Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A. Melissa's gallery :D
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
Alta Melissa
diemžēl man ar nav skanera, tādēļ izmantoju fotoaparātu
atvainojos par izmēru un kvalitāti dry.gif .. ņemiet par labu
IPB Image
man uznāca citplanētiešu acu mānija biggrin.gif
IPB Image
jakas viņai ir speciāli pagarinātas pēdas. zinu, ka ēnojums varēja būt labāks
IPB Image
un šeit mans pēdējais darbs, protams vēl nav pabeigts tongue.gif ideja ir no lielās mangas grāmatas, pašai viņa nav tādēļ zīmēju pēc atmiņas un savām idejām
IPB Image
domāju tas ir labākais no visiem manas dzīves darbiem biggrin.gif .. noteikti ir kļūdas
plz komentējiet
enigmo
1.zīmējums man atgādina citplanētieti... biggrin.gif
2.zīmējums, man patīk, smuks profils, vienīgi varēji apakšējos matus uztaisīt mīkstākus un nedaudz izpūrušus, lai aizpildītu lapu... ph34r.gif
3.zīmējums, citplanētietis mācas žonglēt... biggrin.gif
4.zīmējums, ir labākais... bet man nepatīk spārni, bet tā ir gaumes leita... cool.gif ph34r.gif
Alexa De Šarlote
Nu jā ķipa pirmie trīs ir ciplanietieši...it īpaši trešais, pēdejais ir labs man patīk it īpaši kerzas, bet kopumā sanākusi Lolita....biggrin.gif
Alta Melissa
Gribētos dzirdēt vairāk komentus. Vai tiešām pēdējā darbā nav kļūdas ?! /me suprised/
vēlāk ielikšu vēl citus darbus. patlaban experimentēju ar pēdējo zīmējumu datorā.. tikai nav piemērotas programmas dry.gif
enigmo
Pēdējam darbam kreisā acs ir bik pa augstu... un pēdas bik par īsām... ph34r.gif
Alta Melissa
nu skaidrs.
te būs vēl pāris skices, kas neattiecas uz anime, bet nu nekā cita man pašlaik nav dry.gif
IPB Image
IPB Image
šīs trīs gan nav manas idejas, bet ļoti iepatikās tādēļ mēģināju pati kko uzskicēt ..
enigmo
I'm gonna be sick! wacko.gif
Arts
Mums ir citplanētieši un lolita.Kustonīši ir tīri normāli,atgādina kkādas amerikāņu karikatūras.
Bildes tu esi fotogrāfējusi,un pēdējo noskanējusi.
Alta Melissa
Art, paldies. Skanējusi es nēesmu nevienu no šīm bildēm
Enigmo, man prieks, ka tev patīk.. dry.gif
Alexa De Šarlote
Otrais darbs ir ļoti prikolīgs....
Alta Melissa
tā, nu šeku reku vēl 3 bildes
nu pirmajā meitenes seja man pašai ļoti nepatīk.. forma tāda aizdomīga, acis neizdevušās... ehh, ko nu vairs darīt dry.gif
IPB Image
IPB Image
IPB Image
Alexa De Šarlote
QUOTE
nu pirmajā meitenes seja man pašai ļoti nepatīk.. forma tāda aizdomīga, acis neizdevušās... ehh, ko nu vairs darīt


Vienīgi kas jadara ir jātrenejas vai zīmē tik ilgi kāmēr sanāk labi un vis proporcijās..... smile.gif
exile
So lolita ar sapleestaam zekjubikseem un paarbarotie dziivniecinji iet man tiiri pie sirds, ko nevar teikt par citplanetieshiem, kuri liekas biedeejoshi! Patreneejies ziimeet acs aabolu!
Mimi
Pēdējiem darbiem ir ļoti labi uzzīmēti tērpi, pēdējā man patīk arī galva. Bet sejas pirmajos divos - nē... vēl varētu mazliet piestrādāt piie pirxtiem, bet tā ir tīri forši. Tērpi ierullē, bet laikam to jau teicu happy.gif
kahi
patīk meiteņu tērpi, vajadzētu vēl pie sejām piestrādāt...nuu, un anatomija, proporcijas. bet tas klibo vienmēr. it sevišķi patīk otrā kleita. vispār vislabāk man patīk tieši otrais zīmējums.varbūt pamēģini krāsainus?
Alta Melissa
Alexa De Šarlote:
Es jau cenšos smile.gif

Roserette:
Paldies :3 Nu jā, roku zīmēšana vienmēr bijusi mana vājā puse. Prieks, ka tik ļoti patīk tērpi, aizgāju pie googles tantes un izpētīju pāris bildes.

Kahi:
njaa, anatomija man vēl jāmācās, pie sejām arī piestrādāšu. tagad vismaz skaidrāks prāts pie kā sākt.
nu ar krāsām vispār nepatīk ņemties, bet laikam būs jānopērk kaut kas ar ko krāsot :]
Alta Melissa
Te būs vel daži neseni zīmējumi
IPB Image

zinu, ka viņam galva traki liela, bet tas bija radīts vienkārši garlaicības dēļ
IPB Image

IPB Image

Un te nu es mēģināju izkrāsot pēc Kahi ieteikuma.
IPB Image
Ayumi
Tie dzīvnieciņi bija vnk piemīlīgi!
Klokjvaarpsta
Kopumaa tu ziimee patieshaam gliiti, bet zheel, ka peedeejaa kraasojumaa pazuda skumju izteiksme, vinjai ljoti piestaaveeja sad.gif Bet tas ir taads izcili subjektiivs viedoklis uz aktiivo otakieshu fona
undux
iesaku uzziimet kaadu marsieti bez dreebeem un matiem man shkiet ka taa buus labaak... bet iisteniibaa man patiik ka to lolitu esi paarveidojusi nevis noziimeejusi no graamatas.. man jaw pashai ir taada graamata bet es visu peec kaartas no turienes noziimeeju tomeer es atziistu ka man tas naak par labu.. driiz jaw ielikshu savus saziimeetos paarziimeejumus
Alta Melissa
nu paldies par komentiem
Undux:
Ja man būtu grāmata es arī visu nozīmētu biggrin.gif

Te viens šodienas darbs
IPB Image
atkal nav izdevusies sejas forma un man domāt, ka nav pareizi proporcijās, bet par spīti visam man meiča patīk rolleyes.gif
Mimi
Labi sanāca krokojumi uz biksēm, un jakas. Plauxta ir labāka. Kāju saliekums arī.
Galva toč nesanāca.. wink.gif Acis labas.
Viss labi, ka gribas prasīt...





























vai tas ir nozīmēts? o_õ ^^
Alta Melissa
Nē nozīmēts tas nav. Prieks, ka tik labi izdevies smile.gif
Nu jā tā galva vel arī drusku ir iešķiebusies fotografējot.. dry.gif
Esmu mēģinājusi zīmēt puišus, bet galīgi nesanāk, vai kāds varētu ieteikt kādu labu saiti, kur ir kkas par vīriešu seju, matu un/vai auguma zīmēšanu ?
Alta Melissa
sorry par dubultpostu, bet vaineviens vairāk nekomentēs ? driiz buus vel darbinji wink.gif
Asuka
komentēs, komentēs.
nu tā.. oh, oh, oo jaunie darbi baigi labie. pirmais - progress ir manāms. mani ļoti piesaista seja, un acis. mati arī ir interesanti. tērps ļoti elegants, un ar smalkiem rakstiem. kurpes ļoti jaukas un mīlīgas. tikai ir viena maza lietiņa ar vidukli. nevarēšu īsti pateikt kas, bet nu tur kaut kas ir! to es zinu.
next one - cik noprotu robots or something. nu nav jau slikti priekš meitenes. (nepārprast) meitenes vienkārši parasti nezīmē robotus. to vairāk dara zēni. nu ir jau darbs ok, bet nav ne sīko detaļu, ne vadiņu. nu teikšu tā - vairs robotus nezīmē. nākošais darbs manuprāt ļoti izdevies. skaists un grezns tērps. pievilcīga frizūra. mani ļoti piesaista acu skatiens. korsetveida augšdaļa ir izdevusies. tagad krāsotais variants. labi izdevies atspīdums, tikai var redzēt, ka darbs ir ticis ts un tikai tad krāsots. man uzreiz iepatikās krāsu salikums. šim variantam derēja tumšākas acis un ne tik smaidīgas lūpas.
nu pēdējais darbiņš.. šķībs zods ir pirmais, kas iekrīt acīs. pašas acis ir skaistas. ausis arī kjuutīgas x3. tikai ķermenis ir neproporcionāls. t.i. pēdas, rokas, plaukstas, kājas, un galva. tērps orģināls. tik meitenei derētu naba. nu tev pats par sevi ir daudz jātrennējas, un jāpilnveido sava zīmētprasme.
vēlu veiksmu!~ ^__^
Alta Melissa
Paldies Asuka happy.gif
Taisnība, ar vidukli tur kkas tiešām nav kā vajag. Don't worry, robotus nezīmēšu, tad vnk skatijos kkādu filmu vēlu vakarā un nebija ko darīt...
Tā, nu te ir pāris darbi. Ļoti atvainojos par kvalitāti.. vel joprojām nav skanera dry.gif Šito biju domājusi krāsot, bet kā vienmēr sabojātu, tapēc nedariju to.
IPB Image
emm... mjaa..
IPB Image

IPB Image

IPB Image IPB Image
gaidu daudz kritikas biggrin.gif
Skalinja
Wiiiuuuu! Esmu totālā starā par pēdējiem diviem zīmējumiem! Baigi mīlīgi un smuki. Būtu prieks ieraudzīt vēl kko līdzīgā stilā!
Asuka
jāhō, kaut kas jauns. tas labi.
first one.. man nedaudz atgadina Itachi. ok laikam par daudz skatos naruto xD jā uzzīmēts jau smuki, bet ja tā kārtīgi ieskatās, tad var ieraudzīt to, ka viena roka tomēr ir īsāka par otru. mazliet, bet tomēr ir! un pēdiņas džekam nedaudz par lielu. tas ir fiziski iepējams, bet labāk izskatītos, ja viņas būtu mazākas. ^__^ man patīk, kā ir uzzīmēts kakls, un vēders (presīte). scapteris(atļaušos to tā definēt) arī ir labi uzzīmēts. i like it!.. labs ir arī krāsojums un ēnojums. piedod, bet par pārējiem man negribas rakstīt. bet nepārproti! tie ar ir smuki. it īpaši pēdējie divi ^__^
kawaii..
Mimi
Wow, wow, wow! šie darbi ir krietni labāki par iepriekšējiem. Un sejas arī sanāk labāk wink.gif
Un pirmais džeks - ļoti labi izēnots. Bet man arī vislabāk patīk pēdējie divi zīmējumi - ļoti mīļi ^^.
It īpasi ar tiem diedziņiem,. Turpini tāda pašā stilā wink.gif
Un vēl - tev vajadzētu nopirkt skeneri, tas tev būtu lielais +. Un tad mums būtuvēl ne tikai patīkami, bet arī viegli skatīties uz šiem darbiem wink.gif
Alta Melissa
Nu paldies par komentiem smile.gif
Man arī patīk tāds stils kā pēdējos divos, bet idejas par maz. Gan jau vel kādreiz kkas taps.
Taisniiba - viena roka breuņiniekam ir par garu . No bruņām es neko nejēdzu, mēģinaaju pati kko sadomāt..
Nu jā un skeneris iespējams drīz būs.. maybe
Alta Melissa
Nu taa, reku būs viens darbiņš. Zinu, ka varēju rūpīgāk etc.
Tapis naktī, nuuu varētu būt pusotra stunda, who matters
IPB Image
Nothinga
Varu teikt vienu - pirmie darbi nav tik labi kā pēdējie, taču var manīt, ka tu progresē. Mazliet vēl jāpiestrāsā pie sejām un matiem, dažviet, varbūt arī proprcijām, taču tērpi tev sanāk - wow!
Man patīk tie darbi, kur esi ēnojusi vai krāsojusi, simpātiskāki un reālāki, un ķļūdiņas tik ļoti nav redzamas.
Pēdējais - nekas īpašs vai specifisks. Var redzēt, ka darbam sava doma, taču mani ne pārāk saistīja.
Lai vai kā - turpini! Labprāt paskatīšos uz vēl kādu darbu.

Nothinga
Skalinja
Jēj, sagaidīju gan! XD Vēl joprojām varu uzteikt tikai dziļākās simpātijas tāda veida Taviem darbiem. Gan doma, gan izpildījums ir ļoti feins.
Asuka
xD <---- šo te mēs definēsim, kā patiesi norēkušos seju.
jautrais darbiņs!~ jauki. ja izpēta pilnīgi visu cilvēciņu darbības, var pārsmieties. vislabākais ir tas, ka viņi ir tomātos. xD (bērni ēdoiet tomātus. tomāti ir labi) jā nu rūpīgāk tiešām varēji, bet man ir jautājums - kādu rakstāmrīku tu izmantoji? rapitogrāfu?
nu darbs ir kawaii, ko tur kaulēties, bet manā gaumē tomēr ir vairāk detalizēti, un rūpīgāki darbi. nākamo gaidu tieši tādu. smile.gif ~
Alta Melissa
Nothinga - paldies, drīz būs nākamie zīmējumi. pēdējā laikā nav bijis iedvesmas..

Skalinja - prieks, ka patīk smile.gif

Asuka - jauki, ka varēju tevi uzjautrināt biggrin.gif izmantoju gēla pildspalvu. dažiem darbiem (ieskaitot pēdējo) pamainīju kontrastu.
zeloco
vinji ir tik jaukinji, es arii taadu gribu sev maajaas ^.^
Alta Melissa
IPB Image
kagemusha
tas pedejais merkakitis loti piemiligs! ^^
vienigi par enosanu... biski ne tajas vietas, kur vajadzetu un, tas ir pec manam domam, bet tev vajadzeja enai piedot mazliet zilo krasu!:)
tas dotu tadu nelielu realistisku pieskanu!;)
bet visa visuma tu zime loti labi, ka jau te teica - loti originala pieeja terpiem!:)
un tas rokas, vinas izskatas itka butu plakanas, ari visi pirksti nesakas no vienas vietas... numm, bet tie jau tikai sikumi, tos ar laiku iemacas smile.gif
respect vien jau par to, ka tu necenties tas rokas slept aiz muguras, bet centies zimat smile.gif
veiksmi tev talakaja darba ^^
Nothinga
Labs pērtiķītis ^^ Mazliet jocīgs, bet labs ^^ Vienīgais, kas ielēca acīs bija, ka viņam kreisajai rokai ir par vienu pirkstu vairāk kā vajadzētu, vismaz tāds iespaids rodas.
Lai vai kā - darbiņš labs. Interesants vismaz ^^
zeloco
hahah biggrin.gif peedeejais super biggrin.gif
kakene
So sweet!! rolleyes.gif
nikitaa
piekrītu pārējiem, tas darbs ir vienkārš bet tajā pašā baigi labais. Man personīgi tā roka galīgi netraucē. Vnk baigi labs darbs un viss... smile.gif
Alta Melissa
paldies visiem happy.gif
Kagemusha: paldies, njemshu vērā

bet tagad tikko pabeigtais:
IPB Image
zeloco
Nezinu vai tas ir labi vai slikti, bet atgaadina radiijumu no taas latviski tulkotaas mangas/komiksa Bizengasta..
undux
kur tu tik smukas līnijas dabūji
Shade de Monesko
Pedejais man loti patik. Izstradatas linijas un ari poza ir laba. Mati smuki izskatas. Ceru, ka tu plano izkrasot ari.
Alta Melissa
Zeloco: Nezinu, kas tas tāds ir biggrin.gif
Undux: ar pen tool'u
Shade de Monesko: paldies ^^ patiesībā ir jau gandrīz izkrāsots biggrin.gif ceru, ka drīz dabūsiet redzēt

un tagad jaunumi laugh.gif
šitais tapa šodien algļu valodas stundā
IPB Image
šis un nākamais ir izkrāsoti (ar ūdenskrāsām) bet izrādās skanerim nepatīk krāsas. varbūt kādreiz nofotografēšu, tad redzēsiet smile.gif
IPB Image
mjaa.. atvainojiet par izmēru
IPB Image
šito as redzēju uz sasvīduša tramvaja loga XD tad nu vakarā arī uzzīmēju
un es neesmu perversa, viņi vnk apskaujas biggrin.gif
IPB Image
IPB Image
šis tapis pēc labas pusdienu maltītes svētdienas vidū ^^
IPB Image
Pakkun
QUOTE(Alta Melissa @ Oct 11 2007, 20:02) *


šis tapis pēc labas pusdienu maltītes svētdienas vidū ^^


droši vien mazliet pārēdies biggrin.gif
Alta Melissa
QUOTE(Pakkun @ Oct 11 2007, 20:11) *

QUOTE(Alta Melissa @ Oct 11 2007, 20:02) *


šis tapis pēc labas pusdienu maltītes svētdienas vidū ^^


droši vien mazliet pārēdies biggrin.gif


iespējams XD
undux
tas pats pēdējais izskatās gluži kā no Spirited Away.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.