Help - Search - Members - Calendar
Full Version: D.Gray-man
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Kaede


Akuma, monsters born from dead souls mistakenly recalled by their loved ones to the living world, are the weapons of the Millennium Earl, who is intent on the destruction of the world. Allen Walker has been cursed with an anti-Akuma weapon as his left arm and an eye that sees the former soul of the Akuma since his youth. He is also one of the few who contain "Innocence", a substance that allows him to kill Akuma and fight the Earl. With these powers, he joins the Black Priest Organization as an Exorcist and sets out with other Exorcists to stop the Earl`s attempts to annihilate the human race.

Pagaidām neko daudz par šo anime spriest nevaru, ir iznākušas tikai piecas sērijas. Bet man jau ļoti patīk. Es pat īsti nezinu, kas mani šajā anime piesaista. Animācija liekas tīri laba, tēli ir intriģējoši, pagaidām saturs arī, jo ir daudz noslēpumu, kuri caurvij galveno varoņu dzīves un vienkārši vēlētos to noskaidrot. Vai vēl kāds skatās šo seriālu? Skatoties man gan nedaudz sasaucās ar Chrono Crusade
Spectre
Esu ievertejis sho serialu, loti iekapa nerva tas ka nakamaja serija (8-9 min) rada iepriekshejo seriju, shtoli naudas pa maz vai makslinieki bija piedzerushies ka nevareja normali sazimet ?
Man pazinas ieteica izlasiit mangu - riit vinu dabushu nakam nedel nospoiloshu smile.gif
vampire_kiss
es esmu lasiijusi tikai mangu un tas mazliet iespruudu..laika truukuma deelj...bet nu tie kas lasa tie tiek ierauti shajaa diivianajaa murgaa...<--tas bij laba noziimee..;p
Ginta
hmm.. sava zina lidziba ar Chrono Crusade varbut nedaudz ir, bet .. c'mon.. CC is waaaaayy better. (-my oppinion- you may think whatever you want.)

bet nu ja- vel jau nekas nav beidzies un neko nevar zinat.. (-iznakusas tacu tikai padsmit no,ka liekas, 52 ep-am(??))
..mazliet nepatik, ka tie Akuma uzvedas vel dumjak neka izskatas. dry.gif oh well..

QUOTE(Spectre)
Man pazinas ieteica izlasiit mangu - riit vinu dabushu nakam nedel nospoiloshu
nu.. kur ir piesolitie spoil-i?? butu interesanti kaut ko vairak uzzinat.. (bet ja tiesam liksi- neaizmirsti /spoiler pielikt- citadi kadam tas varetu nepatikt..)
Keydan
Šodien Japana izdomat kautko originalu - ļoti gruti.
Gandris vis is parodija uz parodiju vai plaģiats uz plaģiatu... (ir ari plaģiati uz parodiju un parodoji uz plaģiatu)

D.Gray-man? Ka manga, varu teit likas originals. Bet ka anime... labak neteikšu... Tomer 7.3/10 viņš no man dabus.
~Nefi~
Vēl viena šī gada anime, kura man patiešām patīk smile.gif Ar kaut ko piesaista smile.gif
Ragana
Izdomāju noskatīties, kā nekā mana mīļākā scanlation grupa mangu tulko, bet man patīk noskatīties anime un tad lasīt mangas - tā var labāk to visu iztēloties/atcerēties.
Esmu redzējusi tikai divas epas, bet jau iepaticies - man ļoti patīk Allen tēls, tiesa, nevis izskats, bet uzvedība un seiyuu - man ļoti patīk, kad zēnu balsis ierunā sievietes...Tam čalim ar garajiem matiem gan nav labs seiyuu - nemāk pieskaņot balsi tēlam, izklausās identiski kā BBB(citā šovā, kur viņam galvenā loma).
Turpināšu skatīties, mēģināšu dabūt labākā kvalitātē, un tad spriedīšu.
Hikaru
Noskatījos 19 sērijas un kaut kā sāka apnikt. Seriāls nav slikts, bet nekā ļoti laba arī nav. Nekas īpāsi nepiesaista, lai gribētos skatīties tālāk. Drošvien pārtraukšu skatīties.
Kaede
Man apnika pie kādas 30 epas. Tālāk nu jau krietnu brīdi neesmu skatījusie, bet pirms kāda brīža atsāku no kādas 40 +. Godīgi sakot, skatīties var, bet nekas īpaš. Un sākums likās ļoti cerīgs, tagad tiešām tāda muļļāšanās vien. Varēja būt arī daudz labāk. sad.gif
Masha
Es ari loti ilgi neskatijos, kaut ka pavisam nepiesaistija, bet pec mangas lasisanas pedejas serijas liekas pavisam labas- notikumi ka manga un nekas netiek parak vilkts garuma. Tik un ta 52 epas ir stipri par daudz...
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Keydan @ Dec 19 2006, 17:06) *

Šodien Japana izdomat kautko originalu - ļoti gruti.

Kā visur citur. Holivudā jau pārāk bieži sāk parādities šausmenes, kuru idejas ir no uzlecošas saules zemes palienētas.

Varbūt pāragri spriest, bet pirmā eipzode kautkā galīgi neaizķēra, bet, palasot komentārus, noteikti nebūs no tiem kas tiks noskatīti.
Spectre
Pēdējās sērijas (uz beigām) sāka vilkt - tāda sajūta, ka pāris epām idejas bij apsīkušas.
Katrā ziņā nesu nodropojis ir noskatāms gabals P.s. iet uz beigām.
Nothinga
Esmu lasījusi mangu(tulkotu angļu valodā) un redzējusi kaut kur līdz 60 epai. Man personīgi patīk ^^ Manga gan vairāk kā anime, jo animē, manuprāt, paŗāk daudz sēriju, kuras vienkārši neattiecas uz sižetu un tas jau sāk kļūt apnicīgi. Neesmu vēl redzējusi pēdējās epas, bet kopumā mans viedoklis ir pozitīvs ^^ Patīkama un interesanta.
Kaede
OK, es ietekmējos no augšminētās personas un atsāku skatīties D.gray man pēc tam, kad viņa paviesojās pie manis un pusvakaru sēdēja pie kompja, lai tikai lasītu D.gray man mangu. Esmu noskatījusies līdz 71 epizodei un jāsaka, ka filleri tiešām šai anime bija ļoti garlaicīgi, bet īstais storijs ir ļoti piesaistošs. Tā kā, cerams, nostīšos līdz galam. smile.gif

Edited: Ok, pēc tikšanās ar Nothingu es sapratu, ka nevaru izturēt vairāk, XD. Sāku beidzot lasīt mangu. Tiku apmēram līdz 100tajam čapteram, aizraujoši. happy.gif
Bizii

Normāli. Diezgan normāli. Pirmā epizode ļoti patika un ļoti iepatikās galvenais varonis Allens, un viņa visādās sejas izteiksmes visādās neordinārās dzīves situācijās, taču jau ar katru nākamo sēriju šī galvenā varoņa orģinalitāte pazuda ar vien vairāk un vairāk līdz beidzot Allens palika tikai par klišejisko labsirdīgo, jauko, piemīlīgo galveno varoni, kuru vienmēr glābj visādas nejaušības.
Fascinē Kandas tēls. Nebūt ne tipiskais ''noslēgtais'' otrā plāna varonis. Labi nostrādāts pēc manām domām.
Par Lavi un Linalee nav nekādu īpašo komentāru. Ne ar ko īpašu neizceļas.
Pati sižetiskā tēma nav slikta. Autoriem ir apsveicami bagāta fantāzija, taču kaut kā izteikti trūkst.
Bet man patīk. Gribas noskaidrot kā tas viss beigsies. tongue.gif
harpy
es biju vienīgā kurai liekas, ka sājā animē katrs izteiktais vārds jau no kaut kurienes ir paņemts, no kaut kurienes kur tas jau tika paņemts no citurienes utt?
Bildīte jau dikti jauka, bet ņu nevarētu teikt, ka anime kā tāda būtu kas satriecošs vai jauks, bezmaz vienīgais uz ko spēlē Ir smuka bildīte. Nu tas tā vismaz tik tālu...diezvai paliks labāk...
manga esot labāka, nez, bildītes noteikti cik redzētas mētājamies apkārt....
Spectre
Pēdējās sērijas ... khem actually kopš tās epas kur alens almost atstiepa kājas sāku sajust narutardisma piegaršu - sērijas tiek sssstttiiieeeepppptaaaasssss bleh, vai ar man taa tikai liekas huh.gif
Arashi
Man ieteica noskatiities shito anime, jo itkaa baigi labaa... Tiku liidz kaadai 30 seerijai.... Saakums man taa ne iipashi... Itkaa jau njekaadas vainas utt bet kkaa baigi pietruuks... tikai tgd kkas interesants saak paraadiities... Varbuut ka pats interesantaakais tikai saakas, heh
Spectre
manga is evil - kopš sāku lasīt šo darbu anime serijas vairs neskatos.
Interese nav zudusi smile.gif ir o.k. žēl čapterīši tādi īsi.
Tenma
QUOTE(Spectre @ Oct 2 2008, 17:19) *

manga is evil - kopš sāku lasīt šo darbu anime serijas vairs neskatos.
Interese nav zudusi smile.gif ir o.k. žēl čapterīši tādi īsi.

hm... es lasu tikai mangu - animē tikai iemetu aci, bet fiksi atmetu. Es vispār mangam sāku dot priekšroku, ja anime ir taisīta pēc mangas. Man patīk wink.gif
Bizii

Es lasu gan mangu, gan skatos animi. Tas ir... skatījos. Pēkšņi 103 sērijas beigās parādās ''fin''. blink.gif Mangā viss taču turpinās! Un, ja tās patiešām ir beigas animei, un es kaut ko neputroju, tad tās nav nekādas beigas. Vai arī beigas, kas tā arī neko nepasaka. Tā vienkārši viss tiek norauts un noplicināts.
Bezkaršīga tā 103 beigu sērija. sleep.gif
Spectre
Būs nākamā sezona - tas jau ir sen zināms, izskatās ka šī anime palēnām pārtop par kārtējo bleach/naruto variantu - arī manga palēnām sāk iet uz hrenovo pusi.

SPOLER

Viņš zobenu dabūja ? animē ?

kaarleens
Man shitas apnika nenoliedzama liidziiba ar blech, naruto uc bezgaliigajaam komerciaalajaam animeem
Kaede
Jau sen vairs nesekoju šim līdzi. Tiku mangā laikam līdz kādam 150 apmēram chapteram un anime pārtraucu skatīties tad, kad viņi tajā arkā iesprostoti bija, tikai precīzi kurā vietā- neatceros. šķied, ka pēc Kandas cīņas ar to zibenszelli laugh.gif Palika ļoti garlaicīgi un vienmuļi.
Koneko
Šodien pabeidzu skatīties anime.
Par stāstu - Uzreiz pamanīju līdzību ar Fullmetal Alchemist un tādu Narutarda piegaršu, lai gan šis gabals man likās nedaudz interesantāks, jo netiek viss vilkts garumā tā, kā, piemēram, Bleach vai Naruto (par One Piece nemaz nesākšu runāt). Jāatzīst gan, ka brīžiem arī man šķita nedaudz garlaicīgs sižets, bet ap kādu 80. sēriju es sāku nojaust, uz ko tas viss iet un atkal atguvu mazu stimulu skatīties. Nevaru īsti izskaidrot, kas tas ir, taču bija kaut kas, kas mani piesaistīja šai anime. Laikam tomēr esmu komerciālo gabalu cienītāja... *nopūšas smagi*
Par varoņiem - Galvenā varoņa (Allena) tēls man UZREIZ atgādināja kaut ko Naruto veidīgu (izglābj VISUS, vienmēr smaida utt), taču, ignorējot to, es uzmanību pievērsu citiem varoņiem un biju patīkami pārsteigta. Man patika Kandas tēls, jo viņš patiešām nav gluži tāds klasiski noslēgtais varonis, kuru var ielikt vienā rāmī. Interesants likās arī Lenalee tēls, kā viņs spītē pretim savām rakstura (un meitenes varoņa) tēla vājībām un attīstās. Man patika arī tas, ka Lavi nebija gluži tāds, kāds viņš var šķist pirmajā acu uzmetienā (vienmēr smaidīgs utt) - arī viņam ir savs t.s. "pildījums".
Kas attiecas uz beigām 103. sērijā, tad man šķiet, ka tā ir laba motivācija turpmāk lasīt mangu un nekas vairāk. Varbūt pat visa anime kalpo par reklāmu mangai? Who knows...
Arta
Eu.

Esmu pie 44. ep velku kādu 2 gadu garumā un skatos ļoti reti, galīgi neiet uz priekšu.

Droppot vai nedroppot - tāds ir jautājums?

Tā kā man riktīgi nepatīk iesākt un nepabeigt, bet gaaaaah.. =.= Vērts tālāk skatīties un gaidīt kko interesantu? :I Man tās mazās arciņas krīt uz nerviem. xD
Koneko
QUOTE(Arta @ Nov 13 2011, 18:58) *

Eu.

Esmu pie 44. ep velku kādu 2 gadu garumā un skatos ļoti reti, galīgi neiet uz priekšu.

Droppot vai nedroppot - tāds ir jautājums?

Tā kā man riktīgi nepatīk iesākt un nepabeigt, bet gaaaaah.. =.= Vērts tālāk skatīties un gaidīt kko interesantu? :I Man tās mazās arciņas krīt uz nerviem. xD

Iesaku turpināt! Kad beidzās anime, sāku lasīt mangu un vēl joprojām to daru, jo ļoti patīk :>
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.