Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Art's galery.
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Arts
Heh...no skannera izskatās vēl muļķīgāk.Ceru ka šis,būs sākums labam....
Pacietīšu jebkādu kritiku,pacietīšu ja manu zīmējumu nozākās,pacietīšu ja pateiks ka es zīmēju 1.klases līmenī.
Nepacietīšu ja manā topikā nebūs postu. sleep.gif

Webkomiksus gribat? huh.gif
^_(kawaii)_^
Neko nevaru salasit diemzel (((Bet pati ideja par tiem komisiem patik. Padoms tev : vairak zime, trene roku.
Cowkiller
ahaa!
meitenei pashaa viduu var redzeet ka veeders un booobs laugh.gif ir ok! veel piestraadaa pie
galvas rokaam un kaajaam un buus jau labaaks! cool.gif
Arts
Note to self:
Vienmēr apstrādā skanējumu. mad.gif
Arts
Summoning is complete!
Beidzot dabūju skanner....un mans topiks neiegrims. wink.gif
Catgirl
XDD tas tur dzeks peedeejais bija laps laugh.gif un pirmajaa ziimeejumaa..... XD izskataas peec maziem liliputiem ar neiedojamaam proporcijaam XDD
Arts
Pirmo lapu var saukt par kropļu šovu. mad.gif
Nevermind....
Arts
Mans pirmais komiks!!!!
tongue.gif
Storm
bija pgruuti saprast no kura hala jaalasa, bet taa noveetrteejums - "totaals sviests" Malacis! taa tik turpinaat xD

P.S deguns ir skiibs
Arts
Mmm....Assassin,and I mean ass!
Erm...satīts un iemaskots.Uzzīmēts uz makalatūras.

Who cares,vismaz atstājiet kommentāru,I'm not good enough(tas bija stulbi). dry.gif
kahi
tu ieliec forumā savus zīmējumus, lai dzirdētu kritiku - visu, ko mēs domājam. tātad Tev cares, ne? to, vai tu esi vai neesi good enough, izlemsim mēs.
Arts
Tad kur tā ir?! mad.gif

Esmu sācis izteikt visādas stulbas replikas,jo neesu saņēmis labu kritiku,no laba mākslinieka.
Tāda sajūta,ka šis topiks ir uzlikts hidden....
Catgirl
QUOTE
jo neesu saņēmis labu kritiku,no laba mākslinieka.


1.
nepsiho
2.
nestriidies ar jurc, edg uc memberiem kuriem ir vara paar 1/3 otaku....pameeginaaaju.. ph34r.gif driiz ar visiem saviem warniem doshos prom no shiis lapas...
3.
paskaties uz saviem darbiem! ko tu tur redzi?...tas ir vispirms pats noveeree savus darbus desmit ballju sisteemaa..(labaakos liec sheit....tas ir darbi kuri saneemus tavu atziimi 8-10)
4.
paskaties animes(jo vairaak, jo labak laugh.gif )
5.
pameegini ar eenaam!
6.
vispirms saac ar kaut ko vienkaarshu biggrin.gif
Cowkiller
ahaaa NARUTO...
es arii skatos!
vinjiem forshi teerpi! daudz var pashpikot...
Storm
es domaaju ka seit viss ir loti labi. laidarbi kljuutu smukaaku ir VNK vairaak jaaziimee un viss XD ja tu ieliktu 1 darbinju nedeeljaa taws skils jaw buutu respekteejams peec pus gada wink.gif un neviens naw teicis ka nevareetu uzziimeet 5 darbus nedeeljaa bet ielikt vienu rolleyes.gif

ill keep an aye on you.... biggrin.gif
Arts
More doodles and craps!Šeit es papētiju pozas. tongue.gif
Catgirl
oho baigie! blink.gif tu nekad neesi padomaajis, ka stickmens(seerkocinju cilveekus) ir vieglaak uzziimeet? laugh.gif
Arts
Es nelietoju stickmenus. dry.gif Pārāk daudz dzēšanas,tadēļ atradu optimālāku variantu-salieku cilvēku no ģeometriskām figūrām.Stickmeni man neiznāk tik labi.... wink.gif Pievienoju detaļas.....piu piu piu...
Esmu nenormāli par dinamiskām lietām!!!! tongue.gif
kahi
slkti skenējies, laikam. es pusi nesaprotu...
Arts
Pamēģini bildi palielināt,tad ir skaidrāk redzēt.
Skeneris,tāds....draņķīgs.
Arts
Next-gen...nodrāzts teiciens jauno konsoļu apzīmēšanai.
Esmu atpakaļ,un viens cilvēks ir pieredzējis kā es mainu savu stilu.

Tātad:
Type-mechs,soldiers utt;
Style-Bit of bit,of Keydan(neņem ļaunā),my own;
Track(jā zīmēšanā ir diezgan svarīga mūzika,ko klausies kad zīmē)-Muse Supermassive Black Hole;
Length- 10-20 min,visi zvēriņi;

Vērtējums......to jums ir jāpasaka!
Keydan
Oho... tongue.gif
Turpini zimet mechu! I see great potential in you! smile.gif
Arts
Valentīndiena! ph34r.gif
Arts
Tjipa smth assasin,killers sazin kas.IPB Image
Keydan
Atgadinaja man hallo... Pie rokam pajag stradat.
metaphor
mmm. jau daudz labaak. vareeja buut ruupiigaak, bet malacis! biggrin.gif
Arts
IPB Image
Looks quite bitchy,eh? huh.gif
Aektan
kaut kaadiigi man shitais ziiimeejums atgaadina Nika Perumova "Череп на рукаве" gramatu
Arts
Atspēlējos Biohazard 4....Šitas it kā viens monstrs bija,diezgan spēcīgs maita-sava veida boss.
IPB Image
Keydan
Atgadinaja man kkadu golemu no kkadas speles vai pat filmas...
Dranzer_g
normaals ziimeejums, tikai vareetu biki lielaaku dry.gif eenojums arii nekaiteetu, bet nezinu - daziem zimejumiem enojumus nepaaraak stipri nevajag huh.gif
Aektan
no Fable - The lost chapters, galvenais varonis 100% lidziigums biggrin.gif
Arts
Viens no RE4 bosiem,viens piemīlīgākajiem maitasgabaliem.
IPB Image
Dranzer_g
heh - sitas tev tiiri labi sanaacis - izmeers arii attieciigais smile.gif , galvaa pie aciim itkaa kautkas nepaaraak labs sanaacis, bet paareejais ir ok ! cool.gif
Cowkiller
biaohazard 4? blink.gif (resident evil 4)
Keydan
Labakais no visiem kas tu lidz šim bridim esis zimejis! smile.gif
Ami
Wow. Aste laba sanākusi. smile.gif Un tās rokas. Vai arī kaut kas, līdzīgs tām.
Arts
Ekur it kā viens no dynamic fighting...it kā.Būtu izstrādājis zīmējumu vēl vairāk,bet galva sāp...
IPB Image
Keydan
Bruņotas balerinas! smile.gif
Asuka
pats pēdējais zīmējums ir... ļoti interesants, bet ja tas aizmugurē ir domāts ēnojums, tad ir galīgi garām...
turpini cītīgi zīmēt!
Kentaishi
XD tas zīmējums un Keydan komentārs man atgādināja Dekstera labaratoriju XD
Arts
Arise from the depths of dead posts!With my crappiest art,I shall awaken this topic!
Rygezenzerah I'a!
IPB Image
Cowkiller
beidzot kkaads progres...
Alexa De Šarlote

Nu labi nezinu no kadiem iedvesmas avotiem tu to rāvi, bet labi ka atdzīvināji šo topiku.
Man jautājums, kas pie velna tas tāds ir vai tu gribi lai es bojāju sev acis.... blink.gif


QUOTE
IPB Image
Miki
Eeem nu tā...
tu zīmē ļoti savstilīgi...
tas ja kas bija domāts kopā...
eeem cilvēkiem vai kas tev tie domāti ir nepieciešamas labākas proporcijas...
ēnas ir pārādijušās, bet mazliet nekārtīgi, pie tā vajag piestrādāt, ja gribi lai tas kaut cik uzlabotu darbu...
Un tev ir tīri daudz monstru..labā nozīmē, kā jau teicu savstilīgi..
Moška pamēģini nešvīkāt tik traki..būs labāk..
Ko lai vēl tādu..hmm..

*paskatās iepriekšējos darbus*

Nu vispirms jau turpini zīmēt, uzklausi kritiku un mācies no viņas..un es zinu, ka visi no kaut kā ietekmējas, nu tad tu moš vari pamēģināt uzzīmēt kaut ko tikai savu?...bet tas tā trenniņam..

Un beidzot var ielikt smaidiņu... smile.gif
Arts
Varbūt par daudz švīku-yes.Bet zīmulīts uzasināts.
Vai nav vienalga,ka jabūt skaistam un galvenajam?
IPB Image
P.S. Tas nav post-apokaliptiskas spēles mutants!!!
Asuka
sākums bija tik daudz sološs, bet nē.
dieva dēļ, darbus tu varētu arī izstrādāt, nevis kaut ko uzķēpāt pa 20 maksimums 40 minūtēm, un ielikt forumā. zīmēts ir nekārtīgi, un pavirši. līnijas vienkārši uzķēpātas. iznākums kaut cik labs, bet ieliec savos darbos vairāk centības un redzēsi, viss sanāks daudz smukāks!~
smile.gif
enigmo
Zīmē ar skaidrākām līnījām! ph34r.gif
aeonseraph
Art atkārtošos vēlreiz tikai šoreiz raxtiski... ja tu nepacentīsies tad man būs par vienu skolnieku mazāk. Es jau brīdināju par to attieksmi.
Saint_one
ja krāso ar parasto zīmuli, tad dieva dēļ krāso nevis švīkājies blink.gif UN iesaku izmantot dzēseni lai kontūras būtu labākas, skaidrākas, biezākas un tādā garā. smile.gif
PS. dieva dēļ pacenties ph34r.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.