Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pikniks jūrmalā 28. aprīlī.
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
Tigra2
Tā, CO barriga, tas ir, es, rīkoju pikniku jūrmalā. Pikniks notiks Bolderājā. jo tur ir the fuwa-fuwa like smiltis un kāpas, aiz kurām slēties. Domājams spēlēsim dažādas bērnišķīgas spēlītes, un ēdīsim visko interesantu. Daži trakie, varēs iet peldēt ^>^

Notiks 28 aprīlī.
Pie origo pulksteņa vāksimies 10:00.
Līdzi jāņem sega, dvielis, vai kas cits uz kā sēdēt, piknika grozs ar ēdamo.

Ceļa izmaksas.
3 autobuss Pļavnieki - Bolderāja;
30 santīmi turp, 30 atpakaļ.
Pietura atrodas pie stacijas laukuma. Nāk ļoti bieži.

Visi kas vēlas braukt, iepostojiet, vai arī atsūtiet man PM. Var ierasties visi, kas grib, tas nav CO slēgtais pasākums.
Pārcelts netiks un laiki mainīti netiks. Kā arī notiks neatkarīgi no dalībnieku skaita. ^.^



:B Slīcināmo liste:
Roserette
Kaiva
Karamele
Seila
Isabel Carmin fon Edelhain
Taichi
Shumins
Ayumi
+/- Yume
:3
Mimi
I wanna I wanna I wanna! ^.^
Jūra! Yuppīī!
Starp citu, khem... Pagājušā maija sākumā, 1. maijā, es pa pusei peldēju jūrā, t.b., uzrullēju bikses kā šortus un gāju augstāk par ceļiem iekšā. Kaaaaifs laugh.gif
Peldēt jau nepeldēšu, bet slapja būšu anyway.
kaiva
Yeah, man bail kaut ko solīt, jau trīs reizes apsolu un nekur netieku laugh.gif
bet man šodien ir tik uber supr vēl nez kāds garīgais, ka mēginu solīt, ka ieradīšos. kļūstu vecāka, gan jau arī vecāki vairs īpaši neiebildīs.
Īsi sakot, rādās, ka būšu, ja vien atkal pēdējā vakarā nepaziņošu, ka zeme ar debesīm brūk kopā un es nekur netieku.
Karamele
ehh visdrīzāk, ka apgrūtināšu jūs ar savu klātbūtni XD
btw ceru, ka man ir cerības nepalikt slapjai sigh...
bet peldkostīmu ņemšu visdrīzāk līdzi XD
Seila
Varētu pamēģināt izrauties no ierastās rutīnas un aizbraukt. Pie tam laika apstākļus arī sola pietiekami siltus, lai nevarētu nosalt smile.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Karamele @ Apr 15 2007, 13:17) *

ehh visdrīzāk, ka apgrūtināšu jūs ar savu klātbūtni XD
btw ceru, ka man ir cerības nepalikt slapjai sigh...
bet peldkostīmu ņemšu visdrīzāk līdzi XD

Kad tu esi apgrūtinājusi?

Hehe.. Tomēr ideja aizgaja tautās. Ja nekas neiztrauēs, ceļu ķepiņas par.
Taichi
Aiziešu līdz savai draudzenei... ceru nesagādāšu neertības XD
Mimi
Yuppīī! Jau diezgan daudzi pierakstījās. Tas tik būs pikniks! Varēs izpeldēties smiltīs. Jēēēē. Khem... A šūpoles tur būs? Es bez tām nevaru *_*
Wui, man taču vēl japajautā vecākiem. wub.gif
asfiksija
eh, man arī gribētos; žēl, ka nedzīvoju Rīgas tuvumā dry.gif
Shumins
Domaaju - raksti mani savaa sarakstaa a ;P

IPB Image
Ayumi
Pieskaitiet mani. Meiģināsiet slīcināt - mirsiet. ^_________^
Yume
Juurmala..uuu.. tas skan labi, hmm, Bolderaaja, vairs ne tik labi, bet tomeer pietiekami, lai ir veelme braukt.
Yumi var pakaart uz jautaajumziimes, ja Motoklubi nepaarcels savu sezonas atklaashanu uz iepriksheejo dienu, tad es buushu.
Tomoko
Tuss, ko veido Tigra bez Tomoko? Impossible.
Jūra - sounds pretty good to me. Tikai negribu domāt, cik auksts būs ūdens.. XD
Noteikti būšu (lai tik vecāki pamēģina atturēt~!) un paņemšu līdzi bumbu. Zer end. :3
kika-chan
es ar iespējams būšu... ja vecāki ļaus smile.gif
kaiva
Viss sāk iet uz to pusi, ka rādās, ka nekas mani tā īpaši aizturēt nevarēs.
Bet ja mēģināsies slīcināt, sitīšu, es peldēt nemāku. laugh.gif
btv, man patīk shumina bilde laugh.gif
Seila
Sitīsim kopā biggrin.gif Es peldu kā cirvis ar āmuru kopā salikts biggrin.gif
lilion
laugh.gif tas ir labi, man jau ir sabiedrotais.
Tātad, ja kas, mēs abas ar Seilu piekopjam tikai vienu peldēšanas veidu, taisnu uz leju līdz jūras dibenam. Tā kā, dabūsiet paši vēlāk glābt, ja muļķības darīsiet. Un tas viss ir pavisam nopietni. laugh.gif
kaiva
mad.gif nu kas man tā ir par slimību, vislaik rakstīt ne no savas puses.
laugh.gif tikai gribēju izteikt nožēlu par to, mmm, kaut kas jāpasaka, lai nebūtu spams. laugh.gif
ak jā, lilion kaut ko murgoja par iesašanos, bet skaidri nezinu, cerēsim, ka būs saulains laiks, lietus nelīs un visi pavadīs jauku laiku smile.gif
lilion
Lilion nemurgoja. ( ka tik ne arī) ta kā mani var jau vismaz puslīdz pieskaitīt.
Liliona ies bradāt un tik pamēģināt mani slīcināt spiegšu, kā mazs skuķēns.


P>S. Jūsu pašu veselības dēļ neiesaku mani slīcināt .... Kaut gan peldēt kaut kad sen atpakaļ mācēju.
Asuka
nu es tā prātoju, ka sen neesmu tusējusi ar CO, tākā laikam derētu atnākt. ja kas mainīsies ar mani - rakstīšu..
ļoti ceru mans netiks slapināts XD
Karamele
wow jau slīcināšanas un spiegšanas plāni. mani offic palaida un esmu laimīga zivs. pikniks tātad jāstiepj paika ja? >w< rosols ar smiltīm un granti.
gribēju pajautāt vai drīkst ņemt cilvēkus no malas (man aiz muguras informātikas klasē ļoti centīgi pie auss dīc lai paņem līdzi >.>)
gaidu 28. aprīli un gludinu peldkostīmu.
kika-chan
wo... man ar tas pats jautājums par cilvēkiem no malas...
Iori Yagami
QUOTE(kika-chan @ Apr 18 2007, 11:19) *

wo... man ar tas pats jautājums par cilvēkiem no malas...



Par cilvekiem no mala ir uzraksitit sakuma
QUOTE
Visi kas vēlas braukt, iepostojiet, vai arī atsūtiet man PM. Var ierasties visi, kas grib, tas nav CO slēgtais pasākums.



Vai bushu pats, vel nevaru pateikt sad.gif
Tigra2
Mkey, ja njem liidzi paiku un neprotestee pret izvaroshanu, tad njem tik liidzi.
IPB Image
>:B
xikes
Hmm, jāiečeko man ar kāds no šiem pasākumiem. Kinda, izklausās jautri. Tad laikam paziņoju, ka būšu, protams, ja būs piemēroti laikapstākļi, piemēram, nesnigs sniegs. Lai gan, arī sniegs nekaitēs.
Anyway, katrs no t.s. paikas ņem līdzi ko grib? Cerams, gala rezultātā nebūs, piemēram, ap 300 pīrādziņiem un nekā cita laugh.gif
Kazuki
mm nu jaa, mani jau karamele nosoliijaas kaut vai aiz matiem aizvilkt uz juurmalu biggrin.gif nu varbuut buushu, ja nebuus nekaadu paraadu skolaa.
Kentaishi
Tā kā manējam tikai tikko pieleca, ka tā ir 6diena. Woot, ja apsoliet nekost pretī manējais būs. biggrin.gif
Misa
me ....will be there.
Karamele
QUOTE(Kazuki @ Apr 18 2007, 17:30) *

mm nu jaa, mani jau karamele nosoliijaas kaut vai aiz matiem aizvilkt uz juurmalu biggrin.gif nu varbuut buushu, ja nebuus nekaadu paraadu skolaa.

vari skaitīt, ka visiem učukiem tavā skolā jau ir korķuviļķis mugurā. <w< >w>
p.s. a līdz cikiem tas pasākums taisās notikties jeb ar palikšanu pa nakti [jūriņā uz akmeņiem XD]
Misa
jūrmalā uz akmentiņiem gulēšana priekš teviim nenotiktu, dārgumiņ... tur taču buutu diāna, tad buutu vazāšanās pa akmentiņiem naktī. XD
ou bet palikšana pa nakti ir plānota?
Mimi
Arī gaidu tieši to pašu atbildi.
Nē, pa nakti es noteikti nepalikšu. Kamēr visi gulēs, tigra paņems jaundzimušos, mazos kabačēnus, un saksies. Tā kā. Tikai dienai happy.gif
Storm
QUOTE(Karamele @ Apr 17 2007, 13:33) *

jāstiepj paika ja? >w< rosols ar smiltīm un granti.


lol vnk skaisti teikts laugh.gif
Tigra2
Par palikshanu... ja buus silts, un nebuus nokrishnju un daudzi gribēs... Man ari nav nekas pret paguleet juurmallaa... >.< Ja kādam ir telts varat stiept. ;D Bet tā ir tikai opcija... soo... un tāpat droši vien nemaz visi negribēs palikt. tie, kas gribēs, tie paliks. Par sevi neko nezinu.

Btw, storm.. beidz spamot topicos par pasaakumiem, kurus tu netaisies apmekleet tongue.gif
Karamele
Diān, nu tad varam palikt ar pa nakti, varam izraksim pa nakti bedri kur visus samest XD
kādas teltis bū, smiltis un akmeņi. Tigra, tev tad ar jāpaliek, ja ne tad apraksim.
Seila
Bedre, kurā samest noslīcināto līķus? biggrin.gif Jūs maz saprotat, ka pa naktīm laika apstākļi vēl iet mīnusos un diez vai izmaiņas notiks nedēļas laikā tik krasas, lai būtu patīkami pavadīt arī nakti pie jūras biggrin.gif
kahi
viņi laikam grib, lai pārējie otakieši iet ekspedīcijā ''kur palika tigra&other'', un pēc tam lai kasa viņiem ledu no aknām. varētu būt kopistiski jauki pavadīts laiks apnulles celsija skalas ietvaros.
Karamele
XD piekāst laika apstākļus.
skaidrs jau, ka pa nakti pie jūras [kur ir vēl aukstāk] nepaliksim, bet cerēšu uz siltu laiku tomēr, lai varētu palikt. =w=
Cerams laiks būs gana silts lai peldētos.
kaiva
laugh.gif cerēt tu vari, bet procents, ka ūdens sasils pietiekami, lai varētu tajā nedrebināties, ir niecīgs. tiesa, cilvēki jau arī ziemā peldas, tā kā, tik uz priekšu, es entuziastus apsosolos atbalstīt no krasta.
Tigra2
neaizmirstiet...mēs esam CO ,un CO can do everything! XD arī eest rosolu ar granti XD

edit: Ou maan, tas gan ir patiesi.. tomeer, nav mans posts... *.* noo.. kaads posto no mana profila.. noo....bet tā, kā tai personai ir līdzīga attieksme, ir okei. ^^
XD
kaiva
yeah,pareizi Tigra, mēs varam arī granti bez rosola ēst!!!
Asuka
izsaku dziļu atvainošanos Tigrai, jo mana uber mamma atkal nelaiž..
viņai ir kaut kādi aizspriedumi, un.. sorry tātad nebūšu..
exile
Nu lai pa nakti nesaltu var panjemt arii siltu guljammaisu. Es piedaavaaju visiem vispaar braukt ar ritenjiem biggrin.gif vismaz es pa vasaru dazkaart ar draugiem taa daru. Interesanti a tur ugunskuru dedzinaat varees lai ugunsdzeeseeji netrauceetu? es domaaju ka vareetu pat piebiedroties intereses peec! Laikam var mani ierakstiit!
Karamele
ar riteņiem diezgan laba, bet vai realizējama ideja? man personīgi ir divritenis, bet problēmas ar viņu tikt līdz rīgai... liela ķēpāšanās.
es jau jūtu mutē smilts garšu. XD yum yum
Tigra tev vnk ir personības dalīšanās XD izskaidrojums visam.
Tomoko
Hmm.. Es jau labprāt arī gribētu ar riteņiem.. Bet mans ritenis nav pat par riteni nosaucams.. Hehe.. Tas stāv ārā, pamests, kādā stūrī un ir tik vientuļš.. Un es nevēlētos to kratīt no Zvejniekciema uz Rīgu-> Bolderāju -> Rīgu -> Zvejniekciemu. ~.~
Jācer vēl, vai būs labs laiks, jo spriežot pēc šīs nedēļas laika apstākļa maiņām ( laika apstākļiem ir pubertāte), nevar zināt, vai 28. būs silts laiks vai nē, nemaz nerunājot par ūdeni.
Mimi
Par tiem riteņiem. Jām. Es iedomājos pilno 3. autobusu, pilnu ar otakiešiem, divriteņiem, un sirmām kraņītēm, kas "nejauši" spers mums ar saviem lietussargiem, vai arī desas batoniem. Un tad sāksies tāda močilovka :3 wuu huuu. Tā ka manuprāt, ideja par divriteņiem nav izpildāma, jo tiem riteņiem vajadzēs atsevišķu furgonu. happy.gif tā kā...
par laikapstākļiem - jām, man ar liekas, ka būs pavēsi, bet jau trešdien solīja atkal +20° C
Kentaishi
Ideja par divriteņiem nav izpildāma vēl viena iemesla dēļ- es nemēdzu braukt ar riteni, jo es to vnk nejēdzu darīt. ES uz riteņa esmu kā zivs uz sauszemes.
Ayumi
QUOTE(Kentaishi @ Apr 22 2007, 12:02) *

Ideja par divriteņiem nav izpildāma vēl viena iemesla dēļ- es nemēdzu braukt ar riteni, jo es to vnk nejēdzu darīt. ES uz riteņa esmu kā zivs uz sauszemes.

Same with me...ha ha hāāh :/
Karamele
Kentaishi, Ayumi piesiesim jūs pie riteņa un skriesiet XD
Liekas, ka laiks būs diezgan silts un jauks, jo jau tagad sāk pamatīgi uzlaboties un arī laika prognozes nesola laika strauju pasliktināšanos nedēļas beigās. ^^ yay
Mimi
QUOTE(Karamele @ Apr 22 2007, 19:33) *

Kentaishi, Ayumi piesiesim jūs pie riteņa un skriesiet XD
Liekas, ka laiks būs diezgan silts un jauks, jo jau tagad sāk pamatīgi uzlaboties un arī laika prognozes nesola laika strauju pasliktināšanos nedēļas beigās. ^^ yay


ēēm? pasliktināšanos? yaay? hmm, karamel, es gan nebūtu par to tik ļoti laimīga... <w<
Tomoko
QUOTE
Liekas, ka laiks būs diezgan silts un jauks, jo jau tagad sāk pamatīgi uzlaboties un arī laika prognozes nesola laika strauju pasliktināšanos nedēļas beigās. ^^ yay

Roserette, takš cieni postotāju un lasi visu postu. XD
Hehe, man jābeidz spamot.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.