Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mana galerija :)
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3
thearnis
Eh beidzot sanjeemos un ielika kaut ko sheit. Nav man skeneris, tapec naacas iztikt ar datoraa radiitiem darbiem. Visi darbi veidoti Paintaa biggrin.gif . Ah un Gif'u radiishanai paliigaa njemts primitiivaakais gifmeikeris - Agifed95 smile.gif . Tad nu luuk - kkas no maniem darbiem:

IPB Image

Šis tik tā, tīri priekam smile.gif
IPB Image

Tālāk seko Gif'i:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
metaphor
oho. skatos tev labi sanak zimet painta smile.gif loti labi darbi. visvairak patiik 1. un peedeejais darbs
thearnis
Paldies smile.gif
p.s ................. smile.gif varbut kads var ieteikt kaadu citu gif veidotaaju, kurs buutu vienkaars, tachu taa lai tajaa var izveidot gifu ar vairak nekaa 200 kadriem ( lielaakais Agifed miiinus dry.gif ), un atdalīt fonu no darbiiibam ( agifedaa itkaa var, tach nemaaku smile.gif )
.............
Haruka
Eu itajs pēdējais labs.! laugh.gif
Man patīk kustīgie. Tev labi sanāk.!
Keydan
Hey! Real nice! Labas multenes, vel ir?
Haruka
Jā patiešām vēl ir.?
Interesantas idejas.!
kahi
ja jūs redzētu, kā es rēcu.... kā es rēcu. super pēdējais!
thearnis
he, kkas jau ir, bet tikai pasha vajadziibam tadi mazinji gifinji, kur maacos ziimet staigaasanu, leecienus, veidoju matu kratiisanas emulaaciju utt laugh.gif Bet ja bus kkas jauns, ieliksu smile.gif
P.S. MAn patiesham prieks, ka kaadam patiik smile.gif
zeloco
gifinji ir vnk fantastiski! biggrin.gif
Asuka
es redzu ka tev ļoti patīk gifus taisīt *apbrīno*. man liekas ka tas ir baigais darbs. nu man personīgi vislabāk patīk trešais un trīs pēdējie gifi(no pirmā posta). tas trešais laikam ir ar dziļo domu, cik es noprotu. vislabākais manā skatījumā no tiem trim ir ,,peace,, bet tas pēdējais no tā posta ir rēcīgs->he live two caves ahead... nu tā tik turpini! ^^
Ami
Gifiņi rull. Patīk. It īpaši tas - PEACE. ^-~
thearnis
Tnx visiem smile.gif Tā, tagad jaunaakais veikums - nekas dzildomiigs, vnk pasha priekam rolleyes.gif

IPB Image

Baigi leeni iet uz prieksu - skolas tekoshaa maaciba + veel iekaveeta... eh...
Cowkiller
mjaa kapeec netaisi shaads kustiigaas uz photoshop?
tur vareetu izstraadaat daudz labaak, laigan tad shaads gifs buutu 10kaart lielaakaa izmeeraa...
thearnis
Tapeec ka fotosopu gandriiz nekad neesmu izmantojis ( iznjemot paaris bilzu apdarinaasanu - visprimitiivaako) bet ir doma saakt Corel Draw apguut un izmantot, jo Paintaa nekadas dizas iespeejas nav biggrin.gif un vispar, nez - ar taam programmam man liekas taisot gifinjus buutu lielaaka nonjemsanaas...
p.s. plzz postojiet vairak kko, gribu dzirdeet citu domas, tas paliidz uzlabot sniegumu wink.gif
Arts
Your animation skills ar awesome!I bow my head before you. cool.gif
thearnis
Tas jau ir par traku teikts, bet Paldies smile.gif
Haruka
Ierēcu par pēdējo. Zaķis rullē. laugh.gif
Nē nu vienkārši super puper.!
Saint_one
varu tikai atkārtoties-suppā animācijas it sevišķi pēdējā smile.gif
thearnis
Paldies par labiem vaardiem biggrin.gif taa tagad beidzot kkas ieskeneets... Varu tik pateikt ka ziimejot esmu daljeejs iesaaceejs - agrak ziimeju daudz, tad kaadus 3 - 4 gadus praktiski neko, un tagad atkal pirms kadam 3 nedeljam pa retam kko saaku paziimeet smile.gif

IPB Image

skiibi ieskeneets huh.gif smile.gif
IPB Image
Saint_one
runājot par pirmo: fons liekas ir kaut cik sakarīgs, man vismaz patīk! sievietes seja hmmm - mati neslikti, bet dīvains matu sakārtojums viņai. Pavisam kaut kas noteikti nav kārtībā ar lūpām- tās izskatās tā itkā būtu viņai uz vaiga. Pārāk izstiepts, sākot no deguna līdz zodam.
Tā uz pirmo zīmējumu skatoties(kopsavilkums) labi uzzīmēts (ideja man patīk) , tikai tā seja bojā visu skatu, jo ir galīgi greizi.

runājot par otro: Jau labāk acīs krīt vismaz man krīt sievietes( elfa) kreisā kājā, viņa kaut kā netā novietota, itkā iemīta tā zēna sānā, bet tai pašā laikā arī nē(nemāku teikt kā labot). Zobens smuki izstrādās.
Atkal pie sejām: ir labāk, bet tam cilvēkam kaut kas nav ar zodu un ar to daļu starp degunu un zodu. (nemāku teikt kas, bet nu tā daļa man nepatīk)

Kopsavilkums par darbiem- ir labi, tik ja saanāk zīmē vairāk biggrin.gif (heh xD pašam ar tas būtu jāiegalvo, bet jau kādu mēnesi vai pat vairāk nēsu kārtīgi -atskaitot vienu galvu- zīmejis ehz ph34r.gif ) !
Sorrow
Pirmajai meitenei nav gurnu un dibens par zemu, otrajai - saliektā kāja ir pārāk gara.
thearnis
eh proporcijas - nekad neesmu zinaajis kas un kaa Tur iisti jabuut smile.gif pamatskolas laikaa visu laidu gar ausiim...
Miki
Gifi ir vnk fantastiski, bet likaas tas kuram uzspraagst galva mazliet sadistiski, bet nu ok taa ir ok...
Ziimeejumi,...hmm'
nu ja proporcijas ir mazliet greizas, un man arii liekas ka kkas nav kaartiiba ar tam sejaam...
bet prieksh iesaaceeja ir tiiri ok.. happy.gif
thearnis
Njaa treneeties ziimet tiesham vajag daudz vairaak... Ah ja vien es nebuutu tik slinks..
Labi - tagad 2 jauni mini gifinji..
Shis ir mazs animeeshanas treninsh, nekas vairaak:
IPB Image
un tad veel kkas..
IPB Image
Asuka
1. neizprotu domu (lūdzu apgaismot mani) 2. kārtējo reizi LOL.
thearnis
Pirmajaa nav nekaada doma biggrin.gif Kaa jau augshpusee gif'am bija mineets - tas darbinsh ir tiiri prieks treninja, maacos ziimet visaadas kustiibas, piem., ieshana, leeksana. Shajaa gadiijumaa, kaut kaads pus-salto smile.gif
thearnis
Ahh peec ilgiem laikiem jaieliek veel kkas jauns ....

IPB Image



IPB Image
Huney Bunny
lol, tev labi sanāk gifi, bet zīmējumi nav tik labi.. Ierēcos tik skaļi kad redzēju to pēdējo gifu . LOL!! biggrin.gif
thearnis
Paldies biggrin.gif Ok tagad baigākā haltūra, pavirši izstrādāts darbs, ievietoju šeit tikai idejas pēc...

IPB Image
Cowkiller
vnk looooool laugh.gif biggrin.gif laugh.gif
Kikyou
Hahahaha, šitais labs. XD
"For better tomorrow" arī spārda pakaļu.
thearnis
Paldies smile.gif cenšos..
enigmo
Rēcīgās animācijas! biggrin.gif ph34r.gif
Asuka
fanarts vienkārši lol. vairāk nav ko teikt. XD
Tomoko
Vecīt, tu rullē! Gifiki ir vienkārši kewlīgi. Tie ir smieklīgi, kā arī to animācija ir forša. ^^
Jau forši ir tas, ka tavas idejas ir interesantas, bet vēl foršāk ir tas, ka tu proti tās arī pasniegt. :3
Bet fanarts - trīs burtu kombināciju - L O L XDD
thearnis
Es pat nezinu ko teikt, bet laikam jau atkal jasaka paldies par labajiem vaardiem smile.gif

eh tagad viens mazs darbs, veidots no internteaa atrodošajiem spraitiem + šo to sazīmējot Paintaa
IPB Image

enigmo
Vecīt tev šamējā lieta labi padodas... biggrin.gif reāli... smile.gif ph34r.gif
Tigra2
Stilish... :B
Super mario beidzot atrāvās par sēnīšu lietošanu... tā šamam arī vaig >:3
Gifiki ownz, idejas cool, man patīk.
No iepriekšējiem ļoti patika for better tomorov un trenniņš ar bounciy vardi :B cuuuute...
kahi
hahahahahaha! smuki pēdējais. nē, var ierēkt. taisi vēl, tev te fanu pulciņš.
Cowkiller
loooooool mario teemas vienmeer ir smiekliigas un shis to kaarteejo reizi pieraada!
bravo! biggrin.gif
Alexa De Šarlote
Vecīt ka tev vispār tāda krutā ideja radās.....?
Kikyou
Hahahahaha, Mario... XD
A pareizi nebūtu "don't do drugs"? Bet gan jau ka šitā ar var. Krutums no tā nemirst.
xikes
O, jā.. šis pēdējais lika pasmaidīt.
Nice.
aeonseraph
XD tās tavas animācijas reāli ierulē! laugh.gif
thearnis
Paldies smile.gif bet runaajot par idejaam - vinjas pashas vienkaarshi uzrodas
P.S. Man ar' tagad liekas, ka vajadzeetu Don't do drugs rolleyes.gif
thearnis
Hmm izdomaaju, ka atkal sheit kko ievietoshu sleep.gif

Pirmais gifs ar kaut cik sakariigu animaaciju, ziimets kaut kur 2006. gada decembrii:

IPB Image

Turpinaajums tapa daaudz veelaak:

IPB Image

un tgd kaut kaadi jaunaaki:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
Mimi
Vienkārši nevaru, cik tev labi tas viss padodas ! a.a
Un ar tādu humora izjūtu! ohmy.gif xD
Man patika par to barbariānu un sienu biggrin.gif
Un arī tas pirmais. Ai, visi ir rēcīgi. Tev ļoti labi padodas Gifi! Turpini tādā garā.
Un vēl... Varbūt pamēģini kaut ko uztaisīt anime stilā? happy.gif
Tas būs pavisam forši. No gifiem līdz klipiņiem, no klipiņiem līdz AMV, no AMV līdz īsfilmai, no īsfilmas līdz pilnmetrāžas anime filmai, no anime filmas līdz seriālam! happy.gif tongue.gif
Pinky
jaa, forshi gifi. paarbagaata izteele. smile.gif
Alta Melissa
Baigi labi. Man patīk tas par barbariem un "Let's try again happy.gif"
Sorrow
Tas ar tiem no otras puses nākošajiem barbariem vislabākais. Šķiet uz šitādām lietiņām tev ir baigais talants...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.