Help - Search - Members - Calendar
Full Version: anime.lv riiko savu pasaacienu! ^_^
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
gramozeks
Ir piedaavaajums aiziet uz pasacienu, kuru riiko anime.lv biedri.
Ir piedaavajums iet uz Biljarda zaali vai Boulinga speeli! happy.gif
Tie kas veelas var pieteikties, un es muusu kopiigo sarakstu iesnieg6u pasaakuma organizaatoram Taqqam_! happy.gif
Briidinu, ka pasaaciens buus tajaa pa6aa dienaa kad mees brauksim uz In4ukalnu 24.februaarii! happy.gif
24. februaaris - sestdiena
Tiekamies 13.30 pie "Origo" pulkstenja
Naudinja ir jaanjem liidz 5Ls-


Ceru uz juusu atsauksmi! happy.gif

Taatad ir doma iet uz Tossu Boulinga zaali Ķengaraga ielā 6. Ispeeja atslabinaaties iedzert kokteili vai ko stipraaku un kaaartiigi izmeetaaat kjegljus! happy.gif

IPB Image

Ceturdien (22.februaarii) mees tur veel sazvaniisimies un vienosimies par to kur tie6i mums buus jaadodas.
Ja kaadam ir kaadi jautaajumi es buu6u tik laipns un uzklausii6u 29754303. Tad arii meegjinaasim rast risinaajumu! happy.gif
Church
ja ir iespeeja balsot - tad biljardu. bet vispaar nemaisiitu vairaak nfo. kur tieshi utml.
ljoti iespeejams, ka buushu.
Nuin
A kur buus pasaakums zelta boulingaa vai TOSS hallee.

Der abi, bet labaak jau ka bouling vismaz tur kadi sasniegumi. ^^
gramozeks
Taatad, ja kaads tomeer taisaas iet, tad tie kas veeleesies varees speeleet vai nu boulingu vai arii biljardu! happy.gif Varbuut pabriidiniet iepriek6, ko juus labaak izveelaties, jo cilveeks mums rezrvees attieciigu skaitu celinju Tosssaaa. happy.gif
Taatad Sestdien (24. februaarii) ir jaatiekas pie "Origo" pulkstenja. Tur buus liels puulis! happy.gif
Catgirl
nu labi domaaju, ka buushu! kaadi 80% ka buushu excl.gif ....es labaak izveelos bowlingu happy.gif
gramozeks
QUOTE(Catgirl @ Feb 21 2007, 18:39) *

nu labi domaaju, ka buushu! kaadi 80% ka buushu excl.gif ....es labaak izveelos bowlingu happy.gif

Labi tavu, Church un Nuin kanditatuuru es pienjemu, bet ceru ka citi arii kaut vai meegjinaas atnaakt. happy.gif
gramozeks
Ok mums te mazliet laiks ir mainiijies, taapeec ja kas tad tiekamies pie Origo pl. 13.30
Catgirl
hmmm...izskataas, ka nebuus daudzi, bet vismaz labi, ka kaads vismaz izplaano normaalaa laikaa, nevis plkst. 10:00 vai 9:00 dry.gif bisk pa veeli iisteniibaa saaka plaanot.... dry.gif bet tas tikaj mans viedoklis smile.gif
gramozeks
QUOTE(Catgirl @ Feb 23 2007, 18:00) *

hmmm...izskataas, ka nebuus daudzi, bet vismaz labi, ka kaads vismaz izplaano normaalaa laikaa, nevis plkst. 10:00 vai 9:00 dry.gif bisk pa veeli iisteniibaa saaka plaanot.... dry.gif bet tas tikaj mans viedoklis smile.gif

Caty nekas neuztraucies. galu galaa mees nebuusim vieniigie, jo pamatkontingentu veidos anime.lv biedri un vinji ir pavisam jauki cilveeki! happy.gif
Te buus bildes no vinju pasaakuma! Vinji bija nesen uz Lido slidotavu! happy.gif
http://foto.inbox.lv/tagg88/Animit?view=&a...date=2007-02-23
Church
mhmm. man nezkaapeec likaas ka anme.lv ir vairaak kampai tauta ..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.