Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Zelta ziedu lasts
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
isisasuke
ir iznakusi jauna filma kuru ir veidojusi tie pasi kas veidoja filmu "lidojoso duncu nams" reklama bija iespaidiga....sauc jauno fimu "zelta ziedu lasts".....

P.s. ja kads zin kur noladet plz palidziet....dikti velos redzet..
Sērfijs
QUOTE(isisasuke @ Jul 10 2007, 17:23) *

...
P.s. ja kads zin kur noladet plz palidziet....dikti velos redzet..


Aizej uz kinoteātri.
coffee
man vairak patika "lidojoso duncu nams",,,sii filma loti asinaina un skumja. sad.gif sad.gif zel imperatora delus,,,nu ja,skumja filma sad.gif .
novilkt var dc++. wink.gif
bubu
Kādā rakā jauna filma? 2006. decembrī izlaista.

A lai to noskatītos, vajag iemācīties meklēt. Nemaz jau tik grūti nav:
http://thepiratebay.org/search/curse+of+golden+flower
http://www.mininova.org/search/?search=cur...f+golden+flower
anti
bubu, tak necenties.
Es jau redzu, ka nākamais posts būs čīkstēšana par to, ka torrenti ir fuj/nemāku/negribu un ka gribās taču nolādēt no interneta uz kompjūtera. Nu, kā allaž.
kaarleens
iisuma sakot shvaka filma, baigaa vilshanaas biju ka peec smuki salikta treilera shito noskatiijos. He he oftopika a ka ieliku bildiiti no shiis filmas neviens nespeeja atmineet, taga laikam situaaciju buutu savaadaakaa kaanekaa kino raada
Pakkun
es noskatījos un man gan baigi patika. labs scenārijs, masus skati efektīgi, dekorācijas un tērpi ļoti skaisti, cīņu ainas izstrādātas un nav pārāk pārspīlētas.
kārlēn. kas tieši tev lika vilties?
kaarleens
QUOTE(Pakkun @ Jul 17 2007, 15:50) *

kārlēn. kas tieši tev lika vilties?

Vot man kau kas nepatika sizhetaa likaas garlaiciigi. Nezinu maby par maz action par daudz textu, nu nespeeju es laikam iizbaudiit klasisku kjiinieshu sazveerestiibu.
exile
Vakar noskatiijos kiniitii - tiiri baudaams gabals. Kaa jau ieprieksheejie cilveeki mineeja skaisti teerpi, ciinjas ainas piezemeetaakas, bet vel joprojaam nereaalas un kaa pienaakas tragiskas beigas. Nu, ja kaadam arii nepatiik, tas vairaak gaumes jautaajums, nevis filmas truukums.
+Chibi+
varbūt vilšanos sagādā pēc action packed Hero un House of flying daggers, taču tā ir uztveres problēma. Manuprāt, filma ir gan vizuāli, gan garīgi krāšņa. Pateicoties lieliskai aktierspēlei skatītais var mentālā līmenī pārdzīvot ļoti plašu emociju spektru. Subjektīvi vērtējot, imperatores ārprāts ir tik labi izspēlēts, ka rodas iespaids, ka ar katru stundu arī tu pats kļūsti par vienu kausu ārprātīgāks.
Spectre
QUOTE(kaarleens @ Jul 18 2007, 07:40) *

QUOTE(Pakkun @ Jul 17 2007, 15:50) *

kārlēn. kas tieši tev lika vilties?

Vot man kau kas nepatika sizhetaa likaas garlaiciigi. Nezinu maby par maz action par daudz textu, nu nespeeju es laikam iizbaudiit klasisku kjiinieshu sazveerestiibu.


Piebiedrojos karlitosam ... kkas drusku pietrūka tai filmā.
Noskatīties var smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.