tāpēc, jā viss būs pēc saraksta, ne visi var būt apmierinati... Man ir ideja organizet darbību, piemeram, tikai divas istabas. Tur viss būs izplanots ja ne pec laika tad, tad pēc secības. Citas istabas un pirti lai cilvēki dara ko grib
    • Foruma paprasisim cilvēkiem kadas speles vai darbības viņi grib (lai arī kaut ko izdara sava labā).
    • Kadas speles ir iespejams, ar tiem organizet konkursu ar vienu uzvaretaju. Meiģinasim pierunat kadu būt par fotogrāfu (lai viņš parsvara fogrāfe ko grīb, bet, jā organizators paprasis, fotogrāfet to ko paprasis organizators. Es domaju, jā būs konkursi tad obligati jābūt divam foto: visi dalibnieki un uzvaretajs. Pēc tam uz otaku.lv zem konkursa uzvaretajam būs tituls (piemeram "Mister Twister")
  6. Brokastis - šoreiz, pameiginasim no dalbniekiem atrast brīvpratigus pavarus. Esmu mazliet noguris, ka cilvēki no rīta skraid ar jautajumu: "Vai ir ko paest?", uz adbildi: "ne" viņi skujmi sak: "Ohh", neko nedara un pēc 10 min. atgriežas ar tadu pašu jautajumu. Esmu gatavs pats ko pagatavot.
  7. Atkritumu vakšana - tas man liekas vienmer bija problema. Daži cilvēki (varbūt ljoti maz) azbrauc agrāk tikai lai neko nedaritu no rīta... Par katru istabu būs atbidigi 2 vai varāk cilvēki... Neviens neprasis pilnigu tirību, es tikai palugšu lai no rīta tie cilvēki tukšus paciņus, pudeles nones kaut uz virtuvi. Pēc tam katrs var braukt kad grib, un neviens nedusmosies (es pat pateikš paldies).
  8. Izbraukšanas laiks - pateiksim officialu izbraukšanas laiku.



Ljoti luudzu, bez offtopika un spama
Iori Yagami
Mēs vel joprojam gaidam piedavajumus, par to ko jūs gribetu izdarīt Inčukalna.

Okay, tā kā šeit ir parak klusu sakšu es:

1) Gribu paspēlet Tekken prēt cilvekiem
2) Gribu paspēlet King of Fighters prēt cilvekiem
3) Gribu paspēlet arī Go (kaut man ne parāk labi sanak)
4) Varbūt mazliet padziedat SingStar (tas man arī ne parāk labi sanak)
5) Mazliet patusēt ar ALK (man tas vienkarši patik, neskatoties ka nedzeru alkoholu)
6) Paskatities kadu Anime


Lūdzu par pirti nerunat jo pirts tur ir. Runa iet par lietam kurus ja plano iepriekš

Es pats varu avest PS2 (Tekken, KoF, SingStar). Par Go es varu paprasit pariem cilvēkiem kas brauks. Ir grutības ar Anime (jo man nav laptop).

Un vēl gaidam brivpratigus uz amatiem, kurus es nosaku pirmajā postā.

Pagaidam mums ir divi potenciali pavari:
  • Pakkun
  • exile

Un viens fotogrāfi:
  • Ayumi
  • Shaisuke
zeloco
pie taa visa veel gribeetos twister unsure.gif
Iori Yagami
Tad jautajums, kurš var atvezt vai aizdot Twisteru uz Inčukalnu?
Shaisuke
Par Twisteru jārunā ar Zakjpēdiņu.

Es ņemšu savu laptopu pilnu ar jdrāmām. Ja kāds gribēs animes,stiepiet diskus. Man ir tikai tādas, ko visi jau ir redzējuši. biggrin.gif Un pafotografēt es ar varu.
Iori Yagami
Oh veel jautajums: Vai cilvēki gribes padejot? Jo tada gadijuma ir parupejas par muziku smile.gif
Ayumi
Domāju, ka gribēs gan. Vienā Inčukalna tusā mums bija kārtīga dejošana, uh! biggrin.gif
Shaisuke
Jā, es atceros biggrin.gif Tur skanēja viena RHCP dziesma uz rinķi xD
Ghoul
QUOTE(Shaisuke @ Sep 28 2007, 18:34) *

Jā, es atceros biggrin.gif Tur skanēja viena RHCP dziesma uz rinķi xD

Negluzhi, mums bija vesela dejoshanas playliste tongue.gif

Nuum, es pievienojos t3hlocko un veelos twisteri...

Buutu forshi, ja tie kuri njem animes, njemtu iisas OVa's vai filmas, lai vareetu tanii naktii arii noskatiities visu darbu... :S
Ayumi
Varētu uzrīkot kaut kādu zīmēšanas konkursiņu. Par balvām nezinu, bet varbūt ka tur atrastos kādi interesenti.

P.S - Iesaku uzlikt alkahola ierobežojumus jauniešiem līdz astoņpadsmit. Citādāk mums spīd iznākt kā 2 iepriekšējos Inčukalna tusos. :S
Ghoul
QUOTE(Ayumi @ Sep 30 2007, 21:03) *

Varētu uzrīkot kaut kādu zīmēšanas konkursiņu. Par balvām nezinu, bet varbūt ka tur atrastos kādi interesenti.

P.S - Iesaku uzlikt alkahola ierobežojumus jauniešiem līdz astoņpadsmit. Citādāk mums spīd iznākt kā 2 iepriekšējos Inčukalna tusos. :S

Ziimeeshanas konkurss ir funny biggrin.gif:D

Hahha, jaa, kadam interesees tas ierobezhojums xDD Un taa, aizliegt lietot alq jau nemaz nevar, njemot veeraa, ka taa ir pirts post apo landshafta viduu dry.gif
Ayumi
Kas tur tik funny? biggrin.gif

Huh, kādi mēs, jaunieši, izlaidušies, lol. Piedzerties un skraidīt apkārt pusplikiem var arī mājās. ;D
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Ayumi @ Sep 30 2007, 21:03) *

P.S - ....... Citādāk mums spīd iznākt kā 2 iepriekšējos Inčukalna tusos. :S


Lasāms kā pēdējie divi, kurus tu pagodināji ar savu klātbutni, citādi skaitot, tas skaits iznāk lielāks.


Zīmēšanas konkursu gan labpratāk no malas paskatītos, nevis pieteiktu savu dalību.
GM
QUOTE
P.S - Iesaku uzlikt alkahola ierobežojumus jauniešiem līdz astoņpadsmit. Citādāk mums spīd iznākt kā 2 iepriekšējos Inčukalna tusos. :S Piedzerties un skraidīt apkārt pusplikiem var arī mājās. ;D


A kā ta bija pēdējos tusos? Čo to ņepripomņu pirms-pubertātes vecuma pokemonus defilējam pa lokāciju, izradot savus labumus un cenšoties pavedināt pārējos pasākuma dalībniekus uz veselīgu pedofīliju.
Silhouette
Ļoti izklausās pēc Ghoul. biggrin.gif
*cer, ka Aigars nesitīs*
Iori Yagami
QUOTE(Ayumi @ Sep 30 2007, 21:03) *

Varētu uzrīkot kaut kādu zīmēšanas konkursiņu.


Ideja ir laba! Tikai var būt grutības ar vietu kur var normali zīmet, tobiš galdi smile.gif

Un vēl kadu muziku velaties? Nemiet lūdzu līdzi savus mp3 player'us, labāk diskus ar muziku. Un pazinojiet man, jā nemsiet, lai mēs zinatu, ka vismaz muzika būs smile.gif
Ayumi
QUOTE
Ideja ir laba! Tikai var būt grutības ar vietu kur var normali zīmet, tobiš galdi

Mākslinieki apsēžās, ņem kādu pamatu, uz kura zīmēt un uz celīšiem arī zīmē. wink.gif tākā galdu trūkums nav liela problēma.
Iori Yagami
Tā cilvēki... Es par Twisterim paprasiju Zakjpēdiņu bet pagaidam atbildes nav. Tāpec ir jautajums vai kads vēl var dabūt Twisteri?

Arī par muziku vēl neviens neko nepazinoja smile.gif
Pakkun
nu par mūziku runājot, es mp3 paņemu un šķiet, ka citi arī ņems, lai būtu kkas pa savai gaumei. bet kā būs ar mūzikas atskaņošanu? kas ņem datoru un tumbas(vēlams tādas palielākas)? ceru, ka usb ērtības būs pieejamas.
Shaisuke
Pakkun, varētu mēģināt izlīdzēties tāpat kā Ogrē, ar Dāvja pastūzi.
Pakkun
man ir aizdomas, ka inčukalna vieta ir mazliet plašāka un tur tomēr prasās kko sātīgāku, par decibeliem runājot.
GM
Eh, nevaru nociesties, gaidot brīdi, kad caur nakti varēšu kalbasīties pie puņķainiem j-rokeriem. U just made my day...
Shaisuke
Vai kāds runāja par džeiroku?

Bāc, GM, ja Tev ir problēmas, laipni lūgts nebraukt.
GM
QUOTE(Shaisuke @ Oct 2 2007, 16:36) *

Vai kāds runāja par džeiroku?

Bāc, GM, ja Tev ir problēmas, laipni lūgts nebraukt.


Kurš te kaut ko runā par problēmām? Gackt 4eva!!!!
Pakkun
QUOTE(Shaisuke @ Oct 2 2007, 16:36) *

Vai kāds runāja par džeiroku?

Bāc, GM, ja Tev ir problēmas, laipni lūgts nebraukt.

j-rock otaku(more or less) saiešanā ir visai neatņemama sastāvdaļa. runā vai nerunā, bet gan jau būs tāpat. to pašu vispār var arī teikt par problēmām.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.