Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kopīga savākšanās 10 vai 11. februārī.
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Tigra2
Tā dažiem radās doma šo sestdien vai svētdien doties uz kādu vietu un kopā pasēdēt. Izveidoju poll.
Es domāju, ka vislabaakais variants ir Svētdiena 10:00 Gan bei vai Ķīniešu restorāns Elizabetes ielā 6 . Vienkārši, tas būtu gan interesanti, gan laicīgi. :3
Misa
Yee , kopistiskais otaku randiņš. biggrin.gif es nobalsoju par Gan Bei , jo ēdiens tur tiešām ir super... un tie saldie vispār perfekti, . Yā un krevešu čipsi arī ir nežēlīgi garšīgi.
Yume
Yume grib slidot.. jo Londonaa shaad pradiba maksaa zveriigi daargi...
vismaz reizi pa visu ziemu vajadzeetu iziet un izslidoties.. <.<
GM
Kur variants "Nolaistā Avotu ielas gadjušņikā, pie vienas letes ar aizdzērušamies deģenerātiem un piedauzīgām staigulēm"?
Kā Avotu ielai turpat blakus dislocēts indivīds, jūtos aizvainots.
Isabel Carmin fon Edelhain
10.00 nebūs biki par agru? Bet ķepas ceļu par slidošanu.
Karamele
slidošana būtu jau ļoti labs variants, bet man jau zilumu pietiek tādēļ nobalsoju par mierīgu pasēdēšanu apsaras tējnīcā [tomēr ļoti muļķīgi ceru, ka mierīgi.] par laikiem un dienām man faktiski ir vienalga.
btw būšu.
kahi
es varētu (varētu, iegaumējiet. bet tā jau nebūs liela skāde, ja es netieku!) tikt svētdien, 11.oo un tajā ķīniešu restorāniņā. pati esmu bijusi, man patīk. agrāk par desmitiem nepiecelšos noteikti, vēl tikai jāuzzina, kādos laikos viņš strādā. divi dienā man liekas jau par vēlu. un sestdienas parasti visiem ir jau saplānotas (vakari noteikti). citru, šaubos, vai mūs ņems(kas notika ar dzen?), bet jāuzzina, kāda masa nāk. (ja ir bunch of people, vnk nāksies okupēt visu ciemu).
Kentaishi
Par vietu man ir tīri vienalga, tikai droši varu teikt, ka neskatoties uz to, ka esmu rīdziniece Elizabetes ielu neatradīšu... Tā nu iet ar mani. XD Laiks man vislabākais būtu svētdiena ap 11- 14, jo ātrāk es vnk nevarēšu piesvemt savu svina smaguma pēcpusi.
gramozeks
Nu ko manupraat buus mums visiem jaanaak uz Ķīniešu restorānu Svētdien peec 14:00!
Taadas ir manas prognozes! happy.gif
Bet viss var mainiities liidz ar balsotaaju izveeli! happy.gif
Storm
Galvenais fakts ka sobriid balsotaaji jaw 50, bet cik beigaas piedaliisies XXD laugh.gif

EDIT: Un piebilde par teemu - sveetdien 10.00 naw paraak maniakaali?
Church
taa kaa palielinaajies iipatsvars no 'w' un 'vnk' tautas atshkjiriibaa no kaadreizeejaas publikas, noteikti nenaakshu.
gramozeks
Interesanti cik ljoti citi cilveeki neatbalsta domu iearsties peec 18.00 uz restoraanu vai kaadu citu vietu. O_o
Es piemeeram domaaju, ka vissbriivaakais laiks vareetu buut vakaaraa, kur6 domaa savaadaak??? happy.gif
anti
QUOTE(gramozeks @ Feb 7 2007, 15:50) *

Interesanti cik ljoti citi cilveeki neatbalsta domu iearsties peec 18.00 uz restoraanu vai kaadu citu vietu. O_o
Es piemeeram domaaju, ka vissbriivaakais laiks vareetu buut vakaaraa, kur6 domaa savaadaak??? ^_^


Diez vai restorāns varētu būt piemērota vieta jautrai pasēdēšanai ;]
(ja vien tu ar vārdu "restorāns" nedomāji MakDonaldveidīgās ēstuves :)
X_Kamui
Gan sveetdien, gan sesdien varu un ari jebkuraa laikaa)))
varbuut pienaakšu, ja kas... rolleyes.gif
kahi
nu, kurš teiks galavārdu? tas laiks ir tuvu, izredzētajam ir jāceļas! izlemiet, kāc, kur tad notiks ''tikšanās'' kur izšķirsies mūsu likteņi (ha, ha, ha!)
Karamele
Tigra iesāka, Tigrai tas ir jāpabeidz XD bet kur viņa ir kad viņu vajag?
anyway es laikam nebūšu, jo esmu saslimusi, bet varbūt kādā brīnumainā kārtā uzradīšos ar iesnām un klepu XD
btw liekas, ka cilvēku domas balsošanā dalas... dammit kur tā Tigra... >_<
Storm
*wink* tigra tu esi pazudusi *wink*
Pslaik peec blasojuma varma gaidiit pie 70 cilveekus juaki gan laugh.gif ^`^
Shumins
Taisni vai smiekli naak lasot postus - visu laiku vaig kaadu, kas teiktu:
- Iesimi uz turieni;
- dariisim to;
- dezidaasim taa un leksim tik augstu dry.gif

Pashi sen jau buutu savaakushies un kaut kur aizgaajushi - kjip Tigra jums beernu daarza skolotaaja laugh.gif

IPB Image

Nejau visi savu dziivi pavada te...Taa juus variet gaidot saigaidiit pastaro dienu laugh.gif

Misa
Balsojuši nevis 70, bet apmēram 36 cilvēki. Jo ieskaitās gan balsošana par vietu, gan arī par laiku. Pēc pašreizējiem balsojumiem izskatās ka dosimies uz lido. Lai arī kā, shodien jāpasaka, lai tigra ienāk un apskatās uz situāciju. Te nau nekāda sakara ar bērnudārzu, Tigra te ir ,lai katrs neatskrietu savā laikā , un uz citu vietu. smile.gif
ETM
njemot veeraa shiis pasaakuma potenciaalos apmekleetaajus, variants Lido buutu vispiemeerotaakais. par to aroo sabalsojushi pietiekoshi daudzi cilveeki.

Man pasham nav ne jausmas ar kaadiem transportiem var tikt liidz tai vietai, jo mana necilaa personiiba, visas reizas kad tur ir bijusi, tur aiztransporteejaas ar automashiinu. Ja kaads pateiktu turp nokljuushanas iespeejas no centra, vareetu arii vienoties par satikshanaas vietu un laiku.
kahi
nafig uz lido?? var jau tepat - doma laukumā, pie tam par brīvu. tikai savām slidām jābūt līdzi. un uz slidotavu man jau projektu nedēļā sarunāts, diez vai atbalstīšu šo variantu, bet tas kā nu kuram... ja nu baigi vajag - uz lido var tikt ar 22. autobusu (cika atceros pa tumsu), kā arī visiem tā alfabēta burtiem - a, b, c, d, u.c., bet pļavnieki un krastmala tik tiešām nav vieta, kur gribētos vazāties (bad experience).

jā, mēs visi esam pakļauti tigras rokai un vēlmēm (yea, right *nicīgi nosprauslējas*)
Tigra2
TIGRA IR TE!
Tā, pieitiekami vēls. Varu pateikt, kas tad galu galā ir.
Dīvaini, izskatās, ka Ķīniešu restorāns Elizabetes ielā 6... vakar veel viss liecinaaja par Lido.
Tā, savācamies. Svētdien 10:00 . Pie Origo pulksteņa, es atnesīšu lapiņu uz kuras rakstiits kabacis. :3
Balsošana slēgta.
kahi
turi miilzīgu plakātu. tad varbūt kāc ieraudzīs.

līdz cikiem gaidīsi? jāzin, ja gad. kavē. ieteiktu piecas minūtes
Mimi
ui, es arii gribeetu. vieniigais es nevienu nepaziistu face to face. ^^ laikam jau neviens negribeetu, ja kaut kaada aizdomiigaa persona tinas jums pakalj, ne? ^^ lol. wub.gif
Tigra2
pieklaajiiba saka, ka ilgaak par 15 minuuteem kaveet nevajag, es arii pie taa censhos pietureeties, bet es laikam nekaveeshu, beidzot zinu, kad kuras propkas >:3, taapeec buushu ar kabaci(lapinju) un rozaa kurtkinju.
Iespeejams leekaashu. vispaar... garaam veel neviens nav paskreejis....
kahi
mani varētu atpazīt vienīgi pēc mp4 austiņām ausīs -baltas, bet tagad viesiem tādi ir. gan jau paziņošu, kādā sejā rādīšos (un, vai sanāks), jo man parasti ar to satikšanos tā visgrūtāk.
Church
esi meegjinaajusi arii mpeg-2 austinjas? kliist baumas, ka labaakas nekaa quicktime mikrofoni.
Tomoko
Hmm.. Būšu. Iespējams. Viss ir atkarīgs no vecāku labvēlības. Heh. ^^
*** Okey, atvainošos visiem gaidītājiem, ka neatnācu, jo mani nepalaida.. =_=
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.