Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mana sabojātā fantāzija
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Band1t
blink.gif IPB Image
biggrin.gif pirmaa draza ieksh otaku.... ph34r.gif
hypnotize
hmm...ineterasanti...
man patiik baltais jaatnieks fonaa...un kaa izstraadaata seja...arii zizlis interesants
vareeji vairaak pacensties ar detalju izstraadaashanu...

kopumaa...kkas neparasts....
kakene
vajadzeja bisku piestradat pie paris detaljam, bet kopskata ir labi!
slim
Laba idēja. Es piekritu hypnotize - jātnieks ir interesants, un arī zizlis ir kas neparasts. Bet visvairāk man patīk maska, loti labi sanāca.
Es par detaļam vairs nerunāšu, lai neatkartot citu teikto, bet es viņiem piekritu.
Kopumā - labi, man patīk.
Arts
Tava bilde nav izpelnījusies lai sauktos par drazu...tā ir....ir labāka par drazu! tongue.gif
Viss ir smuks un sašvīkāts,kā man...tikai man ir sašvīkāts. biggrin.gif
Maska ir diezgan interesanta...atspīdumi,ēnas liek tai izskatīties tā kā būtu no metāla..jauki. wink.gif
Pakkun
baigi forši. atgādina manus sapņus biggrin.gif
Kikyou
Ūuujēe... Man patīk maska un nūja.
Pārējais zīmējums gan tāds bikiņ pa gaisu, bet nav nemaz tik slikti. :>
undux
ir labi tikai nezkāpēc man tā švīkāšana nekad nav patikusi..
Mimi
ūū. apsveicu. tas ir rekords. undux uzrakstīja ko vairāk par 3 vārdiem!! ohmy.gif xDD
Hmm. ir ok. vislabāk sanāca maska. tāda.. tiešām dabīgs spīdums.
pamēģini vēl kaut ko. un labprāt redzētu vēl kādu darbu, jo no viena neko īsti novērtēt nevar. wink.gif
undux
Mimi, ko tu vari gribēt.. Es esmu no tajiem cilvēkiem kuriem patīk visu pateikt īsi un vienkārši nevis penterēt trīs stundas.
Arts
Tho show must gon on!
Vajag bildes!Vēl smukus attēlus ar tavām samaitātajām fantāzijām!!
Mimi
Undux - es tikai pajokoju. ^^*
Man nekādu pretenziju nav. xP
Labi, atkal sākās spams.
Eju klusēt līdz turpmākajiem darbiem. x]
undux
Ā un es nesprotu kas viņam ir ar to roku vai tur ir āķis vai rokas vispār nav?
slim
Tur ir roka, bet tā ir kaut kā nepareizi pavirzīta, vai salocīta dry.gif.
undux
Ā, nu tagad pamanīju, bet tomēr kautkas nav labi tapēc ka izskatās pēc trubas.
Band1t
Tur vinjam rokaa ir metaala lode - kaapeec neprasat... vnk taapat smile.gif
undux
tad viņa ir kautkā nepareizi izēnota jo panākts efekts nevis ka viņa ir apaļa un ir uz āru bet ir kā apaļš iedobums rokā.
hypnotize
tagad tieshaam ieraudziiju roku... laugh.gif
gaidu naakamo... ph34r.gif
Band1t
kaa vienmeer pietruuka gribasspeeka pabeigt liidz galam kaartiigi, taapec liku kaads ir ..
;/Click to view attachment

IPB Image

otrais darbinsjh... es tikai maacos...
hypnotize
shausmas... biggrin.gif
bet man patiik....liekas pat labaaks kaa ieprieksheejais...pat negribas aizraadit par kjermenja proporcijaam....smile.gif
undux
Taisnība, labāks ir!
Band1t
Nuu vareetu jau runaat par cilvēka proporcijām... Bet... vai runa ir par "cilvēku" ? biggrin.gif
undux
Nu jā viņam visas proporcijas ir pareizas, bet ne jau tāpēc ka tā ir anatomiski pareizi, bet gan tāpēc ka tas ir tavs fantāzijas auglis un proporcijas tam var būt dajebkādas.
Asuka
darbs ir neproporcionāls līdz pēdējam. sākšu no augšas..
galva ir labi uzzīmēta, tik vajadzēja izdzēst tās palīglīnijas. un ja arī tās nav palīglīnijas, tad vajadzēja tās uzzīmēt savādāk, lai nerastos šāds iespaids. kalam ir jocīga forma, un tas ir par īsu. rokas arī ir par īsu, tādējādi elkoņi ir par augstu. džeks ir tāds dēlīgs, un viņam trūkst gurni, muskuļi. kājas ir stipri par īsu, un ceļi jebkurā gadījumā ir par zemu. pēdas nav izdevušās. manuprāt domāts bija, ka puisis ar vienu plecu ir atspiedies pret sienu. nu to var saprast tikai kārtīgi izpētot darbu. tā, kā vairākums user`u to nedara, te derētu ievilkt stingrāku grīdas un sienas savienojums līniju, bet ja es kļūdos, tad puisim ir baigais krampis, ja viņš bez muskuļiem var noturēt savu ķermeni šādā leņķī. koferītis ir uzzīmēts labi, tikai ja tā kārtīgi padomā, viņu nevar aizvērt. cik noprotu zem drēbēm slēpjas skelets, bet plaukstas izskatās pēc auto-mail`iem. ja tu vēlies zīmēt skeletus, tev derētu vairāk papētīt anatomijas, un vecās, labās, krievu zīmēšanas grāmatas, kurās ir labi aprakstīti un apzīmēti cilvēku skeleti, proporcijas u.t.t. man nepatīk ēnojums nedz uz puiša, nedz sienām. priekš manis pārāk švīkāts. ļoti labi uzzīmēta jaka, ieloces un krekls arī ir izdevies godam. jakai ir teicams ēnojums un atspīdumi. tik krekla apkakle ir nedaudz par stīvu, bet es jau sāku kasīties pie sīkumiem.
es domāju, ka tu biji spējīgs izdomāt, un dabūt gatavu interesantāku fonu, nevis tikai īmō kōrneri. by teh way.. man ļoti patīk tas revolveris. labi sanācis.
skaidrojošā vārdnīca.
*auto-mail = ieraksti google un apskaties.
*revolveris = nu tev gan vajadzētu zināt, ko tu pats zīmē.
nu viss ko es vēl beigās varu piebilst ir tikai tas, ka tev ir talants un tava slimā izdoma. tie ir pietiekami iemesli, lai turpinātu zīmēšanu, un attīstītu savu zīmētprasmi. cheer up!~
Undux, lūk šeit tu kļūdies. Band1t savā darbā zīmēja cilvēku. nu kaut kādu zvēru ar cilvēka skeletu, un tas nozīmē, ka proporcijas nevar būt da jebkādas, jo tas ir un paliek cilvēka skelets. lai tā proporcijas būtu pareizas ir jāzīmē, tā kā tas ir pieņemts. (un man fascinē tavi vienateikuma posti)
Band1t
Nuu ko es varu piebilst... skola kurā mācos, nav orientēta uz cilvēku zīmēšanu vai gleznošanu, bet gan ar dizainu un un priekšmetu zīmēšanu, tā kā es mazliet piederu pie citas kategorihas... wink.gif doma par stūra zīmēšanu radās vēlāk + īmo aprunāšana man iet pie sirds biggrin.gif
undux
Nu jā to var redzēt pēc tā ka tu ļoti labi prati uzzīmēt to koferi.
Alexa De Šarlote
Darbs ka jau darbs neko pielikt un atņemt, bet te jau tā vis ne pa tēmu iet....
Man jau nav ko kritizēt, jo Asuka visu izdarija manā vietā...
Nezinu kadā skolā tu mācies, bet proporcijas zināt nav par skādu....
Band1t
RDMV ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.