Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Letters from Iwo Jima
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
Janimaru-kun
Jaabuut labai, shon redzeeju treileri.
Jaaiet vai nu uz kino, vai arii jaasagaida, kad buus dabuujama labaa kvalitaatee smile.gif
jurc
Kur kāds links uz treilerīti? Kur kāda bilde? Kur kāds neliels apraksts?

C`mon, kurš taisa šitādus aprakstus. Neesi taču tik slinks!
Sigfa
biju japaanaa uz kinchiku shito skatiities. Filma par karu un karaviira dziivi tajaa.
Janimaru-kun
Vēstules no Ivodzimas

1945.gada februārī Ivodzimas salā satikās ASV un Japānas karaspēki. Vairākus gadu desmitus pēc kaujām, simtiem vēstuļu tika atrastas sastingušajā salas zemē. Šīs vēstules stāsta par tiem kareivjiem, kuri cīnījās uz salas, kā arī par ģenerāli Tadamichi Kuribayashi (Ken Watanabe).

Filma "Vēstules no Ivodzimas" seko režisora Klinta Īstvuda uzņemtajai filmai "Mūsu tēvu karogi", par ASV un Japānas kaujām Ivodzimas salā.


Lomās: Ken Watanabe, Kazunari Ninomiya, Tsuyoshi Ihara, Ryo Kase, Shido Nakamura, Yuki Matsuzaki, Hiroshi Watanabe, Takumi Bando, Nobumasa Sakagami, Takashi Yamaguchi, Nae Yuuki


Režisors: Clint Eastwood


Filma japāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

© forumcinemas.lv wink.gif


http://www.moviecentre.net/upcomingmovies/...vie_id_1847.htm

^ tur treileris

http://iwojimathemovie.warnerbros.com/lett.../framework.html

Oficiaalaa maajaslapa smile.gif
+Chibi+
ja ejat uz fourmu skatiities, tad pasteidzaties, jo kara filmas nv paaraak populaaras un aatri iziet no apgroziijuma..labaakajaa gadiijumaa tik divas nedeeljas ies...
Sērfijs
Es ieteiktu nelolot pārāk lielas cerības uz šo filmu, jo iepriekšēja Īstvuda kara drāma Flags of Our Fathers bija pilnīgi nebaudāms uzpūstā amerikāņu patriotisma atainojums ar pie tam idiotisku scenāriju un ņemot vērā, ka Letters from Iwo Jima stāsta autors ir, the one and only, Paul Haggis...
GM
QUOTE
Es ieteiktu nelolot pārāk lielas cerības uz šo filmu, jo iepriekšēja Īstvuda kara drāma Flags of Our Fathers bija pilnīgi nebaudāms uzpūstā amerikāņu patriotisma atainojums ar pie tam idiotisku scenāriju un ņemot vērā, ka Letters from Iwo Jima stāsta autors ir, the one and only, Paul Haggis...


...

Vispār es te biju uzrakstījis veselu traktātu, kāpēc abas Īstvuda filmas ir krutas. Bet beigās izdomaju, ka tas ir bezjēdzīgi, so aprobežošos ar vienkarši vienu teikumu: U don't know shit about movies, my man.
Taka
QUOTE(GM @ Feb 19 2007, 13:15) *

Vispār es te biju uzrakstījis veselu traktātu, kāpēc abas Īstvuda filmas ir krutas. Bet beigās izdomaju, ka tas ir bezjēdzīgi, so aprobežošos ar vienkarši vienu teikumu: U don't know shit about movies, my man.

Meh. Pasaki man da kaut vienu jomu, kurā bondars orientējas, izņemot varbūt alus lakšanu?
Sērfijs
QUOTE(Taka @ Feb 24 2007, 11:50) *


Meh. Pasaki man da kaut vienu jomu, kurā bondars orientējas, izņemot varbūt alus lakšanu?

well it`s not that bad, there are things I know...
Bez tam, mēs visi labi zinām, ka Haggis saks.
Taka
QUOTE(Sērfijs @ Feb 24 2007, 13:28) *

QUOTE(Taka @ Feb 24 2007, 11:50) *


Meh. Pasaki man da kaut vienu jomu, kurā bondars orientējas, izņemot varbūt alus lakšanu?

well it`s not that bad, there are things I know...
Bez tam, mēs visi labi zinām, ka Haggis saks.

Ak jā, vēl tev patīk dirsties ar modiem šajā forumā. Kā es to varēju aizmirst.
Oopss... laikam mans posts atkal "izgaisīs" un neviens mods par to pat dzirdējis nebūs rolleyes.gif

Sērfijs
QUOTE(Taka @ Feb 24 2007, 17:23) *


Ak jā, vēl tev patīk dirsties ar modiem šajā forumā. Kā es to varēju aizmirst.


Jā, un man patīk arī saldējums un balets, un progroks.
Bet jautājums, kas plēš pušu manu maigo dvēseli ir: Kā man izdevās aizskart Tavu sirsniņu? Vēlies varbūt par to parunāt?
Taka
Modu patvaļa protams. Visiem pret to jācīnās ar visiem iespējamajiem līdzekļiem! Revolūciju! Nu apmēram tā.
ShinChan
Brutāli biggrin.gif Kads dundurs jūs sakodis, jo lasu kā lasīdams konflikta sakni izrušināt nevaru?
Taka
Man ir škrobe uz visu pasauli, jo noteikti labākās animētās filmas Oskaru savāks Disneja Cars un es to nespēju pārdzīvot.
GM
QUOTE
Man ir škrobe uz visu pasauli, jo noteikti labākās animētās filmas Oskaru savāks Disneja Cars un es to nespēju pārdzīvot.


WRONG! To dabūja "Happy Feet".
Taka
Tad jau vēl vairāk jākaras augšā, neviena anime nedabūjāāāāāā!!!! Wah wah wah... sad.gif
anti
QUOTE(ShinChan @ Feb 26 2007, 14:27) *

Brutāli biggrin.gif Kads dundurs jūs sakodis, jo lasu kā lasīdams konflikta sakni izrušināt nevaru?


Kāds nu tur konflikts. Veselīgs fleims panīkušā foruma atdzīvināšanai (Diemžēl lielākoties modi šo veselīgo fleimu ne pārāk atzīst, un topikus mēdz aizslēgt, poustus izdzēst..)
Taka
P.S. Disneja Cars nemaz tik slikts nebija. Upsss... ko es pateicu ph34r.gif
Un GMs ir pretīgs spoilotājs, Oskarus rādīs tikai šovakar! Pee on jūūū!
+Chibi+
fascinējoši, kā diskusija par "letters" noved līdz modu patvaļai un līdz Oskaru nominācijām animācijas lauciņā...

-> Par filmu: mūsu grādu tauta viņu nesaprot. Vakar 30min klausījos, kā Foruma kontrolieri mēģināja noskaidrot filmas jēgu. Neizskatās, ka izdevās. Viņi galvenokārt strīdējās, vai uz tās salas bija 20 vai 25 japāņi, un vai uzspridzināt sevi ar granātu ir populārākais izklaides veids Japānā. Kad saruna ievirzījās vēsturiskajā plaknē, man manā profesionālajā debīlismā palika slikti no amatieriskās pļāpāšanas par pasaules karu un atombumbām, so es aiztinos prom, tā arī neuzzinājot, vai viņi maz noskatījās filmu līdz galam.
Taka
Šādas filmas ir jāskatās. Bet viduvējam otaku tās neko neizteiks no ne jau viss ar logo "made in Japan" un "about Japan" ir anime vai anime-stilā.
P.S. Chibi man ir tāda sajūta, ka tu atkal skaties spogulī...
Kazuki
Es sho filmu noskatiijos un varu teikt, ka man personiigi patika. Nevar jau gaidiit, lai visi cilveeki saprastu japaanju mentalitaati un buutu par to staavaa sajuusmaa. Par to pashu "banzai" saucienu gandriiz visa zaale smeejaas.
Filma nav domaata tiem, kuri grib sagaidiit kko vieglu un izklaideejoshu vai tiem, kuri nevar noseedeet plus/miinus mieriigi 2 stundas.
Sigfa
QUOTE(+Chibi+ @ Feb 27 2007, 11:09) *

Kad saruna ievirzījās vēsturiskajā plaknē, man manā profesionālajā debīlismā palika slikti no amatieriskās pļāpāšanas par pasaules karu un atombumbām, so es aiztinos prom, tā arī neuzzinājot, vai viņi maz noskatījās filmu līdz galam.


That is the most unbelievably arrogant, asinine thing i've ever heard anyone say...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.