Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Shatako's art
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
Shatako
Divi no maniem zīmējumiem:
IPB Image
IPB Image
metaphor
nav slikti smile.gif vismaz labaak nekaa man biggrin.gif 1. ziimeejumaa: tur makaroni pa gaisu lido? laugh.gif
Shatako
QUOTE(metaphor @ Feb 28 2007, 22:10) *

nav slikti smile.gif vismaz labaak nekaa man biggrin.gif 1. ziimeejumaa: tur makaroni pa gaisu lido? laugh.gif

Nē tie ir tie serpentiini vai kaa viņus tur sauca!Nu tie kraasainie kas lidopa gaisu [kad tos izshauj] biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Un 2. darbaa ir kkaada greiza roka! <.< biggrin.gif
Tenma
makaroni biggrin.gif
Sushi
Well done, imouto-san.
Man patīk tā meitene ar kustonīti rokās, tb man patīk tas darbs. Laikam jau tāpēc, ka fons viss noklāts. Un jā, tas puiks tur smieklīgs. Viņa sejas izteiksme smieklīga. XD
Shatako
QUOTE(Sushi @ Mar 2 2007, 17:48) *

Well done, imouto-san.
Man patīk tā meitene ar kustonīti rokās, tb man patīk tas darbs. Laikam jau tāpēc, ka fons viss noklāts. Un jā, tas puiks tur smieklīgs. Viņa sejas izteiksme smieklīga. XD


Un tas kustoniitis ir domaats kkaads suņveidiigs radiijums! XD:D
Un jaa to fonu tam pushkaanam bija TĀDS čakars kraasot, bet kas jaadara jaadara!!! XD biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tomoko
Pirmais tāds nedaudz smieklīg, tie makaroni rullē.:3
Otrais zīmējums man ļoti patīk. Diezgan izstrādāts un vispār tīri labs. Tā tik turēt! smile.gif
Miki
Man ar patiik makaroni, kas nav makaroni..
Bet visumaa man patiik tavi darbinji.. happy.gif
metaphor
tagad tikaj jaasaak domaat par tavu naakamo ziimeeejumu publiceeshanu wink.gif
Shatako
QUOTE(metaphor @ Mar 4 2007, 21:48) *

tagad tikaj jaasaak domaat par tavu naakamo ziimeeejumu publiceeshanu wink.gif

Nu ir jau iskanēts, bet nezinu kad varēšu viņus iepostot!... ;_;
Man jāgaida kamēr man viņus atsūtīs! ;_; wink.gif
Shatako
Lūk te viens zīmis ko ieskanēju pirms kāda laiciņa, bet tomēr...Te būs! happy.gif Un LŪDZU KRITIZĒJIET!!!
IPB Image
metaphor
mmm. kaut kas eksotisks. smile.gif kas dieva deelj vinai ir acs vietaa? un galvenais.. nekad neesmu redzeejis vai dzirdeeejis par kriitoshiem augļiem no skaidraam debesim. biggrin.gif bet loti labi iznaca. veel vairaak eenu un nebuutu kur piesieties smile.gif
Cilveeks
QUOTE(metaphor @ Mar 17 2007, 20:01) *

smile.gif kas dieva deelj vinai ir acs vietaa?


lol... tur tak skaidri var redzēt ka citronu tur priekšā acij... happy.gif
Sushi
Patiesībā tie ir laimi. Var saprast arī tāpēc, ka ietonēti ar zīmuli.
Kritika: Rokas vēl jo projām izskatas stīvas, bez tauciņiem.
Kompliments: BANZAAAAI!
Kentaishi
viņai acs neizdegs? Trakā, iespiedīs sev acī laimu un atstieps kātus... muahahahhaha.
Shatako
QUOTE(metaphor @ Mar 17 2007, 22:01) *

mmm. kaut kas eksotisks. smile.gif kas dieva deelj vinai ir acs vietaa? un galvenais.. nekad neesmu redzeejis vai dzirdeeejis par kriitoshiem augļiem no skaidraam debesim. biggrin.gif bet loti labi iznaca. veel vairaak eenu un nebuutu kur piesieties smile.gif

Par krītošiem augļiem no debesīm?! biggrin.gif Tas ir vnk parasts fons ar laimu!Kopš kuriem laikiem fonam ir obligāti jābūt dabiskam? smile.gif Starpcitu tas ir domāts laims, betnu ja jau gribat citronu?! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tad tas būs citrons! biggrin.gif biggrin.gif
Bet jā lūdzu kritizējiet!!! happy.gif
Haruka
Tas ar augļiem tāc jocīgs, jo kautkā dīvaini augli krīt no debesīm, bet ideja laba.! smile.gif
Aaa un man tīk tas 1. ar makaroniem. laugh.gif
Shatako
QUOTE(Haruka @ Mar 19 2007, 04:30) *

Tas ar augļiem tāc jocīgs, jo kautkā dīvaini augli krīt no debesīm, bet ideja laba.! smile.gif
Aaa un man tīk tas 1. ar makaroniem. laugh.gif

Es jau vienreiz teicu...Tas ir parasts fons!Fonam nav jābūt obligāti tādm kā dabā! smile.gif Gosh... dry.gif
kahi
kas, jūs, galīgi esat? tas ir kleidoskops, bet kāpēc acs vietā? lai dzīve būtu krāsināka?? fanoju par zaķīšu svārciņiem (cute!)
Haruka
QUOTE(Shatako @ Mar 19 2007, 18:00) *

QUOTE(Haruka @ Mar 19 2007, 04:30) *

Tas ar augļiem tāc jocīgs, jo kautkā dīvaini augli krīt no debesīm, bet ideja laba.! smile.gif
Aaa un man tīk tas 1. ar makaroniem. laugh.gif

Es jau vienreiz teicu...Tas ir parasts fons!Fonam nav jābūt obligāti tādm kā dabā! smile.gif Gosh... dry.gif

Uuu sorry nebiju pamanījusi.! Bet ideja patiešām laba.! wink.gif
Shatako
QUOTE(kahi @ Mar 19 2007, 20:55) *

kas, jūs, galīgi esat? tas ir kleidoskops, bet kāpēc acs vietā? lai dzīve būtu krāsināka?? fanoju par zaķīšu svārciņiem (cute!)

Kleidoskops?! XD biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tas ir LAIMS!!! biggrin.gif Un nav acs vietā, bet gan priekšā acij! laugh.gif
Tencinu par svārciņiem! happy.gif
Miki
Piekriitu Sushi, ka rokas izskataas bez tacinjainas biggrin.gif
Bet taa ir tiiri ok...man patiik tie laimi..
Un viss ir ok taa tik turpini..smile.gif
Shatako
QUOTE(Miki @ Mar 21 2007, 17:37) *

Piekriitu Sushi, ka rokas izskataas bez tacinjainas biggrin.gif
Bet taa ir tiiri ok...man patiik tie laimi..
Un viss ir ok taa tik turpini..smile.gif

Miki bez tacinjainas?! biggrin.gif
Manuprāt Sushi teica bez tauciņiem! lol! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bet nu tik un tā..Tnx par laimiem utt! happy.gif
Miki
XD es pat neievēroju, ka tā uzrakstīju, bet katram jau var gadīties..XD

(smejos par sevi)
Tomoko
Ou, šis darbs man ļoti patīk. Būtu roka uzzīmēta nedaudz labāk, un man nebūtu kur piesieties.:3
Prieks, ka darbos ieguldi centību. ^^
Gaidu nākošos darbus!
Misa
mmmm šis man patīk, tiešām jauks. Tie svārciņi ir uuber, un citronīši,..... nu labi, laimi ir kewl, ļoti smuki ^^
Shatako
Ouu!.. Paldies Tomo un Misa! happy.gif
Nezinu itkā jav ir viens darbs ieskanēts, bet nez kompī izskatās tāds padīvains!.. dry.gif Zudusi iedvesma man!Nez centīšos kko uzzīmēt!
Gaidat būs! happy.gif laugh.gif
Dranzer_g
nu tavi ziimeejumi ir uuber orginaali - man loti taa citronu meitene un makaronu puisis patika biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
taa tik tureet, visjau kautkas jauks un interesants tev drizumaa naaks galvaa wink.gif
Shatako
Hey hey!.. Tnx Dranzer_g! happy.gif
Mjā strādāju pie viena cita darba tagad!Pēc kāda laiciņa būs iepostots! happy.gif
Shatako
Sen neesmu neko postojusi.. :S
Nu te ir viens darbiņš.. :3
SKANERIS SŪDS!!! mad.gif biggrin.gif
IPB Image
Alexa De Šarlote
Labs darbs....jā tev taisnība skaneris grubuļaini noskanēja a gadijumā pats zīmējums nebij nonesājies....smile.gif
Cilveeks
aciim nepareizi atspiidumi... dry.gif
Miki
hmmm darbs ir ok, bet piekriitu skaneris su**..
bet nu ok ...
vieniigais kas man liekas kas ir diivaini ir tas ka meitenei mati augshaa izkataas mazliet uzpuusti..
apmeeram taa kaa krievenem veidotaas cholkas... biggrin.gif
bet nu ok taa jau ir labi..
un pie eenaam nav jeegas piesieties, protams buutu jau ok ja buutu labakas bet jaanovelj kkas arii uz skaneri...biggrin.gif
Shatako
QUOTE(Miki @ Apr 25 2007, 14:38) *

hmmm darbs ir ok, bet piekriitu skaneris su**..
bet nu ok ...
vieniigais kas man liekas kas ir diivaini ir tas ka meitenei mati augshaa izkataas mazliet uzpuusti..
apmeeram taa kaa krievenem veidotaas cholkas... biggrin.gif
bet nu ok taa jau ir labi..
un pie eenaam nav jeegas piesieties, protams buutu jau ok ja buutu labakas bet jaanovelj kkas arii uz skaneri...biggrin.gif


Mjā.. Nez kkāds ēnojums tur bija, bet kad ieskanēja tad izskatijās otrādāk!Partiem matiem..Tas ir spec tāda frizūra!
DIE skaneri DIE!!!
Nē, nu, nē nemirsti!Kā tad es pārējos darbus ieskanēšu?! XD XD XD
Shatako
Te vēlviens čibuks! ^^
IPB Image
Alexa De Šarlote
ha baigi smieklīgais....biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Huney Bunny
Tavi zīmējumi ir ok. Es neteiktu ka man tik ļoti patīk, bet nu vismaz mazliet. Pēdējais tāds mazliet smuks un ņirdzīgs ^.^ laugh.gif
Miki
He pēdējais ie smieklīgs un baigi mīļš...happy.gif
Tādu varētu sūtīt ja vajadzētu lai kāds piedod..man liekas ka viņš pievelk ar savu mīlīgumu...
Un man liekas ja tev Hunney Bunny nepatīk tad kāda jēga vispār komentēt? :/
Shatako
Sen neesmu neko postojusi..Bet te būs kāds darbiņš ko zīmēju skolā! Lūdzu kritizējiet, komentējiet! :3
IPB Image
enigmo
man liekas es mirstu... blink.gif
Asuka
QUOTE(enigmo @ May 23 2007, 11:28) *

man liekas es mirstu... blink.gif

nu nevajag jau tā. cilvēks vēl ir mācību stadijā.
P.S. un nevajag arī spamot! >_<
tā par darbu..
mati ir ok, foniņš interesants, bet tev vajadzētu paskatīties proporcijas. acis diezgan labas (vismaz vienādas), tikai galvas forma nav laba (tāda apaļa XD). un mani ļoti priecē tas, ka rokas nav kā divi mieti!^^
tev vēl daudz jātrennējas. palūdz māsai padomu smile.gif viņa ar prieku palīdzēs..
P.S.2 lai nebūtu baigais off topic.
saproti shatako, mūsu mīļais draugs enigmo domā, ka ir baigi kruts artists (kas varbūt arī ir), un tagad raksta ka tu zīm;e tik slikti, ka viņš tūlīt nomirs. smile.gif
Shatako
QUOTE(Asuka @ May 23 2007, 14:47) *

QUOTE(enigmo @ May 23 2007, 11:28) *

man liekas es mirstu... blink.gif

nu nevajag jau tā. cilvēks vēl ir mācību stadijā.
P.S. un nevajag arī spamot! >_<
tā par darbu..
mati ir ok, foniņš interesants, bet tev vajadzētu paskatīties proporcijas. acis diezgan labas (vismaz vienādas), tikai galvas forma nav laba (tāda apaļa XD). un mani ļoti priecē tas, ka rokas nav kā divi mieti!^^
tev vēl daudz jātrennējas. palūdz māsai padomu smile.gif viņa ar prieku palīdzēs..


Nop! Mana māsa jaunu tiešām nepalīdzēs! Un kur nu vēl ar prieku! XD Labi kādreiz jau viņa man palīdz.. :3
Nesaprtu Enigmo! O_Ō Jā piekrītu Asukai! Nav ko spamot! >.<
enigmo
Es tikai godīgi pasauku savas domas! ninja.gif
Cilveeks
QUOTE(enigmo @ May 23 2007, 15:05) *

Es tikai godīgi pasauku savas domas! ninja.gif


nope tas bija spams, jo no tava "man liekas es mirstu" neviens neko neizspiediis. Vai nu raksti objektiivu kritiku, vai arii neraksti neko... ceru saprati... smile.gif
Catgirl
ajj. negribas shodien kautka melot. Man liekas, ka tavi ziimeejumi ir...nu.. drausmiigi! /piekriitu enigmo/
bet whatever gan jau rit iznaks labak dry.gif /shaubos/

P.s bet iisteniibaa nav jau tik slikti... xD nee tieshaam. katraa ziimeejumaa jaabuuut apsleptai domai /var but ari atklata/ bet galvenais lai citi to saprastu. /Veiksmi darbaa!/
Mimi
Catgirl, melot nevajag. Bet varētu arī kaut kā sakarīgāk, sīkāk pateikt, kas tev nepatīk, utt, nevis izteikt savus pareģojumus par to, kā viņa zīmēs rīt, un tavas šaubas par to. =-=
Ir tač ok. ^^ Hmm. tā acs uz koka - nu gluži Pikaso stils. XD Samais arī zīmēja acis, kas spiedās ārā no muguras apakšas, utt. xP
Pacenties vairāk pie detaļām, apskaties tutoriālus, par ēnām, galvas zīmēšanu, un būs ok. wink.gif
Shatako
Nu jā, es zinu, ka man galvas formas izdodas diezgan apaļīgas un jocīgas. XD
Nu par ēnošanu pamazām mācos un tā. Skolā vēl īsti ēnas nav mācītas bet domāju, ka vis šis mācību gads būs tam veltīts! (es eju mākslas skolā :3) Diezgan sen neko neesmu postojusi, bet tas tap, ka jātaisa vasaras darbi utt Paldies Mimi, ka iepostoji ko varen' jaunu šajā pasprāgušajā topikā! XD
Mimi
Vienmēr laipni.
*aiziet tālāk meklēt vēl kkādu aizmirstu, čuhņīgu topiku* xD
Miki
Nu lab es te veel retaak paraados, bet nu pamaniiju shoreiz shito vietinju un nolemaas kko ierakstiit... biggrin.gif

Da lab man piem patiik Tavs darbs, jaa varbuut tur pieklibo proporcijas, un kkaads tizls eenojums, bet taadelj jau nav jaspraagst nost jeezinj..
Ja cilveeki spraagtu nost no ta ka redzeetu kaa es ziimeeju, tad kaads gabalinjsh jau buutu zem zemes un es tupeetu cietumaa.. biggrin.gif

Da lab bet par Shatako darbinju...zini man patiik, jo vinjsh ir tavaa stilaa, un mazlietinj taads grooviigs, neizprotams, ar apsleepto domu, un visp kkas interesants, a to to ziimee gandriiz vienu un to pashu visur .. :/

Aaa un Catgirl tas noziimee ka Tu visiem kam saki ka darbs ir smuks, iisteniibaa domaa ka ir taa ka var spraagt nost..? :/ zini taa ir divkosiiba...ar shito taalu netiksi tici man..vai nu godiigi vai nekaa...

Shatako
Hēh.. Tas tak ir vecs darbs! Un ja enigmo grib sprākt nost tad you go girl.. XD Es pati tajā darbā saskatu daudz ķļūdu piem. pleci ir mar garu un galva par apaļu.. Tās arī liek tam darbam neizskatīties pārāk labi! (hmm.. es atkal kritizēju savus zīmjus! XD)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.