Help - Search - Members - Calendar
Full Version: erors kad ieju lasit foruma komentaarus
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
scarface
Eu kas noziimee kad man izlec Sorry, some required files are missing, if you intended to view a topic, it's possible that it's been moved or deleted. Please go back and try again. Palidziet pliizzz
jurc
Forumā ir ari komentāri? smile.gif

Ja iztulko anglisko tekstu, tad visticamāk sanāk ka topiks vai ieraksts ko tu gribi lasīt vairs nepastāv. Kāds būs izdzēsis kamēr tu domāji kur spiest.

hnnm katram topikam to rāda? Un vispār - kur tu spied kad izlec šitais paziņojums?
scarface
Nu tepat piemeram topikaa tu esi par daudz parskatijies anime un vai arii par tiem jokiem tur parasti to raada kaut gan tas ir pavisam jauns
Catgirl
scary...... ph34r.gif

XDD jaa patieshaam, varbuut tad kad tu TIK ilgi meegjinaaj klikshkjinaat uz topika, ka to topiku kaads vnk vinu izdzeesa..... laugh.gif
iisteniibaa njez....man NEKAD nekas taads nav paraadijies.....taa kaa atslaabsti un ej kur citur iznemot tur kur tu nevari ieiet smile.gif (easy)
metaphor
iisteniibaa man ari dazreiz taadi paraadaas un arii, ka man jaagaida 30 sekundes un veel visaadas fignjas dry.gif kuram gan muusdienaas ir pacietiiba gaidiit taas 30 sekundes? biggrin.gif tik un ta kad meeginju savaa stulbumaa atkal. vnk viss ir aizmirst, tikaj postaa kaadas 2 - 4x ir iesuutiits viens un tas pats huh.gif
Haruka
Varbuut ka dators saglukojaas un leeni vilka vnk pacietiibas nebij taapat kaa man un klikskinaaji vairaakas reizes.! biggrin.gif
Man taa nebija bet man bij taa ka biju sataisiijusi jaunu profilu un neko nevareeju iepostot.! Uz e-pastu nekas netika suutiits nu kkad pieregistreejos un man tas Sorry vislaik tad raadiija.! mad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.