Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mana artava mākslas pasaulei...
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
Shumins
Izdomāju pievienoties pārējiem un uzsākt sava sapņa īstenošanu - iekļušanu Sensejos...

Ieliku savu pirmo zīmējumiņu "Apokalipse" , komentējiet un norādiet uz kļudām. cool.gif

IPB Image
slim
Genius! Simply genius!..
Pakkun
neveiksmīgs(heh, varbūt arī veiksmīgs) uzmanības pievēršanas mēģinājums. tisk tisk..
hypnotize
nepaarspeejamas emocijas.......vienkaarshi nepaarspeejamas.... blink.gif
Shumins
Ar tādu attieksmi, kāda jūtama no jūsu puses - es jau biju rēķinājies...
Parasti visi talantīgie mākslinieki ir tikuši pelti un apsmieti, bet es jau nebūšu no tiem, kas padosies mad.gif

Iekļaušu savos darbos vairāk krāsu un ēnojumu - tad tie būs Sensei Art vērti ph34r.gif

Un turpmāk lūdzu konrētu krituku, nevis tikai off komentārus, jo vēlos nevis izsmieklus, bet detalizētu analīzi - gribu izaugt par Sensei cienīgu Artistu :3
Niks
Viens no labākajiem darbiem, kādu gadījies šajā sadaļā redzēt - nevar pat neko sliktu pateikt.
Sigfa
mhm, nu visai labi. Pievieno veel 30 kraasu un tas buus meistardarbs smile.gif
Kikyou
ETM topiks bij krutāks. :x
Pakkun
QUOTE(Kikyou @ Aug 29 2007, 19:25) *

ETM topiks bij krutāks. :x

nemaz nerunājot par edg... rolleyes.gif
Asuka
Shum~, tevis zīmētajiem čariem derētu, kādi pāris kauliņi un muskulīši, vienādas rociņas un kājeles, varbūt arī seja un mati nekaitētu. apģērbs un aksesuāri u.t.t. tu vēl varētu izdomāt labāku fonu, nekā teh sarkanā saule ar pieciem stariem, un aiz muguras blank page.
ieteikums. sāc labāk, kā visi - uz lapiņas ar zīmuli. (neaizmirsti paķert līdz dzēšgumiju) un ja tu mēģināsi ēnot, to labāk darīt uz ne-stickmeniem.
Niks
Nedomāju, ka tā ir saule - drīzāk meteors vai komēta, kas triecās šamiem virsū, turklāt vienkāršība ir labākais viņa darbā.
Tenma
Tā, šie laikam ir stickmeni īstajam zīmējumam. Gribēšu to redzeet
Cilveeks
tew nekas nesanaks... dry.gif nu kas tas ir - Shum-ins!?!?!? sad.gif nu kaa var sevi saukt par Shuminu un taisiit shitaadus ziimeejums... kur tad paliek vecie labie triis burtu niki!?!?! sad.gif piemeeram: EDG, ETM u.c.
viss peec formulas: E+2xliidzskanji=reaali kjuutiigs niks wink.gif

vareeji labaak saukties: ELG, EPT, EGM... un pats redzeetu - uzreiz buutu daudz lielaaks respekts... happy.gif

P.S. un atcereesimies kas skan palaizhot GTA2: "And remember - respect is everything!" ... rolleyes.gif
Kikyou
QUOTE(Pakkun @ Aug 29 2007, 21:00) *

QUOTE(Kikyou @ Aug 29 2007, 19:25) *

ETM topiks bij krutāks. :x

nemaz nerunājot par edg... rolleyes.gif


Nu jā, edg jau aizsāka visu to figņu. Āaaa, paga, bij jau vēl arī TradeMAAK.
Tad tas vēl bij' daudz maz rēcīgi. Tagad tāda sajūta, ka katrs nogarlaikojies lops šitādus prikolus taisa. =w=
Shumins
QUOTE(Cilveeks @ Aug 29 2007, 22:55) *

dry.gif nu kas tas ir - Shum-ins!?!?!? sad.gif


Un to jautā kāds, kas sevi sauc par Cilvēku? ph34r.gif

QUOTE(Cilveeks @ Aug 29 2007, 22:55) *

viss peec formulas: E+2xliidzskanji=reaali kjuutiigs niks wink.gif


Nemeklēju sev zilo otro pusīti, lai liktu sev "kjuutiigs niks" ...

QUOTE(Kikyou @ Aug 29 2007, 23:06) *

Tad tas vēl bij' daudz maz rēcīgi.


Tas ir tikpat smieklīgi kā fakts, ka radat te "mākslu" cool.gif
Katrs nogarlaikojojies ... iedomājas, ka ir Master of Art wink.gif
Mimi
labprāt redzētu vēl kādu darbu. xI
shumin, cik ilgi tu to māsterpīsu zīmēji?
Kikyou
QUOTE(Shumins @ Aug 29 2007, 23:25) *

Tas ir tikpat smieklīgi kā fakts, ka radat te "mākslu" cool.gif
Katrs nogarlaikojojies ... iedomājas, ka ir Master of Art wink.gif


Tomēr, tas nemaina faktu, ka šitais ir atražots materiāls.
Or more like, nav jau tā, ka cilvēki te sevi par master of art iedomājās, nep (ok, izņemot dažs labs, bet tādi ir pārāk stulbi, lai viņiem pielektu, ka runa ir par viņiem, tā kā, patiešām - kāda jēga. rolleyes.gif ), bet viņi vismaz kaut cik cenšās, atšķirībā no tevis. Tātad, ja salīdzina draņķīga zīmētāja topiku ar tavu, tavējais ir lielāks spams nekā tas.

Ai, ko es te vispār muldu.
IPB Image
Shumins
Vismaz beidzot man skaitās posti :3
Tāpēc vien ir vērts pacensties...

Redzees kā būs ar noskaņojumu, varbūr uzzskicēšu vēl ko. Paldies par jaukām atsauksmēm laugh.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Un ilgi taisies plosīties tik tapē, ka Tigra nav sensejos?
Shumins
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Aug 30 2007, 13:10) *

Un ilgi taisies plosīties tik tapē, ka Tigra nav sensejos?


ISA - tu mani galīgi pārprati...
Kurš tādu mērķu dēļ tā ķēmotos :3

Izdomaaju, ka "Apokalipse" nebūs īsti piemērota šam topic, jo reti jau kādam patīk šausmas un nāve. Izkrāsoju savu zīmējumu un pārsaukšu to par "Tusiņš pļavā - jaukā sestdienā" laugh.gif
Ceru, ka ar šo zīmējumu iekarot tomēr jūsu sirdis cool.gif

IPB Image
Niks
Ak manas acis - tās iztek! *steidz novērsties*
Klokjvaarpsta
Man kautkaa nepatiik plecu-gurnu attieciiba :/
hypnotize
nuu...domaaaju, ja centies shaadaa stilaa turpinaat tev veel ir daudz kur augt.....
luuk...peec manaam domaam labs piemeers .....laikam arii pulkjcilveecinjiem meedz buut savas proporcijas....
IPB Image
iesaku...
lai sasniegtu savu meerkji... biggrin.gif pacenties vismaz 5min... huh.gif
Shumins
QUOTE(Klokjvaarpsta @ Aug 30 2007, 14:07) *

Man kautkaa nepatiik plecu-gurnu attieciiba :/


Ja tā ilgāk paskatās - tad tiešām liekas, ka gurnus vajadzēja zīmēt nedaudz platākus - citādi pleci izskatās pārāk plati, nu apmēram kā viduslaiku zīmējumos, kad zīmēja specīgus un platus plecus. Es domāju vakarā tos izlabot. Paldies par ierosinājumu...

Njap es jau teicu, ka jums patiks. Es arī gūstu daudz pozitīvu emociju no jums, kad dzirdu uzslavas par paveikto. Šajos darbos ielieku visu savu sirdi un prieks, ka ieguldītais darbs atmaksājas...

Zīmēšana vispār cilvēku ļoti izmaina, pamanīju, ka pēc darbu uzzīmēšanas ir izmainījusies mana pasaules uztvere. Mākslinieki pasauli vispār redz savādāku - detalizētāku. Jūtu, kā jau esmu mainījies uz labāku cilvēku blink.gif
Tigra2
QUOTE(hypnotize @ Aug 30 2007, 14:28) *

nuu...domaaaju, ja centies shaadaa stilaa turpinaat tev veel ir daudz kur augt.....
luuk...peec manaam domaam labs piemeers .....laikam arii pulkjcilveecinjiem meedz buut savas proporcijas....
IPB Image
iesaku...
lai sasniegtu savu meerkji... biggrin.gif pacenties vismaz 5min... huh.gif


Pirmkārt, Shumina cilvēciņiem locekļi ir atdalīti no ķermeņa.
Otrkārt, shumins ir ekspresionists, uz to norāda izmantotās krāsas. :3
Tātad, tas piemērs pilnīgi noteikti neatbilst konkrētajam gadījumam, jo stiliņi galīgi atšķiras.

Shumins jau tā cenšas, un, starp citu, ilgāk par 5 minūtēm.... vai ta tas nav redzams perfekti tīrajās līnijās?
Reti kurš artists var lepoties ar tādām tīrām līnijām.

Krāsas piemeklētas spilgtas un izteiktas, līdz ar to ir pastiprināti parādīta ideja par gaišo un silto sestdienas tusiņu.
Jā, tusņi brīvā dabā ir laba lieta, atceros kā bērnībā ar māsām visu laiku tusoju pa skābeņu pļavu, kamēr mamma lasīja skābenes, varējām kārtīgi izripināties pa zāli. vakarā devāmies mājās un mamma vārīja svaigu zaļu skābeņu zupu :3 Vēljiprojām skābeņu zupa ir mans favorīts, laikam dēļ tām emocijām. ¦3


QUOTE(Isa-chan @ Aug 30 2007, 13:10) *

Un ilgi taisies plosīties tik tapē, ka Tigra nav sensejos?


Kādā jēgā? huh.gif
Es tač neko šai forumā vairs nepostoju...kā arī... es domāju, ka tam visam bija pavisam cita ideja apakšā...
Cilvēka mākslinieciskajai pusei atveroties nav jāmeklē iemesli, tādas lietas notiek nemanāmi un mūža garumā, māksla cilvēkā izaug kā zieds, no maza pumpura, kas skatās apkārt un apbrīno, līdz plaukstošam ziedam, kam apnicis skatīties, tas vēlas pats būt apbrīnots.

Tā tik turēt shumshum, nedaudz piestrādāsi pie detaļām un būs cool, tev jau tāpat piemīt vissvarīgākā no mākslinieka spējām - spēja savā darbā ietvet emocijas.

Vissvarīgākais ir saglabāt optimismu un atcerēties, ka vissvargākais ir tas, ko pats par sevi domā... ja patīk zīmēt, tad zīmē un dari to no visas sirds. :3

IPB Image
GO, SHUMIN, GO!

Karamele
Nesaprotu vai šis topiks ir kā ņirgāšanās, sava veida sarkasms vai arī centieni kaut ko uzzīmēt.
Tigra, tīrās līnijas panākt var pieturot Shift pogu.
Bet tomēr pēc tām rindiņām kur rakstīts 'Mans sapnis ir iekļūt Sensejos :3' vai kaut kā tā, neticas, ka šī nav ņirgāšanās.
anyway, Spam away. vai tad man žēl XD
Sigfa
QUOTE(Shumins @ Aug 30 2007, 13:59) *

QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Aug 30 2007, 13:10) *

Un ilgi taisies plosīties tik tapē, ka Tigra nav sensejos?


IPB Image


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAA!

ui baac, veeders saap XD

Shumin, tu esi gjeniaals.
edg
QUOTE(Kikyou @ Aug 29 2007, 23:06) *

QUOTE(Pakkun @ Aug 29 2007, 21:00) *

QUOTE(Kikyou @ Aug 29 2007, 19:25) *

ETM topiks bij krutāks. :x

nemaz nerunājot par edg... rolleyes.gif


Nu jā, edg jau aizsāka visu to figņu. Āaaa, paga, bij jau vēl arī TradeMAAK.
Tad tas vēl bij' daudz maz rēcīgi. Tagad tāda sajūta, ka katrs nogarlaikojies lops šitādus prikolus taisa. =w=


TradeMAAK - spameru krustteevs. Nedomaaju, ka esmu tik liels vinja fans kaa aivvv, bet dzilja cienja noteikti.
Shumins
Īsts mākslinieks savu talantu nekad neizlietos veltīgi, zīmējot dažadas nebūtiskas lietas...

Tāpēc savos darbos mēģināšu iekļaut globālas problēmas, lai atgādinātu citiem par itkā zināmām lietām :3

Nevienam nav noslēpums, ka notiek globālā sasilšana, tāpēc daudzu Āfrikas valstu iedzīvotāji mirst no bada - zeme pārtuksnešojas...
Tāpēc šo traģediju iekļavu savā meistardarbā "Lielais bads"... ph34r.gif

IPB Image
Pakkun
ilgs laiks nepaies un tu tiešām sāksi ticēt tam, ko saki. ja sākumā bija neveiksmīga parodija, tad pēc brīža moš tiešām iedomāsies, ka radi mākslu.
Cilveeks
QUOTE(Pakkun @ Aug 30 2007, 20:06) *

ilgs laiks nepaies un tu tiešām sāksi ticēt tam, ko saki. ja sākumā bija neveiksmīga parodija, tad pēc brīža moš tiešām iedomāsies, ka radi mākslu.


jaaa... taa notika ar Pikaso.... biggrin.gif

P.S. tas bija joks un ja kaads Pikaso dziives gaitas paarzina labaak tad..... .... mani tas neuztrauc... rolleyes.gif
Shumins
Šoreiz gribēju uzzīmēt ko īpašu, ko orģinālāku, lai mans darbs atšķirtos no pārējiem laugh.gif

šis "meistardarbs" saucas - "Skats no pakaļas, kas pavērsta pret sauli" ph34r.gif

IPB Image

Gaidu atsauksmes cool.gif
Steam
Wow. Origināli.. Tu laikam nosēdēji pie datora n-tās stundas,lai pilnībā pabeigtu šo darbu. Doma baigi laba,tikai es to nesapratu...
Shumins
QUOTE(Steam @ Sep 2 2007, 14:25) *

Wow. Origināli.. Tu laikam nosēdēji pie datora n-tās stundas,lai pilnībā pabeigtu šo darbu. Doma baigi laba,tikai es to nesapratu...


Aklie neredz, kurlie nedzird... ph34r.gif
Steam
Gaidišu tavu nakamo makslas darbu.... Cik tev drīzs tāds būs?
Niks
QUOTE(Steam @ Sep 2 2007, 14:25) *

Wow. Origināli.. Tu laikam nosēdēji pie datora n-tās stundas,lai pilnībā pabeigtu šo darbu. Doma baigi laba,tikai es to nesapratu...
Aww.. Tev laikam galīgi nav izdomas, lai gan Shumins jau visu aprakstīja. *ripinās tālāk*
Arts
Divas lietas.
Vai nu veido sīkus,minimālus comic strips(humora devai jābūt overload) un asprātīgas bildītes.
Vai arī beidz zīmēt parodijas.

Labāk taisi sīkus comic strips,ar lietām kuras nesaproti,ienīsti un mīli.Lai cilvēkiem būtu vēlēšanās bāzt degunu tavā galerijā.

Tigra2
QUOTE(Arts @ Sep 2 2007, 16:34) *

Lai cilvēkiem būtu vēlēšanās bāzt degunu tavā galerijā.


Arī bez tā tu te savu degunu iebāzi... ;3
tāpat komentāru šamam krietni vien vairāk kā vairumam mākslinieku pēc darba iepostošanas.

kef kef.
kahi
nu savs messidžs tur ir. vismaz saule. ja tur būtu tumsa, tātad esi visdziļākajā pakaļā, bet, re, jau gaisma redzama!
Karamele
Tas ir vilciens ne gaisma vai saule. Vilciens.
Ayumi
Neizdevusies parodija...lai arī kas tas bija domāts.
nikitaa
Absolūts sviests. Sorry ja tā nav Shumin, bet es visu Tavu galeriju, spēju uztvert tikai kā vienu lielu, resnu uzbraucienu šī foruma lietotājiem, kas te posto savus darbus. Diezgan stulbi izskatās no malas...
Shumins
QUOTE(nikitaa @ Sep 3 2007, 20:45) *

Absolūts sviests. Sorry ja tā nav Shumin, bet es visu Tavu galeriju, spēju uztvert tikai kā vienu lielu, resnu uzbraucienu šī foruma lietotājiem, kas te posto savus darbus. Diezgan stulbi izskatās no malas...


Cilvēki pat speciāli reģistrējas, lai ar pirmo postu uzbrauktu man... blink.gif
Tātad mana galerija pat piesaista jaunus cilvēkus. Kas var būt vēl lielāks novērtējums maniem darbiem... cool.gif
nikitaa
Ja tas bija attiecināts uz manīm, tad tad Tu smagi maldies,jo es neesmu reģistrējusies tikai tapēc lai varētu apskatīt tavus "superforšos" šedervus... Es neko sliktu neteiktu par Taviem darbiem ja tu zemtekstā nenoliktu pārējos...
Shumins
Saimons un hollow man atgādināja, ka visi cilvēki ir talantīgi, tāpēc uzsāku savu talantu izkopšanu - atsāku zīmēt kvalitatīvus postmodernisma šedervus.

Te pēc ilgāka laika mans kopdarbs ar Tīģeri2 :3

IPB Image
anti
Fascinējoši! Šis darbs pilnībā atklāj tavu jūtīgo mākslinieka dvēseli un neparasto pasaules redzējumu!

P.S. Kamdēļ puķīte tik skumja?
Shumins
Nezkāpēc uznāca man arī vēlme ko uzzīmēt.

Nesen skatījos National Geographic un atcerējos par Pelēko Transilvānijas Cilvēkplēsi Tīģeri (Tigras no Nigras).

IPB Image
DarkDevilCat
QUOTE(Shumins @ Jun 12 2009, 10:59) *

Saimons un hollow man atgādināja, ka visi cilvēki ir talantīgi, tāpēc uzsāku savu talantu izkopšanu - atsāku zīmēt kvalitatīvus postmodernisma šedervus.

Te pēc ilgāka laika mans kopdarbs ar Tīģeri2 :3


well i don't mind people to talk shit about me
but tell me 1 good reason why THE f.ck U DRAG ME IN YOUR FUCKED SHIT HOLE? O_o


p.s

tavi zimejumi parada to cik daudz uzmanibas trukuma tev berniba ir bijusi, un cik ierobezoti tu esi savu bernibu sturi nosedejis/usi

<< vai to tu velies dzirdet no citiem cilvekiem, kas apluko tavus zimejumus?
anti
QUOTE(hollow @ Aug 19 2009, 21:10) *

tavi zimejumi parada to cik daudz uzmanibas trukuma tev berniba ir bijusi, un cik ierobezoti tu esi savu bernibu sturi nosedejis/usi


Lol, Šumiņ, rādās, hollowim dvēselītē būsi iekakājis :)

Mākslas darbs gan labs, jūtama spēcīga dinamika un pārliecinoši izteiktas emocijas.
Gaidu vēl darbiņus! Lai iedvesmas tērcīte neizsīkst!
Shumins
QUOTE(hollow @ Aug 19 2009, 23:10) *

well i don't mind people to talk shit about me
but tell me 1 good reason why THE f.ck U DRAG ME IN YOUR FUCKED SHIT HOLE? O_o


Pamēģināju iztulkot tekstu ar "Googles tantes" tulkotāju.

QUOTE(hollow @ Aug 19 2009, 23:10) *

labi i nav prāta cilvēki runāt sūdi par mani bet man pateikt 1 labs iemesls, kāpēc f.ck U Velciet ME IN YOUR FUCKED sūdi Hole? O_o


Taču tā arī nekā nesapratu. Liekas labāk tomēr izmantot Latviešu valodu, lai es tavu domu labāk saprastu.

QUOTE(anti @ Aug 19 2009, 23:32) *

Lol, Šumiņ, rādās, hollowim dvēselītē būsi iekakājis smile.gif


Aga, atceros šo "Fruktu". Savā galerijā izdzēsa visas visas bildes, jo "coldhartead laidy hates it anyway". Nevarēja ar saviem zīmējumiem iekarot kādas meitenes "Coldhartead Laidy" sirdi. Tagad esam vienādi "Noedit" draugi :3
Tikai atšķirībā no viņa - es netaisos padoties un sasniegšu savus mērķus. Nejau dzīvē galvenais ir tas ko citi domā par tevi. Šis ir mans Krusta karš cool.gif

Un, hollow, neesi tik mīksts, bet vairāk klausies metālu, tas norūdīs tavu raksturu cool.gif



Un savai vienīgai zīmējumu pielūdzējai - Anti uzzīmēšu nākamreizi ko īpašu.
Mākslinieka karjerā ir svarīgi saņemt atbalstu. Tāpēc ar saviem zīmējumiem mēģināšu atgriest tās emocijas, kuras esmu saņēmis.

P.S.

No citiem arī gaidu konstruktīvāku kritiku kā arī ceru, ka vēl kāds iemīlēs manus zīmējumus.
Un internetam nevajdzētu būt vietai, kur nolikt savas kakas, kad iestājas dzīves apnikums. Internets bez naida laugh.gif

IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.