Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime tuss
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
lastguru
5. maijā klubā Alkatraz (Kr. Barona 88, pretī Rīgas Sporta pilij) tiek organizēta anime party uz visu nakti, no 17iem līdz 5iem (nepilngadīgiem - līdz 23iem, ieeja būs lētāka).

Programā:
- DJ konkurss (DJ skaits ierobežots! kas jūt sevī spēkus piedalīties, rakstat man vai Ha-sanam)
- attiecīgi, kur dīdžeji, tur arī mūzika
- nu un, protams, anime, daudz anime! Bet sakiet, ko Jūs gribētu redzēt. Kā teiksit - tā būs, programa vēl nav izveidota.

Jāsavāc kādi 70 cilvēki, tādā gadījumā ieeja maksās kkur ap 3Ls. Ja būs mazāk cilvēku, tad būs pāri pa 5Ls.

Papildinājumi sekos.
Church
kluba nosaukums neizsaka neko. - ja meegjinaats savaakt tik daudz cilveeku, vai buus pietiekoshi seedvietas? un personiigi mani interesee t.sk. baara piedaavaajums. ;>
neizpratni rada mistiska DJ konkursa piemineeshana. - vai tas notiks vienaas telpaas ar anime seansiem? pirms/peec/paraleeli dazhaadaas telpaas? ja vienaas telpaas/pirms .. imho der labi paardomaat vajadziibu per se. vai jaajautaa, cik cilveeku ies tieshi ar muuziku njemties/dejot, un cik eg. skatiities animi. riebiigas aizdomas par lielaam atshkjiriibaam gaumee/preferencees starp shiim 2 cilveeku grupaam.
Sushi
Ou jā, tieši pie manām mājām.
Mhm, mhm, sen jau bij laiks aiziet uz veco, labo Alkatraziņu.
Ko mēs gribētu redzēt.. manuprāt, nevajadzētu pārspīlēt ar mecha, action utt animēm. Vajag būt līdzsvaram, lai ir gan par ko pasmieties, gan par ko paraudāt, gan arī nedaudz spriedzes. Nē, bet patiesībā, pasākums varētu izdoties, tikai jāsavāc tautieši.
Mhm, es, kā parasti, neko jēdzīgu nepiedāvāju, bet, tā kā lielākā daļa cilvēku tomēr būs pilngadīgo, nepiedzirdiet bērnus! xD
gramozeks
QUOTE(lastguru @ Apr 24 2007, 01:45) *

Jāsavāc kādi 70 cilvēki, tādā gadījumā ieeja maksās kkur ap 3Ls. Ja būs mazāk cilvēku, tad būs pāri pa 5Ls.

Var arii padomaat par 10Ls-. Par 6o ceno liekas varees pat tusset visu cauru nakti (1.dalja+2.dalja)
QUOTE(Sushi @ Apr 24 2007, 03:24) *

nepiedzirdiet bērnus! xD

Tas ir pretlikumiigi. Noteikti tur buus taadi, kuri veeros, lai pasaakumaa neduutu paarkaapumu!!! happy.gif Kaa buut ar "NERV"??? happy.gif
Labi!!! happy.gif
Vietu tur buus no 150-200
1.dalja - No 17.00 liidz 23.00 Priek6 visiem naakt veeleetaajiem!!! happy.gif
2.dalja - No 23.00 liidz speeka paniikumam (Lastguru saka ka liidz 5.00 no riita) +18 (No 18 gadiem)
Tiek arii aicinaati Kosplayeri, kuriem ir domaatas arii balvas un daavanas. (Ja taadi buus, bet tienoteikti buus!!! happy.gif)
Paasaakumaa tiks raadiitas Animes, kuras juusupraaat ir muus cieniigas!!! Raxtiet un nekautreejaties!!! Visas Animes tiks izskatiitas un galugalaa tiks nolemts ko raaadiit!!! happy.gif
Ir aktuaals jautaajums par Paseem.

Atra6anaas vieta. Tiem, kuri veel nezin, kur atrodas Alkatraz
IPB Image
Shumins
Vai tad organizeetaajiem gruuti uzrakstiit ko vairaak dry.gif

*Kjipa tikai - buus tuss;
*Savaaksies daudz cilveeku, iznaaks letaak;
*Buus muuzika;
*Buus Anime;
*Kartee tas atrodas vot tur !

Vai tad tie laiki nav pagaajushi, kad pietika pakliegt tuss - un tuulit visi saskreeja. Apmeeram no seerijas, staav veikalaa melna kruuziite - neviens nepeerk - uzvelk herioglifu un visi otaku skrien to pirkt...

Nez, tas klubinjsh ir itkaa tuvu maajaam un ir iets garaam, bet nekad naisu tur iegaajis. Taapeec vispaar intereseetu, kas vairaak.

Citaadi peec mans logjikas sanaak taa...
Sanaaks 40 cilveeku un naaksies maksaat 5ls par garlaiciigu niikshanu atkal kaut kaadaa uukjii. Alkahols kaa vienmeer pretiigs un sastaaveejies tur. Vietas apgriesties nav kur, jo noplukusii istaba paredzeeta tikai 1/2 no sanaakusho daliinieku. Muuzika tik skalja, ka nedzird Lastguru portatiivaa skanju, pa kuru iet Animes, jo mazie alkaholikji katrs izmeegjina Dj talantus speeleejot Linkinpark... blink.gif

Nu vai tad gruuti uzrakstiit kaadu jeedziigaku aprakstu, lai normaali cilveeki vareetu apspriest iespeeju tur ierasties. Prtams leets apraksts ir vairaak antireklaama kaadam pasaakumam. Un neprotot to kaartiigi pasniegt arii vieni tur seedeesit. Kur bildes? Kur norises plaans. Vismaz kaadaam skiceem jaabuut, jo taksh 5.maijs tuuliit peec 2 week klaat.

Un nedo dies veel mainiit datumus. Pateik 4. maijaa - tuss paarcelts uz naakamo nedeelju.... ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

IPB Image
Shatako
Wohoo!
Balkus manām mājām!Wīīī!
Varu vēl nedaudz pateikt lai būtu skaidrāks! Tas ir netālu no "Bērnu pasaules"! tongue.gif Tikai žēl, ka es nevarētu.. ;_; biggrin.gif [esmu pārāk maza un neaizsargāta dvēselīte] XD XD XD
aivvv
eu bet izklausaas labi es domaaju ka te var sanaakt labs pasaakums un silti iesaku ssito ielikt arii citaas lapaas ieleiciet arii kurbijkurnee nedomaaju ka nozzeelosiet....




....o johaidii tas taccu ggeorallija laikaa sorry es nu tocc nebuussu ggeorallijs ir labaaks bet vienalga iesaku iemest kurbijkurnee wink.gif
Tigra2
Domāju,ka, ja jau notiek visu nakti, tad vareetu dazjas nepārāk garas krutas animes...
Ja grib kādu krutu anime tad varpajautāt Zenofeksam, esu dzirdējusi, ka šamam ir riktīg cooliiga gaume.
Varētu kādu no tām izteikti japāniskajām anime, kur nav tik lielas ārzemju ietekmes... :B Piemēram, battle fairy rane... or sumtin... ¦B
Ja tas viss arii notiek, un būs vairāk info, tad pilnīgi iespējams,ka pieskrieshu...
Tador
I am back and with a new fetish!
Taatad 5. ... Es buushu!
DJ gan neesmu > >

P.S.
ja kaads grib mani lamaat par Austrumu Robezhu, dariet taa, bet mana vaina tur nebija < <
gramozeks
QUOTE(Tador @ Apr 29 2007, 19:43) *

I am back and with a new fetish!
Taatad 5. ... Es buushu!
DJ gan neesmu > >

P.S.
ja kaads grib mani lamaat par Austrumu Robezhu, dariet taa, bet mana vaina tur nebija < <

Tador prieks tevi te atkal sastapt!!! happy.gif Ceru, ka Alkatrazaa tu buusi!!! happy.gif
Kur tu biji pazudis??? O_o ???
Tador
QUOTE(gramozeks @ Apr 29 2007, 23:36) *

Kur tu biji pazudis??? O_o ???

biju daudz kur pazudiis - darbi ect...
bet esmu atpakalj... un buushu!
Yume
Man finansiāls jautājums - cena biļetēm- konkrēta summa LVL.

un, nu ja jau cilvēki sākuši rakstīties, kas būs, bet kas nē..
well, I promised to be there, so I'm in.
gramozeks
Yumeee!!! Biljetiites maksa priek6 tevis!!!
17:00-23:00 - 3 Ls 1+ happy.gif
17:00-05:00 - 4 Ls 18+ happy.gif
Ha-san: *Если внешность не слишком детская, то возможны варианты. ^^
Starp citu es neesmu aizmirsis piemineet ka buus Kosplays un Juus dro6i arii varat naakt ar savu Kosplay teerpu!!!
exile
mmm, uz sho vareetu atnaakt, ja protams liidz tam laikam visu naudu neizteereeshu biggrin.gif
Lija
QUOTE(gramozeks @ Apr 30 2007, 12:15) *

Yumeee!!! Biljetiites maksa priek6 tevis!!!
17:00-23:00 - 3 Ls 1+ happy.gif
17:00-05:00 - 4 Ls 18+ happy.gif
Ha-san: *Если внешность не слишком детская, то возможны варианты. ^^
Starp citu es neesmu aizmirsis piemineet ka buus Kosplays un Juus dro6i arii varat naakt ar savu Kosplay teerpu!!!


kapeec biljetiites tikai Yumei ir japeerk vairaakas?? blink.gif
kaadi veel varianti?? ph34r.gif man tas viss liekas nereaali aizdomigi...
Yumchikinj es tevi vienu uz shito pasaakumu nelaidiishu...
Yume
QUOTE(Lija @ May 1 2007, 21:04) *

Yumchikinj es tevi vienu uz shito pasaakumu nelaidiishu...

hehe, es jau 3 cilvēkus pielauzu, neskaitot tevi, kas nāks man sastādīt kompāniju. Nu viena es noteikti nebūšu. biggrin.gif

BTW, jautājums, kas sasāpējies lielai daļai nācēju- biļetes jārezervē, vai tās būs pērkamas uz vietas?
Iori Yagami
QUOTE(Yume @ May 1 2007, 22:45) *

BTW, jautājums, kas sasāpējies lielai daļai nācēju- biļetes jārezervē, vai tās būs pērkamas uz vietas?



Cik es sapratu no anime.lv biletes var nopirkt uz vietas vai rezervet pie Ha-san. Bet rezerevetus biletus var dabuut tikai tur, uz vietas. Tipa, tik un taa biletes dabusiet tikai pie Alkatraza smile.gif
lastguru
taa, daargie draugi, luudzu PM man par to kas var vai grib buut DJ. buutu jauki ja kosplejeri arii pieteiktos un aatri...
Iori Yagami
Taa anime.lv Ha-san pateica, ka programma ir sataisita.
  • J-pop&J-rock;
  • Cosplay;
  • Tokyo Dolls!!!
  • Anime
No animes Ha-san pateica ka buus Paprika, Tenshi no Tamago(Angel's Egg) un veel kaut kadi bonusi.
One winged angel
Izklausās jau baigi inčīgi. Man jau ir ļoti daudz iet gribētāju draugu lokā, tikai ko pie hella tas nozīmē, viņi visi ir 18+ es vienīgais idiņš, kuram dzimene ir gada beigās nevis sākumā, esmu 17 gadus vecs, tb man būs jāiet mājās jau 23, kāmēr manējie teiks: " ū, nē, man te pārāk patīk, es palieku līdz rītam"
Scheise VNK... Tur tik strikti pārbaudīs pases un pēc 23 ar kāju visus 17- ārā?? =( Tas mani ļoti apbēdina...
Church
un tas, ka klubs var nest lielus finansiaalus zaudeejumus / zaudeet licenzi / iekulties veel kaadaas nepatikshanaas eg. paardodot alko tiinim liekas vienaldziigs? neatceros preciizi .. bet nebij gadiijumaa arii kaadi RD noteikumi, ka liidz kuram tur vecumam bez pavadiibas nedriiksteeja peec konkreeta laika atrasties aarpus? gan varu kljuudiities / nepareizi atcereeties. bet pilniibaa saprotu riikotaaju neveeleeshanos iedziivoties probleemaas.
Yume
Jautājums ejošiem cilvēkiem-
visi iet pa taisno vai kautkur iepriekš satiekās? Man viena nav nekādas lielās vēlēšanās test līdz sporta pilij..
Shaisuke
Jautājums.. Kādu mūziku cilvēki vislabprātāk vēlas dzirdēt? Ko vieglāku as example anime ost, j-poop un tā, vai arī droši var likt jrock gabalus?
Iori Yagami
QUOTE(Yume @ May 4 2007, 11:41) *

Jautājums ejošiem cilvēkiem-
visi iet pa taisno vai kautkur iepriekš satiekās? Man viena nav nekādas lielās vēlēšanās test līdz sporta pilij..



Esmu par tikshanu smile.gif smile.gif smile.gif

tikai jaaizvelas kur, cikos?



Anime.lv ir update. Angel Egg nebuus. Bet solija daudz citu anime dry.gif dry.gif
Yume
Yume ir par J-Rock, abām rokām, tāpēc to var skaitīt kā divas balsis.

un Iori- šķiet visvieglāk atrodamā vieta Rīgā ir centrālā stacija. Piedāvājums -

Centrālā stacija, ārpusē (pie dobēm, pie pulksteņa, pie mistkastēm, pie trepēm and so on)
no 16:00 līdz 17:00 tiek gaidīti visi, kas vēlās sastadīt un saņemt kompāniju tikšanai līdz augstāk minētai iestādei un augstāk minēto pasākumu

der?
Iori Yagami
QUOTE(Yume @ May 4 2007, 23:53) *

Centrālā stacija, ārpusē (pie dobēm, pie pulksteņa, pie mistkastēm, pie trepēm and so on)
no 16:00 līdz 17:00 tiek gaidīti visi, kas vēlās sastadīt un saņemt kompāniju tikšanai līdz augstāk minētai iestādei un augstāk minēto pasākumu[/b]
der?



Man der, es bushu. Jaa kas manu telefoninu var sheit atrast

Tema par musu numuriem
Seila
Hmmmm...jautājums...Vai ir iespējams ierasties teiksim ap kādiem 23:00
Seven_of_zero
Ok. Es tad arī drīz došos ceļā. pie Origo diez vai būšu. smile.gif


Yume
Hmm, nu kur tad palika visi dižie nācēji?
Līdz pulkstens deviņiem mūsu tur bija pieci cilvēki, nedaudz pēc skaits dubultojās, bet tas nemainīja to faktu, ka liela daļa prognozējamo nācēju no otaku.lv publikas skaita neieradās.
Iori Yagami
QUOTE(Yume @ May 6 2007, 22:40) *

Hmm, nu kur tad palika visi dižie nācēji?



Gomen, Yume. Man palika slikti, taapeec nevareju atnakt sad.gif sad.gif
Yume
Tu un Alt tikāt attaisnoti ar alt ierašanonos un argumentētu paskaidojumu.

gramozeks
Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... Es domaaju, ka labi vien bija, ka neatnaaca lielaakaa dalja, jo noteikti vinjus no turienes buutu padzinu6i apsargi nepilngadiibas deelj.
Vinji no teikti nebuutu apmierinaati!!! happy.gif
Starp citu 18+ arii lika ciest, jo tos izdzina jau 2 no riita!!! happy.gif Bija jautri iet ar kaajaam uz maajaam!!! happy.gif
Tad nu taa! Man liekas, ka pasaaciens ir neizdevies, bet veerojot 6o to organizee6anas jomaa, mees varam maaciities no kljuudaam un citreiz ruupiigaak paardomaat visu (vai daljeeji paardomaat visu).
Taatad uz pasaakumu neieradaas lielas cilveeku masas. KAAPEEC??? O_o ??? Man liekas dezinformaacijas deelj. Vajag speet cilveekus piesaistiit ar kaut ko interesantu un vienreizeeju (citreiz padomaasim!)
Mmmmmm..... Gribu pieveerst uzmaniibu Anime programmai. Animei pasakumaa ir jaabuut vienkaar6i izprotamai neviss psihologjiskai (Daudzi meedz prasiit: "Bet par ko tu gaja runa??? O_O???"). Es labpraaat ieteiktu, kaut ko smiekliigu vai asinjainu. Tad cilveeki vai nu smietos liidz asaram vai nu nemeegjinaatu guleet vai garlaikoties (taa biezzi notiek). Un jaa Animei ir jaabuut Jaunai nesvis 100 reiz skatiitais, tad jau protams gribeesies labaak pasnaust nekaa skatiities Anime. Luuk taa!!! happy.gif
Par izklaidem. Cilveeki ir ar kaut ko jaanodarbina! Ko mums vislabaak patiik dariit???
Speeleet speeles uz PC, Sonika vai Twisteru, dzert Alu draugu lokaaa, izrunaaat kaadu nesen redzeetu Anime seeriju vai filmu.
Man vienkaar6i ir taads ieteikums. Davajte sariikosim pasaacienu uz kuru mees visi gribeetu iet!!! happy.gif
Man padomaa ir pirts, protams viss veel nav skaidrs, bet Texts: "8Ls- stundaa" mani ir ieintregjeejis, taapeec es vareeetu pacensties kaut ko taadu noorganizeet!!! happy.gif
Church
ja naaceejus vairaak intereseetu tieshi anime skatiishanaas, un naakoshaa plaanotaa vieta domaata turpat - tiiri subjektiivi likaas, ka vairaak arii nevareetu. ne seedvietu skaita, ne ekraana izmeeru zinjaa.
viuks
Arii taa vecuma padariishana visu pamatiigi pabojaa.
gramozeks
Ljautinji, luudzu atsaucieties!!! Tiem kam ir Foto vai video no Alkatraza Tusa, tad pabriidiniet es labpraat iegaadaa6os visu kas tiks piedaavaats!!! happy.gif Ceru uz juusu atsauciibu!!! happy.gif
Yume
man ir dažas bildes.. bet neko īpaši interesantu tur nevar redzēt..
Seven_of_zero
Man ir daži video un paris fotogrāfijas. Varu ierakstīt CD. smile.gif
gramozeks
QUOTE(Seven_of_zero @ Jun 14 2007, 18:54) *

Man ir daži video un paris fotogrāfijas. Varu ierakstīt CD. smile.gif

TAs buutu veelams!!! happy.gif
Vareesim peec tam sarunaat!!! Man pa6am ir video, klips un "Tokyo Dolls" uzstaa6anaas!!! happy.gif Driizakaa laika iedo6u saitu kur to visu varees nolaadeet!!! happy.gif
ETM
Es nasaprotu kam cilveekiem tik ljoti vajag fotograafijas. Varbuut nevajag pielieties liidz nemanjai, varbuut tad kaut ko arii bez fotograafijaam spees atcereeties?
zenofex
Da dzīvei vienkārši ir par daudz kadru sekundē.
Spams, protams.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.