Help - Search - Members - Calendar
Full Version: kucēnu slīcinātava
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3
Tenma
izmēģināšu laimi arī es... gaidu kritiku
Cowkiller
meiteneem rokas ir par masiivu un ir probleemas ar galvaam...
iesaku vairaak piestraadaat pie detaljaam un neziimeet plikas meitenes! tongue.gif
Mimi
nu jaa, arii pashi meitenju kermeni taadi, nu taadi.. pa lielu un masiivu. it iipashi kaajas.bet taa jau vispaar idejas ir loti labas, pameegini vairaak detalizeet, pievienot kauch kaadas eenas. mans tajaa nav labs, es pati ziimeeju ar vistas kaaju, bet nu ieteikt man nav aizliegts. starp citu, tev rokas sanaak pat labaak nekaa citiem iesaaceejiem happy.gif rolleyes.gif
Tenma
QUOTE(Cowkiller @ Feb 6 2007, 17:05) *

meiteneem rokas ir par masiivu un ir probleemas ar galvaam...
iesaku vairaak piestraadaat pie detaljaam un neziimeet plikas meitenes! tongue.gif



eh, drēbes vnk neprotu, tas plikums ir slinkuma un neizdošanās izraisīts... a kā bilde iekš dojo?

QUOTE(Pearl @ Feb 6 2007, 17:09) *

nu jaa, arii pashi meitenju kermeni taadi, nu taadi.. pa lielu un masiivu. it iipashi kaajas.bet taa jau vispaar idejas ir loti labas, pameegini vairaak detalizeet, pievienot kauch kaadas eenas. mans tajaa nav labs, es pati ziimeeju ar vistas kaaju, bet nu ieteikt man nav aizliegts. starp citu, tev rokas sanaak pat labaak nekaa citiem iesaaceejiem happy.gif rolleyes.gif


es +- zīmēju pēc sevis vai pazīstamām meitenēm un anatomijas zināšanām, nevis trauslas fejas, tāpēc tā... ēnas parasti īpaši nepadodas... patiesībā just for fun zīmēju jau ļoti sen, bet tikai cilvēkus...
Shatako
Nu priekš iesācēja ir diezgan labi!Taču PROPORCIJAS!Dažos darbos proporcijas ir ok, bet dažos nē.Manuprāt tuziimē pa lielu plecus, jeb pa mazu galvu! Bet atkārtoja ka priekš iesācēja ir ok. ^^
Bitter_me
AAAAAAAAAAA.... cenzuuru, es te esmu nepingadiigaa ja... biggrin.gif Labi... Manupraat arii prieks iesaakuma ir tiiri Ok, bet taisniiba ir taa, ka ir nepiecieshams kkads plastiskums.. meitenes, pat dziivee ir tomeer nedaudz trauslaakas... laugh.gif Bet tie ir siikumi, kas labojas ar laiku, kad rodas liiniju izjuuta.. smile.gif Un slinkums- Kill it and throw under your bed, ja ziimee, tad kaa pienaakas...(vismaz apgjeerbtus) laugh.gif
Ami
Man arī šķiet, ka mazliet par masīvu tie ķermeni. Tādas sievietes zīmēja 18-19 gs. Lasīju vienreiz par to. Bet tāpat priekš iesācēja ļoti labi. Tikai neņem manu stulbo kritiku pie sirds, iesaku cītīgi turpināt zīmēt, un gan jau tu tad kļūsi par labu zīmētāju. Jo talants nav vienīgais, kas vajadzīgs. Cītība, ir tas, kas padarīs tevi par sensei. Gribēšu redzēt vēl kaut ko.

p.s. man patīk tas zīmējums, kurā redz vīrieti un vecmāmiņu profilā. Tā omīte forši sanāca. ^^
Tenma
vēl daži, sarunāju to pašu māsas paziņu, lai ieskanē... vienā sāku grābt ciet anatomijas grāmatu un mēģināt kko puslīdz sakarīgi izēnot.
IPB Image
Man pašai jau tā mugura gauži patīk... tongue.gif

IPB Image
IPB Image
Ami
let's see. tagad anatomija ir pareizaaka. tagad ir daudz labaak. pat loti. mugura tiiri labi sanaakusi. bet ir viena lietinja, kas man mazliet nepatiik - nevienaa ziimeejumaa cilveekiem nav sejas izteiksmes, t.i., vinji ir pilniigi bez nekaadaam juutaam. taada esmu es no riita. ^^ taa jau viss ir pareizi, bet tiem ziimeejumiem nu nav noskanjas. (tikai luudzu, nenjem to tik tuvu sirdij, starp citu, vienam darbam taada kaut cik ir - kur sieviete ar pudeli ^^)
Bitter_me
Patiesiibaa sejas izteiksmes ir viena no gruutaak uzziimeejamajaam lietaam, bet var maniit, ka nu jau ir progress uz labo pusi, iesaku attiistiit vairak savu individuaalo ziimeeshanas stilu un nebaidiities paeksperimenteet... biggrin.gif
Tenma
QUOTE(┼Ami┼ @ Feb 11 2007, 14:08) *

let's see. tagad anatomija ir pareizaaka. tagad ir daudz labaak. pat loti. mugura tiiri labi sanaakusi. bet ir viena lietinja, kas man mazliet nepatiik - nevienaa ziimeejumaa cilveekiem nav sejas izteiksmes, t.i., vinji ir pilniigi bez nekaadaam juutaam. taada esmu es no riita. ^^ taa jau viss ir pareizi, bet tiem ziimeejumiem nu nav noskanjas. (tikai luudzu, nenjem to tik tuvu sirdij, starp citu, vienam darbam taada kaut cik ir - kur sieviete ar pudeli ^^)


eh,ar pudeli bij domāts puisis,tikaibārda skanējot ir kkur nozudusi... man visas sejas mūždien sanāk sievišķīgas. SC, es zīmēju uz A5 formāta, varbūt tāpēc nesanāk īsti sejas izteiksmes uzzīmēt vai ieskenētas nav īsti redzamas, jo, kas redzējuši dzīvajā mūždien komentē visādas viltīgas, aizdomīgas vai vnk domīgas utt. izteiksmes.
Ami
gomen, gomen... ^^ nu laikam taa arii ir. gaidu turpmakos zimejumus... smile.gif
Tenma
QUOTE(┼Ami┼ @ Feb 12 2007, 12:01) *

gomen, gomen... ^^ nu laikam taa arii ir. gaidu turpmakos zimejumus... smile.gif


smieklīgi, atnācu šorīt uz matemātisko analīzi, paskatos somā: a tur tik blociņš un zīmulis. Tad nu arī ar šo komplektu veicu attiecīgos pierakstus... nez kaa praktiņos bez mājasdarbiem... blush.gif

P.S. Protams arī dzēšgumija, bet nevienas klades ne pildspalvas...
Ami
heh... lol wub.gif man ar ta dazhreiz gadijies bija. ^^
Tenma
veel 2. puisis ir 20min skice autobusaa, skatoties uz origjinaalu, kuram gan paaraak liidziigs nesanaaca, bet tik un tā smuks tongue.gif
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
Ami
Varu teikt tā. Pirmajā man nepatīk acu novietojums - es negrinētu redzēt vīrieti, kuram acis ir uz deguna. Toties patīk lūpas un deguns - realistiski. Otrajā.. galva par mazu, vai arī ķermenis pa platu... Man arī šķiet, ka galva izskatās kaut kā kreisi. dīvaini. vai nu ēnas nepareizas, vai kā, bet galva liekas dīvaina. trešajā uzzīmēji pareizas proporcijas, pierādot, ka vari to smile.gif. ceturtais man patīk vislabāk, liekas, tas ir normālākais, tfu, labākais no visiem pieciem. pēdējais ir maz detalizēts, neko pateikt nevaru.

un tagad stils. man vispār patīk, tu zīmē realistiskus cilvēkus, nevis anime, tev tas labi padodas. bet tas tā no manis, iesaku - detalizē acis, jo tās nav viss tikai mazi melni punktiņi. wink.gif
Tenma
QUOTE(┼Ami┼ @ Feb 18 2007, 21:14) *

Varu teikt tā. Pirmajā man nepatīk acu novietojums - es negrinētu redzēt vīrieti, kuram acis ir uz deguna. Toties patīk lūpas un deguns - realistiski.


Izlasi, kā zīmējums tapis, un sapratīsi kāpēc tā. Šis tiek mēģināts mājās datorā koriģēts.


QUOTE(┼Ami┼ @ Feb 18 2007, 21:14) *

un tagad stils. man vispār patīk, tu zīmē realistiskus cilvēkus, nevis anime, tev tas labi padodas. bet tas tā no manis, iesaku - detalizē acis, jo tās nav viss tikai mazi melni punktiņi. wink.gif


uz A5 nesanāk vairāk detalizēt, vismaz ar manu zīmēšanas stilu, bet tādu papīru uz kura ērti zīmēt, var dabūt tikai A5 un A3 formātā, A4 ir tikai grubuļains vai dikti plāns sad.gif


QUOTE(┼Ami┼ @ Feb 18 2007, 21:14) *

Otrajā.. galva par mazu, vai arī ķermenis pa platu... Man arī šķiet, ka galva izskatās kaut kā kreisi. dīvaini. vai nu ēnas nepareizas, vai kā, bet galva liekas dīvaina.


ēnas nepareizai salikās. kamēr nebija ēnots, šo defektu nebija, vai vismaz ne tik izteikti.
Tenma
QUOTE(┼Ami┼ @ Feb 18 2007, 21:14) *

trešajā uzzīmēji pareizas proporcijas, pierādot, ka vari to smile.gif. ceturtais man patīk vislabāk, liekas, tas ir normālākais, tfu, labākais no visiem pieciem. pēdējais ir maz detalizēts, neko pateikt nevaru.


vispār jau 4. ir pašportrets. Nākamajā rītā matus nogriezu līdz zodam, kaut bija pat garāki kā zīmējumā... ph34r.gif Nu jā, un otrais tik draņķīgi sanāca,jo gandrīz kaklu izmežģīju sogulī ēnas pētot. laugh.gif 3. apakšdelmi biku par īsu. wink.gif 5. mēģināju dabūt pārmaiņas pēc nesaķēpātas līnijas, bez ēnām, lai pēc tam kaut vai varētu mēģināt apstrādāt tongue.gif dry.gif
Tenma
IPB Image

eh, zinu, ka jaaapstraadaa un jaapatiira :/
Misa
man patīk kā kopskatā izskatās diezgan realistiskas formas ^^ vislabāk man patīk darbas ar ābolīšiem, tikai viņā tas dzeks tāds paresns :3 bet meitene izdevusies pavisam jauka. Pēdējā man nepatīk tas ka tas ir uz rūtiņu papīra, bet zīmējums ir izdevies tam dzekam laba poza ^.^.
Klokjvaarpsta
Pirmajos darbos kaut kas nav iisti ar sejaam, bet visvairaak es noveerteeju to, ka tu izmanto daudz dazhaadas pozas, zinu no pieredzes, ka tas visstraujaak uzlabo ziimeeshanas skillus. Peedeejaiz darbs prieksh tik tematiski izveeleeta ainas shkjiet par tukshu. Ljoti patiik kaa tu eeno bikshu krokas celja lociitavaa un analogi eenojums klintij. Atjautiigs risinaajums
Tenma
QUOTE(Klokjvaarpsta @ Feb 21 2007, 14:18) *

Pirmajos darbos kaut kas nav iisti ar sejaam, bet visvairaak es noveerteeju to, ka tu izmanto daudz dazhaadas pozas, zinu no pieredzes, ka tas visstraujaak uzlabo ziimeeshanas skillus. Peedeejaiz darbs prieksh tik tematiski izveeleeta ainas shkjiet par tukshu. Ljoti patiik kaa tu eeno bikshu krokas celja lociitavaa un analogi eenojums klintij. Atjautiigs risinaajums

Peedeejais patiesiibaa ir pirmais no visiem, kura deelj arī iegādājos A5 blociņu (gruuti šajā formātā sejas izzīmēt, kā jau iepriekš esmu minējusi), kurā zīmēt, jo šis tapa kladē un tagad es līdz baltām pelītēm mokos ar kādu darorklasē atrastu programmu, lai izdabūtu tās sasodītās rūtis ārā!!! Ēnots gan tikai vakar diskrētās matemātikas laikā, pirms tam bija tikai kontūras.
Tenma
IPB Image

ne paaraak veiksmiigs meegjinaajums atbriivoties no ruutiim ar mazpaarzinaatu programmu, ko datorklasee atradu
kahi
kur palika smukais pleķis lapas augšējā, labajā pusē???
Tenma
QUOTE(kahi @ Feb 21 2007, 19:18) *

kur palika smukais pleķis lapas augšējā, labajā pusē???


Tas bija kaada cilveeka neveiksmiigs meegjinaajums man maaciit eenot (ar eenoshanu pieshkjirt formu dajebkam), kad shis ziimeejums bija veel tikai skices formaataa... biggrin.gif vnk iepatikaas un netika izdzeests no lapas... tongue.gif
jooji
tavi pirmie darbi: ar ko tu esi zimejusi vinjus??
Tenma
QUOTE(jooji @ Feb 25 2007, 10:28) *

tavi pirmie darbi: ar ko tu esi zimejusi vinjus??

pilniigi visi ziimeti ar 2B vai HB ziimuli uz A5 lapas. Beidzot nopirku arii A4 lapas, bet, kaa atklaajaas, paareejo laukumu tik un taa izmantoju tikai fonam, ne cilveeka figuuras palielinaashanai unsure.gif tongue.gif Tagad jaagaida, kad tikshu ieskaneet...
Klokjvaarpsta
huh.gif Tu izmanto TIKAI 2B vai HB ziimuljus katram darbam atsevishkji?? Pameegjini izmantot visu klaastu vienaa ziimeejumaa, var labu efektu panaakt
exile
Izmantoju tik labi uzasinaatu HB - ljoti preciizs un nebojaa papiiru. Tachu dazhkaart patieshaam tumshaakaam vietaam var nodereet kas miikstaaks.
Ami
Sāc zīmēt sejas! Sāc zīmēt sejas! *Mītingo ar plakātu, uz kura nokarājas banānu miziņas, stāv ar milzīgu koku, kuru sit pret zemi! Auro, bet visi skatās uz kaut kādu stulbeni, t.i. mani, kura stāv zem tavas mājas loga un liek zīmēt tev detalizētās sejas*

Ja saki, ka ir maz vietas, tad pamēģini uzzīmēt vienkārši galvu. Seju. Parādi, kā tev tas padodas. happy.gif
Tenma
IPB Image

piedod, ka shajaa arii nav sejas, bet tobriid bij taads gariigais... tongue.gif
metaphor
darbs vnk supaa smile.gif bet kaapeec vina ir plika? dry.gif
Tenma
QUOTE(metaphor @ Feb 28 2007, 17:43) *

darbs vnk supaa smile.gif bet kaapeec vina ir plika? dry.gif

dreebes atstaaju uz peedeejo briidi, bet, kad uzziimeeju visu pārējo, es nespeeju iedomāties nevienu apģērbu, kuras tur iederētos un nejauktu burvību... tiesa gan tīrīt vajag, kas man ir baigais slinkums.
Klokjvaarpsta
Njaa, anatomija tev laba snaakusi, vinja tieshaam smuki atrodas kustiibas viduu un tas man patik visvairaak, bet kaa jau Ami teica saac straadaat ar sejaam, ar kjermenjiem vien nepietiks!

Starp citu, kaada ir darba teema? Ja man buutu jaamin, taa butu muusdienu Saulceriite, kurai pashai no kristaala kalna jaakaapj lejaa dzimumu vienliidziibas deelj tongue.gif
Tenma
QUOTE(Klokjvaarpsta @ Feb 28 2007, 18:15) *

Njaa, anatomija tev laba snaakusi, vinja tieshaam smuki atrodas kustiibas viduu un tas man patik visvairaak, bet kaa jau Ami teica saac straadaat ar sejaam, ar kjermenjiem vien nepietiks!

Starp citu, kaada ir darba teema? Ja man buutu jaamin, taa butu muusdienu Saulceriite, kurai pashai no kristaala kalna jaakaapj lejaa dzimumu vienliidziibas deelj tongue.gif

nezinu... varbuut... iipashas teemas nebija, kad ziimeeju, vnk gribeejaas kko skaistu...
Tenma
kasu aiz auss... taa, pa slimoshanas laiku (nu labi, vēl neesmu iisti uz pekaam) tapa divi pirmie meegjinaajumi uzziimeet kko liidziigu anime... ja shovakar varēšu iedot ieskaneet, riit mēģināšu slīcināt...
Tenma
eh, meegjinaajums veidot zinaamas nodevas foruma nosaukumam... tongue.gif
IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
Ami
Nav slikti, un pat ļoti glīši. E(= |Starp citu- tev labi padodas rokas, un pedeja zimejumaa kruutis labi sanaaca. *o*
Tenma
QUOTE(┼Ami┼ @ Mar 12 2007, 17:39) *

Nav slikti, un pat ļoti glīši. E(= |Starp citu- tev labi padodas rokas, un pedeja zimejumaa kruutis labi sanaaca. *o*

Thnx biggrin.gif toties labaa kāja nogljukoja pie tam ļoti spītīgi... sad.gif
Tenma
IPB Image
IPB Image
Miki
He skatoties visus darbus zināmā mērā ir redzams progresiņš..
Man tieši patīk tas kur tā meitene kāpj klintī, bet nepatīk tās galvas, nu šitās pēdējās, nez kaut kā šermulīgi palika...
Bet tas jau tik mans viedoklis.. happy.gif

Un es te tā ievēroju, ka tev ir daudzi darbi kur kāds kaut kur rāpjas vai no muguras..nu jā, bet tas jau nav nekas slikts..smile.gif
Tā tik turpināt...
kahi
vienīgais, kas man nepatīk - nav smalkumi un visiem džekiem skumjas sejas.
Dranzer_g
nu itkaa nav slikti, bet no eenu viedoklja gribeetos redzeet kautko vairaak par deguna eenojumu laugh.gif
Klokjvaarpsta
Jaa, eenas daudz ko vareetu glaabt
Taichi
Tu zīmē zīmējumus kā komiksus. Itkā tie visi portreti būtu kautkāda komiksa varoņi. Man tā patīk. happy.gif
Ami
Zināju, ka tev sanāk sejas! ^-^ Tiki es gan greibētu kaut ko detalizētāku. smile.gif
Tenma
QUOTE(kahi @ Mar 21 2007, 19:34) *

vienīgais, kas man nepatīk - nav smalkumi un visiem džekiem skumjas sejas.

eh, kad zīmēju, bij uznaakusi galeeja melanholija, toties šobrīd ir pārāk labs garastāvoklis, lai vispār zīmētu: kādu brīdi nekā jauna te tāpēc nebūs.... tongue.gif
Ami
QUOTE(Tenma @ Mar 23 2007, 11:06) *

QUOTE(kahi @ Mar 21 2007, 19:34) *

vienīgais, kas man nepatīk - nav smalkumi un visiem džekiem skumjas sejas.

eh, kad zīmēju, bij uznaakusi galeeja melanholija, toties šobrīd ir pārāk labs garastāvoklis, lai vispār zīmētu: kādu brīdi nekā jauna te tāpēc nebūs.... tongue.gif


Heh. man ar tā ir. tik labs garīgais biggrin.gif labs laiks. negribas neko darīt. tikai smaidīt. =) nu nekas, es pagaidīšu.
metaphor
he hei, temna! un kur palika eenas? labi darbi, bet labs naak ar gaidiishanu. tas noziimee, ka man nepatiik eenu truukums ziimeejumaa, bet pats ziimeejums - doma patiik smile.gif [nav paaraak detalizeeti] bet taa tikaj turpini smile.gif
Tenma
QUOTE(metaphor @ Mar 25 2007, 17:04) *

he hei, temna! un kur palika eenas? labi darbi, bet labs naak ar gaidiishanu. tas noziimee, ka man nepatiik eenu truukums ziimeejumaa, bet pats ziimeejums - doma patiik smile.gif [nav paaraak detalizeeti] bet taa tikaj turpini smile.gif

eenas paraadaas pie ljoti noteiktiem melanholiski jutekliskiem garastaavokljiem, kad gribas burtiski noglaastiit katru liiniju uz ziimeetaa cilveeka auguma tongue.gif a tagad vnk traljaljaa un nekas taads ne praataa nenaak, tikai liinijas. Taa teikt, tikpat labi shos ziimeejumus vareetu buut ziimeejushi dazhaadi cilveeki ph34r.gif

QUOTE(┼Ami┼ @ Mar 23 2007, 16:26) *

Heh. man ar tā ir. tik labs garīgais biggrin.gif labs laiks. negribas neko darīt. tikai smaidīt. =) nu nekas, es pagaidīšu.


a man bik padarboties citaas eksaktaakaas jomaas...


galu galaa, lai sapnjoshana paliek ziemai un druumaam dienaam tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.