Help - Search - Members - Calendar
Full Version: anime
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
tostermaize
Vai nevarat kāds ielikt šajā forumā animes ko norakstīt jo pa dienu ārzemes man nestrādā un visu nedēļu negribas rakstīt animes!!!!!!!!!!!! sad.gif sad.gif sad.gif
Dzonis
hehe...cerams ka tu apzinies cik tas nepraatiigi skan..labaak lieto veco labo dc++
Yume
heh, njaa.. "krisha jedit nespesha.." nu tieshaaam, labaak lieto dc....tur es domaaju seedees chupa no tiem kam ir kaads labs anime.
tostermaize
man tas dc ne īpaši patīk
Taka
Atklāti izlikt animi websaita draud ar sekām:

1. Saits tiks pārgruzīts un nobruks (Roze nošausies sad.gif )
2. Visi metīsies kačāt, kā rezultātā ātrums būs 1kb/sek
3. Tik atklāti izliekot animi par to var arī atrauties...

Var taču sarunāt randiņu ar cilvēku, iedot matricas utt., kur problēmas? blink.gif
tostermaize
Roze nošausies man š nabaga cilvēku palika žēl tāpēc pasakiet kur var da'but anime neiejot dc++??????????????????????????????????????????????????????????








esmu izmisumā dry.gif sad.gif sad.gif
Taka
Tak izlasi ko es uzrakstīju!
Nelāpi slinkumu un nesēdi mājās, izkusties biggrin.gif
Dzonis
latvijaa nekur...itkaa ir tas torrents.lv,bet tur nereaali tikt iekshaa un no animes praktiski nekaa nav
tostermaize
es tak izlasiju bet nav pret ko mainīt
deleted-ray
Gan jau kaut ko var veikalaa nopirkt smile.gif
Shinobi-sama
QUOTE (Taka @ Sep 9 2004, 04:15 PM)

3. Tik atklāti izliekot animi par to var arī atrauties...


no kaa tad norausies.. incanti zinaat... pagaidaam veel neesmu redzeejis pa ielu vazaajamies anti-anime noskanjotus cilveekus smgaam bozeem paar pleciem un iekshlietu ministrijaa man ar liekas nav speciaalas nodaljas anime apkaroshanai.. un man liekas par cik tie paarsvaraa visi ir TV ripi tad ko tur piesieties jo naudu ar to neviens nepelna tikpatkaa videokasati kaadam iedot
Taka
Es par visādām AKA/LAA utml organizācijām...
tostermaize
kā jau tka teica ka Roze nošausies Roze nošausies un es nvēlos lai kāds mana ieteikuma dēļ nošaujas ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Yume
tostermaize, man liekas nav probeemu sarunaat ka tev iedos kaadu matricu ar anime, ja tu apsoliisi vinju atdot atpakal, un bez apmainjas procesa, vai teksim var mainiit arii pret kaadu filmu,vai ko taadu..
Saki ko tu gribi redzeet, mosh man arii pagadiisies...
bypass
taka, afaik, ar AKA/LAKA jeb Latvijas Atvērtā Koda Asociāciju tur nav nekāda sakara, vai tomēr ir?
LAA jeb Latvijas Autortiesību Aģentūra un BSA jeb Bussines Software Alliance - ar to varētu rasties nesaskaņas, bet, ja runa iet par fansubotu, it īpaši, ja nelicencētu animi, nekādām problēmām nevajadzētu rasties. Serveri gan nokaus.

No lv šo to tomēr var via dc++ nokopēt.
Taka
AKA LAA whatever...
Es viņas neatšķiru.
Mana drauga saitu piežmiedza tikai par to, ka viņš rakstīja aprakstus par oriģinālajiem DVD, kurus pats pirka. Ne LV pirktus, tiesa. Tā lūk.

Bet tas, ka animes izlikšana radīs nenormālu trafiku, tas ir fakts. Nezinu, vai Roze to var atļauties. Viņam izlemt.
Ceru ka viņš pats arī izteiksies.
tostermaize
labi atmetam šo domu jo roze neizdīvos bez šī foruma
kaarleens
var jau uztaisiiit striktu failu web servu ar parolj ip accesu tik uzticiigajiem foruma memberiem nu vienkaarshaak protams ftp bet nu viss jau atkariigs no servaka fiziskajaam iespeejaam naz vai ir jeega kau ko likt ja ietilpiiba buutu tik 10 gb
Crash
QUOTE (kaarleens @ Sep 10 2004, 09:50 PM)
tik 10 gb

10gb naf nekaads 'tik'. Ja uz taa servera nemetiis virsuu visas pokemonu sezonas, tad tur saliistu gana daudz slavenaako anime filmu wink.gif
Dzonis
10gb ir 10gb..kaa saturs peec noteikta laika perioda tiek mainiits (zinu ka doma nereaala(un pat zinu kapeec!!!:)),bet kaut ko izspljaut shajaa sakaraa gribaas,jo piederu pie item,kas.......eh...par to jau pietieksohi esmu uzbaazies wink.gif )
kaarleens
hehz naz man jaunumus nav probleema caur torrentiem novililkt a ja likt nopietnus seriaalus tad akal ar 10 gb ir pa maz
par BSA vinjiem manliekas pagaidaam ir poh uz amini pietiek darba ciinjai galvenokaart ar muuzikas, filmu ehh lai gan lv visiem pagaidaam ir vienalga tik dazhreiz ekonomiskaa pakrata organizaacijas dazhas uz softu
Dzonis
eh....sapratu ka man ar vienalga.ftp taapat man neiet un par paareejiem man....vienaldziiba tongue.gif
Spectre
Njaaa man jau no vienas puses pilniibaa poooo..., jo maajas arii no torrentiem novelku jaunas epas un mieraa. Toties darbaa gan man torrenti sux a LV aatrums rulzzz.
Tiesa 10 GB uzskatu ir smagi pa maz ......
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.