Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Golden Boy
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
kaarleens
Noskatiijos peec drauga ieteikuma arii vienu pavecaaku seiaalu nu protams ja 9 gadi var uzskatiit pa vecu =) nu ko lai saka animaacija protams atpaliek lai gan nav slikti arii prieksh muusu laikiem bet tas nu galiigi nav svariigi , svariigs shitajaa miniseriaalaa (tiemzheel tikai 6 ep sad.gif ) ir saturs galvenais varonis 25 gadiigs muuzhiigais students (nu izspljauts es) ir pametis unevirsitaati, un uz doto briidi turpina izgliitoties dazhaados pagaidu darbos ehzz nu protams tajos darbos visur ir dazhaadas kaardinoshas sievietes daudz kurjozu ja neteiktu labaak megokurjozu situaaciju nu taa smeejies sen nebiju iesaku visiem =)
mans veerteejums 7/10 ehh toletes podu uz kura seezh meitenes samiiljoshana laugh.gif
Fatalis
Šitamo k-kad pa VIVA rādīja.
Roze
7/10?

Man kaut kaa liekas ka viena no forshaakajaam animeem (par pieaugusho teemu) no vienas puses ljoti sexuaala no otras puses censhas buut pamaacosha..
Visaadaa zinjaa par izklaidi es dotu 10 no 10..

Benkyo benkyo benkyo...
kaarleens
QUOTE (Roze @ Feb 20 2004, 11:12 PM)
7/10?

Man kaut kaa liekas ka viena no forshaakajaam animeem (par pieaugusho teemu) no vienas puses ljoti sexuaala no otras puses censhas buut pamaacosha..
Visaadaa zinjaa par izklaidi es dotu 10 no 10..

Benkyo benkyo benkyo...

labi pa saturu 10 +++ 3 nonjeemu pa animaaciju nu lab vareeja principaa 8 -9 likt =) study study study wink.gif)
Leonheart
Skatities GB sudiiga Divx-rip kvalitatee, protams ka grafika buus sudiiga happy.gif
Guest
Meh, kaa jau Roze teica, taa ir viena no labaakajaam animeem par pieaugusho teemu.... Podu samiiljoshanu vai cita objekta, kur sieviete likusi savu kjermeni, ne tikai shinii animee paraadaas wink.gif Komeedijaas, kur ir meitenes un miilestiiba puishi dzenas peec to biksiiteem, pierodi biggrin.gif
karlik
QUOTE (Guest @ Mar 11 2004, 12:46 AM)
Meh, kaa jau Roze teica, taa ir viena no labaakajaam animeem par pieaugusho teemu.... Podu samiiljoshanu vai cita objekta, kur sieviete likusi savu kjermeni, ne tikai shinii animee paraadaas wink.gif Komeedijaas, kur ir meitenes un miilestiiba puishi dzenas peec to biksiiteem, pierodi biggrin.gif

mja, to es rakstiju....
Leonheart
Pieaugūšais, tu joko. Viņš nav parastais pieaugūšais!
a) genius
b) really perverted
c) and 26 years old (pieaugūšais? ne nu tu tochno yoko :)
Seto
nu es pa ViVU ar skatiijos -kaadreiz gaaja- tieshaam labs gabals -saistoshi skatiities -bet visvairaak man patika ka taas sievietes peec tam saprata cik shis labais dzheks ir un meeggina vinhu peec tam nokkert - labs
Rune
2. seerija - Todays lesson: "The human head cannot be turned by 360 degrees" laugh.gif
Ghoul
labi pa saturu 10 +++ 3 nonjeemu pa animaaciju nu lab vareeja principaa 8 -9 likt =) study study study wink.gif)
*

[/quote]
Nu jaa es te ko postoju ar dazu meeneshu noveeloshanos ( neredzeeju shito topic'u bat lai nukaa shii ir viena no manaam miiljaakajaam animeem par saturu visi 9/10 ( 1 nost jo tikai 6 seerijas, bet viss turpinaas mangaa) bet par animaaciju lieku klaat 1 punktu. Man atshkiriibaa no Kaarleena likas ka shinii animee ir noveerojama visu laiku labaakaa anime animaacija, lielaakajai daljai animju foni ir haltuura bet shait var redzeet ka kaads ir smagi straadaajis, varbuut cilveeki bija mazliet viekaarshi uzziimeeti bet viss zobi un sejas vienkaarshi superiigi smile.gif taatad par animaaciju kopaa 10/10.
edg
Par to fonu un sejaam. Kaa jau es reiz izteicos, kaadreiz viena no anime lielaakajaam atshkjiriibaam no citvalstu animaacijas bija ruupiigi ziimeeti foni un saliidzinoshi vienkaarshi ziimeeti cilveeki, to sejas. Muusdienaas vairaak iziet uz to, lai chari buutu peec iespeejas vairaak kawaii, pie tiem vairaak piedomaa, un fonu nohalturee, lai ietaupiitu naudu. Taa kaa esmu oldschool piekriteejs, man labaak patiik vecais stils smile.gif
Ghoul
QUOTE(edg @ Apr 22 2005, 14:27)
Par to fonu un sejaam. Kaa jau es reiz izteicos, kaadreiz viena no anime lielaakajaam atshkjiriibaam no citvalstu animaacijas bija ruupiigi ziimeeti foni un saliidzinoshi vienkaarshi ziimeeti cilveeki, to sejas. Muusdienaas vairaak iziet uz to, lai chari buutu peec iespeejas vairaak kawaii, pie tiem vairaak piedomaa, un fonu nohalturee, lai ietaupiitu naudu. Taa kaa esmu oldschool piekriteejs, man labaak patiik vecais stils smile.gif
*


Jaa bet GB kjermenji bija vienkaarshi taapeec varbuut kaadam likaas ka animaacija ir suudiiga bet sejas bija detalizeetaakas par visaam reaali ziimeetajaam animeem kuras es esmu redzeejis ( laigan ja taa padomaa es nemaz tik daudz reaali ziimeetu anime redzeejis neesmu laugh.gif ).
edg
QUOTE(S.U.D @ Apr 22 2005, 14:03)
Jaa bet GB kjermenji bija vienkaarshi taapeec varbuut kaadam likaas ka animaacija  ir suudiiga bet sejas bija detalizeetaakas par visaam reaali ziimeetajaam animeem kuras es esmu redzeejis ( laigan ja taa padomaa es nemaz tik daudz reaali ziimeetu anime redzeejis neesmu laugh.gif ).
*


Seju detalizaacija man nelikaas iipasha. Bet sejas izteiksmes bija vienas no iespaidiigaakajaam, kaadas redzeetas biggrin.gif
goku
Šodien noskatījos visas epas biggrin.gif Nu forši forši.. Izteiksmes.. Reakcijas...
"You've got a boner" ... "Yes, I do" =D vsp rēcīgs ļoti.... gribējās vēl sērijas :-/
FuschichO
~~~~*~~~ \Wnk DAISUKI!!!!!! 10 10 10 10 tongue.gif Ko veel lai pasaka? Luuuv it! ~~~*~~~~*** biggrin.gif
Sejas izteiksmes mani patiesi aizraava- nekad veel neesmu smeejusies par ktko tik primitiivu kaa sejas izteiksme multenee. Arii Dzhims Kerijs smagi ie*uukaa saliidzinot ar shito biggrin.gif
Un galvenais varonis bija visveseliigaakais mentaali un fiziski (kaa tas vsiu laiku jau tika atkaartots) kaadu jebkad manas acis skatiijushas.
Patiik meitenes (daa)
Ir gudrs
Ir speeciiga mugurkaula iipashnieks
sirds iisstajaa vietaa

Vienaa vaardaa: Speeciigi!
kaarleens
He He varbuut uz to briidi ka es rakstiiju sho topiku mans veerteejums bija arii 7, bet taga, kad esmu ieguvis zinaamu nelielu pieredzi anime skatiishanaa, dodu stabilas 10 ++ bales cool.gif SUGOI vienkaarshi
Pakkun
jā. esmu noskatījies pirmās 2 epas. būtu lieki teikt, ka esmu sajūsmā. piesaistīja, jo ģīmi atcerējos redzējis amv hell 3. vērtējums = nestabils desmitnieks ar tieksmi augt.
žēl, ka tikai 6 sērijas sad.gif
IronSoul
ohmy.gif vels ku labs dodu 100/100 balsis biggrin.gif Kapitaļna manta mans ir gar zemi biggrin.gif Jāskatās otreiz smile.gif
FuschichO
Es to iebaroshu visiem paziistamiem, kaa rezultaataa noteikti redzeeshu arii otrreiz.. hehe
goku
Mh, es arī izplatu biggrin.gif Spamoju... Iemetu @ deep tur daudz nolīčoja =D IronSoul bija viens no upuriem biggrin.gif
FuschichO
uuu.. es jau ar no deepa smile.gif Tā kā es arī skaitos upuris XO
Kaede
Ļoti sen redzēta anime. Ļoti patika, cik nu atceros par ko tur bija. Pats galvenais varonis bija ļoti smieklīgs, jo īpaši viņa īpatnējā apsēstība ar podu, uz kura sēdējusi kāda skaistule, vai nu kā tur bija, precīzi vairs neatceros, zinu tikai to, ka tiešām skaļi smējos, kad to visu skatījos. laugh.gif
Ayumi
Jā, es ar pasen redzēju šito gabalu un uzreiz iepatikās. Baigi labi, bet nu žēl, ka tikai 6 epas. sad.gif šiten varēja vairāk, pavisam noteikti.
Arts
Nežēlīgi labs pervhumors.
Puisim nav fetišs uz podiem?
Ramiel
eu kads nevar iedot labu vietu no kurienes ka4at so gabalu ? tongue.gif tongue.gif kkad sen vinu skatijos pa vacu mtv... gribas velreiz kartigi ierekt biggrin.gif biggrin.gif
Ramiel
okz poldies.
Ramiel
aj super tomer...

bet vaciesiem intro music bija stipri labaks smile.gif
zenofex
Ne īpaši patika. It kā viss ok, bet man šķiet, ka puika bija pa daudz perverss. Fiziski un mentāli vesels vīrietis podus, uz kura sēdējušas skaistules, nemīļo. Kā minimums, viņam var pārmest totalu nespēju kontrolēt savu ķermeni un savas iekāres.

Pārējais anime bija labs. Laba animācija, skaistas sievietes (kā jau oldschool animēs, tās tiešām izskatījās pēc sievietēm, nevis bērniem), smieklīgas situācijas, erotiskas situācijas (skaistule uz motocikla bija īpaši daiļa). Un man ipaši aizrāva arī pēdējās sērija, kurā bija nedaudz parodija par animatoru dzīvi un arī tas, kā tā sasaistījās ar pārējām sērijām.

7 balles.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.