Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Code Geass - Lelouch of the Rebellion
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4
Ginta
nosaukums: Code Geass - Hangyaku no Lelouch
epizodes: 25
06.10.2006 - 21.07.2007
oficiala lapa: http://www.geass.jp/
vel info: AniDB; AnimeNfo; ANN

apraksts (ne seviski veiksmigi tulkots no ieprieksminetajiem avotiem):
Britanijas imperija ir iekarojusi un okupejusi Japanu. Ta tagad tiek deveta par 11. apgabalu un tas iedivotaji - par vienpadsmitajiem. Britanijas imperija Japanai atnem tas autonomo varu un uzspiez tai savus likumus ar 'Knightmares'(?) palidzibu. Britanietis, kurs tolaik dzivoja Japana- Lelouch, savam draugam Suzaku teicas Britaniju iznicinat.
Kadu dienu pec vairakiem gadiem vins nejausi ieklust vienpadsmito teroristu plana istenosanas vieta un laika, kad tie ir nolaupijusi kadu no Britanijas militarajiem noslepumiem. Vinu aiztur kads no Britanijas specvienibas, kas nosutits teroristus apturet- Suzaku.
Kamer ierodas papildspeki, militarais noslepums- jauna un noslepumaina meitene- dod Lelouch Geass speku. Ta ir vara, kas citiem liek paklausit jebkuru tas ipasnieka paveli. Ar ta palidzibu Lelouch nolemj realizet karoto Britanijas grausanu. Vins klust par Zero- maska terptu bruninieku, kas vada sacelsanos pret Britaniju. Taja pasa laika Suzaku tiek iecelts par jauna- 'Knightmare' prototipa- Lancelot pilotu, kurs sev par galvenajiem merkiem ir izvirzijis Britanijas aizsargasanu pret teroristiem un atrast idealo un patieso pasauli.

IPB Image

IPB Image

IPB Image


mans komentars:
Kad dabuju izskirstit zurnalu Clamp:NewtypePLATINUM redzeju, ka tur veseli 3 atverumi ir veltiti kaut kadai jaunai anime: コードギアス反逆のルルーシュ domaju: o! izskatas gliti un tur tacu CLAMP piedalijusas (original character design).. bet.. wth?? is that a gigant robot I see?? -talakaja informacijas meklesana interneta ta ari ieraudziju- sai anime stav klat uzraksts: mecha -saku jau pardomat skatities, jo lai, lai gan CLAMP man patik loti, loti (*yaa.. major their admirer*), mecha- maigi izsakoties- nav mans milakais temats..
bet patiess prieks, ka ta nedariju. neesmu sa zanra eksperts un nezinu, kada ta varbut izskatas uz citu robot-anime fona, bet vertejot to vispareji- man liekas, ka viss ir loti labi. patik. (un ja nakosreiz izdzirdot vardu 'mecha' mana sejas izteiksme nemainisies- tad ziniet- tas ir pateicoties Code Geass - Hangyaku no Lelouch)

Edit: 2. sezona

Geass - Hangyaku no Lelouch R2
episodes: 25
Apr 6, 2008 - ?

IPB Image

info:
aniDB; ANN;mal
Keydan
Oh!!! Jau ilgu laiku gaidiju kautko tadu...
Anime pec pašas pirmas se3rijas iekļuva mana personiga TOP 10!!!
Man iepatikas sižets, zimets diezgan labi, pat miļi, normala muzika. Un balss Lelouch'am ir loabi izvelets (ja nemaldos, balsaktiris tads pats ka xxxHolic Watanuki). Tomer Mecha visu samaitaja. Bija ari citas liets kuras man tepatik... bae es aizmirsu.
Ar nepacietibu gaidu nakamo seriju! smile.gif
X_Kamui
OMFG Es šito gribeju noskatiities, kad taa vel nebija iznaakusi X)

tagad vajadzees nokachaat wee)))
Church
paskatiijos pirmaas epas .. un vienaa briidii neiztureeju. beidzu trackot. klishejas. :/
Niks
Es CG vispār nesauktu par mecha, jo tā galīgi neatbilst mecha stereotipam (mazi bērni, kuri ar milzīgiem robotiem glābj pasauli), turklāt vairākās epās Nightmare Frames (vai arī Flames - kā zināms, japāņi neatšķir "l" no "r") vispār neparādās.
Hikaru
Pēc 5 sēriju noskatīšanās, radās iespaids, ka tas ir Death Note un Gundam Seed sajaukums. Vispār interesanti, kas no tā viss sanāks. Skatīšos tālāk.
Shinobi-sama
Izlasot rindinjas no AniDB "his goals are take revenge for his mother, and create a world in which his little sister, Nanali, could live in peace", jau gribas spljaudiities. Veel jo banaalaak, ja sho atriebiibu nes siiks njunnja, kuram nevar buut nekaadas izpratnes par sociaalo sisteemu, ne arii shim ir kaads viedoklis, kuru shis speetu apskaidrot saviem vaardiem. Kur nu veel taaa deeveetaa taisniiba, ko shis nes pa priekshu savai darbiibai. Klisheja, klishejiskaa iesainjojumaa.
Keydan
QUOTE(Shinobi-sama @ Dec 10 2006, 17:17) *

Izlasot rindinjas no AniDB "his goals are take revenge for his mother, and create a world in which his little sister, Nanali, could live in peace", jau gribas spljaudiities. Veel jo banaalaak, ja sho atriebiibu nes siiks njunnja, kuram nevar buut nekaadas izpratnes par sociaalo sisteemu, ne arii shim ir kaads viedoklis, kuru shis speetu apskaidrot saviem vaardiem. Kur nu veel taaa deeveetaa taisniiba, ko shis nes pa priekshu savai darbiibai. Klisheja, klishejiskaa iesainjojumaa.


Tu ari ta problema... viņš nav "njunnja" bet tads mazais ģenijs un bijošais Brittanijas princs!
Tomer mazlitiņ banali ir...
Niks
QUOTE(Shinobi-sama @ Dec 10 2006, 17:17) *

Izlasot rindinjas no AniDB "his goals are take revenge for his mother, and create a world in which his little sister, Nanali, could live in peace", jau gribas spljaudiities. Veel jo banaalaak, ja sho atriebiibu nes siiks njunnja, kuram nevar buut nekaadas izpratnes par sociaalo sisteemu, ne arii shim ir kaads viedoklis, kuru shis speetu apskaidrot saviem vaardiem. Kur nu veel taaa deeveetaa taisniiba, ko shis nes pa priekshu savai darbiibai. Klisheja, klishejiskaa iesainjojumaa.
Pasūkāji pirkstu un noteici vēja virzienu? Apsveicu, taču mana iepriekšējā matemātikas skolotāja tev ieliktu labi ja 4. Kā zināms, nav labi spriest par seriālu pēc pirmajām epām, bet tu, cik var saprast, pat tik daudz neesi redzējis, tā kā, lūdzu, noskaties vismaz pirmās 5-6 CG epas, pirms atbildi.
Church
QUOTE(Niks @ Dec 10 2006, 20:35) *

... tā kā, lūdzu, noskaties vismaz pirmās 5-6 CG epas, pirms atbildi.

kaa reiz noskatiijos apmeeram tik, pirms izmetu shovu no trackojamaas listes.
Spectre
CG labs man patiik smile.gif
Berni + Roboti glabj kartejo reizi pasauli un cinas par taisniigumu ? LOL imho 75% mechas tas taa ir tongue.gif

Klishejiski, bet es turpinashu skatiities smile.gif
LeoR
Skatos 23. epizodi un beigaas "patiikams" paarsteigums...
Suņi taadi!!! 24. un 25. epizodi atliek uz vasaru... laugh.gif
Spectre
Es par sho te izgajienu pus dienu majas lamajos mad.gif
Makslinieki laikam ari iespaidojushies no geasa un draudzigi uztaisija hari-kiri biggrin.gif
Niks
http://tsukitenshin.net/gg/%5Bgg%5D_Code_G...%5D.mkv.torrent KAMPAI~
Update:
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
WTF^3 *dauza galvu pret klavu* WTFH Kā tā var izrīkoties pēc tik ilgas gaidīšanas!!!!!!!!!!!
Kaede
Esmu sākusi skatīties šo anime un tikusi līdz kādai 14 sērijai, laikam, jo es to skatos tad, kad ir kāds brīvs brīdis un nav nekā cita, ko skatīties vai arī negaiudīti rodas vēlme to redzēt. Kopumā, no visām šobrīd redzētajām epām varu teikt, ka anime piesaista, noteikti, taču kaut kas man tajā nepatīk. Man nezinu kapēc visu laiku kaut kas saistās ar Gundam Seed un tas izjauc visu skatīšanās prieku. Jo ir apnicīgi līdzīgu ideju redzēt jau nez kurā šāda žanra animē. Bet kopumā ir skatāms, tīri normāli. smile.gif Varbūt vēlāk pārdomāšu un mainīšu savu viedokli, kad būs viss redzēts. rolleyes.gif
Taka
Mecha anime žanrā unikālas idejas nomira 90-to gadu sākumā. Kopš tā laika ir tikai atgremošana un klišejas, lai vairāk pārdotu modelīšus. Ir protams, reti izņēmumi - Yukikaze piem. bet tos ne katrs var sagremot/pieņemt.
Niks
Un ko jūs gribējāt? Gundam un Code Geass pie mecha dizaina strādāja Yasuda Akira arī producenti tie paši, toties sižeti abiem ir pilnīgi atšķirīgi (es gan esmu redzējis tikai Gundam SEED un Gundam SEED DESTINY).
P.S. Taka, viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. XP
Church
QUOTE(Niks @ Aug 1 2007, 15:30) *

.. P.S. Taka, viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. XP

ne 5to,10to,100to reizi.
Taka
Nik, skatoties Destiny tev jau nu vajadzēja piefiksēt, ka jaunais=vecais. Destiny praktiski nav neviena oriģināla gājiena - viss copy&paste no SEED+daži sīkumi no 85. gada Zeta Gundam. Un protams čupa ar Gundamiem jo "Gundam model kits sell a lot better than grunt model kits". Buziness.
Niks
Jep, ievēroju, tomēr man tas īpaši netraucēja - ja nepatīk, jāmeklē tas, kas patīk, nevis jākurn, ka nav ko skatīties un viss jau redzēts - mecha nav horror, kur tiešām kaut ko labu atrast ir praktiski neiespējami. Un runājot par atkārtošanos - mecha žanrā kaut kas jauns parādās reizi pārdesmit gados, ko pēc tam gadiem ilgi atgremo, bet, kad tas visiem jau piegriezies, atgriežies pie vēl vecāku ideju, kuras jau sen teju visi aizmirsuši, atgremošanas.
Church
nevajag vispaarinaat uz visiem savu individuaalo gaumi un viedokli. man savukaart horror/suspense liekas tiiri baudaams zhanrs.
Niks
Es nesaku, ka tas ir slikts žanrs, bet vismaz mani kaut nedaudz nobiedēt ir spējušas tik kādas divas anime, bet, ja tas nav biedējošs, tad tas nav horror, tādēļ arī saku, ka labu horror ir grūti atrast.
Varbūt metam mieru šim offtopikam un atgriežamies pie tēmas - Code Geass - Hangyaku no Lelouch?
Kikyou
Un tagad man pēc šitādām beigām būs nākamo sezonu jāgaida? Arrrrgh!
Nu, man jau patika, par spīti tam, ka tas nav īsti tas orģinālākais gabals, kādu man nācies redzēt. Nenormāli atgādina Gundam SEED, bet par SEED'u šis bij krutāks. Kāpēc? Jo galvenajā lomā nebij īmo kids kaut kāds. XD Tumsas prinča imidžš = pievilcīgs, aye aye.
Nu ko, pacietīgi sēžam stūrītī un gaidam otro sezonu. ._.
Niks
Tā starp citu, ir apstiprināts, ka otrā sezona būs pavasarī. Ir vēl dažas interesantas lietas, kurām nejauši uzskrēju, meklējot attēlus, bet esmu drusku aizņemts ar siga taisīšanu, tādēļ interesentiem būs pašiem jāpalasa http://randomc.animeblogger.net/2007/12/06...ries-in-spring/
dExIT
Patīk esmu jau noskatījies 22ep, bet domāju tagad, un vēējos uzzināt vai kāds nezin kad īsti sāks rādīt otro season ?
Niks
2008. Gada pavasarī. Pēc baumām varētu būt Gundam OO timeslots - IIRC, sestdienās 18:00.
Update: ja baumas ir patiesas, tad CG otrā sezona varētu sākties kaut kad apriļa vidū/otrajā pusē, jebkurā gadījumā pavisam drīz tas būs precīzi zināms.
Update (02.03.08): otrā sezona sāksies 05.04.08.
dExIT
Ohh yeahh.. smile.gif
Tenma
pateicoties šai diskusijai esmu atkal atradusi kaut ko jauku priekš sevis... kā man patīk anti-heroes un ļautiņi, kas cīnās pret šīs sasodītās pasaulītes iekārtojumu... smile.gif paldies... klusi murrājot atgriežas pie skatīšanās
Church
ja patiik speeciigas harizmas anti-varonis, ljoti iesaku Akagi , vai liidziigu Kaiji.
Tenma
QUOTE(Church @ Dec 29 2007, 22:10) *

ja patiik speeciigas harizmas anti-varonis, ljoti iesaku Akagi , vai liidziigu Kaiji.

eh, anti-varonim ir jābūt arī vizuāli harizmātiskam wink.gif tongue.gif
Niks
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=30
Neiesaku lasīt tiem, kas plāno skatīties X:
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Neteiksim, ka visu laiku, taču vismaz no sākuma galvenais varonis būs antivaronis.
Spectre
Beidzot ir sākusies ilgi gaidītā otrā sezona smile.gif
Eclipse
gg Fansubs
Tsuki Kage

Manas personīgās simpātijas ir Eclipse suberiem smile.gif
Pirmā epa sākotnēji likās, ka būs iepriekšējās animes pirmās epas recaps + vēl kautkas klāt, pēc 5 minūtēm sapratu, ka kļūdijos smile.gif Šī daļa izskatās būs konkrēts blood bath ph34r.gif
Niks
Tik beigas drusku atgādina pirmās sezonas pirmās epas beigas, taču pagaidām no tālākiem spriedumiem atturēšos - laiks rādīs, cik oriģināla būs otrā sezona.
P.S. Es gan to, ka nebūs recap sapratu jau pirmajā minūtē.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Bet tā pirmā skolas aina man radīja pamatīgu WTFH sajūtu - vispirms paziņo, ka Zero ir atdevis galus, bet pēc tam Lulu izrādās vesels kā gurķītis, tikai imōto vietā ticis pie otōto.
Ginta
Oh, jā, šis ir labs. Ilgi gaidījām, sagaidījām un pagaidām (vismaz man) liekas, ka 2.sezona neliks vilties. :3
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
jā, starpcitu, kas tas par otōto? no kurienes viņš izlīda? ...bet gan jau laiks rādīs XD
Tenma
*Sajūsmas spiedziens* tiešām laba ziņa, citādi es jau paspēju sadrūmt, ka pēc Majin Tantei Nougami Neuro kādu brīdi nebūs neviena narcistiska galvenā varoņa... rolleyes.gif cool.gif
Niks
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Visticamāk "kroņa kalps" - kā nekā Lulu visu laiku tiek novērots, vienīgi gribētos zināt, kā tika panākts, ka pārējie pieņem Lulu jaunāko brāli (jā, to arī nozīmē otōto) un aizmirst par Nunnally. Nu, un nevar izslēgt iespēju, ka viņi tiešām ir brāļi (update: Wiki saka, ka viņi ir brāļi).
Ginta
QUOTE(Niks @ Apr 7 2008, 19:49) *

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
hahahaaa XD es zinu, ko 弟 nozīmē. Still - wth??
...lai kā- jau teicu, gan jau ar laiku viss taps skaidrs.


Sākumā likās, ka pēc tādām iepriekšējās sezonas beigām varētu gaidīt nedaudz citādāku šīs sākumu, bet vispār nav slikti arī kā ir. :3
Sigfa
shaize taada, ka es vairs iisti neatceros ar ko beidzaas pirmaa sezona, miglaini atminos kautkaadu saldseeru ainu ar pukjiiteem un kaapneem, bet tas arii viss :/

anyway, gabals man patiik, kautkas vinjaa ir.
Taka
Vēlētos šo gabalu apstīt. No sākuma protams smile.gif
Kuras saberu grupas ražojumu iesakat?
Revol
QUOTE(Taka @ Apr 10 2008, 20:23) *

Vēlētos šo gabalu apstīt. No sākuma protams smile.gif
Kuras saberu grupas ražojumu iesakat?

Pirmās 7 sērijas njem dvdripus no Dominos pārējo vai nu tvripus no gg vai vari pamēģināt Taedium dvdripus.
Taka
Atradu 720p no grupas ar krievisku nosaukumu XPlb4
Niks
Huh? AniDB saka, ka tas ir upscale ar gg subiem, protams, angliski.
Anyhow, iesaku sakost zobus un paciest SD, jo CG īstas HD versijas nav manītas. Un es tavā vietā ņemtu Dominos tik, cik ir, un atlikušajam – gg.
Taka
Nja... tā iet, ka nepaskatās anidb... :\
Hikaru
Vai man tikai tā tikai liekas, ka čaru dizains kļuva vel dīvaināks nekā 1. sezonā? Viss kļuva vēl garāks, vēl tievāks, vēl kantaināks.
1. sērija man radīja iespaidu: "Atkārtot!.. visu vēlreiz". 1. sērija izskatījās pēc iepriekšējās sezonas 1. sērijas kopiju... Pieņemsim, ka tas bija tikai ievads, un pārējais neizskatīties pēc 1. sezonas kopijas.
Spectre
QUOTE(Hikaru @ Apr 12 2008, 15:33) *

Vai man tikai tā tikai liekas, ka čaru dizains kļuva vel dīvaināks nekā 1. sezonā? Viss kļuva vēl garāks, vēl tievāks, vēl kantaināks.
1. sērija man radīja iespaidu: "Atkārtot!.. visu vēlreiz". 1. sērija izskatījās pēc iepriekšējās sezonas 1. sērijas kopiju... Pieņemsim, ka tas bija tikai ievads, un pārējais neizskatīties pēc 1. sezonas kopijas.


Lasīt manu postu augstāk - arī man bija same iespaids par pirmo sēriju.

Hikaru arī man liekas ka viss ir kļuvis vēl garāks tievāks utt. - secinājums tā tiešām arī ir ... imho.

Tagad ķeršos klāt otrās epas spoilošanai - imho otrā epa nogāja greizi, te man ļoti nepatika tas geas moments ... nu kamon, so elite thing made in mass production stuff - FCUK. Tagad ir tāda sajūta ka geas būs katram otrajam lāmerim. Sencim bij advancētais geas pa abām acīm, so called "brotheram" arī geass ar šo momentu šitas pasākums zaudēja 1 balli.
Niks
ROFL
Līdz šim geass ir bijis četriem čariem, no kuriem viens ir imperators, bet divi - viņa dēli. Manga (tiesa, laikam gan tā bija spin-off) geass piemīt arī Nunnally, kura atkal ir imperatora pēcnācēja. Un, ja kas, tad geass tiek saukts arī par karaļa varu/spējām (neņemos precīzī tulkot no japāņu valodas).
P.S.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
AFAIK, C.C. tikai spēj atrast indivīdus ar spēcīgu, latentu geass, tādēļ pieļauju, ka geass nosaka iedzimtība.
Taka
Runājot par R2 - kurus labāk ņemt?
No T-K vai Syndicate-Menclave?
Revol
QUOTE(Taka @ Apr 21 2008, 20:18) *

Runājot par R2 - kurus labāk ņemt?
No T-K vai Syndicate-Menclave?

Es ņemu no Eclipse, viņiem ir nedzudz labāks video nekā gg, toties gg ir viss pilnīgi softsubots, kamēr Eclipse karaoke un daļa signs ir hardsuboti.
Niks
Es skatos raw un pēc tam arhivēšanai lejuplādēju Eclipse HD relīzi, jo gg bez Eliza vairs nav tas. Syndicate-Menclave it kā ir visaugstākais reitings, taču neko par viņu relīzi nezinu.
EFB
Anyhow, kaut kur dzirdēju, ka gg un Eclipse raw ņem no vienas vietas, turklāt abas grupas veido profesionāļi, tā kā grūti atrast, kur piesieties, tomēr man labāk patīk Eclipse tulkojums (kā jau teicu, gg bez Eliza nav vairs tas, kas bija agrāk), tādēļ arī izvēlējos tieši Eclipse.
Taka
Opā! Eclipsei ir jau 3. epizode...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.