Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dum digi dum
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4
lilion
Labi šeit ir mani zīmējumi. Pārāk bieži nevarēšu likt. Bet kritizējiet * gan jau ielīdīšu kaktiņa pagaudošu un viss atkal būs kārtībā laugh.gif "


IPB Image
šito zīmēju dojo spēlei, bet kā bremze nokavēju (pūķi)

IPB Image

IPB Image
kaiva
biggrin.gif Es būšu pirmā, kas tevi izlamās no panckām smile.gif

pūķilītis jauks, actiņas, tādas kā ar plēvi pārvilktas, uber tas zobiņš, ja vien tas ir zobiņš, varēji jau spilgtāk tās ēnas pakrāsot, zinu, ka ilgi krāsoji, bet vienalga izskatās kā uz ātru roku. Pamperi pūķītim laugh.gif Tu zināji, ka viena ķepiņa viņam ir augstāka? Gan jau tas speciāli, bet pateikt vajadzēja biggrin.gif Vajadzēja kontūru stiprāk apvilkt.

Tu sper mani nost, bet tas skuķis man atgādina Nanu. Mati ir pietiekami īsi, lai acs būtu redzama, bet nav jau slikti, ka to neredz un vēl man liekas, ka acs ir mazliet par lielu. Patīk, ka ādu atstāji baltu, bet ar kreklu gan varēji papūlēties vairāk. Smuki ziedi, puķuzirnīši vai?

Pēdējais džeks, es pieņemu, ka tas bija domāts puisis. Acs un plecs ir par mazu, smuks kareklītis ap plecu, bet varēji tas izēnot to viosu vairāk. Mute ir 'forš, vispār sejas izteikse laba, mazliet Haoci atgādina(Shaman king, Hao Asakura). Kalni un mēness fonā ir baigi labi. happy.gif

Pārāl liela lamāšana nesanaca, hmm, būs nākamreiz vairāk jāpacenšas.
Cowkiller
patiik puukjiits taatd kawaiigs lol(nespeeju noticeet ka izmattoju taadu vaardu, piedodiet man! dry.gif )
tie paareejie divi, nu tur veel ir jaapiestraadaa bickinj! laugh.gif
piem. tai meitenei ar sarkanajiem matiem. vinjas mati ir par plaaniem un degunu arii vajadzeetu kaut mazu sviitrinju! cool.gif
lilion
IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
lilion
Šito zīmēju priekš soc. zinībām bija tikai 15 min. laika

IPB Image


IPB Image
Karamele
viennozīmīgi tev ir daudz kļūdu un daži darbi no šiem galīgi neder. Vislabāk domāju iznācis pēdējais profils ar to (laikam) roku.
Bēt tas stīvais pakārtais nu gan nekam neder.
Sorrow
par pedejiem diviem darbiem:
pirmajam - tai cilvekveidigajai butnei kaajas par iisu un eenojumu vajag arii uz rokaam.
ortajam - man patiik tie mati un pati profila liinija. acs kaut kaa neptiik un tās švīkas pie sejas man škiet visu drīzāk bojā.
Vispār abus darbus vajadzeja taisīt krietni kārtīgak.
lilion
es gribu skaneri, bet ta kā nav...
Lai dievs nolād to elektrības kabeli kurš man ļāva ieslēgt datoru un paintu
IPB Image

un lai vēl vairāk nolād dzīves nelaimīgo skrirtību, ka man nav skanera un ka es nemāju appieties ar photoshopu. Tāpēc rodas jautājums vai kāds negrib šito izkrāsot.

Lai slava visiem kabaču dieviem atcerējos par digitālo fotoparātu ta kā saņemiet

IPB Image

ne tika ieēnots, jo bija plānots krāsot ...

IPB Image

kahi
pēdējie trīs kaut cik normāli un pagaidām man patīk vislabāk. džeks pirmais smuki, pat, ja tik maz līniju. ēņģelis 0ne winged, smuks, bet labā roka nohaltūrēta un par tievu. meitenei tā pati problēma - rokas par tievu, priekšā kleitai trūkst apaļīguma, kaut kas ar perspektīvu nogājis greizi. viennozīmīgi labāki par pirmajiem darbiem.
Asuka
darbi ir normali.
pēdējais man tā patīk, ka es nevaru ne acu nolaist (tieši tērps, un mati)
2. darbs - ja tu viņu tā kārtīgi izstrādātu, tad tev būtu ļoti labs darbs, kurš varētu arī gūt atzinību.
kopumā ir labi!~ smile.gif
Tigra2
IPB Image
šitamais mans fvourite :B
kjuuuiigs >w<
Kautkā bieži tādus kjutiigumus šai forumā nevar redzēt. Visi cenšas kautko nopietnu un krutu... :B Nesaprot, ka tauta priekšroku dod kjūtīgiem radījumiem, kabačiem, bertām, mini-fini drakoninjiem... utt. :B
Tiešām labs.
Pie cilvēkiem darbos redzu nelielas kļūdiņas perspektīvā un proporcijās. Bet tas ar laiku... :B Ljoti labs tērps pēdējai meitenei. Bet, protams, vaig krāsojumu... vai ēnojumu. ^.^
enigmo
Ne mīļi ne kruti, drīzāk neizstrādāti pokemoni... laugh.gif
iemācies zīmēt ar kontūru, sejām, ēnām un tad posto. ph34r.gif
Mimi
Es arī piekrītu... x-x Mīļi varbūt ir, bet tāda sajūta, ka tu neieliki nekādas centības darbā.
visos tavos darbos vēl var DAUDZ ko piestrādāt. pieēno, piezīmē kontūras, kā teica enigmo, īsāk sakot vairāk piestrādā, un tikai tad liec iekšā darbus. =_^
Nothinga
Tev ir simpātiski darbi ^^ Man personīgi patīk. Ir dažas lietas, pie kurām derētu piestrādāt, bet pamats ir labs. Tā tik turpini!
lilion
Tā paldies^/_\^ :
Kahi paldies par komentāru bija mērķis zīmet talāk un censties
Asuka es esmu pārāk slinka un tas darbs ir jau uzdāvināts vienam cilvēkam bet paldies
Tigra2- kaut kas kawai drīz būs, bet proporcijas aizvien man neiet
enigmo- ēnas pārsvarā nelieku, jo zīmēju ar tinti un ir bail sacūkot darbus
Mimi-0 tas darbs ir pusgadu vecs, un centību taja ieliku pat ļoti, bet ta kā ar zīmuļiem nemāku APIETIES ....
Nothinga- PALDIES'

Kaut kas jauns, kurā kļūdu ir tikpat daudz kā ūdens baikālā un nav ēnu, jo bail tās likt

IPB Image

IPB Image

....Papīrs tāds kļuva, jo krāsoju ar lodīšu pildspalvu...
Asuka
svagi gurķi - labi..
nu janais darbs tāds neko. gut, gut!~
ļoti skaists un izsmalcināts matu sakārtojums. labi izzīmēts atspīdums. krekla raksts ir interesanti dīvains. velk uz siriālismu. meitenei ir skaistas acis. zīmējuma fons vienkāršs, bet interesants. kopumā ir, ir labi. kā jau tu minēji nav ēnu, bet derētu gan. nebaidies tās likt, jo tikai eksperimentējot tu kārtīgi varēsi iemācīties zīmēt. trennējies.!
P.S. labāk būtu, ja tu darbus skanētu.
Nothinga
Pēdējais darbs - manuprāt labs. Piekrītu tam, ko iepriekš teica Asuka. Zīmējums šķiet mazliet pārāk plakans. Bet kopuma'nav slikti. Labi izstrāda'tas detaļas. Īpaši nevar nekur piesieties, tāēc, ka grūti pateikt kuras kļūdas, ja tās ir kļūdas, radušās dēļ fotogrāfēšanas un kuras uzzīmētas.
Li vai kā - turpini!
lilion
lai nu kā paldies jums. Sāku atkal palaisties slinkumā un tādēļ ēnu atkal nav


mēģināju kaut ko krāsot ar akvareļiem varbūt labāk nevajadzēja

IPB Image

Tika zīmēta kā dāvana vienamn cilvēkam, bet aizvien pie viņa nav nokļuvusi

IPB Image

No coments
IPB Image

aizvien nav skanera un visdrīzāk tuvākajā laikā nebūs
kahi
pēdējais izskatās pēc Karameles (pēdējo reizi, kad viņu redzēju).

darbiņi tādi panaivi, akvarelis tos neizbojāja, bet padarīja vēl bērnišķīgākus.

Shatako
Šķiet, ka pēdējais darbs ir vislabākais un otrais ar ir ok. Pēdējajam zīmim kkādas salipušas skropstas (laikam lietoja vecu skropstu-tušu XD)
Tomoko
Hey, what do we have here? Lilion, tev sanākuši labi zīmējumi!
No jaunajiem vislabāk droši vien patīk trešais [kuru starp citu varētu pārzīmēt un pēctam tajā iekļaut pāris sīkas detaļas 'n so, būtu daudz labāks skats, jo kaut gan seja ir laba, tāl iekas nepabeigta]. Pirmais ir tīri kjūt, bet man liekas, ka varēji nedaudz pie fona piestrādāt. Ja tie ir akvareļi, tad manuprāt īpašām problēmām nevajadzētu būt, nevajag jau tur baigi detalizētu to fonu, kaut vai kaut ko elementāru, lai tas zīmējums izskatās piepildītāks, jo ar meiteni un augļu groziņu tur nepietiek. Vēl viena lieta, kas ne īpaši patīk - skuķenei baigi stīvā roka. Bet arī tā gadās. Tīri smuki vispār kopumā tev iznāca, baigi patīk tās mīlīgās sejas izteiksmes, kā šī. :]
Otrais ir tīri normāls, bet diemžēl 'it's not in my taste'. Nākamreiz gan uzzīmē to ausi labāk, jo šī nav pietiekami laba priekš viņa XD
Tiesa, neesmu izteikusi vēl domas par to darbu, kas bija ielikts piektajā augustā. Toreiz apskatīju to zīmējumu, nodomāju 'ō, Lilion tik smuki uzzīmējusi to meiču.. Labais!', bet tā arī neko neiepostoju. Bet nu, varu to pateikt tagad ^^ Labāk par vēlu, nekā nekad.
Nu ko, veiksmi nākošo zīmejumu zīmēšanā. Liekas, ka tev tāda ir, jo tu progresē. :]
Kikyou
Viii!

Pirmais man patīk, lai gan nav nekas uberkruts vai megapiemīlīgs, savs šarms tam darbam piemīt, par spīti ūdenskrāsu negadījumam.
Otrajā man šķiet nedaudz ēnu pietrūkst.
Bet trešais, trešais ir skaists, lai gan izskatās viegli nepabeigts. Tā acs! *_*
lilion
kahi - dažkārt nevar tev nepiekrist
shatako- skropstas tādas salipušas jo viņa aizņēmās manu veco skropstu tušu
tomoko- paldies par kritiku tā tiešām noder
kikyou- paldies un enas būs drīz ja pabeigšu 2 zīmējumus kas man jau ilgāku laiku slinkuma dēļ atlikti


pēdēja laika slinkuma veikums
Misa
man patīk pēdējais..tiešām izdevies. ^^
meitenīte dikti mīlīga.
Tigra2
eu, nu!
ieliec tač otaku, tas inbox-chan prasa man ielogošanos.... reģistrāciju un tamlīdzīgu shitu.
lilion
tigra- es kādu laiku neverēju tikt pie sava datora un jā .. lainukā gomenasai
misa- paldies

kaut kas mēnesi vecs <<< nejautājiet man

IPB Image

Zīmēts tika jūnijā, pabeigts oktobri un decembrī ieskanēts ._. * kā vienmēr*

IPB ImageIPB Image

nah nah vēlreiz

IPB Image


Misa
omg, tas pēdējās ir ūber. xD
lilion
misa- paldies prieks censties
kādu laiku nav likts, kā attaisnojumu varētu minēt slinkumu un skanera trūkumu, bildēts ar mobilo gomen

IPB Image

mans piektais fanarts lol

IPB Image

vecs zīmējums uz sienas, kas drīzumā tiks iznīcināts
IPB Image
Isabel Carmin fon Edelhain
Oh nooooooo... man tas vampīrs uz sienas patika. netaisnība
lilion
es ar tā domāju, bet sitācija ar lauku māju ir kardināli mainījusies, ta kā pat nezinu, vai kaut kas pie manis varēs notikt šovasar sleep.gif snif

edit salēju zīmējumus ar kapučīno kso

nav ko darīt tiešām

IPB Image
lilion
Ak nē ,dubultposts ! ^u^ Heh I am freaking kami-sama


IPB Image
FuschichO
Mmm.. fantasy style? Nāk prātā vecā labā klasika- LOTR
Kikyou
Actually no shit, you are. Tiešām labs šis, pēc manām domām.
Pj..
tik patīk tā tehnika!!!! good goodwork!
xikes
Emm.. kaut kā nebiju pamanījis pēdējos darbus.
Gribēju tik pateikt, ka manuprāt lielais vairums no pēdējiem ir tiešām labi. Ļoti pat labi. Nu, vismaz man patīk~
Tā tik turēt~
lilion
Darbs rādās no skices kurā bija tikai galva, kādu laiciņu pamocījos, jo nesapratu ko darīt tālāk un sāku lasīt LOTR un children of Hurin ^u^ ta kā par to tev ir taisnība.

Ponchi says thanks :
IPB Image
Keydan
Lol... WHO'S THAT POKEMON!? biggrin.gif
thearnis
Jāpiekrīt - nav ne vainas smile.gif
lilion
Keydan :Its a man eater !!
Thearnis : paaldies
Silent Hill fana komiks zīmēts matemātikas kontroldarba laikā. Jā mana angļu valoda sukā.
lasīt no kreisās uz labo pusi


IPB Image
Mey4D
Oi =[
Pyramid head is teh ownz and you made fun of him! D=
Hah, varēja paņirgt.
lilion
mey4d Thanks d

Es ir šūšanas dievs lol jeb mans somas piekariņš
IPB Image

IPB Image
Arts
Now make moar and make profit!
lilion
IPB Image
Dead Star
ulalā..kādam šķiet patīk grafiski ņemties o_ō bet tas jau kūl.tā siena tiešām diezgan brutāli izskatās.visādi citādi ir jauki,varbūt rokas biku kkā nepareizi izskatās,varbūt man tikai gļuki.
edg
Izskatās kā kaut kas no grāmatas "Alise brīnumzemē" ilustrācijām manu vecāku mājās. Neatceros izdevēju, bet tur bija tāda 2D piegarša visiem zīmējumiem.
lilion
dead star - rokas tiešām ir sajātas but thanks
edg- wīīī paldies


Es skolā mācos šitā :

IPB Image

IPB Image
Kikyou
Ahahaha, Šlesers. XD
Varētu viņu drusku pārveidot tikai, lai vieglāk saprast ko kad jālasa.

Tā rādās pamazām sāk chibi politiķi krāties.
Saimons
Labs, man ļoti patika, labi zīmē laugh.gif laugh.gif
ankhu
ja tev tik loti patik zimet politikus.. tad uzzime katru LV Saeimas deputatu ka chibi wink.gif
lilion
Yey skolas brīvdienas man ir jau veselas 2 dienas^^ muhahahaa

kikyo- thankju des Vienkārši man slinkums zīmēt panēļus etc.
saimons-paldies i guess
ankhu- a tu man samaksāsi par kaut ko tādu TuT ? ko ? tad jau varētu . paldies

Chibi will take over world. Yes I am Irish

IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.