Help - Search - Members - Calendar
Full Version: nu nezinu vai taa ir probza
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Batou
iisti nezinu vai man te vajadzeetu suudzeeties, bet nu...
BT palicis nezheeliigi leens. iipashi kopsh ABC uzlikshanas. so, ja nu kaadam tas ir bijis, varbuut kaads arii var sniegt kaadu padomu?
volzha
Man liekas leecheri piepluust. Man Abc ir ielikts ka peec downloada beigshanaas vinjh veel vismaz 3h seedo.
kaarleens
man ar anime jaunumiem probleemu nav probleemas saakaas ka gribi kaut ko vecaaku novilkt
Batou
nu nesaprotu kas notiek huh.gif tagad vispaar viss ir apstaajies... abc raada ka darbojas un nekas nenotiek dry.gif likshu laikam to veco atpakalj. abc uzliku, jo prasiija vienam torrentam (your bt client is too old blah blah blah).
Rune
QUOTE (Outlawz @ Feb 19 2004, 04:16 AM)
nu nesaprotu kas notiek huh.gif tagad vispaar viss ir apstaajies... abc raada ka darbojas un nekas nenotiek dry.gif likshu laikam to veco atpakalj. abc uzliku, jo prasiija vienam torrentam (your bt client is too old blah blah blah).

varbuut tev ir firewall uzlikts? tas daudzreiz noved pie zema aatruma
Roze
Ar to Bittorent Too Old manaa gadijumaa ir taa:
Takaa izmantoju standarta bt 3.3 klientu uz Pythona Too Old errors uz dazhiem trackeriem ir deelj 2.2 Pythona.. lai viss notiktos jaaliek 2.3 Pythons, bet tas ir linux related nezinu kapeec buutu jaabljaustaas windozes klientiem..
CryRat
QUOTE (Roze)
izmantoju standarta bt 3.3 klientu uz Pythona
es ar to pašu... bet esi mēģinājis Snark tas ar text-mode BT klients un seeders uz Linux... vai MLdonkey viņš tak ar mācēja .torrent failus vilkt un ir kaut kāds WebGUI...

vispār... es domāju ka "Problēmas un ieteikumi" ir par LOf ( heh... labi saīsinās Latvian Otaku forum smile.gif ) nevis par kaut ko citu...
Batou
QUOTE
vispār... es domāju ka "Problēmas un ieteikumi" ir par LOf ( heh... labi saīsinās Latvian Otaku forum  ) nevis par kaut ko citu...

ok, kaa teica Ali G restekpaa, bet nu probza ar bt ir cieshaa saistiibaa ar anime. un es domaaju ka nekaads ljaunums necelsies, ja piemeeram kaads pajautaas par dc probleemaam (ar noteikumu, ka taa ir saistiita ar anime). c'mon mees visi tach esam cilveeki smile.gif
Batou
ok uzliku apakalj experimental (heh, cik tad ilgi var experimenteet) un viss ir atkal kaut cik normaali. sviests tas ABC.
Roze
QUOTE (CryRat @ Feb 19 2004, 07:28 PM)
QUOTE (Roze)
izmantoju standarta bt 3.3 klientu uz Pythona
es ar to pašu... bet esi mēģinājis Snark tas ar text-mode BT klients un seeders uz Linux... vai MLdonkey viņš tak ar mācēja .torrent failus vilkt un ir kaut kāds WebGUI...

vispār... es domāju ka "Problēmas un ieteikumi" ir par LOf ( heh... labi saīsinās Latvian Otaku forum smile.gif ) nevis par kaut ko citu...

Nez mani pilniibaa apmierina esoshais..
Aiz kam Snark kaa izskataas ir ar mazaak iespeejaam un Gui principaa nav vajadziigs tas viss tiek dariits no konsoles
Rob_X
Jo vairaak seederu jo aatraaks aatrums!!! Man ir Abc klients un es tikko ka4aaju InuYasha 138 no anime-kraze ar 4 seederiem un 37 leecheriem ar aatrumu 400kbs !!!
Batou
jaa redz. bet piemeeram kovboju 1-13 epizodei seederis ir tikai viens sad.gif un leecheri uz vienas rokas pirkstiem skaitaami. nu neskrienu es pakalj tai jaunajai anime, vairaak gan uz to kas ir iepaticies. taa nu velku taas epizodes pamazaam no taa pasha otaku-anime wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.