Help - Search - Members - Calendar
Full Version: mani ziimeejumi...
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
undux
luuk shitie ir mani ziimeejumi... gaidiishu kritiku...^-^
Mimi
No Lielās Mangas grāmatas. Pilnīgi visi.
Vai tie ir zīmēti īsti soli pa solim, vai arī nozīmēti? Kvalitāte paslikta, un sejas par garenu. Iesākumam tīri normāli, bet meitenei, trešajai, kājas ir par dzeltenu.
Protams, ir diezgan padaudz kļūdu, bet visu var nogāzt uz to, ka tu esi tikai students zīmēšanā.
Laikam vislabāk sanāca pirmais...
Dziļi iesaku piestrādāt pie kvalitātes, un vienkārši, zīmējot ar parasto zīmuli, nespiest to pret papīru, jo pēc dzēšanas paliek iespiedumu līnijas. ^~
Tas tiešām ir labi, ka mācies no Mangas grāmatas, jo visu zīmējot soli pa solim, vismaz kaut kā ietrenēsi roku, un tad tev strādās nevis galva, bet roku kustība, zīmējot šādas tādas detaļas.
Zīmēšana ir kā deja - vajadzīga tikai tehnika, un entuziasms, ar kuru strādā, dara vienīgi palīdzību.
smile.gif Turpini zīmēt un vairāk trenēties, un vēl iesaku zīmēt no tās mangas ne tikai meitenes, pamēģini, piemēram, elfu...
Go on..
undux
es ziimeeju visu peec kaartas driiz saakshu ziimeet arii elfus...naakamo saakshu ziimeet gotisko lolitu. nee kopeejusi es neesmu ziimeeju visu soli pa solim un ar visu anatomiju... paldies ka noraadiji uz tieshaam kjluudaam turpmaak njemshu veeraa^-^
Mimi
ā, nu tad skaidrs.
Starp citu, tu mani arī iedvesmoji pazīmēt no tās mangas grāmatas.
Tas ir labi, ka neapvainojies par kļūdāmUn labi, ka zīmē soli pa solim, iestrādāsi roku, bet to jau teicu.
Laikam, kad tiksi līdz pašām beigām, varbūt būsi jau diezgan perspektīva maksliniece... ^_~
Mishelin
Ha ha man ar ir sitaa graamata smile.gif
Pacenties drusku ruupiigaak noziimeet...
Es zinu ka tu to vari smile.gif
undux
noteikti ka varu.. ^-^
Asuka
nu nekad neesmu šķirstījusi šo grāmatu, bet varu teikt tikai vienu - mācies proporcijas, un nozīmēšanu.
:/ vēlu veiksmi..
EDIT: nu kikyou.. nu jāmācās nozīmēt, lai vismaz tas zīmējums, pēc kaut kā izskatās.(nu tā lai kaut cik patīkami skatīties)*neņemt personiski*
Kikyou
QUOTE(Asuka @ Jun 24 2007, 17:25) *

un nozīmēšanu


Nē. laugh.gif
Nozīmēt var, bet to labāk pārāk nepraktizēt.

Par zīmējumiem nav daudz ko teikt. Trenējies.
undux
esmu ziimeejusi arii bez noziimeesanas tikai tad sanaak shawsmiigi vienkaarshi...
Kaede
Nu, sākumā vari mēģināt nozīmēt un mācīties no tā, bet pēcāk, lai arī cik vienkārši, tomēr gribētos redzēt, ko tu pati proti izveidot. Pat ja tas sākumā ir ārkārtīgi vienkārši. smile.gif
Nothinga
Darbi iesākumam un treniņam labi. Pati esmu dažus no tās grāmatas mēģinājusi zīmēt. Vienīgais ko tas prasa - laiku (zīmējot gotisko lolitu ar visu krāsošanu man pagāja ~6h)
Mazliet vajag piestrādāt pie kvalitātes un proporcijām kā te jau teica. Nu bet - iesākumam lai. Mani pilnībā apmierina.
Turpini! Labprāt redzētu arī kādu tavu nenozīmēto darbu!
undux
centiishos izdomaat ko interesantu un savas domas izlikt uz papiira...
Nothinga
Centība ir apts galvenais! Tas nekas , ja nesanāks kā vēlies, bet pirmajiem darbiem tas ir piedodami. Ja kas, vari pamēģināt dažas detaļas(piem plaukstas, apģērba kritumu) savam izdomātajam zīmējumam noskatīties no kāda cita, bet pamatu vislabāk pašai!
Jo vairāk tu zīmeši, jo labāk sanāks! Tad tik uz priekšu!
undux
peedeejaa laikaa neko nesanaaca ielikt jo man sapliisa fotoaparaats unn man radaas ideja es savus darbinjus paarveidoju paintaa driiz ielikshu pirmo darbinju ^-^
undux
nu taa kaa ir?
Alexa De Šarlote
Es teikšu tā nu ja mēs domajam kā pamat krāsas tad ir normāli, bet ja proporcija ziņā tad ir galīgi garā.....,bet labi ka tev ir kāda gramata no kuras var mācīties....biggrin.gif
undux
njaa piekriitu ar proporcijaam man neiet to es varu atziit....
undux
un te buus soliitaa gotiskaa lolita ^-^ sorry par kvalitaati bet ceru ka saprast varees...

aa un tas otrais atteels ir my little chibi ^-^ to es ziimeeju kad patieshaam nebij ko dariit...
ReD_FoXy
Tā ''gotiskā lolita'' ir tā tīri neko.
Patīkama acij, es tikai vēl nesaprotu iemeslus.
undux
man shkiet ka taapeec ka nekrasaina cik es noveeroju man nekraasainaas sanaak labaak
Pinkpanther
melnbaltie zimeejumi sanaak lielaakajai daljai. kraasojot ar ziimuljiem centies vienas kraasas laukumaa njemt nevis kkaadu vienas kraasas ziimuli un eenaam melno, bet vienas kraasas 3 tonalitaatees ziimuljus- gaismaam gaishaako, pustonjiem koshaako un eenaam tumshaako, kuru var salaist ar melno pie laukuma aarmalaam.
ak jaa, attieciibaa uz ziimeejumu lolitta atceries, ka zaabaki stulma vietaa ir stipri cilindriski, taatad arii spraadzes uz vinjiem buus takaa ieliektas. paareejaas kljuudinjas slinkums uzskaitiit...
undux
Nu jā tāpēc jau daudzi izvēlas zīmēt nekrāsainos darbus jo ar krāsām ir baigi jāčākarējas lai atrastu īstos toņus. ( vismaz man)

Paldies ka norādīji uzķļūdām, es pavisam biju aizmirsusi par tām sprādzēm ka viņām jābūt ieliektām. ^-^
undux
Šis ir mans jaunākais darbiņš. Ceru ka norādīsiet uz kļūdām. ^-^
Janots
nedaudz par lielu galva, par shauru gurni un rokas par tievu. gurnus un rokas vel var ciest bet nu galva nevisai, no tas arii sakas kluudas ar roku novietojumu, graamataa tomeer drusku savadaak. paarejais gan labi, eenojums labs, sanaaca labaak nekaa gotiska lolita
undux
Atkal man proporcijas nesanāca.
Janots
nu jau visiem nedaudz proporcijas kaut kur greizo, nedaudz pieskir uzmaniibu apjomam.
pameigini atrast DC "how to draw anime and game characters", man ir vol1 un diezgan patiik, liidziigs lielai mangas graamatai tikai eng
undux
Okey pastudēšu
Shatako
Pēdējajam darbam ir galva pa lielu! Nepārāk simpātiska seja! :F
undux
Nu jā galva ir par lielu. Par to seju es zinu man vienkārši uznāca kropļseju lēkme.
isisasuke
vel vari pameginat piemeram izprintet no datora bildi un sadalit kvadratinos un ari papiru kur zime sadali, un zime pa kvadratiem tas ir pats elementarakais veids kaa nozimet precizi...pec trenniniem viss sanaks...turpini trenneties..
Asuka
kā jau teicu iepriekš tev ir jāmācās proporcijas. pa nedēļu nevar iemācīties proporcijas. tā kā, tagad paklausi mani un pāris nedēļas. nē labāk mēnesi pati savā nodabā, mājās mierīgi pazīmē, un tad ieliec darbus. darīsim, redzēsim. (iedvesmojos no kikyou teksta manā topikā) gotic lolita.. diezgan dīvaina. kaut kā stils neatbilsts G.L. un man gribētos redzēt skanētus darbus, nevis fotografētus. tagadējā fotogrāfiju kvalitāte ir slikta. (tas ka tev nav skanera nav aizbildinājums) vairs tā īsti nav ko rakstīt. bet priekš iesācēja darbi tomēr ir diezgan labi. smile.gif un pats galvenais ir tas, ka tev ir gribas spēks.
undux
paldies par padomiem. ^-^
undux
ārprāts cik man bija liels pārtraukums
tātad divi jaunie darbi
Mishelin
Hmm pacenties vairaak sad.gif Svaki sanaak blink.gif
Tigra2
He he heee, gadījumā neesi tikusi pie jaunas grāmatas?
Tās abas divas ir gaužām līdzīgas vienā grāmatā zīmētajām. Ja esi iegādājusies to grāmatu, tad tomēr neiesaku mācīties no turienes sejas zīmēt, to labāk izmanto tikai proporcijām.
undux
Man tā grāmata ir jau sen starp citu! un es no turienes zīmēju visu pēc kārtas tādejādi praktizējot visus stilus
zeloco
Uu.. man patīk priekšpēdējais... naisais tērps n.n
proporcijas ir kā ir.. tāds kaulu kambaris biggrin.gif bet nekas nereāls... tikai pie pēdām jāpiestrādā...
undux
nu jā man tādi kaulu kambarīši vien sanāk tas laikam tāpēc ka es pati tāda esu
Pakkun
man gan pēdējais labāk patīk biggrin.gif nez kāpēc?
undux
Nu tas kā kuram
undux
Khe khem jūsu uzmanībai mans pirmais nepārzīmētais darbs otaku.lv. Es takš teicu ka būs baigi vienkārši.
Mishelin
Netaisi tik daudz krokas dreebees smile.gif Buus labaak smile.gif
Un drusku pastudee anatomiju smile.gif
Ir daudzi saiti kur var pamaaciities smile.gif
nikitaa
damn, ja būtu viduklis un džemperis uzzīmēts labāk, priekš pirmā nenozīmētā darba būtu tīri ciešami. Viduklis ir pārlieku tievs un sākas nepareizā vietā, kad zīmē paskaties reizi pa reiziei Lielajā Mangas Grāmatā un tā lieta aizies. Džemperim krokojums ir neareizajās vietās.
Vispār prieks ir kautvai par to, ka tu vismaz mēģini mācīties pārzīmējot no LMG. Apņēmības, manuprāt, tev netrūkst, tāpēc galu galā pēc kāda laiciņa no tevis varētu arī sanākt kautkas labs... smile.gif
undux
Es ar katru dienu turpinu mācīties. Un paldies par sapratni.
Afix
Gandriz vai identiski...
undux
nedomāju...
Mishelin
QUOTE(Afix @ Oct 6 2007, 11:41) *

Gandriz vai identiski...


Nu nepaarspiileesim tongue.gif
undux
To es labi apzinos tāpēc lieka lielīšana tiek uzskatāma par pielīšanu.
Nothinga
Iesācējam - neslikti. Taču tev vēl kaŗtīgi j'pastudē anatomija, kā ieteica, un jāpatrenējas vairāk. Sāc zīmēt pati, neskatoties uz grāmatu, mēģini cilvēka ķermeni pielīdzīnār ģeometriskām figurām, skaties dažādu detaļu tutoialus (palīdz, pat ļoti). Taču vislabāk pal'diz tas, ka daudz zīmē. Vadies pēc moto - jo vairāk dari, jo albāk sanāk(vismaz tiem, kam ir iekšā).
Iesaku vienu, lai labāk varētu novērtēt darbus - iegādājies skeneri vai arī painteresējies pie draugiem, skolā vai tās nav pieejams. Es savus darbus personīgi skenēju skolā. Skene'tam darbam kvalitāte uzlabojas un vieglāk novērtēt.
Lai vai kā, turpini. Kļūdu ir pagaidām daudz, darbi šķeit īpatnēji, taču tev vēl jāpamācās.

Gaiīšu vēl ko!
undux
Paldies! Man jau pēdējā laikā ir diezgan padaudz to jaunu darbu kurus esmu zīmējusi pati, bet kautkā nesanāk ielikt... Nevar vnk rāda kad kautkāda kļūme.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.