Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime hubs pie Siriusa
Anime forum > Anime > Resources
zenofex
Kaut kad pasen izskaneeja doma un pat bija pierakstiishanaas pie Siriusa[FN] sakaraa ar jaunu anime hubu, kuraa tiktu tikai LV useri, un visaadas citas fiichas buutu smile.gif Gribu zinaat vai shis projekts jau nav taa klusinjaam aprakts?
deBUGa
nja hub.otaku.lv nepatrauceetu... =)

BET izskataas, ka lielaakaa dalja uzciitiigi lieto torrentus... sad.gif
Kikyou
Nee torentus lieto izmisuma gadiijumaa tad kad nekur nevar atrast to ko vajag biggrin.gif Vai arii lai nebuutu jaagaida rindaa =3
volzha
Kā kurš es dc++ lietoju tikai izmisuma brīdī kad nevaru torrentos atrast vai pie draugiem.
deleted-ray
Es lietoju tikai dc jo torentu aatrums sux
Kikyou
QUOTE (Ray @ Aug 16 2004, 01:16 PM)
Es lietoju tikai dc jo torentu aatrums sux

Arii ne vienmeer. Citreiz torenti tiiri pieklaajiigaa aatrumaa iet, parasti man mazaak par stundu panjem lai vienu seeriju FMA nokachaatu, bet krietni vien vairaak caur DC++ biggrin.gif
Parasti gan man to DC++ slinkums iesleegt.... x_o
deleted-ray
Nu man aarzemju nets svaks bet pa Latviju seeriju varu arii pa 5min ieka4aat
Aazmandius
QUOTE (Ray @ Aug 16 2004, 01:16 PM)
Es lietoju tikai dc jo torentu aatrums sux

Paprove Bitkomet, un lieto caur Proxy.
kaarleens
dc ir pagaatne torrenti ir naakotni un arii kaa juus domaajat no kurienes a taads hubs buus naaks visi jaunumi wink.gif lai gan atziishu hub.otaku.lv ar skan neslikti bet ta tas hubs jaataisa tieshaam par sleegto kur var tikt iekshaa piemeeram tikai caur sho forumu, lai gan ar iisti nevar zinaat mosh beigaas sanaaks taa ka tajaa hubaa neviens neseedees
deBUGa
QUOTE
dc ir pagaatne torrenti ir naakotni
es gan taa neteiktu... jamie stipri atshkjiras savos pamatos, bet katram ir savas pozitiivaas un negatiivaas iipashiibas. Torrenti ir labs pasaakums, ja tu velc jaunu un populaaru anime. Jo vairaak cilveeku veelas to ieguut, jo labaak prieksh tevis. DC savukaart jaunaa anime paraadaas ar nelielu nokaveeshanos (un galvenais taa ilgaak paliek 'pieejama'), bet tas lielaakoties atkariigs no pashiem lietotaajiem.

Ideaalaakajaa variantaa apziniigie otaku, kas lieto torrentus, shaaree jauno anime ieksh DC un taa izplataas aatraak. wink.gif
Spectre
QUOTE (volzha @ Aug 16 2004, 11:31 AM)
Kā kurš es dc++ lietoju tikai izmisuma brīdī kad nevaru torrentos atrast vai pie draugiem.

Jaapiekriit dc++ lietoju, tad kad jaavelk filmas un muuzika ko grib frendi a ANIME mmm torrenti rulzzz un ir speeciigi labaak nekaa dc++. DC var arii uzrauties uz apjaatiem gabaliem, suudiigu kvalitaati utt. kas parasti nav mineeta nosaukumaa.
Inc
Tad jau drīzāk jāizveido savs privāts trackeris torrentiem. Tādejādi varēsim ērti apmainīties ne tikai ar jaunāko, bet arī sinhronizēt kolekcijas smile.gif
Rob_X
Vot taa ir laba ideja! pashiems savs trackeris rulleetu ohmy.gif
kaarleens
kas seedos es piem reaali tik mdsl varu paliidzeet
Rob_X
nu man ir tiiri labs aatrums bet cietnis neko daudz nevilks, tik varu noziedot maximums 10gb sad.gif bet ar dabuushanu nedeeljas vai dienas laikaa man problemu nav wink.gif
deleted-ray
Es var paseedot bet tikai dienaa no kaadi 16 - 23
jurc
QUOTE(Aazmandius @ Aug 31 2004, 20:04)
QUOTE(Ray @ Aug 16 2004, 01:16 PM)
Es lietoju tikai dc jo torentu aatrums !!!

Paprove Bitkomet, un lieto caur Proxy.
*


varbuut iedosi kaadu ejošu Proxy?
Ralfs
"Apzinīgie otaku" parasti liek iekš "Settings' vienu katalogu gan
ēzeļa "Download' gan torrent "Incoming" smile.gif.
Piedošanu, ja nosaukumi ir nedaudz greizi, katram jau savi klienti
lietojās. Pašam tikai "Mahoromatic" īr vienmēr nošārēts un tauta arī
reāli pumpē, bet gribētos arī kādu jaunāku gabalu iegūt. Ja kas,
ir DVD rakstītājs un vienmēr "var sarunāt", bet bez naudām un
kontrafaktu mēdījiem, tikai tehniskais process smile.gif
Siriuss[FN]
Dc hubs nomira ar laika truukumu un paaris cilveekiem tajaa, ir cits hubs
animehub.dyndns.info:1606
kur anime cilveecinji apgrozas no lv

lokaalais trackeris, ir rozei bijis uz kaad laik, testa noluukiem, nu cik tur bij, 2 cilveeki max smile.gif
ir jau torrents.lv tur vajag bik pasiidot un vareesiet uplodeet anime cik veelas. Jaaizmanto esoshie resursi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.