Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mikuciisha briinumi!!!
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4
Mishelin
Nu vot shitaads briinums man sanaaca biologijas stundas laikaaa!!
IPB Image
Karamele
biolģija ir tevi samaitājusi un atstājusi uz tevi neglābjamu iespaidu. XD
sviests, bet man patīk :3
Sorrow
vispr baigi interesanti izskataas..
..patiik... laugh.gif
par ko tad iisti maciijies...?
GM
Ja man būtu sava psihodēliskā roka grupa, es liktu šo te brīnumu sev uz pirmā elbūma cover'a.
Un tas ir augstākais kompliments, ko es esmu spējīgs dot ar kreiso roku zīmētam amatieriskam shit'am uz klades aizmugurējā vāka. Vari lepoties.
Cowkiller
ziimeejums ne iipashi...
tachu mishelin signature ir vnk super!!! biggrin.gif laugh.gif
love grafity cool.gif
Keydan
Cik tev ir biologija? biggrin.gif
Norm zimejums.
Mishelin
Eu es te driikstu mest iekshaa graffitii??? Jeb forums atljauj likt tikkai anime utt.??
Arts
Met arī graffiti....es no tevis labprāt vēlētos pamacīties....
Mishelin
Labi taatad reku divi!! smile.gif
IPB Image
IPB Image
Cowkiller
woov riktiigi forshi! laugh.gif cool.gif
vari uzrakstiit manu niku? plss rolleyes.gif rolleyes.gif
Mishelin
QUOTE(Cowkiller @ Oct 29 2006, 20:53) *

woov riktiigi forshi! laugh.gif cool.gif
vari uzrakstiit manu niku? plss rolleyes.gif rolleyes.gif


sor man jau rindaa staav!! Lab lab joks vienkaarshi slinkums sad.gif
edg
Tie grafiti peec tava pirmaa ziimeejuma ir kaa divritenis peec kosmoskugja. Jaa, pie noformeejuma ir piestraadaats, bet sizheta un origjinalitaates zinjaa 0/10. Paaraak daudz savu speeju ziedo muljkjiibaam, ko sauc - noformeejums. Tas mans viedoklis juuraa.
Pakkun
QUOTE(edg @ Oct 29 2006, 22:17) *

Tie grafiti peec tava pirmaa ziimeejuma ir kaa divritenis peec kosmoskugja. Jaa, pie noformeejuma ir piestraadaats, bet sizheta un origjinalitaates zinjaa 0/10. Paaraak daudz savu speeju ziedo muljkjiibaam, ko sauc - noformeejums. Tas mans viedoklis juuraa.

cik nu izstraadaatam uzrakstam var buut sizhets... laugh.gif
parasti katram grafiti maaksliniekam ir savs stils, kas variee mazliet dazhaas niansees. origjinalitaate... hhm.. nevaru izdomaat praatiigu argumentu, jo shie "graffitti" tieshaam ir liidziigi, bet te to itin mieriigi var klasificeet kaa stilu (a distinguished characteristic).
p.s. Mishelin, tevi kkur uz sienaam arii var redzeet, jeb izklaideejies tikai uz papiira?
Mishelin
QUOTE(Pakkun @ Oct 29 2006, 23:37) *

QUOTE(edg @ Oct 29 2006, 22:17) *

Tie grafiti peec tava pirmaa ziimeejuma ir kaa divritenis peec kosmoskugja. Jaa, pie noformeejuma ir piestraadaats, bet sizheta un origjinalitaates zinjaa 0/10. Paaraak daudz savu speeju ziedo muljkjiibaam, ko sauc - noformeejums. Tas mans viedoklis juuraa.

cik nu izstraadaatam uzrakstam var buut sizhets... laugh.gif
parasti katram grafiti maaksliniekam ir savs stils, kas variee mazliet dazhaas niansees. origjinalitaate... hhm.. nevaru izdomaat praatiigu argumentu, jo shie "graffitti" tieshaam ir liidziigi, bet te to itin mieriigi var klasificeet kaa stilu (a distinguished characteristic).
p.s. Mishelin, tevi kkur uz sienaam arii var redzeet, jeb izklaideejies tikai uz papiira?


Pashlaik papiirs mans draugs!! tongue.gif

Edg taatad tev patik mans pirmais ziimeejums?? smile.gif
edg
edg patiik pirmais, jaa. Naaves ziimeeshana, protams, nav origjinaala. Taapat bezlapainie koki un tuksnesiigais paskats ir klishejiski. Tas, kas mani saista ir viirs aiz Naaves, vinja acs. Veel dazhaadi siikumi ziimeejumaa izskataas ljoti neparasti, bet ir gruuti saskatiit detaljas. Ziimeejums tomeer ljioti mazs. Ieveero, ka es runaaju tieshi par origjinalitaati. Tai ir speeciiga ietekme manaa veerteeshanaa. Tev taa vismaz shajaa ziimeejumaa nav gjeniaala, bet ir pietiekami augstaa liimenii, lai buutu kur pamielot acis un lietu uztveri. Jaa, lietu uztveri... Otra lieta, kas ir svariiga, lai ziimeejumu edg deklareetu par izcilu, ir - lai tas buutu saistiits ap sevi un paraadiitu citu pasaules uztveri. Tavaa ziimeejumaa lietas saista tikai noskanja. Un tikai tas. Tieshi taapeec GameMaster teica, ka ziimeejums ir psihodeelisks. Tajaa ir radosha neparastiiba, ar noskanju, bet bez iistas jeegas. Kaut kaa taa es uztveru psihodeeliju. Var jau buut, ka nepareizi. Starp citu, ir taadi cilveeki, kuru ziimeejumos ir tik izcili vaaja saistiiba, kaadu parasts cilveeks nespeej uzziimeet kaut vai taapeec, ka nespeej atsleegties no ieprieksh uzziimeetaa, lai radiitu papildinaajumu, kas ir tik nenormaali nesaistiits. Un tieshi tas padara tos dabus par gjeniaaliem. Taadus ziimeejumus meedz ziimeet ar shizofreeniju slimojoshi cilveeki. Protams, lielais vairums tiecas savu darbu sasaistiit kaut kaadaa vienotiibaa. Daudz kas var buut tikai noskanjas pastiprinaashanai (piemeeram, klishejiski teeli, kaa tavaa gadiijumaa), bet parasti tiek piesaistiita kopeeja doma. Ja taada ir, tad ir vairaak par ko padomaat cilveekiem, kas uz darbu skataas. Liidz ar to darbs ir interesantaaks, liidz ar ko - labaaks. Tev darbs seezh pa vidu, ne iisti pilniigi atdaliits, ne iisti sasaistiits, liidz ar ko nav izcils. Truukst vienkaarshi interesantaa, lai es par taadu deklareetu. Bet ir noteikti ljoti labs, citaadi es te nerakstiitu referaatu, bet vienkaarshi nopuustos "Atkal kaut kaads mazgadiigais savus krepus salicis..."
Ja pieminam arii tehniku, man patiik, ka ir eenojums (kas lielaakajai daljai nav). Kontuurliinijas droshi vien ne tik stingras izskatiitos labaak (dabiskaak). Tas, ka tu uz stundaam liidzi nenjem A4 lapas ir zaudeejums. Fons nav pilniigs. Tu tur apakshaa esi smuki saziimeejis fonu, bet debesiis tik vien kaa tukshumu aizpildiijis ar regulaariem plekjiishiem. Ja vismaz vinji buutu virzienaa augsha-leja mainiijushi biezhumu/izmeeru, lai iekljautos 3-D kontekstaa...
Karoch, ziimeejums ir interesants, bet tas ir skice un haoss pietiekami lielaa jomaa, lai nebuutu izcils, respektiivi, taads, pie kura var guut emocionaalu vai mentaalu piedziivojumu (iipashas vai iipashi speeciigs sajuutas vai pamatiigi aizdomaaties par kaut ko) jeb, varbuut vienkaarshaak izsakoties - taads, kas paliek atminjaa.
I sure hope I haven't wasted my time again...

P.S. Omg, paarlasot atradu vienu teikumu pilniigi nesakariigu un veel pilniigi izlaistu vaardu veelaak. Vakars veels, vakars veels, jaaiet kaajas balinaat...
Mishelin
You haven't wasted your time EDG.
Wieniigais ko waru teikt ir paldies!! Tu pat nespeej iedomaaties kaa tu man paliidzeeji! Zeel ka naw taads smaidinsh (bow)..
Mishelin
Ok reku izkraasoju savu psihodeelisko bildiiti!!
IPB Image
Gribu kritiku!! Uzslava ar der tongue.gif
Kardaans
Eu sitais baigi labs!! Gribu veel !!
Cowkiller
patiik tumshais fons.
kompoziicija nezinu nav mans stils!
nemaaku spriezst...dry.gif
Mishelin
Reaali man kompoziicija pasham besii jo tika ziimeets uzreiz ar pildspalvu neko nevareeja izdzeest!!
edg
Pats neredzi, ka esi izbojaajis eenojumu?
Kontrastainas kraasas ir padariijushas ziimeejuma daljas noshkjirtaakas.
Tas, ka dazhviet skicee daljas sapluuda vai bija gruuti saprotamas, radiija vietu izteelei, kas pilniibaa zuud, kad veejdzirnavas koka galaa paartop par dzelteneim triisstuuriishiem.
Man baigi patika tas, kaa tu zemei taisiiji ruutainu tekstuuru. Tagad taa ir vienmulji sarkana. Tagad attaalumus ir gruutaak saprast uz zemes, un tas traucee iejusties. Z ass ir iisaaka, kas man nepatiik, jo neizskataas dabiski.
Zilais fons aiz siluetiem uz horizonta tieshaam labi izskataas.
Un jebkuraa gadiijumaa ziimeejums ir kraasots un tas jau vien ir forshi.
Mishelin
Taatad kopumaa hujova?? sad.gif

Taatad luudzu paliidziet to uztaisiit labaaku!!! davaj aiziet ko mainiit??
edg
Nav hujova, jo tam, ka kraasots ir liels speeks. Pie tam, es galiigi neesmu tas, kursh vareetu iemaaciit ziimeet labaak ;D
Mishelin
Nu vot velviens gara darbs !! nu nesanaaca tik labi kaa gribeetos bet tomeer tongue.gif

IPB Image

Labaa roka taada struntiiga smile.gif tongue.gif
Kardaans
Nav slikti!! bet taa roka toch taada pasvaka!
Sorrow
patik... smuks... eh..vispar dievininu shitadus nedaudz abstraktus darbus!!! galvenais ka ideja fosrha...
vienigi tai vienas deguna pusei, ņemot vera ka tas cilveks stav taada leņķi,vajedzetuu but nedaudz mazakai...vai vismaz izzenotai.
Keydan
Tas te ctiveks(?) atgadin vienu manu draugu!!!
Mishelin
Gribu kritiku!
Aven
Būtu velkāds jauns darbiņš sad.gif
Mishelin
Senn neko nebiju licis.
Nu tad reku divi
IPB Image
IPB Image
Shatako
Nezinu bet man nepatīk 1. darba krāsotajā versijā,manuprāt, visam vajadzēja
vismam saplūst,vienveidīgās krāsās konkrēti šinī dzrbā tumšajiem toņiem.(runāju par lietu spilgti rozā krāsā un krustu)Pirmkārt ja tie trīstūri kas iet no krusta ir domāta gaisma to varēja atēlot kā īstu gaismu(reālāk),bet tas nu tā.Tad pelēcīgās galvas ēnojumam ir jābūt otrādāk un ēnojums varēja būt plūstošāks.
2.Darbs ir tāds interesants. tongue.gif
3.Darbs PROPORCIJAS!!!!!!!
4. darbs ir ok.Nav komentāru. smile.gif
p.s.
Atvainojos par gramatikas kļūdām. ;p
Mishelin
QUOTE(Shatako @ Jan 21 2007, 19:33) *

Nezinu bet man nepatīk 1. darba krāsotajā versijā,manuprāt, visam vajadzēja
vismam saplūst,vienveidīgās krāsās konkrēti šinī dzrbā tumšajiem toņiem.(runāju par lietu spilgti rozā krāsā un krustu)Pirmkārt ja tie trīstūri kas iet no krusta ir domāta gaisma to varēja atēlot kā īstu gaismu(reālāk),bet tas nu tā.Tad pelēcīgās galvas ēnojumam ir jābūt otrādāk un ēnojums varēja būt plūstošāks.
2.Darbs ir tāds interesants. tongue.gif
3.Darbs PROPORCIJAS!!!!!!!
4. darbs ir ok.Nav komentāru. smile.gif
p.s.
Atvainojos par gramatikas kļūdām. ;p


Emmm.... ap krustu taa nav gaisma, es pat pats nezinu kas tas ir, vienkaarshi gribeejaas taa.. biggrin.gif
Tas ariii bija mas pirmais kraasotais darbs, tapeec man liekas ka kopumaa sanaaca tiiri labi.
Kuru darbu tu uzskati pa tresho? Ja to meichu tad pilniigi piekriitu biggrin.gif
Kuru tu uzskati pa 4 darbu? smile.gif
Shatako
Par 4. es uzskatu to pēdejo kas iepostots.Nu ja tas bija 1. krāsojums tad ir tiiri ok,bet prasiji kritiku devu patiesu kritiku.
Asuka
nu kopumā baigi labi. man patīk tā meitene (nepārprast šo teikumu). labi uzzīmēta.aaaammm nu tas 1. zīmējums - atvaino bet man leikas pilnīgš sviests. tur pārāk daudz kas sabāzts... btw - tev labi iznāk grafiti. man patīk
Tigra2
woo-hoo, zābaki rullz, a roku njav. :3
man liekas, ka ķermeņa augšdaļa ir palielināta.
Tomēr kopskats labs.
Runāju par to zīmējumu, kas man patika visvairāk, meiteni ar sasy boots. happy.gif
Mishelin
QUOTE(Tigra2 @ Jan 21 2007, 22:56) *

woo-hoo, zābaki rullz, a roku njav. :3
man liekas, ka ķermeņa augšdaļa ir palielināta.
Tomēr kopskats labs.
Runāju par to zīmējumu, kas man patika visvairāk, meiteni ar sasy boots. happy.gif


nu man pie meichas proporcijaam konkreeti jaapiestraada .. biggrin.gif
Mishelin
nu re reku velvienu uzkeepaaju smile.gif
IPB Image
exile
Ha taviem darbiem naivi beernishkiigs stils, bet savaadaak viss ir ok!
Mishelin
QUOTE(exile @ Feb 15 2007, 21:16) *

Ha taviem darbiem naivi beernishkiigs stils, bet savaadaak viss ir ok!


Tipa es jau esmu pieaudzis biggrin.gif biggrin.gif man tik 17 gadi tongue.gif
Kardaans
Nu man jau patiik taa tik turpini smile.gif
Pinky
kaads shitam visam sakars ar anime ?
Mishelin
QUOTE(Pinky @ Feb 18 2007, 04:56) *

kaads shitam visam sakars ar anime ?


Nav jau reaali jabuut sakaram ar animi cool.gif
ReD_FoXy
QUOTE(Mishelin @ Feb 22 2007, 15:01) *

Nav jau reaali jabuut sakaram ar animi cool.gif

Tad varbūt vēlreiz uzmet aci kur atrodies. ANIME forumā starpcitu.
Savus grafiti vari arī klasesbiedriem rādīt un iespējams tur arī paspīdēsi.
Mishelin
Nu un reaali tevi tagad rausta ka es te iemetu savus ziimeejumus?
Ja negribi neskaties!!
Ja moders man liks apklust un nelikt ziimeejumus tad taa arii dariishu neredzeesiet mani te smile.gif
Mishelin
Nu vo izmeegjinu savu tiko nopirkto tabletu!!
Meegjinot pieshauties noleemu noziimeet....... nu re kas man sanaaca..... (30 min reaali nemaz nav tik gruuti pieshauties ) Reaali es detaljaas neiedziljinaajos, ziimeeju tikai lai pieshautos smile.gif
IPB Image
edg
Tablets ir, tagad gaidu cute anime chick!
Mishelin
REku tev buus cute anime chick..... tongue.gif
Nu nez vai ir iists anime, bet ganjau..........
IPB Image
Catgirl
man varbuut tikai taa liekas, bet ne jau to vinsh domaaja. biggrin.gif pameegii varbuut kaut ko ar kawaiii pieskanju smile.gif deelj mums wink.gif
Mishelin
QUOTE(Catgirl @ Mar 2 2007, 18:14) *

man varbuut tikai taa liekas, bet ne jau to vinsh domaaja. biggrin.gif pameegii varbuut kaut ko ar kawaiii pieskanju smile.gif deelj mums wink.gif


Nu kaa vaitad nav norm?? nav cute? smile.gif
Kate
Man nepatīk, ka tik biezas līnijas, agrāk ar tā zīmēju, paiet laiks kamēr tiec no tām vaļā (ja protams gribi),
bet ir labi, vismaz labi, ka fonā kaut kas ir, un arī poza ir neierasta (nu vismaz man), un izskatās, ka viens pups ir lielāks nekā otrs (bet varētu būt, ka tas ir tikai tāpēc, ka ēna tāda) PUNKTS
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.