Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Wild downloading....
Anime forum > Anime > Requests
mms61
Vai kāds lūdzu nevarētu man iedot kādu adresi, kur varētu nolādēt padaudz j-pop/rock, j-doramas, japāņu reklāmas un tamlīdzīgas lietiņas?
jurc
drāmas d-addicts.com, bet to jau to noteikti zini.
Visu pārējo - vai nu emulē, vai kādos jp trakeros, ja tādi ir smile.gif
youtube.com ar vienmēr var ko labu atrast.
http://tokyotosho.com/ tur ar šis tas labs atrodams pie sadaļas Other.
mms61
Paldies! ^^
Rika
Nu,īsti nezinu vai vajadzēja te raxtīt...bet domāju,ka tomēr var (spriežot pēc topika nosaukuma)

Tātad:

Gribētu uzzināt,kur var download'ēt vai noskatīties InuYasha's 67-100 ep.
Tas ir kkāds vājprāts...Dc nav,citur arī neatrodu...It kā man jau ir tās epas,bet es tikai tagad uzzināju,ka tās visas ir japāniski,bez subtitriem...Es jau it kā mierīgi varētu skatīties nesaprotot,ko viņi tur runā,bet es atsāku skatīties InuYasha,lai saprastu par ko tur runa!

Ja kāds var palīdzēt,tad lūdzu!!!
Rika
QUOTE(Joe @ Jan 28 2007, 21:28) *

liels paldies...bet es īsti nezinu kā ar to rīkoties,jo man nav BitTorrent vai kāds cits
Joe
nepieciešams bittorrent klients, piemēram, µTorrent
Rika
QUOTE(Joe @ Jan 28 2007, 22:01) *

nepieciešams bittorrent klients, piemēram, µTorrent

Liels,milzīgs paldies!!!!!Jēj!!!

Nevaru izteikt,cik priecīga esmu!Paldies!

Tikai neizskatās,ka tur kkas download'ējas...
Bitter_me
Un interesantas draamas onlainaa ir http://www.crunchyroll.com biggrin.gif nezinu vai ziniet, bet vnk piemineeshu... biggrin.gif
sad_angel
Nu, ja veel joprojaam vajag Inu Yashu, tad var vilkt no turienes tieshajaa, kur es to daru:

sheit (ja nav pareizs links, tad sakiet droshi...)


Tur ir visas seerijas un no 118 ir avi formaataa, bet liidz 118 ir rm vai rmvb formaataa.... Ceru, ka paliidzeeju....
Rika
Pati šo to atradu-šeit,te vajadzīgs realmedia player!
misty_moonlight
Ja nu veel tas origjinaalais jautaajums ir aktuaals, var meegjinaat paaris torrentu saitus ...

Jpopsuki, kur var atrast viskaut ko no jpop/rock
un
Tokyo-Nights, kur gan ir jaaregjistreejas...
Rika
Būtu pateicīga,ja kāds man pateiktu,kā var piereģistrēties baka-updates.com...es tur spiežu "sign up",bet man izlec maz logs,kurā raxtīts "Parse error: syntax error, unexpected T_PUBLIC, expecting T_STRING or T_VARIABLE or '$' in /var/www/vhosts/baka-updates.com/httpdocs/public_access.php on line 7" un arī download'ēt neko nevaru (iespējams,ka tāpēc,ka neesmu piereģistrējusies...
Joe
Nereģpiereģistrēti cilēki no baka updates torrentus var lejupielādēt.
http://baka-updates.com/releases.php zem BT jāzpiež uz IPB Image
Rika
QUOTE(Joe @ Mar 18 2007, 21:39) *

Nereģpiereģistrēti cilēki no baka updates torrentus var lejupielādēt.
http://baka-updates.com/releases.php zem BT jāzpiež uz IPB Image

tur ir tikai torrenti...vai ku' žēl...naivā es,domāju,ka iztikšu,bet nu labi...!

Paldies,ka palīdzēji!
Church
un? "tikai torrenti"? <sigh>
varbuut laiks beigt chinksteet un beidzot apguut visizplatiitaako un populaaraako anime fansub sceenaa download veidu, kam ir pat vairaakas priekshrociibas saliidzinot ar citaam metodeem.
GraeByrohil
Hmmm... I feel so bad, I cant read any of these posts... Like a nOOb... Oh well, I just wanna ask if anyone knew any english so they could help me out with the language barrier? Just asking.
Church
this is mostly latvian anime/manga fan forum. most users here will be too lazy / non interested in to talk/reply to non latvian language posts. there is some minor user part from abroad aswell, mostly made up from those browsing art/gallery parts of forum for pics (maybe mostly for hentai pics ;> ). so - tough luck. if you need talk in english i advise you to seek other / international / english forums related to anime/manga. or post here && not expect/count on someone replying. i'm not interested in international forums so i cannot say any .. but i'm sure some googling will find loads of them with in most cases way larger user community then this one.
Rika
QUOTE(Church @ Mar 19 2007, 18:42) *

un? "tikai torrenti"? <sigh>
varbuut laiks beigt chinksteet un beidzot apguut visizplatiitaako un populaaraako anime fansub sceenaa download veidu, kam ir pat vairaakas priekshrociibas saliidzinot ar citaam metodeem.

Mierīgi,mierīgi...Pirmkārt,es nemaz nečinkstu un nesūdzos!Otrkārt,tas jau ir mēģināts un man nepatika,tāpēc es TIKAI interesējos par to...
Church
ok, ok. tad droshi limitee sevi ar to, ka 80+% animes pamataa ieguustams via BT, vari mekleet direct download sites, dirneet 100+1 irc kanaalaa un gaidiit botu queuees. briiva izveele. un katreiz neapmierinaati lauziit gaisaa rokas, kad kaads cits nelietis kaarteejo reizi, nesaprotot tavu smalko dveeseli un necienot tavu izveeli, kaa vilkshanas alternatiivu piedaavaa plebejisko BT.
GraeByrohil
Ah, well... Oh well, I joined this forum for the art. But I havent even noticed the hentai... Oh well. Anyway thanks for replying, I guess I'll just hang around the galleries and post my own stuff, if I ever upload it. Have fun!
Rika
QUOTE(Church @ Mar 20 2007, 17:46) *

ok, ok. tad droshi limitee sevi ar to, ka 80+% animes pamataa ieguustams via BT, vari mekleet direct download sites, dirneet 100+1 irc kanaalaa un gaidiit botu queuees. briiva izveele. un katreiz neapmierinaati lauziit gaisaa rokas, kad kaads cits nelietis kaarteejo reizi, nesaprotot tavu smalko dveeseli un necienot tavu izveeli, kaa vilkshanas alternatiivu piedaavaa plebejisko BT.

Nu tā jau tik tiešām ir mana izvēle un es par to nesūdzos...Vai tad es saku kādam,ka kāds ir nelietis par to,ka noskatījies konkrētu anime ātrāk par mani?Man nav nekādu iebildumu pret tiem,kuri man grib palīdzēt,es vienkārši negribu izmantot šo "vilkšanas alternatīvu-plebejisko BT"...un tas ir viss...
Seto
QUOTE(Rika @ Mar 20 2007, 21:51) *

QUOTE(Church @ Mar 20 2007, 17:46) *

ok, ok. tad droshi limitee sevi ar to, ka 80+% animes pamataa ieguustams via BT, vari mekleet direct download sites, dirneet 100+1 irc kanaalaa un gaidiit botu queuees. briiva izveele. un katreiz neapmierinaati lauziit gaisaa rokas, kad kaads cits nelietis kaarteejo reizi, nesaprotot tavu smalko dveeseli un necienot tavu izveeli, kaa vilkshanas alternatiivu piedaavaa plebejisko BT.

Nu tā jau tik tiešām ir mana izvēle un es par to nesūdzos...Vai tad es saku kādam,ka kāds ir nelietis par to,ka noskatījies konkrētu anime ātrāk par mani?Man nav nekādu iebildumu pret tiem,kuri man grib palīdzēt,es vienkārši negribu izmantot šo "vilkšanas alternatīvu-plebejisko BT"...un tas ir viss...


kas vainas BT - nez man liekas tas pagaidām ir pats labākais veids , ka savilkt ātrāk sev vajadzīgo stafu...bet kā saka - gaumes lieta blink.gif . Kādreiz sēdēju uz dc+ , tad atklaaju revconect - bet pavisam nessen torentu kā tādu iepazinu ...nez anime tiešām visslabāk var izrakt ar torentu. Protams tas ir mans subjektīvais viedoklis un katram pasham lai paliek uz sirdsapzinhas kas vinham liekas triviālāks no shiem abiem.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.