Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Iespaidi par Animefest 4
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Ginta
vienigaja diena, kad vareju apmeklet fest-u radija filmas, kuras jau biju redejusi.. domaju- ai- tas jau nekas- bus tacu lielais ekrans.. filma sakas bet skana vareja but nedaudz skalaka.. domaju- tas tacu saprotams- citadi tie, kas klausas austinas tulkojumu neko nevares dzirdet.. bet kad pec pirmas dalas pateica, ka radusas tehniskas problemas un tiek parcelts uz citu dienu- mad.gif

..lai nu ka - I just feel (a little bit) disapointed dry.gif tapec novelu gan skatitajiem, gan organizatoriem veiksmigu atlikuso fest-a dalu un lai tadas ne seviski patikamas situacijas neatkartotos.. dry.gif
X_Kamui
Nu ja... kaa vienmeer...ar Hellsingu probleemas...
sveetdien es diez vai iešu uz otro daļu, jo diez vai pamodišos 9 no riita X)))



Buu, no otaku satiku tikai Za4peedinju, kaut gan es nevienu ari nebiju mekleejis tongue.gif
un riit ja buušu, tad tikai no riita, jo vakars ir aizņemts kekeke
un pat nezinu vai sveetdien buušu...

un kr4 man fests nelaikaa sanaacis X)
davio
Zheel ka hellsinga 2. epa tika paarcelta, jo notika kaa jau biju paredzeejis... shoriit pamodos liidz ar modinaataaju, un tad pamodos veelreiz (Double Wake-Up), kad pulkstens jau bija 10.30... sad.gif
Pinky
piekriitu, ka skanja bija diezgan slikta. buutu prieciigaaks, ja visaas filmaas buutu anglju sabi. kosplejs bija reaali forshs. skatiitaaju simpaatija - sushi - sadeva visiem pa mizu ! smile.gif
-kumori-
Sushi bija rulliga! Pilnigi piekritu... Vinja vislabak dejoja no visiem... ^____^ soo kawaii ~
Bet... Manas Ganguro meitenes ari nemaz nebija tik sliktas *high five to them* Vismaz drosme bija tur piedalities, vispar ierasties tur pirmo reizi dzive, jo vinam anime/japanese/cosplay scena pirms vel dazhiem meneshiem bija PILNIGI svesha ;>
Visi cosplay'isti ir lieli malachi!!! *bows to them* You all rocked my day ;D ~
Kaede
Iespaidi jau nu ļoti labi. Uz tām animēm, kurās biju, tās man pat ļoti patika, tikai uz Mazās Kosetes portretu man iedeva tādas austiņas, kuras nedarbojās un man mācās bojāt redzi un lasīt subus, kurus knapi saredzēju, bū... (vēl viens atgādinājums steidzami mainīt brilles!) laugh.gif
Cosplejā piedalījos pirmo reizi manā mūža! Man jau patika ^^ Vispār tiešām visi cosplejotāji ir lieli malači, kaut vai par drosmi katrs ir pelnījis lielu atzinību. Sushi- Tu tiešām ļoti labi dejo! smile.gif Un pārējie arī bija lieliski! Biju nedaudz pārsteigta, ka bijām vienas no retajām, kuras dziedāja, biju domājusi, ka vispār priekšnesumu būs kkā vairāk.

Kopumā- ārkārtīgi interesanti. Nākamgad ne par ko neizlaidīšu šito pasākumu! ^^

Kaede
jooji
es biju pirmaja diena!! Beyound tne clouds - ist Magnific!!
Loti patika!
!! parguleju Cospeju!! sad.gif((( POST photos HERE ! biggrin.gif Onegai!!!!!! gribu paskatit!!!
Pinky
mmm, ganguro daamas tieshaam bija labas. wub.gif MIMI, Tu biji viena no vinjaam ?
Nerine
Oi, es festā piedalījos pirmoreiz, bet man patikās. Bija forši. happy.gif
Jā, Sushi tiešām bija labā! Man vēl baigi patika Kakashi kosplejs. ^_____^ wub.gif
ā, un komplimenti Storm/L kurš saņēma manu draudzeņu atzinību. happy.gif
ā, un protams, nevar nepieminēt visus brīnišķīgos kosplejus un vispār...bija sugoi! happy.gif
Un kas bija tās meitenes no japā';nu ielu modes? viņām bija forši tērpi un tā dziesmiņa bija tik forša, es viņu gribu dabūt.! happy.gif
Paldies arī Kaedei, kura man palīdzēja nomierināties, un ja man dziesmas laikā nedaudz drebēja balss, tad pieņemiet manu atvainošanos, jo es biju tiešām uztraukusies. blush.gif
Noteikti būšu uz nākamo festu, un šoreiz labāk sagatavojusies!
Un arī CO priekšnesums bija foršs, un EVA arī bija rēcīga (es gan pati nesaparatu ko viņi runāja, bet man Kaede tulkoja) happy.gif
Bija forši!

Thoru kun aka Nerine aka Rin chan.
Ayumi
Viss fests kopumā bija lielisks. Lai gan visa festa laikā biju tikai uz Beyond The Clouds(Anime baudāma, tikai nedaudz sasteikta, manprāt)man tikuntā gāja jautri piedaloties visādos eventos happy.gif Sastapu daudz sen neredzētas sejas smile.gif Konkursi un nelielās spēlītes bija super. 6dienas zīmēšanas konkursa laikā pierādijās ka es ļōooti nespēju zīmēt ārā, prožektoru gaismā, kur daudz tautas ar saviem ŠAUSMĪGAJIEM(xD) fotoaparātiem, un ar uzreiz ar marķieri. Mans darbs vienk. s.cks, bet vismaz bija labs treniņš.^^' Aplausi Ghoul, kura Trigun vecis(neatceros kā sauca) uzvarēja laugh.gif 6dienā tomēr bija tas superīgākais animefesta laiks 8) Protams, gribējās aiziet uz Kozeti, bet nu labi, nokačāšu pati. xD Šodienas zīmēšanas konkursā es, manprāt uzzīmēju daudz labāku un ecchīgāku Viktoriju(Hellsings) nekā tā, kas uzvinēja xPTālūk... Šodien gan man bija nedaudz garlaicīgāk(pat uz noslēgumu nepaliku), bet kopumā iespaidi labi smile.gif Paldies pasākuma rīkotājiem happy.gif (Un drosmīgajai Zuzei wink.gif )
-kumori-
QUOTE(Pinky @ Dec 3 2006, 20:13) *

mmm, ganguro daamas tieshaam bija labas. wub.gif MIMI, Tu biji viena no vinjaam ?

Sapnos varbut... ~ Nea, es esmu vinu vajpratiga atbalstitaja/draudzene/skolasbiedrene ^.^, kas par vinam tureja ikshkus... Esmu par bailigu/vecu, lai velreiz ietu cosplay ...

QUOTE(Thoru Kun @ Dec 3 2006, 20:43) *

Un kas bija tās meitenes no japā';nu ielu modes? viņām bija forši tērpi un tā dziesmiņa bija tik forša, es viņu gribu dabūt.! happy.gif


Vinas saucas Ganguro, un terpi nebija domati tie spilgtakie, bet gan tas super make up's ko vinas lietoja wink.gif ~ Ja velies dziesmu, varu pameginat tev to aizsutit... No sakuma man tikai ta jadabu no vinam ~ *lol*

Vispar pasakums bij' super duper uber kewl!! ^__^ ~
Cossette ari bija super anime, ar lielisku muziku... lai gan pa brizham mani tas mazais puika tracinaja, bet bernam neko nepadarisi *lol* ~
Auf noch mehr so schöne Feste wie dieses!! ;>
minta
nosleeguma filma piekaasa daudzus... arii mani sad.gif
Dead Star
mhm~ Piekrītu par kosplejpasākumu visiem :3 Patika arī ļoti publikas izklaidējošā daļa.Nu,jā liels paldies rīkotājiem,visiem,kas palīdzēja realizēt,pasākuma vadītājiem,ideju ģeneratoriem un realizētājiem-jūs būt pelnījuši aplausus happy.gif
*un īpaši, personīgais respect Sushi par viņas uzstāšanos.ne jau tapēc,ka viņa ieguva simpātiju un tagad vaidzētu par viņu runāt,bet vienkārši tamdēļ,ka tiešām bij labs,ja ņem vērā,ka viņa improvizēja, nu anyway jāa..Tu esi malacis ^O^
Karamele
viss bija super vienīgā vilšanās bija par Karas OAV, jo tur kaut, kas pārtrūka un nācās skatīties neon genesis evangelion.
cosplay bija super ^^ malacis Sushi~ es savukārt jutos kā super-izgāzusies XD bet vismaz bija jautri ^^ noteikti gaidīšu nākamo festu. Liels paldies visiem organizētājiem.
Nerine
Ooo, arigato -kumori-! happy.gif
nu, make ups bija labs, es bij udomāju visu kopā. blush.gif
jā, un man ar tas sīkai biku izbesīja. laugh.gif
Karamel, tu ar labi dejoji! wink.gif :*
Seven_of_zero
Jā šis Animefest bija super. Viss bija ļoti forši. noskatijos gandrīz visas anime. Cosplay bija vienkārši burvīgs.
Fotogrāfijas būs nedaudz vēlāk, rīt no rīta.
Kikyou
Mm, kur lai sāk...
Zīmētāju konkursos izgāzos kā veca, termītu sagrauzta, ar grafiti apzīmēta sēta. Fakinais ideju trūkums... Labi, ideju trūkums un tas, ka tie, kas uzvarēja TIEŠĀM zīmēja vienreizēji.
Vienīgā filma, uz kuru aizgāju bija Read or Die. Fests pats par sevi man likās nothing special, bet tas, kas šīs divas dienas, kuras biju festā padarija par vienām no manām labākajām dienām mūžā bija CO. Eh, jūs rullz. XD

Ā, vienīgais, kāds to kospleja konkursu filmēja? Tā kā fanarti un priekšnesumi gāja paralēli, es neredzēju... A gribēju... =_= Tā kā, ja kādam ir, tad pazemīgi lūdzu atsūtīt/ielikt linku/???, mmkei?

N'ko tur daudz. *paceļ rokas gaisā* JĒEEE!

P.S. Naaaaabaga Sushi. *pat pat*
jurc
Kas no tā festa bija labs, tā ir pēdējā diena ar savu cosplay priekšnesumu. Tas tiešām bija jautri. Un tā plikā Chii *happy.gif* ... un un tā mazā kawaii Sushi, šķiet ka viņa bija galvenais uzmanības objekts festā. Ceturtā animefesta dvēsele smile.gif
Tas sīkais Cossete seansa laikā gan bija apnicīgs. Nu nav šī anime no tām, no kurām būtu jānovērš uzmanība. Un ko tie vecāki savus bērnus ved uz tādām animēm, kuras nu nepavisam nav paredzētas bērniem. Es saprotu ka viņi nezina un ko iet, bet nu tomēr, vajadzēja mazliet iepriekš painteresēties.
Ugunšovs nav pieminēšanas vērts.

AAchi and Ssipak tā bija viena jautra anime biggrin.gif Biju gaidījis ko sliktāku.

Visā visumā fests nebija no labākajiem, bet bija izdevies. Satiktas vecas un jaunas sejas, iemēģināts psp, redzēts labs cosplays un protams ari pati Rīga.

Un tā ka tā mazā kawaii meitene ir Sushi es tik uzzināju pirms prombraukšanas no Xikes >.>


Ceru ka kāds nobildēja Chii paintsus biggrin.gif biggrin.gif Man tieši uz to bridi baterijas nosēdās fočīgajam :/
Bildes salikšu visticamāk ka rīt.
Sushi
Oh my.. nebiju gaidījusi neko tādu, tauta. Jo, manuprāt, tas tiešām nebija nekas īpašs. Oh well, paldies visiem jums! (^..^)
Biju uz.. hmm laikam 6 filmām. Un neko nenožēloju- visas bija foršas (tikai žēl, protams, par Karas, ko ļooti gribējās redzēt). Es biju priecīga par to, ka rādīja FF, nevis to, kam vajadzēja būt. Tokyo Dolls arī nodziedāja labi. Cosplay bija foršs. Plakātiņi arī XD. Zīmējumi bija uber biggrin.gif Mēs ar Shatako izdvesām ovācijas! Kikyou~ tev bija smuks darbs!!
Hmm, ko vēl uzrakstīt.. āh, pareizi- tā fotogrāfēšanās bija mazliet khe-khem.. XD
X_Kamui
Hmm... pa visu festa laiku noskatijos tikai 1 Hellsinga dalju(otro noguleeju X)) un Read or Die,
uz parejiem 3 seansiem kurus gribejunoskatiities vnk netiku... cool dry.gif


Un pat palaidu ziimetaaju konkursu, taa gribejas paskatiities ka profi ziimee. Un viss tikai sava slinkuma deeļ...
jo bija slinkums paarliecinaaties cikos viņš buus, a kad jau paskatijos bija jau pa veelu... ari cool dry.gif


Soo, man šis fests nelikaas labs))))) biggrin.gif
Saki Hanajima
Mmmmm, paldies visiem! Gribu uzrakstīt daudz. Lieliski priekšnesumi! Visi visi ir vnk burvīgi, tādu prieku guvu. Biju gan pārpratusi mazliet par tiem priekšnesumiem, ja zinātu, ka ir tik brīvi, noteikti kaut ko uztaisītu, bet nekas, šis tak nav pēdējais wink.gif
mmm... Dir and Grey, Evangelion uc.
Sushi. tu esi mūs visus apbūrusi!


un vēl lūdzu lūdzu, vai var dabūt vārdus tai burvīgajai dziesmai par pikaču aaaaaaaa.... nu baisi baisi GRIBĀS (ja atsaucas pats izpildītājs, varbūt var arī akordus? - for personal use only)

par filmām grūti spriest. daudzas bija labas, bet jau redzētas uz fantasy (ne anime) negāju, jo neinteresē. bet arī nebūtu laika tur nepārtraukti uzturēties, aigāju uz ko gribēju,lai arī redzēts, tīkamu un patīkamu un esmu gana apmierināta. tā lūk!!

Kai, tu pats vien esi vainīgs, ka tev fests nelikās labs. mhmm.
bet bija labs.
X_Kamui
QUOTE(Saki Hanajima @ Dec 4 2006, 00:55) *

Kai, tu pats vien esi vainīgs, ka tev fests nelikās labs. mhmm.
bet bija labs.

Jap, jap ^-^ es gribeju izlabot savu postu to pierakstot...
zinu ka esu pats pie visa vainiigs, jo esu nereali slinks radijums biggrin.gif

bet te tu to pateici un es dabuuju +1 postu X)))))))))))

xikes
Heh, ar katru gadu šķiet paliek ar vien labāk un labāk. Tiešām patīkami iespaidi un nedaudz skumjas, ka tik ātri pagājā. Tomēr nav galīgi tas pats, kas sēdēt vienatnē mājās, tumšā istabā un blenzt mirgojošā ekrānā. Oh well. tagad tik gaidīt nākošo happy.gif
Cosplay bija vēl kā nekad.. speciāli priekšnesumi.. yeah.. vēl kaut kas nebijis. Un pirmajai reizei pat ļoti izdevies.
Par filmām neko daudz slikta arī nevar teikt. Biju uz Beyond the Clouds, ko jau arī pirms tam biju redzējis, bet gribējās tomēr uz lielā ekrāna noskatīt. Redzēju Read or Die un Cosette seansus. Pēdējais mani neduadz pārsteidza. Nebiju gaidījis tik gotisku anime. Bet bija laba. Nuu, svētdien vēl ta kā sākotnēji gribējās Karas noskatīties.. tad kaut kur pa vidu sarplaikā ( starp cosplay un Karas) kaut kas iekšē'ji lika saprast, ka viss jau ir beidzies un nav vērts gaidīt Karas. Nu biļete man jau bij nopirkta, tādēļ pacietos un sagaidīju vien. Bet nu, šķiet, ka nebij ar vērts, jo neparādija līdz galam. Oh well, bet nu.. kopumā ļoti pat izdevies fests.
Dero
Fests bija labais laigan nebiju uz daudzām filmām. tongue.gif
Visintresantāk bija svētdien cosplaya pasākums tur visi priekšnesumi un tērpi bija lieliski. Par pašiem priekšnesumiem biju sajūsmā, par EVU smējos pamatīgi biggrin.gif tas bija vnk super, varēja nominācijas būt vairāk, vai arī veicināšanas balvas pārējiem, kas piedalījās.

P.S. Lielisks gada nobeigums būtu Otaku tuss. biggrin.gif
Zuzix
QUOTE(Kikyou @ Dec 4 2006, 01:11) *

Zīmētāju konkursos izgāzos kā veca, termītu sagrauzta, ar grafiti apzīmēta sēta. Fakinais ideju trūkums... Labi, ideju trūkums un tas, ka tie, kas uzvarēja TIEŠĀM zīmēja vienreizēji.

Ā, vienīgais, kāds to kospleja konkursu filmēja? Tā kā fanarti un priekšnesumi gāja paralēli, es neredzēju... A gribēju... =_= Tā kā, ja kādam ir, tad pazemīgi lūdzu atsūtīt/ielikt linku/???, mmkei?


Neliels comments Tew par godu - actually tajā zīmētāju konkursā kas bija paralēli cosplay konkursam neieguwi kādu wietu tikai tāpēc, ka wajadzēja ielikt arī wienu to nekrāsoto zīmējumu, lai nedomā, ka wietas daalīja balstoties uz to wai ir krāsots x.x

es tā dzirdēju ka Lastguru filmēja, bet iespējams maldos..

un tagad mazliet manas atsauksmes - šis fests azliet neizdewās no tehniskās puses (helsing, kara & noslēgums), bet kopumā esmu ļoti laimīga par iespēju tajā piedalīties..
un lūdzu - wisi, kam ir bildes no festa - dalieties!!!
Seila
Fests patika. Negadījās, gan daudz atrasties tajā tomēr kādu laiku pavadīju un pat izdevās aiziet uz vienu no filmām. Patika. Iespējams, ka organizēts varēja būt labāk. Tomēr tā kā nebiju pirmajā vakarā tad neesmu personīgi piedzīvojusi nekādas nepatikšanas ar festivāla organizētību. Tāpēc bez sirdsapziņas pārmetumiem varu teikt, ka fests man patika un manuprāt arī bija cik vien ir iespējams izdevies.
gramozeks
Kaut kas bija labi, bet kaut kas bija slikti!
Ha-sans un citi bija centu6ies festu padariit labaaku, taapeec nevar vainot vinjus par to ka CD neaizgaaja (CD ieraxts bija veikts Krievijaa) vai Anime apraavaas pusee (???), galu galaa vinj6 bija noorganizeejis nelielu koncertu ar Tokyo Dolls. Vai kaads no mums speetu noorganizeet ko labaaku??? Domaaaju ka ne (JA tomeer kaadam ir duu6a pateikt, ka kaads speetu no organizeet ko labaaku labpraat uzklausii6u)! happy.gif
Es domaaju mums visiem naaktos no visas sirds vai vienkaar6i pateikties pasaakuma organizatoriem par noorganizeeto pasaakumu!!! happy.gif Kaa juus domaajat?!
Ouuu... Starp citu man ljoti patika Kosplays un Ziimee6anas konkurs! happy.gif
GM
QUOTE
JA tomeer kaadam ir duu6a pateikt, ka kaads speetu no organizeet ko labaaku labpraat uzklausii6u


Ok - spētu organizēt ko labāku. Un ne es viens no šī foruma iemītniekiem. Heck - kaut vai tu pats. Cita lieta: kam tas vispār ir vajadzīgs. Lai izklaidētu sevi un pāris tūristus no našas Rašas? Nu i cēlais mērķis.
Tomoko
Fests bija labs - iepazinu daudz cilvēkus, satikus arī sen neredzētus cilvēkus XD Biju arī uz pāris animēm, un es muļķe izdarīju savu mūža lielāko kļūdu - es aizvilku savu tēti uz Cossetti. Great. Manā ģimenē "sātaniste is back". Bet tas tāds sīkums XD
Un būšu arī no tiem cilvēkiem, kuri ska, ka Sushi dejoja lieliski :33 bet es, muļķe aizmirsu savas kustības. Es jūtos drausmīgi. My cosplay did teh s.ck. Tjipa - es izgāzos. TT^TT
Ļoti bija interesanti paskatīties cosplay pasākumu kā tādu. Un varu pateikt - pilnīgi visi bija malači. Tiešām labi kospleji. :3 Vēl bija ņirdzīgs Evangelion XD Kautgan mans kreivu valodas līmenis ir ļoti zems, es lielāko daļu sapratu XD w00t, es pat sapratu kreivu subus animēs! O.O
Tātad - vispārībā bija ļoti jautri pavadīts laiks, tikai es pa šo laiku normāli nedabūju pagulēt, jo dažs labs mani no rīta modināja. Keheh.
Animes varēja būt labākas.. Pērn tās bija labākas. ._.
odych
Jāā, forši. Gļuki un sjurprīzes jau ir festa neatdalama sastāvdaļa smile.gif. Nekas-nekas, malači, we will forgive you! PALDIES organizātoriem! cool.gif

P.S. ļoti gribētos redzēt angļu sabus, nevis krievu. Taču angļu valoda visi (otaku droši vien) māk, un... tas ir BALTIC fests smile.gif. Krievu tulkojums dāžreiz ir jocīgs (bet sirds sāp lasot tādu) un nekorekts... "Бела Съела" ohmy.gif ...
Aven
Nu un Baltija agrak bija PSRS sastāvā un lielākā daļa BALTIJAs iedzīvotāju tieši arī māk Krievu valodu wink.gif

Otrādi ja būtu iespēja es velētos dubu angliski un subus krieviski, tomer ar acīm skraidīt pa tik lielu ekrānu ir grūti tongue.gif
Zuzix
Saprāta wārdā tikai ne dubus... lūdzu?
labāk tomēr lai ir tikai subi.. es gan arī būtu wisai par subiem angļu walodā, bet festā subi bija kriewu walodā ja nemaldos tad jau no paša pirmā festa
edg
Liecieties mieraa ar tiem subiem! Organizeetaaji nosaka, kaa vinjiem liekas labaak, un, ja gribas savaadaak, var ieteikt vinjiem ieksh anime.lv foruma.
CryRat
Hmh... liekās ka cilvēki šeit būtu sajūsmā vienalga kas. Nu jā, pasākums jau ir tik labs cik kompānija, bet ja noņemam rozā brilles - bija daudz nepatīkamu pārsteigumu. Uzreiz teikšu ka nenožēloju, lai ar kā, šis tomēr ir vienīgais nopietnais anime pasākums Latvijā un tas vien nav maz.

Pirmkārt jau mani pārsteidz tas ka bija tehniskas problēmas ar trīs anime !? Hellsing, Karas, Patlabor. Tiešām neviens neiedomājās pārbaudīt vai tie DVD vispār ir strādājoši ? Nezinu, izskatās kā briesmīga organizatoru kļūda. Tas ka Karas trešās ep vietā parādija pirmo NGE ep, bija vienkārši stulbi.

Vispār, tas ka netika rādītas visas epizodes no anime ir galīgi garām. Kā tas paredzēts ? Pirmās noskatos tur, pēc tam mājās meklēju un skatos pārējās ? Nākošajā AF rādīs pārējās ? Tikai tie kas visas jau redzējuši iet skatīties ? Makes no sense... Kaut ko tādu nebiju īsti gaidijis, nepapētiju cik to epizožu kopā ir, būtu zinājis, nebūtu gājis.

Bez Karas biju arī uz Le Portrait de Petit Cossette, grūti teikt, iespējams ka sakarīga anime, bet man, tā pat kā visiem, nebija iespējams normāli skatīties. Kur var būt tik bezatbildīgi vecāki... Tak savāciet savus pokemonus, ja reiz līdzi atvilkāt, tas tik staigā apkārt, pa priekšu, bļaustās, runājās, mētā pudeli...

Aachi & Ssipak bija laba, nebija tur nekā traka un nepieņemama. Jautra anime.

Mazliet nepatika ka sestdien vienā brīdī vairs nelaida kinoteātrī, kaut kāds pasākums redz tur bija, arā stāvēt un pa aizmugures durvīm uz zāli nācās iet. Sīkums jau, bet tā pat nepatīkami. Tiešām nevarēja saskaņot pasākumus, nedēļa uz priekšu vai atpakaļ... Vispār mazliet neveiksmīga datumu izvēle ( sestdiena bija darba diena ).

Priekšnesumi gan bija diezgan patīkami. Evangelion skečs bija labs, ganguro meitenes bija interesantas un dziesma par pokemoniem ( izpildītājs = autors ? ). Vispār props visiem kas uzstājās, tā turpināt ! Cosplay es laikam mazliet garām palaidu, nekas īpaši atmiņā nav iekritis, varbūt meitene zilajā uniformā ( Haruhi ? ), vai Arashi, varbūt tas zemessargs ( par ko viņš bija saģērbies ? Snake ? ). Balvas gan tika ne tiem kas man patika, nu bet tas tā... Jā, ieteikums, ja drīkst, meitenei kas komentēja, nesaki ka uzvarēja "vienbalsīgi". Par zīmējumu konkursiem es gan īsti nepiefiksēju, cik tur viņu bija ( trīs ? ) un kas tur ar kuru darbu uzvarēja. Zinu ka pie sienas bildes zem vārda "Xoma" ( ? ) bija tiešām izcilas. Bet vispār ar pasākumiem no vadības puses tā pašvaki bija, iepriekšējos AF bija vairāk, šeit cilvēki mazliet garlaikojās.


Kas nu man bija no bildēm to saliku galerijā, bezcers kaut ko normāli nofotogrāfēt tajā zālē... Izskatijās ka bija pāris nopietnu fotogrāfu, kāds bildes var dabūt ?
Erik4xp
Parrrrr... animefestu...
Hmmmm... XD
Galvenais bija redzēt tautu un have fun... pie tā visa arī tiku... biggrin.gif
Bet beigās... kad pēdējā seansā palaida Final Fantasy, kas man ļoti gāja pie sirds, jo ekrāns un skaņa vienkārši aizrāva... Es nonervozējies skatījos pulkstenī gaidīdams to riebīgo brīdi, kad nācās pamest seansu, jo pēdējais autobusss uz mājām gaidīja... sad.gif

Tātad es biju uz tām itkā 3 epām Karas un pusi nobeiguma redzēju... ph34r.gif

P.S. Nožēloju ka neuzmeistaroju darbiņu un nepieteicu animefestā... Gaidu nākamo... tongue.gif
Taka
QUOTE(Zuzix @ Dec 4 2006, 21:16) *

Saprāta wārdā tikai ne dubus... lūdzu?
labāk tomēr lai ir tikai subi.. es gan arī būtu wisai par subiem angļu walodā, bet festā subi bija kriewu walodā ja nemaldos tad jau no paša pirmā festa

Viņi rāda to ko var dabūt un tā kā viņiem dod. Dod subus - rādīs subus, dos dubu - rādīs dubu.
Kima
QUOTE(CryRat @ Dec 5 2006, 04:21) *



Pirmkārt jau mani pārsteidz tas ka bija tehniskas problēmas ar trīs anime !? Hellsing, Karas, Patlabor. Tiešām neviens neiedomājās pārbaudīt vai tie DVD vispār ir strādājoši ? Nezinu, izskatās kā briesmīga organizatoru kļūda. Tas ka Karas trešās ep vietā parādija pirmo NGE ep, bija vienkārši stulbi.




ok, man prieks ka visi esat tik optimistiski, bet vai driixt piemineet ka teaatrii tehnika ir VECA un ljoti JUUTIIGA!!! Liidz ar to paarbaudiit tika, bet ne teaatrii UN lai visu paarbaudiitu teaatrii vajadzeetu maksaat papildu maksu par telpu un elektriibu!!!! Kaa juus domaajat kur mees varam kjert taadu naudu?!
Varbuut buutu bijushi bik pateiciigi par to ka vispaa ko taadu var uzriikot! Nu vismaz saprotoshaaki!!!


UN PUBLISKS FUI!!!! visiem kosplejereiem!!!! Juus bijaat nepieklaajiigi!!! Teaatra darbiniekus izbesijaat un nesveicinmaajaat, durvis dauzijaat un aiz sevis atstaajaat MISKASTI!!!!! Uzskatu ka shaada tipa publika vispaar neko nav pelniijusi! Juus esat iisti beerni!!!!

Ja tomeer sanaaks uzvest jubilejas festu tad pati sekosu tiem ko var pielaist pie kospleja!!!

Un varat mani nolamaat par maitu kaut miljardiem reizhu!!!!


PALDIES ^^
Spectre
Lūgums fotogrāfiem no OTAKU.LV sakontaktēties ar mani, nodot bildes man, uzopladēt kkur un iedot linku, pa cik viens cilvēks no anime.lv (Kitsune a.k.a. Kuroi) apkopo bildes/video materiālu un vēlāk proti būs dvd, apsolijos viņam izlīdzēt šajā "Questā" biggrin.gif. DVD izplatīšana būs atkarīga no pašiem lietotājiem. Respektīvi vēlāk palaidīšu pāris dvd klejot pa otaku.lv - paldies jau iepriekš.

P.s. Šitas nav obligāti, kas vēlas paturēt bildes sev aaber luuudzu .... tongue.gif
Kitsune
Un ja jums ir video no festa - rakstiet man uz PM, palaidishu ftp ieupladeshanai.
Kenshin
Biju uz pirmo dienu, un izlēmu, ka uz pārējo nav vērts...
Personīgais FUI latviešu tulkotājam! vai tad vismaz atklāšanā nevar iztulkoto tekstu izdrukāt? man ir zināmas problēmas ar krievu un ajpāņu valodu, zinu, ka 99% otakiešu krieviski saprot, un tapēc tas ir tikai mans viedoklis...nu jā...tas tā īsumā...
Bet bildes gan labprāt redzētu:)
Kima
QUOTE(Kenshin @ Dec 6 2006, 18:59) *

Biju uz pirmo dienu, un izlēmu, ka uz pārējo nav vērts...
Personīgais FUI latviešu tulkotājam! vai tad vismaz atklāšanā nevar iztulkoto tekstu izdrukāt? man ir zināmas problēmas ar krievu un ajpāņu valodu, zinu, ka 99% otakiešu krieviski saprot, un tapēc tas ir tikai mans viedoklis...nu jā...tas tā īsumā...
Bet bildes gan labprāt redzētu:)



sponsori bija krievu un organizeetaaji arii...taapeec tu saproti kam bija priekshroka
CryRat
QUOTE(Kima @ Dec 6 2006, 11:26) *
Varbuut buutu bijushi bik pateiciigi par to ka vispaa ko taadu var uzriikot! Nu vismaz saprotoshaaki!!!
Zini, ja man par zirgu ir jāmaksā, tad es ne tikai zobos paskatīšos... Nedomāju ka kāds tur ar labdarību nodarbojās - cilvēki organizēja pasākumu un es atbilstoši atlīdzināju. Pateicība ? Nezinu gan... Ja kāds tad pateicību ir pelnijuši tie, kas uzstājās ar priekšnesumiem un cosplayoja.

Ar saprašanu nav problēmu.
Kaede
Te būs bildes, tikai nevainojiet mani, ka slikti sanākušas, es nebildēju.

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

gan jau būs vēl pāris



jurc
QUOTE(Kaede @ Dec 7 2006, 00:34) *

gan jau būs vēl pāris

Būtu ļoti jauki ja nākamās bildes ieliktu galerijā kā tam pienāktos. Vari izmantot arī Upload iespēju.


Paldies Pinksakurai par puzli biggrin.gif
Catgirl
viss it kaa forshi, bet bija dranjkjiigi, ka vienas animes seansaa vajadzeeja seedeet uz kaapniiteem, jo visi bija saseedushies kur nu kurais dry.gif
Sairasu-kun
Bija patikami, pirmo reizi, aiziet uz tadu vietu kur vareja mierigi noskatities uz liela ekrana anime, par normalu cenu smile.gif

Paldies Ha-sanam ka noorganizeja sitadu lietinu, un loti ceru ka piektais buss tads pats vai pat labaks smile.gif

Paldies smile.gif
asfiksija
QUOTE(Sairasu-kun @ Jan 15 2007, 22:13) *

Bija patikami, pirmo reizi, aiziet uz tadu vietu kur vareja mierigi noskatities uz liela ekrana anime, par normalu cenu smile.gif


kādas pagājušajā gadā bija cenas?
Misa
Anime fests bija super. Filmas ko redzēju ļoti labas, cosplay konkurs wnk perfekts. Man sanāca nosmērēt feisu ar L kūciņu bet that sure was fun. Rīkotāji ir ļoti lieli malači (ne jau burtiski protams), jāsaka liels paldies ka tika sarīkots šāds brīnišķīgs pasākums. Šis bij pirmais anime fests kurā biju, un tzgad zinu 100 % , ka būšu arī nakamajosXD Katrā ziņā cosplejošu arī nākam gad. Tikai tērps noteikti nebūs tik pliks.. ^^
gramozeks
Luuk beidzot arii "Tokyo Dolls" koncerts 10minuu6u garumaa! happy.gif
Nusss vai ir Ok??? O_o ???
http://rutube.ru/tracks/17191.html?v=a83db...f4d125b8fca46a3
gramozeks
Taa un te ir veel viena saite no Anime2, pateicoties kuram arii juus varat tikt pie kvalitatiiva video no Anime festa 4!!! happy.gif
Ceru ka visi cilveeki, kuri jau sen veeleejaas savaa iipa6umaa ieguut festa video tagad ir apmierinaati! happy.gif

http://86.57.12.224/fest4/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.