Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Latviešu valoda
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
jurc
Forumam ir pieejamas 2 valodas - angļu un latviešu, bet kā redzams, latviešu valoda nestrādā, jo to neviens nav īsti iztulkojis. Tāpēc radās tāds jautājums - Vai ir vajadzīga? Vai ir vērts pūlēties? Darbs nav īpaši grūts, tikai laikietilpīgs.

Varbūt kāds vēlas pieteikties palīdzēt?
Sigfa
nedomaaju, ka ir iisti veerts, bet par sliktu jau nenaaktu.
Taka
Why not? Sliktāk nepaliks.
Seila
Starpības it kā nekādas, bet par ļaunu noteikti nenāktu.
GM
Atļaušos piezīmēt, ka kamēr Offtopic's joprojām ir Offtopic's, man ir galīgi pie kājas.
Church
vai "latviskot" noziimee pieviest (reti izmantotaam) iespeejaam nebagaataa foruma interfeisaa iztulkot pogas oficiaalajaa latvieshu valodaa, jeb pievienot ruli par obligaatu latvieshu valodas lietojumu ar diakritiskajaam ziimeem translita vietaa? frankly i'm against both. bet ja pirmais ir uzsetojams/mainaams individuaali - tad ir vienaldziigs. pats nekad nelietoshu ne sheit, ne kaadaas programmaas, ne mobiilajaa utml utjp latviskotu vai krieviskotu GUI vecu izkoptu pieradumu peec un nepatiikamaas izjustaas pieredzes, kad gadiijaas spiesti straadaat ar non english GUI, deelj.
anti
nobalsoju "nē", jo man nezkādēļ vemšanas refleksus izraisa tādi latviskojumi kā, piemēram, "pavediens".
Shumins
Iesaku atkorchkeet kaadu beer un sadomaat taadas pashas perveersiibas kaa bija ar Latvieshu Windows language pack smile.gif
"Ieliimeet", "Sisteema tiek beidzeeta" utt (Buus interesanti) vai (Aarzemniekiem buus gruutaak tikt pie Hentai) ph34r.gif
GM
QUOTE(anti @ Dec 27 2006, 17:23) *

nobalsoju "nē", jo man nezkādēļ vemšanas refleksus izraisa tādi latviskojumi kā, piemēram, "pavediens".


Tavs anti-latviskums mani šokē.

QUOTE
(Aarzemniekiem buus gruutaak tikt pie Hentai)


Tā pat mani šokē tavs naivums, Shumin - kā vēsture ir labi pierādījusi, uzbudinātus ārzemniekus tādi triviāli šķēršļi kā valodas nezināšana, no uzņemtā kursa nenoved.
Noriass Gato
Angliski ir bez sava gala daudz anime forumu... Latviski ir tikai šis te... Ja viņš būtu pilnībā latviski, būtu jaukāk, bet ja tas ir grūti, nu ko, iztiksim tāpat kā līdz šim.
lastguru
visi saprot tak anglju valodu, kaapeec jaateeree laiks uz tulkoshanu?
Church
.. jaapieziimee ka imho "visi" shajaa gadiijumaa no shii foruma apmekleetaajiem ir ~ >99%. shaubos, ka liela dalja principiaali tikai un vieniigi skataas anime subus latviski, jo ar anglju valodu ir probleemas. par subiem krieviski/vaaciski/franciski neizteikshos, jo interfeisa nomainja uz shiim valodaam netika piedaavaata. ;>
Shumins
Aptuvenu gala produktu var apskatiit www.boot.lv forumaa...

http://www.boot.lv/forums/


Pat skins taads pats laugh.gif

1.

IPB Image

2.

IPB Image

3.

IPB Image

Teikshu taa..."Gaumes lieta"...Bet ja nav ko vakaros maajaas dariit, tad kaapeec ne blink.gif

Church
paarvaldiit, tieshsaistes vietraazhi, kraatuves mapes, datnes, augshupielaade, zinju (svara) noveerotaajs (vuareetaajs) ?
nee, paldies nee.
pietam liidztekus palikushi netulkoti avatar (piedaavaaju terminu - gjiimmazbildis <g> ) un dazhi citi sveshvaardi.
kaarleens
noteikti nevajag ph34r.gif
Noriass Gato
Nu, un kāpēc tad mēs nevarētu šeit nodarboties ar to jaunvārdu radi? Endzelīns savulaik tieši tāpat rīkojās - sanāca veči ap galdu ar alu, dzēra un sprieda.
jurc
tā pat būtu saprotamāk.
topic = topiks
post = posts
utt..
Blackout
nevajag. latvieshu valodas taapat driiz nebuus ^^ kam to vajag?
cilveeki, kuri skataas anime, lasa anime forumus=otaku.lv, un vinji saprot visu normaali
Es neredzu vajadziibu latviskot VEEL vairaak.
Hikaru
Ko nozīmē "Pieteikties" un "Atteikties"? laugh.gif Ja "log in" un "log out", es to nekad neiedomātos. Latviskot neeksistējošus vārdus latviešu valodā labāk nevajag. Ja visas "quote", "reply" u.c. pogas sāks tulkot, tad neko nevarēs saprast, un būs grūti uztverams interfeiss. Es balsoju nē.
Blackout
Malacis, Hikaru. Es to pashu domaaju. Informatikas stundaa skolotaaja ar saviem latviskotajiem vaardiem. Jaaraksta kaut kaadi suudi WORDaa. Shii tik saka "atrodiet galveni un kaajeni, tad uzspiediet APPLE (vajag apply) un nospiediet "PAGE uzstaadiijumi" ej tu nost, cik kaitinoshi -.- vaardi latviskotie kaa "galvene", "kaajene", "lejuplaadeet", "ielogoties", "citeet", "fast reply" uz "Aatraa atbilde" ?? rofl gtfu
ETM
Ja paliek opcija lietot anglju interfeisu, tad man ir vienalga. Neredzu kaa tas vareetu trauceet pareejiem kas ir pret. Mani gan sajuusminaaja Norias Gato centieni aizstaaveet latvieshu valodu kad taj pat laikaa vinjam (vinjai) parakstaa ir citaats anglju valodaa ^^
metaphor
nevar taa, ka katrs kaadaa stuuriitii izveelas savu valodu ko vinsh grib cool.gif
jurc
QUOTE(metaphor @ Feb 28 2007, 14:04) *

nevar taa, ka katrs kaadaa stuuriitii izveelas savu valodu ko vinsh grib cool.gif

varēt jau varētu, bet jautājums bija vai vajag, jo iztulkot to visu būtu bijis baigais darbs.
kahi
tam, kuram vajag, lai arī tulko, tad apspriežas ar sev līdzīgajiem, un iesniedz sarakstu ar maināmajām pogām adminiem. būs viņiem savs skins, un basta. vai par šo vajadzētu vairāk spriest? lielākā daļa tāpat ir pieraduši jau pie esošajiem uzrakstiem, kāpēc revolūciju? nu, ja vajag tā, ka deg, lai taisa atsevišķie indivīdi, jo vispārīgi izgudrot kkādus apzīmējumus un visu radikāli mainīt...not a good idea
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.