Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ify-chan radījumi
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3
ify
Tātad .. khm .. rakstu šeit pirmoreiz .
Ceru uz sadarbību/atsaucību .
Jau iepriekš - sankyou *bow*

Tja , nav gluži manga , bet pie tā ar laiku piestrādāšu happy.gif

Enjoy *happy.gif*

IPB Image
rudens noskaņa

IPB Image
limboreta-chan

IPB Image
we are a growing crop

IPB Image
dying from the inside

IPB Image
agony scene

Un vēlreiz - paldies .
Pakkun
par zīmējumu ar iekšām.. ellīgi atgādina ŠO !
zeloco
QUOTE(Pakkun @ Jul 21 2007, 11:45) *

par zīmējumu ar iekšām.. ellīgi atgādina ŠO !


Tu man izraavi vaardus no mutes biggrin.gif



Ir dazhas siikas nenoziimiigas kljuudinjas, bet taas pazudiis ar laiku un praksi ^^ Taa tik turpinaat!
Ljoti simpatizee Limboreta-chan happy.gif *is a fashion freak*
Sushi
Hmm, baigi labie darbi, Ify. (:
Man ļoti patīk Limboreta-chan un Agony scene. Njā, tas Dying from the inside tiešām atgādina Zeloco darbu. Tiesa, kas tiesa.
Te varētu būt laba nākotne, yup..
Sorrow
Tai iekšu zīmējumā, to ribu nav par daudz?
Vispār man pirmais un pēdējais ļoti patīk.
ify
sankyou happy.gif

atv zeloco un pakkun - nebija ar noluuku ziimeets liidziigi - vnk lekcijaa bija garlaiciigaak nekaa parasti un .. tja
sorrow , tur pienaaktus it kaa 12 , bet nu es laikam gan nedaudz aizraavos un neieveeroju , ka ne jau visas aizsniedzas liidz kruushukaulam , un nav garanijas , ka taa vispaar ir cilveeciska buutne happy.gif

te nu laikam buus veel dazji radiijumi :

IPB Image
cyber-nation
IPB Image
8-eyes
IPB Image
hanging boi-buddha
IPB Image
un ja nu kaads ir lasiijis Zelaznija Nemirstiigo , tad tas ir Morbijs
IPB Image
bet shis ir razjots vakardien. Mke.
zeloco
man shausmiigi patiik siikie locekliishi - kaulainie pirkstelji un kaajas... super....
Patiik Budha - konceptuaals
Mimi
Man arī ļoti patīk budda - tas no otro zīmējumu sērijas man liekas vislabakais.
Drēbēm netraucētu vairāk detaļu.
Morbijam ir ļoti reāla frizūra - riktīgi gara bize viņam.. xDD
turpini tādā garā, un plā plā pla, es neteikšu..
Tu to jau zini.
Bet būtu reāli, ja tu tos darbus arī pakrāsotu... smile.gif
Sorrow
pirmais foršs...Morbijs arī, vienīgi viņam nebija jābūt stiprākas miesasbūves?
QUOTE
un nav garanijas , ka taa vispaar ir cilveeciska buutne

njaaa...spriežot pēc tā, kas no viņa nāk ārā/ ir iesprausts, es ar par to negarantētu.
Sushi
Man nenormāli patīk. Cyber-nation foršs, it īpaši man patīk viņas seja un apģērbs. Buddha arī foršs.. pat grūti pateikt, kāpēc. Atgādina pat Luke Chueh vienkāršo izteikšanās veidu. Pēdējajam, manuprāt, varēji ieēnot nedaudz, lai daudz maz reāli izskatītos labā roka. Bet visādi citādi man patīk.
ify
Laba diena , otakieši happy.gif
vēl kas no manis :
IPB Image
back 2 back - He
IPB Image
back 2 back - She
IPB Image
fanart kyo happy.gif no Dir en Grey

laikam jau jāatzīstas , ka ne īpaši draudzējos ar krāsām . Bet tas nu ir zināms izaicinājums biggrin.gif
mke tad nu - pirmais mēģinājums :
IPB Image
nu un šis būs nedaudz uzlabots happy.gif košs :
IPB Image
zeloco
Kyo prasaas pufiigaaki mati laugh.gif
ify
aa biggrin.gifD bet tie domāti no Child prey mati happy.gif
Pakkun
kyo biš garākus un tievākus dredus, gaišākus un māzdrusciņ flafīgākus matus, tumšākas acu ēnas un vispār lūpas ar melnas jāuztaisa un drēbes ar bija savādākas.. karoč pēc kyo neizskatās biggrin.gif svarīgākās detaļas iztrūkst. bet es labāk neuztaisītu šā vai tā tongue.gif

gribēju jau iebilst par tiem nedabīgi tievajiem locekļiem un iespīlētajiem ceļiem un tārpveidīgajiem pirkstiem bildei, kur divi ar mugurām, bet nepiebildīšu. moš tāda anatomija. kā nekā zvaigžņu karu čarakteri biggrin.gif tāpēc, ka viņai tie veidojumi, kas no galvas nāk, līdzīgi dažiem personāžiem
Shatako
Hūū man patīk! Itīpaši jūsmoju par cyber-nation un hanging boi-buddha. Hanging boi-buddha patīk, ka redzamas ribas un pēdu kauli. Patīk, ka visos tavos zīmējumos tēli ir kaulaini. ^__~
ify
man vakar bija gana labs garastāvoklis un tika radīts radījums :
IPB Image
sarkstu sniegā (nu vai varētu arii teikt - blushing snow ^___^)
nu bet tie jau ir vecāki :
IPB Image
asins saknes
IPB Image
insomniac

pakkun - neatminos , ka Child Prey video Kyo būtu izvilcis no krūškurvja divas dūjas biggrin.gif
- tikai aizņēmos frizūru , lai radītu šo tribute to Kyo <3 , bet jeb vai tur kā - paldies happy.gif

Shatako - paldies, ļoti sirsnīgi wink.gif
Mimi
Pirmais man patīk vislabāk, asinsvadcilvēks - oriģināls, bet sākumā es padomāju, ka tā ir cilvēkauga krustojuma sakne. xD
Tā. Pēdējam rokas vizuāli liekas par īsu.
Sorrow
QUOTE
Pēdējam rokas vizuāli liekas par īsu.

vai arī par tievu. Vai arī kakls ir par garu. Jo tā galva izskatās gandrīz tikpat ļoti izvirszīta uz priekšu kā rokas.
ify
labs vakars sleep.gif

Mimi - biggrin.gif zinu , man daudzi , kas "asins saknes" redzējuši , teikuši , ka tas ir cilvēkaugs / cilvēkkoks . Mana doma gan bija , ka mūsu asinis (asins saites , nu bet arī ģenētiski ) cieši saistītas ar mūsu senčiem un ģimeni . Mēdz būt , ka , pirms nenotiek kādi konflikti vai tuvu cilvēku zaudēšana , mēs bieži neapzināmies , cik šīs saknes patiesi ir dziļas . tja .

Bet par insomniac varu tikai teikt , ka man vnk patīk , cik slimīgi tas izskatās happy.gif siiik

mke . tad nu vēl nedaudz :

IPB Image
cyborg-boi happy.gif

IPB Image
android-girl ( nedaudz trausli izskatās konstrukcija , tas nav no tiem masīvajiem robotiem , domāts vairāk 1/4 vai 1/5 cilvēks smile.gif) )

bet šeit nepastāvoši naruto karekteri :
IPB Image
tas ar 3 bij tā kā domāts Konohamaru happy.gif
Mimi
QUOTE
Mimi - biggrin.gif zinu , man daudzi , kas "asins saknes" redzējuši , teikuši , ka tas ir cilvēkaugs / cilvēkkoks . Mana doma gan bija , ka mūsu asinis (asins saites , nu bet arī ģenētiski ) cieši saistītas ar mūsu senčiem un ģimeni . Mēdz būt , ka , pirms nenotiek kādi konflikti vai tuvu cilvēku zaudēšana , mēs bieži neapzināmies , cik šīs saknes patiesi ir dziļas . tja .


šie vārdi tiešām ir skaisti un aizkustinoši. Par tiem vien varētu ielikt 10. ^^

QUOTE
Bet par insomniac varu tikai teikt , ka man vnk patīk , cik slimīgi tas izskatās happy.gif siiik


Un tas, ka tev patīk ir vissvarīgākais. Vislabākais ir tas, ka tu zīmē priekš sevis, nevis priekš mums, un tas mani iepriecina. smile.gif


Komentējot darbus - Tev ļoti labi sanāk zīmēt plikpaurīšus... :3 Un jā, kiborgos jau kļūdas grūti atrast - tiem nav noteikto proporciju utt. Tāpēc - like it. smile.gif
Hei, vai negribi arī uzzīmēt kibermeiteni? ^^

Mēģinot atrast kļūdas 3. zīmējumā, tam zēnam pa kreisi roka izskatās kā atplēsta. Tikai pēc tam ievēroju, ka tā ir aiz muguras. Pamēģini matiiem piezīmēt tādu spīdumu - tad būs interesantāk .wink.gif

Anyway, sanāk tev labi, un tā turpini. Un būtu forši, ja uzzīmēsi kibermeiteni vai kibermīluli. tongue.gif
kika-chan
man patīk tavi darbi un tavs stils - tāds papusei psihopātisks...

man personīgi ivslabāk patīk android-girl ... tās mazās smalkās detaļas tavos zīmējumos ir wnk SUPER!!!!
un nekrāso zīmējumus - tev labi sanāk arī melnbalti, jo noēnots ir baigi labi happy.gif
exile
mm, nu talants ir, kaa arii uzciitiiba ir, ir savs stils - kas ir ljoti apsveicami. vari pameeginaat iesaistiit vairaak otro kraasu (sarkano) . Un tad skaties tev sanaak darbi ar gore pieskanju biggrin.gif
Sorrow
ooo...android-girl visl labākāis...un cyborg-boi bēģina sev izbakstīt aci ja? tongue.gif

QUOTE
un nekrāso zīmējumus

Ja gribi progresu krāso gan...
Pakkun
cyborg-boy superīgs. ļoti patīk, jo kkad bija sapnis ar kko ļōōti līdzīgu tajā biggrin.gif
android-girl. piedod, bet murgs. kur tur girl? XD freids, man liekas, bija izteicies, ka katra vīrieša murgs ir vagīna ar zobiem. tas ir kkas līdzīgs biggrin.gif
ify
tā ..
mimi - paldies , pamēģināšu arī kiborgmeiteni ( grūti atteikt , ja cilvēks ko palūdz smile.gif )

kika-chan - paldies , psycho sveiciens arī tev biggrin.gif

exile - paldies . jau iepriekš aizrāvos ar maln/balt/sarkano - bija ļoti jauki , bet tomēr tagad labāk dodu priekšejo roku pelēkajai paletei happy.gif

sorrow - paldies . cyborg zēns mēģina triku ar : pieskaries savam degunam ar aizvērtām acīm biggrin.gif

pakkun - biggrin.gif biggrin.gif tja , pareizi teikts . tā androīdmeitene bij domāta kā villain (tb ļaunais karekters) , nu un kad "neizvērsta" , tad izskatītos kā meitene gan . Bet lai tur vai kā - paldies .

Te nu atkal :

IPB Image
tas tā kā guilty gear aba un texas chainsaw massacre krustojumiņš sanāca happy.gif

IPB Image
kneeler ( jo tas it kā ačgārni rāpotu sleep.gif )

IPB Image
bet šī te ir skice kādam manam sapnim . raganu savaldīšana kapos .
Alta Melissa
nu pirmajā darbā acīs uzreiz iekrita garās rokas. un viduklis ar ir par garu. pēdas laikam par mazu, bet ja to neņem vērā, tad man patīk :3
tālāk, zvērs ir interesants. ideja laba. varēji arī pakaļkāju pirkstus zīmēt tā reālāk.. patīk, ka krāsas tādas blāvas un fascinē pirmā uzpampusī roka biggrin.gif
mjaa, skices man ar patīk. neko citu pateikt nevaru unsure.gif ja nu vienīgi to, ka man vislabāk patīk tā augšējā labajā stūrī
kaulaini cilvēki rocks! biggrin.gif
Sorrow
No kurienes tev tādas idejas? Kneeler jau manā skatījumā vislabākais.
Pimajai meitenei dīvainas proporcijas. Trešajā darbā labi sanācis tas attēls, kur tā meitene pacēlusi galvu (gan profilā, gan tas iešķībi no priesas.)
Pakkun
QUOTE(ify @ Jul 26 2007, 23:23) *

IPB Image


tikko atcerējos, ka gribēju pateikt, ka šitais baigi atsit kibu no naruto.
ify
Alta Melissa - sankyou happy.gif vienīgi tam zvēram smile.gif jaukajam tupētājam pakaļkājas nepārzīmēšu - viņam ir "kurpītes" jeb pareizāk - bruņas ( nav jau viegli tā ačgārni staigāt rolleyes.gif )

Sorrow - paldies. heh .. idejas - no zila ( nu vai pelēka happy.gif ) gaisa , bet ja izteikties zinātniski - laikam jau tomēr savdabīgi eksperimenti ( kkur zemapziņā uzplaiksnī dīvaini tēli nu un tad jau visu izšķir , cik klausa rokas un cik prāts ļaujas atklāties ^___^ ) . Kā jau minēju : raganu savaldīšanas skice ir kā mēģinājums attēlot reiz nosapņotu ainu kādā vecā miglainā kapsētā .. bet tas ir tikai mēģinājums , jo tas sapnis mani vajāja jau pirms kādiem gadiem 3 vai 4 un tagad jau šī atmiņa dūmakā tīta .. unsure.gif

meitene ar motorzāģiti gan tīši veidota tik kaulaina un neproporcionāla , man likās , ka slimīgs izskats varētu vērotājam radīt asociācijas par to , ko viņa pārdzīvojusi (piem., galvenās lomas atveidotāja House of 1000 Corpses filmas beigās arī izskatījās draņķīgi un tam bija savs iemesls sleep.gif ) . Es jau zinu arī to , ka tāds motorzāģitis nemaz nepastāv un kā man jau komentēja kāds , kas kko no motorzāģiem saprot, nevarētu darboties .

Pakkun - pieļauju, ka sava līdzība ir . Nezinu droši , bet man viņš vairāk atgādina Luke Skywalkeru biggrin.gif biggrin.gif ar sabužinātiem matiem smile.gif)

mhm . nedaudz aizrāvos ar atbildēm. bet te nu atkal :
IPB Image
ceru , ka mimi apmierina ši kiborg-meitenes versija happy.gif

IPB Image
schism

IPB Image
šo es dēvēju par pieckāji , bet mani laika biedri nosauca par ziloņa-zirnekļa krustojumu (pieļaujot , ka tas būtu ģenētiski iespējami happy.gif nedaudz mutējis gan ir ) .

PS sakiet droši , ja kāds no zīmējumiem neparādās , varbūt kko varēšu labot .

kika-chan
man patīk tas kiborg-meitenes zīmējums... superīgs happy.gif
Alta Melissa
Kiborg-meitenīte tāda mīlīga smile.gif baigi forši mati izskatās, tādi kupli..
uu more sick people biggrin.gif un vel ar trīs acīm! I like it. flīzītes smukas tongue.gif
Pieckājis ir burvīgs biggrin.gif Dikti patīk. *žoklis līdz grīdai*
zeloco
man 'schism' patiik... tiiri prieksh manaam aciim, tas sanaaktu kaa lielisks oforts...
Mishelin
Eu klausies tu neesi aizraavusies ar TOOL ? smile.gif
enigmo
labs freakshows! ph34r.gif
exile
tie monstri(kneeler) man atgādina iekšējos orgānu biggrin.gif
Baigi patīk meitenes ar motorzāģi sejas izteiksme, vienīgais viduklis pārāk izstiepts a tā smuka!
Tigra2
no taviem darbiem visvairāk laikam patīk visi tie pieckāji :3 un citi mežoņi.
Kauktkas incants, tādas visādas fantasy radības. :3


He he heee... tā iet ka tur paaraak daudz tabus ¦D sorry.
ify
kkā sen nav sanācis ko postot .. *nokaunas* uznāca lielais slinkums sleep.gif

kika-chan - paldies smile.gif

Alta Melissa - paldies , prieks , ka vēl kādam patīk mani dzīvnieciņi biggrin.gif

zeloco - iespējams . iepriekš esmu rīkojusies ar metāliem un skābēšanu , bet man punktošana diezko nesanāk , tad tur būtu tikai švīku jūra . mhm . bet paldies par ieteikumu .

Mishelin - nezinu , vai to varētu nosaukt par aizraušanos . Ļoti patīk klausīties wub.gif bet video piedur tikai , ja ir labs noskaņojums . Vai uz šo jautājumu uzvedināja tieši nosaukums ? - Tad jāteic , ka kkāda saistība dziesmai un zīmējumam arī ir (tāds kā savdabīgs veltījums dziesmai , laikam) .

enigmo - blink.gif

exile - tja , ar iekšējiem orgāniem tie vēl nav tikuši salīdzināti , mm , paldies (laikam) . Motorzāģ-meitenei seja gan ir nedaudz pietūkusi ( uzsistu lūpu un topošu zilumu izdaiļota ) un smaids liecina par uzvaru (lai nu ar ko viņa cīnījusies - sadeva kā nākas) .

Tigra2 - paldies par posta sākumu ( pieļauju , ka tas tomēr bija veltīts man ) bet tās beigas gan laikam aizklīdušas - domātas kādam citam jaunam foruma dalībniekam ( tb lūsim - Yamaneko ) biggrin.gif

tad nu ..

IPB Image
mechanical angel

IPB Image
brother, forgive my sins (tja , zinu jau zinu , galvas ir dīvaini lielas un paši tādi izstīguši ..)

IPB Image
plait to freedom (kāds man teica , ka viņai noteikti bija skaisti, kupli mati .. )

šis ir gana sens mēģinājus , bet ek
IPB Image
as my fingers slice the air
Tomoko
Smuka bize tajā trešajā zīmējumā. Un tā ir viņa? Well, whatever, it could be possible, I think.
Otrajā zīmējumā uz pirmo acu uzmetienu likās, ka tiem diviem džekiņiem rokas ir sakausētas vienā XD Bet tad sapratu, ka tā ir personīgā roka džekiņam pa kreisi.
Pirmais - Varu slienāties par to, kā tu uzzīmēji asmenīšus. Bet tā puiša pleci... Khm..
Njā, ir, un reizē nav kur piesieties. Tev ir interesants stils. Vairāk nav ko teikt.
slim
QUOTE(ify @ Jul 26 2007, 23:23) *

man vakar bija gana labs garastāvoklis un tika radīts radījums :
IPB Image
sarkstu sniegā (nu vai varētu arii teikt - blushing snow ^___^)


Šīs te darbiņš ir lielisks, superīgs. Vispār vārdu nav lai pateikt ka viņš man patīk wink.gif !

P.S. ar raganām arī normāls smile.gif .
ify
Tomoko - paldies . un tā ir (domāta) viņa smile.gif

slim - paldies . tad jau man laikam jācenšas , cik vien spēka , lai ir ļoti labs vai tieši pretēji - ļoti slikts garastāvoklis un tik jāņem zīmulis rokā un jārīkojas happy.gif

šis te jau ir reiz postoc , tikai citā topikā , bet nu ..
IPB Image
patiesības gaismā (atmaskoti)

un šis arī tā kā svaigs biggrin.gif
IPB Image
lotus in my eyes
ify
ta ta šis laikam sanāks pēdējais šīs vasaras posts mellow.gif

IPB Image
humble servant

IPB Image
vilku meitene

IPB Image
bet šī ir jau vecāka .

un uz tādas dīvainas nots - centību un iedvesmu jaunajā mācību gadā (tiem , kas mācīsies happy.gif ) ! bet pirms tam kārtīgi nosvinēties biggrin.gif
Pakkun
QUOTE(ify @ Aug 31 2007, 17:22) *

un uz tādas dīvainas nots - centību un iedvesmu jaunajā mācību gadā (tiem , kas mācīsies happy.gif ) ! bet pirms tam kārtīgi nosvinēties biggrin.gif

aww cik jauki, paldies! tongue.gif dzīvē šķieti drūmāka biggrin.gif

par darbiem. nevaru nekur piesieties, jo pats zīmēju neforši. pirmajā žēl, ka meitene bez rokas :c
un pēdējais baigi pāna labirintu atgādina. vispār ļoti iet pie sirds tavi mo0šķi.
ify
dzīve kļuva drūmāka ieejot fakultātē un saprotot , ka par tavām tiesībām neviens necīnīsies , ja ne pats sleep.gif dūrei tik spēks ... [sori tāds offtopika iesākums sanāca ..]

aber lūdzu , Pakkun .. tās rokas nav -> viņa ir tik pazemīga un cēlsirdīga aizstāve , ka gatava roku atdot par savu saimnieku (tja . pat labo roku) . bet tas pēdējais gan tika radīts domājot pat Biomega happy.gif lai gan Pāna labirintam arī nav ne vainas , sankyou biggrin.gif

labi , te vēl šādi tādi nieciņi :

IPB Image
cherry-bunny kid tongue.gif

IPB Image
okē šis ir gana vecs .. atspulgs [peļķē]

IPB Image
bet šis tāds kroplītis vien ir - dvīņkājis laugh.gif
nikitaa
Hmmm... Interesanti Tev tie zombiji, monstri un pārējie tēli. Es tādus noteikti nemācētu izfantazēt. "atspulgs peļķē" un "vilku meitene" diezgan saistoši manā skatījumā. Atklāti sakot pat tā īsti nezinu kur piesieties, jo tev ir ļoti īpatnējs zīmēšanas stils, kur tikpat labi par proporcijām un tamlīdzīgām lietām varētu nepiesieties.
Katrā ziņā no mana viedokļa - labi darbi.. smile.gif
Alta Melissa
nu es esmu tava fane biggrin.gif
cherry-bunny meitēns piemīlīgs. man patīk ^^
nu par to atspulgu.. nu jaa, atspulgs man nepatīk, bet pārējais ir ok smile.gif
pēdējais ir dikti smuks!! wii dievinu tavus briesmonīšus biggrin.gif
Pakkun
skuķēns piemīlīgs, kā jau teica. un man patīk kā tu lūpas zīmē. tādas piesaistošas.

un mošķi tev sanāk super. baisāki kā vairumam shooter spēļu.
Ayumi
Tev kaut kas ar proporcijām nedaudz pieklibo, bet man patīk idejas zīmējumiem. Orģināli, imho.
+Chibi+
god, beidzot ir kaads, uz kura ziimeejumiem ir tiiraakaa bauda skatiities. most adorable style. un ovaacijas tavai fantaazijai, kaa arii ideju iistenoshanai. *klanaas* laikam aizskaari kaadu stiigu manaa saruuseejushajaa dveeselee, bet es tieshaam sen nebiju redzeejusi kaut ko tik ljoti piesaistoshu.
ify
oi kkā daudz komentu šoreiz sakrājies huh.gif

nikitaa - paldies . zināma lieta - kad zīmēju , proporcijas veidoju pēc izjūtām , tā pat nemanot ar greizām proporcijā laikam izceļu to , par ko domāju vairāk zīmēšanas brīdi (sanāk tāds kā weird uzsvars ) laugh.gif

Alta Melissa - paldies . tja , atspulgs tāds neizdevies , es te varētu turpinājumā attaisnoties , bet tas nav tiik būtiski - vnk neizdevās brīdī , kad zīmēju un līdz šim nav radusies vēlēšanās kko labot ( bet liekas - derētu , ne ? happy.gif )

Pakkun - hehhe paldies . shooter spēles gan pati nespēlēju (vēroju , kā to dara citi ) . un man nemaz nebūtu vēlēšanās nogalināt manas radībiņas biggrin.gif vai tad šādās spēlēs galvenais ir iebiedēšana ? just want to b a hero and kill all the bad-guys ..

Ayumi - paldies . happy.gif

+Chibi+ - blush.gif ceru , ka nelikšu smagi vilties . paldies

labi . pietiks . pie lietas :

IPB Image
don't see , don't speak , don't hear anymore [noslēgusies sevī , viņa brien dziļāk un dziļāk ]

IPB Image
if my unborn child [tā visa ir domāta halucinācija (kur gan lauka vidū - durvis ..) sievietei , kas tikko veikusis abortu un domā , ka satiek savu mirušo bērnu ..]

IPB Image
reaching out and in [freakshows turpinās ? *_* ]

un te maziņš nieciņš - prieciņš
IPB Image
up-side-down monsta [griez kā gribi happy.gif ]
Pakkun
ūūū. bildē par embriju baigi patīk doma un kā tā pasniegta! pārejais gan, salīdzinot ar dažiem taviem citiem darbiem, šķiet nedaudz nohaltūrēts. tikai.. vai tad viņai vēderam nevajadzēja pazust, ja jau knēvelis tur vairs nav?
tas puika gandrīz tikpat kārns kā es biggrin.gif tikai jocīga viņam tā robainā lāpstiņa.
un briesmonītis, protams, lielisks. gribētos redzēt kāds viņam pārējais ķermenis izskatās biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.