Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lament of the lamb
Anime forum > Anime > Manga
Karamele
Manuprāt patiešām laba manga gan no sižetiskās puses gan no vizuālās.
IPB Image

Genres: Drama, Horror, Mystery

Plot Summary: The Takashiro family carries a genetic curse: They’re vampires, well, sort of. Their condition causes them to thirst for human blood, and Kazuna has just found out about this. Now after beginning to suffer from the symptoms, he runs into his sister who he’s been separated from since they were little. Now his sister tries to help him learn to control his urges for blood...


by: animenewsnetwork.com

Jūsu domas par šo gabalu? ^^
exile
Issteniibaa es meeginaaju sho mangu kaadu laiku atpakalj dabuut, jo peec apraksta liidzinaajaas "GOTH" un "Yougen_no_Chi", bet neizdavaas un apnika mekleet. Buutu loti pateiciigs, ja uzzinaatu kur var sho novilkt, tad arii vareetu padaliities ar iespaidiem.

Kaa arii izskataas ka shaada veida manga nav sevishki populaara un daudzviet nobannota. ph34r.gif
Catgirl
veel pat shodien vinu neesmu atradusi(varbuut pat tikai tapeec, ka man jaw saaka pieriebties vinu mekleet peec 10 min. dry.gif ).....shaubos, ka kaads ir vinu atradis .....laugh.gif
Karamele
nesen paskatījos - tā manga diemžēl ir licenzēta. es piemēram nopirku anglijā... bet kad dabūšu viņu no draudzenes pamēģiāšu ieskanēt & izveidot torrentu.
būs jāparakās, maybe atrodas torents tai mangai. ja atradīšu tad iesviedīšu arī tev. vnk cerēju arī, ka kāds būs lasījis pirms licenzēšanas.
Kazuki
QUOTE(Catgirl @ Jan 28 2007, 18:58) *

veel pat shodien vinu neesmu atradusi(varbuut pat tikai tapeec, ka man jaw saaka pieriebties vinu mekleet peec 10 min. dry.gif ).....shaubos, ka kaads ir vinu atradis .....laugh.gif


slikti esi mekleejusi. apskaties ieksh dc++ tur dafiga ar shitaas mangas rar.'iem wink.gif use your brain for God's sake biggrin.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Ja kadam interese var pameklēt caur eMule, vismaz tur vajadzetu būt.
Catgirl
QUOTE
slikti esi mekleejusi. apskaties ieksh dc++ tur dafiga ar shitaas mangas rar.'iem use your brain for God's sake


XD taa bija pati pirmaa vieta kur es saaku mekleet! tongue.gif
Ragana
Vai tad tiešām tik grūti izmantot mangaupdates.com?
Es atradu kādās piecās sekundēs... Lasīt gan netaisos, pilnīgi neizskatās manā gaumē.
Catgirl
ok wink.gif paldies! smile.gif
exile
Nu ar pirmo acu uzmetienu shii manga mani iipashi nesaistiija - negribiigi saaku lasiit. Tachu vizuaalais jau nav galvenais! Diezgan aatri kluva interesanti, jo sizhets ir diezgan labs un neatgremots, vismaz ko taadu ieprieksh neesmu redzeejis. Pagaidaam pabeidzu volume 2 lasiit. Jaa, ja kas ir arii anime izlaista (Hitsuji no Uta) peec shiis mangas -esmu jau noka4aajis ta4u skatiishos, kad pabeigshu lasiit mangu!
Kaede
esmu lasījusi tikai vienu volumi, tikai vairs neatceros, kuru. Man tajā brīdī, kad lasīju, ļoti patika. Varbūt tādēļ, ka bija vakars un īstā gaisotne kam tādam? happy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.