Help - Search - Members - Calendar
Full Version: jauns kompis, vajag MUZZIKU! PALIIGAA!
Anime forum > Anime > Requests
Arfija
labdieninja! man shausmiigi vajag muuziku!nevaru bez vinjas dzivot! kuros saitos bez viirusiem un taada garaa var dabut dziesmas? kas jaadara un galavenais lai butu aatri un eerti lietojams! PLZZ! hELP ME!
Arfija
bet man vajag visa veida muuziku nejau tikai anime!
Isabel Carmin fon Edelhain
Uzinstalē DC++ un aiziet, kas par problemām?
Arfija
paaraak ilgi laadeejas dc++!
kahi
visādās mājaslapās, vari i muse, i citus dabūt. jāparokās tikai. kurš grib, tas dabū. es, piem, no dc jau pusotru nedēļu gaidu death note filmu. sliktākajā gadījumā pieslienies kādam ar disku, lai ieraksta, vai arī pa skaipu var nosūtīt... 21. gs, kā nekā.
Arfija
ehhh.....bet kur tad mekleet?
Seto
QUOTE(Arfija @ Mar 24 2007, 12:46) *

ehhh.....bet kur tad mekleet?


uzliec torentu laadee lejaa no lapam - nu kautvai mūsu pašu lapās piem: bithack.lv un utt...tur jau ar muzons ira - ja nepatiik revconekt...nu kautkā tā!
Church
piraatismu parasti varu viegli tolereet. bet ne apvienojumaa ar tiiniskumu/nekompetentumu/slinkumu/publicitaati.
ah, un veel ar klasiskaam spama ieziimeem pilnam komplektam.
GM
Te vietā, šķiet, būs sensenā interneta gudrība: ja nemāki zagt, tad nezodz.
Lai gan no otras puses, tāpat ir skaidrs, ka topika autora prātiņā viss strādā pēc bērnudārza loģikas: ja wikipēdijā nav ieraksta "How to steal music, if I am a total retard?", tad nekas nenotiek.
Taka
Paga, paga GM. Vispirms ir jāmāk atrast wikipēdija un šādu jautājumu ierakstīt... tas arī ko prasa...
edg
Kas veel nebuus? Pamperus arii nomainiit?
Topiku aizveru.

P.S. Kam tad interneta radio izdomaati?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.