Help - Search - Members - Calendar
Full Version: --- Artwork ---
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
enigmo
Yo dudes!
Šeit ir mani 2006 artworki! Uzmanīgi ar komentiem, riskējiet ar dzīvību! biggrin.gif

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

p.s. Šamējie artworki ir tikai skices, tapēc nav īpaši kvalitatīvas!
enigmo
Yo nu ko neviens neko nekomentē??? ohmy.gif ph34r.gif
Asuka
you ask for it.. tātad.
pēdējais darbs - viena roka īsāka par otru, baigi platie pleci, un gurni tam džekam vispār nav.
priekšpēdējais - rokas atkal nav viena garuma, tā pārējais ir ok..
man tavos darbos nepātīk tas, ka viss ir tāds vienādi pelēks, un pietam uz rūtiņu lapām. zīmē uz baltām, un tad jau paskats ar uzlabosies! smile.gif
Sigfa
ko tur daudz komenteet? noliec ziimuli un nekad vairs nenjem rokaa.
enigmo
To Asuka :
Taisnība jau tew ir! wink.gif bet tās jau ir tikai skices nekas nopietns... a uz rutiņām tapē,ka tās ir quick skeches...a pelēkums dēļ skanera! unsure.gif ...

A tu sigfa, tulīt paskatīšos cik tad tu pati labi zīmē...

p.s. mosh ar laiku salikšu citus darbus...
aeonseraph
QUOTE(enigmo @ May 23 2007, 12:32) *

To Asuka :
Taisnība jau tew ir! wink.gif bet tās jau ir tikai skices nekas nopietns... a uz rutiņām tapē,ka tās ir quick skeches...a pelēkums dēļ skanera! unsure.gif ...

A tu sigfa, tulīt paskatīšos cik tad tu pati labi zīmē...

p.s. mosh ar laiku salikšu citus darbus...


Nu no pelēkuma var tikt vaļā ļoti viegli, Photoshop'ā paregulē leveļus (Ctrl+l) smile.gif
enigmo
Zinu pa tādu fīču, būs kkad jāpaskatas! wink.gif ph34r.gif
Mishelin
QUOTE(enigmo @ May 23 2007, 14:40) *

Zinu pa tādu fīču, būs kkad jāpaskatas! wink.gif ph34r.gif


Jaa paskaties gan jo es varteikt katraa darbaa no ruutinjaam ar vinju atbriivojos biggrin.gif biggrin.gif
enigmo
Nu es ja aptaisu skici, tad nopieni... mosh ar laiku uztaisīšu kādu normālu concept skech! wink.gif ph34r.gif

Yo, ietestējiet manus creatures! ph34r.gif

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
Cilveeks
QUOTE(enigmo @ May 23 2007, 15:17) *

Yo nu ko neviens neko nekomentē??? ohmy.gif ph34r.gif


ja nekomente seedi stuurii un gaidi(vai liec jaunas bildes) nevis ik pa 4 stundaam taisi nevajadziigus spama postus.. dry.gif

totaali besii laukaa ruutinjas...
kapeec tew tiem pirmajiem diviem monstriem kaajas tik plati?? ? ? ?
bik vareetu eenojumu pielabot, jo gruuti saprast no kuras puses naak gaisma.. . .
enigmo
... ph34r.gif
trey
Nu es personīgi uzskatu, ka skices nav jēgas likt...jo pirmkārt tur ir uz ātru roku zīmēts, otrkārt nav apstrādāts....Bet!... tongue.gif ...man patīk ideja...karakteru kostīmi...oriģināli!!! blink.gif


P.S. Pirms, jūs ļautiņi komentējat kko, izlasiet, ka tās ir tikai skices!!! dry.gif
Klokjvaarpsta
Paliec pie deemoniskajiem chariem, jo tiem pirmajiem sejas galiigi nepatika, cilveeki taadi bezpersoniski, ties agan, ne visi. Njaa, normaali ziimee, turpini treneeties kaa mees visi un mozh ar laiku pieiesi tai lietai pietiekami nopietni, lai ziimeetu uz normaalas papiira lapas, kas nesatur liekas liinijas tongue.gif Bet iegamee, tev veel ir ciitiigi jaapiestraadaa un reiz no tevis kaut kas shinii forumaa sanaaks
enigmo
piu piu piu blāāāā... piu piu blāāā... it kā es to jau nezinātu... ph34r.gif
Arts
Pirmie darbi nenormāli atgādina fanartus,un sejas neīpaši.
Dēmons,golemi un pūķi man patīk.Normāli monstri,nekas ūberīgs...normāli.
Iesaku dabūt dabūt zīmēšanas kladi ar baltām lapām,skicēšanai. wink.gif
Alexa De Šarlote
QUOTE
Iesaku dabūt dabūt zīmēšanas kladi ar baltām lapām,skicēšanai.


Tu pašu arī es iesaku tā būs labāk.
Tomoko
Jo vairāk skatos uz taviem darbiem, jo vairāk sāku domāt, ka tu nabaga studentiņš esi - tik maz naudiņas tev ir, ka pat papīra lapu nevar nopirkt.. Pat es tik studentīga neesu. Ai, ai, ai, nabaga jaunieši..
trey
Muļķīga kritika... mad.gif
Asuka
tomoko you rocks like always.
nu labi.. jaunie darbi ir labāki kā iepriekšējie. vismaz kaut kāds ēnojums ir parādījies. ir ok.
tas pūķis kas pa visu lapu - ēnojums vienkārši s*cks. sašvīkāts, ai labi..
var pateikt tikai divas lietas.
daudz trenniņi
un nevajag spamot!!
šitādi piu piu piu blāāāā... piu piu blāāā... it kā es to jau nezinātu... neies cauri! smile.gif
P.S. neviena kritika nav muļķīga. ja esi otaku.lv pie tās būs jāpierod..
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(trey @ May 23 2007, 16:42) *

P.S. Pirms, jūs ļautiņi komentējat kko, izlasiet, ka tās ir tikai skices!!! dry.gif

Teiksim, drīzāk vājš attaisnojums, lai liktu forumā tā saukto augsto mākslu ar pamatīgu iedomības devu. Nav vēl pieradīts, ka spēj labāk.

Ar cilvekiem nu ir ka ir... Kakli par īsiem un par sejam jau ir teikts. Par to skuķi ar dažada garuma pleciem un svītriņkrutīm vēl vēl var saprast kāda dzimuma, bet par to kas pirm šamās, ta ar neieberaucu vai ta ir plakana meiča vai vai kāds dzeks, lai gan bik sliecos domat par otro versiju.

Par briesmoņiem viss ko var teikt - ja vien būtu kas saprotams uz daļu no viņiem skatoties. Enojums jau ir, bet rada vienkarši randomā kopā salīmētas akmeņu kaudzes iespaidu. Un atkartošos, bet igādājies normalas lapas.

P.s Tomo you rock as always.
p.s.s. Well, well, pamodies kritiķa gars beidzot un atkal.
Mishelin
QUOTE(trey @ May 23 2007, 15:42) *

Nu es personīgi uzskatu, ka skices nav jēgas likt...jo pirmkārt tur ir uz ātru roku zīmēts, otrkārt nav apstrādāts...




Pilniigi nepiekriitu.... MEt tik droshi skices iekshaa smile.gif)
Peedeejie darbinji jau ljoti smukinji... gaidu naakamos smile.gif
trey
QUOTE(Mishelin @ May 23 2007, 21:44) *

QUOTE(trey @ May 23 2007, 15:42) *

Nu es personīgi uzskatu, ka skices nav jēgas likt...jo pirmkārt tur ir uz ātru roku zīmēts, otrkārt nav apstrādāts...




Pilniigi nepiekriitu.... MEt tik droshi skices iekshaa smile.gif)
Peedeejie darbinji jau ljoti smukinji... gaidu naakamos smile.gif



Nu gudrīt...lai paliek... dry.gif
exile
blink.gif gadiijumaa enigmo un trey nav paziistami savaa starpaa, jo rodas taads iespaids redzot kaa trey tik izmisiigi aizstaav enigmo "maakslu"
Nu a pa darbu kvalitaati es labaak vispaar pakluseeshu. khe, khe cra*
P.S. enigmo normaalaakais darbs ir, kuru vinjsh nav meginajis eenot biggrin.gif
enigmo
Tātad... es saprotu kritiku, bet jūs visi te piesienaties pie visa. Es esmu redzējis darbus otaku.lv, kur zimēts uz salvetes, kladē ... un jūs visi fanojat! Ļoti objektīvi, te nemaz nav bara instinkts dažiem...tas tā kopēji visiem... es saprotu kritiku, bet ne tādu...

To Trey:
Es lieku to kas man ir un es netaisīšu visiem artworkiem remeikus... tapē mosh kkad izlikšu CG zīmējumus...

To Klokjvarpsta & Alexa De Šarlote:
Es zinu kad neesmu pro, es esmu begginers, bet man jūs visi braucat vairāk visrū nekā citiem vai savējiem veterāniem...ļoti objektīvi. Pa baltajām lapām esmu jau atklausījies, pa līnījām gan es tev varu piekrist, vnk man tur 100 reižu bija dzēstas līnijas + vēl mans 'super' skaneris... sad.gif

To Art:
Pa kādu fanartu tu te runā??? blink.gif

To Tomoko:
Tu kādreiz vispāar domā ko raksti?Kur gribu tur zīmēju...kaut uz smilšpapīra... mad.gif

To Asuka:
Lab lab, neatbildēšu uz katru komentu! wink.gif

To Isabel Carmin Fon Edelhan:
Es esmu tikai novice, pluss zīmēšana man ir tikai hobijs, tapē es regulāri nezīmēju...

To Exile:
Jup, mēs ar trey esam pazīstami wink.gif ... es to nesauktu pa aizstāvēšanu, vnk viņš pirmais atbildēja jūsu komentiem...tew par godu ilgu laiku nelikšu artworkus...

To ALL:
Gribu vēlreiz atgādināt - tās ir skices!Jo vnk dažiem te nepielec ar pirmo reizi! wink.gif ph34r.gif
Arts
Čaru apģērbs izskatījās pazīstams....Varbūt ieliec kaut ko uz baltas lapas?Vismaz nebrauks virsū,ka uz rūtiņām zīmē.
enigmo
QUOTE(Arts @ May 24 2007, 20:04) *

Čaru apģērbs izskatījās pazīstams....Varbūt ieliec kaut ko uz baltas lapas?Vismaz nebrauks virsū,ka uz rūtiņām zīmē.


Nu vispār viņiem ir parasti kostīmi, dažam labam armor... tad, kad izstrādāšu tad mosh izskatīsies labāk! wink.gif ph34r.gif ai man negribas tur partaisīt viņus visus... dry.gif slinkums biggrin.gif

Nu lab atradu vienu :

IPB Image

Nu labāk? ph34r.gif
aeonseraph
QUOTE(enigmo @ May 25 2007, 05:22) *

QUOTE(Arts @ May 24 2007, 20:04) *

Čaru apģērbs izskatījās pazīstams....Varbūt ieliec kaut ko uz baltas lapas?Vismaz nebrauks virsū,ka uz rūtiņām zīmē.


Nu vispār viņiem ir parasti kostīmi, dažam labam armor... tad, kad izstrādāšu tad mosh izskatīsies labāk! wink.gif ph34r.gif ai man negribas tur partaisīt viņus visus... dry.gif slinkums biggrin.gif

Nu lab atradu vienu :

IPB Image

Nu labāk? ph34r.gif


Atēlam, pareizāk sakot sejai izskatās nedaudz izplūdusi seja. un vēl būtu labāks efekts ja tu ar to pašu leveļu palīdzību noregulētu kotrastu personāžam tā lai pelēkā vietā būtu balts, lai sakristu ar fonu. wink.gif A to izskatās ka ir izgriezts no zīmējuma un uzlikts uz blanka.
enigmo
Nu zin aeonseraph, es neesmu tik pacietigs, es labāk kkad pataisno mēģināšu kko uz CG vai vismaz line artu uztaisīt, jo tās skices 100 reižu netaisos pārtaisīt... ya know what i mean... wink.gif ph34r.gif
xikes
Pacietība, netalaidība, pacietība, neatlaidība. It's all that matters.

Dažiem cilvēkiem interesantas apģērba detaļas, tas man patīk bet paši cilvēki man tā~ neīpaši, lai gan proporcijas un viss pārējais ir, it kā, +/- ok, tomēr, nav gluži tas stils par ko, vismaz es, iefanotu. No offence, tikai manas domas.
Monstri, jap, ir interesanti. Pamēģini kādu fonu uzzīmēt. Uzzīmēt oriģinālu čaru un nosaukt to par konceptu jau jebkurš māk. wink.gif
kahi
pamēģini krāsainus, bet ne ar zīmuļiem. nu, dažas proporcijas, bet tas ar laiku. patrenējies, paskaties no citiem. pārējo, te praktiski visi jau pateica.
aa, un Sigfa ir male.
enigmo
Nu es tagad te mēģinu vienam uztaisīt line artu un tad arī izkrāsošu! wink.gif dzīvosim redzēsim... smile.gif

Starp citu variem ieteikt pormajam zīmējumam krāsa, tip kādā maiku, bikses, matus... cool.gif
Tik normāli, ne rozā + zils + zaļš! biggrin.gif
kahi
dzeltens, baby pink, un gaiši zils?? kāda vaina šādam salikumam??.....Hahahahha!!

mati - tumši violeti, augša - oranžs ar zaļu un tumši ziliem akcentiem, apakša - tumši sarkana. apavi - melni. ir ok?
enigmo
QUOTE(kahi @ May 29 2007, 15:37) *

dzeltens, baby pink, un gaiši zils?? kāda vaina šādam salikumam??.....Hahahahha!!

mati - tumši violeti, augša - oranžs ar zaļu un tumši ziliem akcentiem, apakša - tumši sarkana. apavi - melni. ir ok?


Nē, pārāk krāsains... un es viņu tagad zīmējot izdomāju, ka jābūt dust (smilšu) tipa drēbēm... smile.gif
Bet tik un tā variet ieteikt... mosh pārdomāšu... ph34r.gif

Starp citu atradu savu veco karikatūru... biggrin.gif Nu sakiet kā jums? ph34r.gif

IPB Image

Super Commando vs. Aliens feat. Sock King and his royal Sorceress [TV 5 Monk mix]! biggrin.gif
Ā un mūūū... biggrin.gif
aeonseraph
QUOTE(enigmo @ May 29 2007, 12:40) *

QUOTE(kahi @ May 29 2007, 15:37) *

dzeltens, baby pink, un gaiši zils?? kāda vaina šādam salikumam??.....Hahahahha!!

mati - tumši violeti, augša - oranžs ar zaļu un tumši ziliem akcentiem, apakša - tumši sarkana. apavi - melni. ir ok?


Nē, pārāk krāsains... un es viņu tagad zīmējot izdomāju, ka jābūt dust (smilšu) tipa drēbēm... smile.gif
Bet tik un tā variet ieteikt... mosh pārdomāšu... ph34r.gif

Starp citu atradu savu veco karikatūru... biggrin.gif Nu sakiet kā jums? ph34r.gif

IPB Image

Super Commando vs. Aliens feat. Sock King and his royal Sorceress [TV 5 Monk mix]! biggrin.gif
Ā un mūūū... biggrin.gif



biggrin.gif
Cowkiller
mjaa kaut ko tam liidziigu es ziimeeju 3 klasee laugh.gif
ak atminjas...



P.S.
3ajaa klasee es ziimeeju shtruntiigi...
Alexa De Šarlote
Oh kas par braucienu....

tu nu gant labi māki izteikties.....biggrin.gif
aeonseraph
Ka paskatās ko tu enigmo esi šeit sastrādājis rodas jautājums kad šitais karastāvoklis forumā vienreiz beigsies laugh.gif
enigmo
QUOTE(aeonseraph @ May 30 2007, 13:36) *

Ka paskatās ko tu enigmo esi šeit sastrādājis rodas jautājums kad šitais karastāvoklis forumā vienreiz beigsies laugh.gif


Nu es domāju tikai tad, kad es būt kaput! biggrin.gif Bet ja nopietni es ceru ar jaunajiem zīmējumiem panākt kaut nedaudz respect... smile.gif
Arts
Tev vajadzēs ko vairāk,lai dabūtu respect. wink.gif
enigmo
QUOTE(Arts @ May 30 2007, 17:23) *

Tev vajadzēs ko vairāk,lai dabūtu respect. wink.gif


Ko un kapēc? ph34r.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Domājams ko un kapēc maz līdzēs, jo jau esi parūpejies par ko citu.
enigmo
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ May 30 2007, 18:05) *

Domājams ko un kapēc maz līdzēs, jo jau esi parūpejies par ko citu.


Nu zin man vienalga... ph34r.gif
trey
QUOTE(aeonseraph @ May 30 2007, 13:36) *

Ka paskatās ko tu enigmo esi šeit sastrādājis rodas jautājums kad šitais karastāvoklis forumā vienreiz beigsies laugh.gif




It's like FF...neverending story biggrin.gif

QUOTE(Arts @ May 30 2007, 17:23) *

Tev vajadzēs ko vairāk,lai dabūtu respect. wink.gif




Ko vairāk...hmm...nu cik man zināms enigmo nav no zilajiem...takšto te nevajaga piedāvāt ko tādu...un es jau saprotu, ka tagad ''tie tur'' bija staigājuši pa centru...mjā.... blink.gif nav ko spamot te!!! biggrin.gif
Arts
Tev vajadzēs labākus zīmējumus.Un ar labākiem zīmējumiem augs augstākas prasības.

P.S.Vajag vairāk karikatūru!!Labākā kvalitātē!! wink.gif
Asuka
zīmējumā man patīk gotiņa, un tas dark magic burvis pie tā katla. pārējais so, so..
un kā vienmēr mani fascinē trey.. biggrin.gif
atvainojiet, ka tik tieši, bet man liekas, ka trey ir novirzes.
bet vienā lietā es viņam piekrītu - nevajag spamot. (un trey - tev ar derētu ievērot, ko tu pats raksti)
un vēl nedaudz par zīmējumu -
krāsojums normāls, ēnojums s*cks, pārāk svītrains, kontūras, un līnijas, kaut cik normālas. patiesībā zīmējumam nav nekādas domas, un tas ir totāls sviests.
bet vismaz parādās kaut kas uz baltām lapām. smile.gif
P.S. un atkal enigmo nevar panest kritiku..
Kikyou
Teikšu kā ir: pie attieksmes tev jāpiestrādā daudz vairāk, nekā pie zīmējumiem. Tas nenozīmē, ka tavi zīmējumi ir super ūber ultravista, bet gan to, ka tava attieksme ir pilnīgi pakaļā.
Nē nu, es jau ar' neesmu paraugbērns, bet ir arī citi veidi, kā uzņemt konstruktīvu kritiku un padomus.

Kāds: piu piu varbūt tev vajadzētu pamēģināt--
Enigmo: OMGOMGOMGOMGOMOGMOGMOGPMG *bitchbitchbitch*
enigmo
To Asuka :
Nu par treyu tu smagi kļudies (par tām novirzēm...), zīmējums ir vecs un viņam arī nav bijusi domāta cita jēga kā prikols! smile.gif pa ēnojumu varu piekrist, jo tur tādu pat necentos veidot...
To Kikyou:
A man tāda attieksme ir pamatota, tādā veidā (tieši un konkrēti pasakot ) var panākt daudz vairāk, nekā visu laiku laizot citiem dirs*s... un starpcitu tādā veidā var redzēt daudzu ''objektīvo'' viedokli laugh.gif , nu nerakstīšu jums te referātus...
To Art:
Nu karikatūras vairs nebūs, varbūt kāds nopietnais darbs sanāks kā karikatūra! biggrin.gif
Mimi
QUOTE(enigmo @ Jun 3 2007, 10:25) *

To Asuka :
Nu par treyu tu smagi kļudies (par tām novirzēm...), zīmējums ir vecs un viņam arī nav bijusi domāta cita jēga kā prikols! smile.gif pa ēnojumu varu piekrist, jo tur tādu pat necentos veidot...
To Kikyou:
A man tāda attieksme ir pamatota, tādā veidā (tieši un konkrēti pasakot ) var panākt daudz vairāk, nekā visu laiku laizot citiem dirs*s... un starpcitu tādā veidā var redzēt daudzu ''objektīvo'' viedokli laugh.gif , nu nerakstīšu jums te referātus...
To Art:
Nu karikatūras vairs nebūs, varbūt kāds nopietnais darbs sanāks kā karikatūra! biggrin.gif



Un ko tad tu esi panācis? dry.gif Naidīgu attieksmi no citiem? :sleep:
Dirs*s nav jālaiza, starp citu. Tev laikam nekādas zināšanas par parasto pieklājību un korektu izturēšanos pret citiem.
Ja vēl nesen bija cerība, ka tu mainīsies, tagad, vairs nekādas cieņas nav pret nepieklājīgo cilvēku... x-x kaut gan - laikam tev tas nemaz nav vajadzīgs.

saki lūdzu, a ko TIEŠI tu vēlies panākt? Lūdzu skaidru un pilnu atbildi un varētu pat uz PM, lai nebūtu spams.
enigmo
Koro4 mosh viss, izbeidzam šito drāmu un viss... turpmāk tikai par zīmējumiem/darbiem... ph34r.gif
A viss kas personīgi rakstiet man messages! ph34r.gif
Asuka
varēt, jau var postos rakstīt, par off topic, bet tad pie viena, tajā pašā postā ir jāuzraksta kaut kas arī par zīmējumu..!
P.S.
es laikam atkārtošos, bet tev tavus darbus vajag vairāk izstrādāt, un rūpīgāk ēnot, u.t.t. nu ķip' vairāk piestrādāt
thats all
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.