Help - Search - Members - Calendar
Full Version: anime vai manga viduslaiku stilā
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
Pages: 1, 2
Catgirl
Saaksim kaa pieklaajiigi un labi audzinaati cilveeki.. smile.gif

Labdien!
Nu....es nezinu vai šāds topiks ir bijis vai ne, bet es uz šo nosaukumu neatradu nevienu...Daudzos topikos ir kaut kādas līdzīgas bildītes, bet man vajag to palašināt, jo mēģināšu uzzīmēt kādu animi izmantojot viduslaikus, citu pasauli un nākotnes zināšanas, bet viduslaikos..... laugh.gif Ja es tā pa topikiem visu laiku ''rakņāšos'' varu tikai pazaudēt laiku...

P.S. es vēl nezinu kā taisīt animi....es vēl taisos tikai pa kadriem viņu taisīt..bet ja jums ir kāda nojausma kā viņu var jēdzīgi uztaisīt, es ar nepacietību gaidu jūsu priekšlikumus....varbūt varam pat visi uztaisīt projektu...it, kā man tomēr neliekas laba doma par to projektu, ka taisam animi uz dziesmu....

1. anime uz dziesmu nav anime, bet vidioklips ar nestabilu kvalitāti...

2. daudz intresantāk ir veidot saturīgu animi ar sākumu un beigām...

3. un...kāda jēga ir taisīt kaut kādu animi uz kaut kādu dziemu?!

Zinu, ka tā nav mana darīšana, bet es tikai izsaku savas domas....varbūt mazliet par skaļu, bet.... dry.gif biggrin.gif


IPB Image
Sigfa
uzziimee pirmaas 10 sekundes savai animei un tad runaasim taalaak.
Catgirl
Bet es jau uzzīmēju! es tik nevaru saneet.... sad.gif Bet nu labi....es vienkārši ieminējos par viduslaikiem un ''nākotnes'' laikiem jo es vienkarsi nevaru izdomat kuru, bet nu....varbūt tur varētu arī but vampiri vampiri te, vampiri tur, vampīri nekur.... biggrin.gif ...davai palīdzat izdomaat! laugh.gif
Catgirl
nu... davai! happy.gif ierosiniet! es domāju nosākuma būs kā atmiņas viduslaikos....tad.....uzreiz uz nākotni...bet vēl jāizdomā par ko....manas idejas:

1. vampīri

2. senatnes vērtīga lieta, tad - nākotnē

3. tur būtu iesaistīta kaut kāda cīņa

4. tikai kaut kāda intresanta ikdiena (rezerves gadījums) kā "ouran high school host club" ...-tur ir kaut kāda ikdien, humor utt...
P.S. kā jau vienmēr visbiežāk animes VAI mangas veidotas..... biggrin.gif

ei, vislabākais būtu, ja jūs palīdzētu izdomāt...man ir kaut kāds domu pavediens, bet man viņu vajag papildināt, lai vins vismaz uz kādu laiku vēl palikt....hmmmm....par ko.....man ir daudz idejas, bet pārāk maz, lai pati viņas attīstītu....lūdzu palīdzat! TAs būtu vislabākais ko jūs tagad varētu izdarīt! sad.gif sad.gif


edg
Catgirl, naac praataa! Tad, kad tu ieskeneesi un meegjinaasi no taa uztaisiit animaaciju, TAD tu sapratiisi, ka nekas labs nesanaaks. Liidz tam, kameer tu nepieraadiisi, ka vari uztaisiit skataamas 10 sekundes, vari mieriigi beigt domaat par sizhetu un likt mieraa paareejo forumu!
Catgirl
Nu, bet es tikko pabeidzu zīmēt, bet es nezinu kā labāk....piem. citiem varbūt nepatīk vampīri! laugh.gif Es jau gribēt skanēt, bet es nevaru, jo man nav! rolleyes.gif
edg
Kuraa pilseetaa tu dziivo? Varbuut kaads ar skeneri var pieteikties. Es noteikti gribu redzeet to anime laugh.gif

Btw, tu jau vari izmantot digitaalo fotoaparaatu arii. Tev vecaakiem nav vai kaadam draugam skolaa? Der arii mobilaa fotoaparaarts ar labu izshkjirtspeeju. Iesaakumaa pietiks, lai redzeetu kaut vai aptuveni, kas tur sanaacis.
Karamele
interesanti biggrin.gif es arī labrāt redzētu... Ja esi kaut kur rīgas apvidū varētu satikties un es visu saskenētu un nākamajā dienā visus darbus atdotu.
bet ja godīgi man kaut kā neticas. Es vairākas reizes esmu mēģinājusi uzzīmēt (kaut vai nieka gifuci) bet ne sūda nav sanācis. Ja tiešām taisi tad veiksmi tev darbā...
minta
Oo, tu 10 sekundas saziimeeji ar roku? omg, tur jaabuut kaudzei ar ziimeejumiem... apsveicu! taa tik turpinaat
Catgirl
tnx... laugh.gif ..man ir fochiks telefonā, bet nemāku no vina likt bildes datorā... dry.gif ..jap...es dzīvoju Rīgā... laugh.gif
Lolyboy
QUOTE(Catgirl @ Oct 27 2006, 16:53) *

tnx... laugh.gif ..man ir fochiks telefonā, bet nemāku no vina likt bildes datorā... dry.gif ..jap...es dzīvoju Rīgā... laugh.gif

Ja tu esi 10 sekundes ar roku saziimejusi tad tev buutu jabuut vismaz 240 ziimejumiem ? vai ta ir ? tas ir lai kustiiba izskatiitos plustosha nevis saraustiita, ja ta tad briineshkjiigi, vislabaakais veids ka ziimeet ar rokuprotams ir uz gaismas galda, to pats majaas var deizgan vienkarshi uztaisiit jabuut tikai gribeeshanai, peec tam fonu atieciigajai vietai ir forshi uztaisiit uz pleeves lai katru reizi nav japarziime, un tikai parvietot charakteri pa soliitim uz preikshu.........
Klokjvaarpsta
Nu, nu, pietiekami skataami ir arii 20 fps taatad 200 ziimeejumi, un animee ir taada mode (man shausmiigi patiik, ja taa nav) likt nekustiigu fonu un tikai kustiigas mutes vai arii tikai raustiigas acu gaisminjas. Nebuutu arii nemaz tik gruuti uzziimeet vienu galvas pagriezienu, kas sakombineets ar mutes kustiibaam un nekustiigu fonu. Kaut arii gruuti, tomeer vieglaak nekaa vareetu shkjist
Shatako
CatGirl sarunājiet ar Karameli satikties un viņa tev arī tos darbus ieskenēs!Tad tev pārsūtīs un tev atliks tikai samontēt!Vai arī cits variants Iedod man tos darbus skolā un es tev viņus ieskenēšu ar vislielāko prieku!Patiešām vēlētos redzēt to tavu animi!Un vēl pasaki man cik cm tā zīmējumu kaudze ir bieza kaut aptuveni (zinkārība māc)! tongue.gif
Catgirl
ok, es sapratu kas un kā.....taadeelj......veelams pagaidiit liidz 2010. g. laugh.gif nee patieshaaam tur vajag vismaz 10 labi ziimeejoshus latvieshu(es neesmu vinu starpaa laugh.gif ) un 5 japaanieshus(kuri labi zimee rolleyes.gif ) ....es iisteniibaa nezimeeju diezgan labi....so-o....... ph34r.gif
Shatako
Jā nu bet tev taču ir jau uzzīmētas tās pirmās 10 sek.?Tad tās arī atnes un vis ok!(Nevis Japānieši,bet Japāņi!)XD Nu ja nevari uzzīmēt animi tad taisi AMV!!!Tas ir DAUDZ reiz vieglāk!
kahi
un kāpēc vispār jāsāk ar animi, ja jau tev nepārāk padodas? piemērs - es no plastalīna taisīšu sarkanu traktoru, bet tikko esmu pabeigusi NASCAR sporta automašīnu(miniatūra). sazīmē kaut vai taurenīti, ks lido, bet , lai tu vismaz zini, kā tas ir. pēc tam arī vari domāt par sižetu. un visbeidzot. tu tiešām domā, ka animes veidotājiem rūp, vai kādam nepatiks tie vampīri? no risk, no result.
edg
QUOTE(kahi @ Jan 28 2007, 20:59) *

piemērs - es no plastalīna taisīšu sarkanu traktoru, bet tikko esmu pabeigusi NASCAR sporta automašīnu(miniatūra).

O, labs piemeers!

Bet parasti saak ar mangu nevis anime ziimeeshanu. Tur nevar piekasiities, ka truukst tas, shitais un veel kaut kas. Nee, nu, vienmeer patiesiibaa var piekasiities, bet taa ir taada sevis maaniishana...
Catgirl
QUOTE
Jā nu bet tev taču ir jau uzzīmētas tās pirmās 10 sek.?Tad tās arī atnes un vis ok!(Nevis Japānieši,bet Japāņi!)XD Nu ja nevari uzzīmēt animi tad taisi AMV!!!Tas ir DAUDZ reiz vieglāk!


huh.gif (dazhreiz liekas, ka esmu atpalikusi no dziives....) njaa, bet ja es tos ziimeejumus samonteetu tur buutu loti saraustiitas 10s ph34r.gif un...AMV?
Shatako
Tev pavisam noteikti nav jāzīmē vispirms anime!Pamēģini uztaisītu AMV no dažādām anime sēriju fragmentiem!Tādejādi visp iepazīsies ar kkādu lielāku darbu veikšanu.Bet ja vēlies taisīt savu animi tad turpini zīmēt!Vēl kāds variants pamēģini uztaisīt kādu gif vismaz 5 sekundes ilgu!
Catgirl
ok pameeginaashu, wink.gif bet neceriet uzreiz uz labiem rezultaatiem dry.gif
Sigfa
tici man, neviens nemaz netaisaas likt uz tevi ceriibas... mums ir pieredze ar shitiem aktiivajiem. Zini kaa nospraaga projekts "anime, made in Latvia" ?
edg
... un Tigra2 projekts taapat.

Abiem diviem tas pats iemesls: nav, kas grib, prot un ir speejiigs saziimeet 5 min * 4fps = 5*60*4 = 1200 ziimeejumus. Taisniiba, var izdomaat daudz atkaartoshanaas viltiibu (piem., garas sarunas) un nodziit to skaitli lejaa, bet arii "nieka dazhi simti" ziimeejumu nav joks. Jaanjem veeraa, ka, kopaa saliekot, tam jaaizskataas peec animaacijas nevis nesaistiitu 4fps bilzhu slideshow. Profesionaals anime in-betweeners sanjem 0.60 - 1.00 Ls par bildi. Source sola, ka ne-pro varot saziimeet 16 bildes dienaa. Taa kaa netiek straadaats pilnu dienu un pieredze ir 0, droshi vien saziimeesies ap 3 bildes dienaa. Ja ziimee kaadi 2 purni un kaads cits liek to visu kopaa, sanaaks 5 bildes dienaa. 2 meeneshos buus in-betweenota. Pieskaitaam veel divus meeneshus keyframiem un citaam muljkjiibaam. Sanaak 4 meeneshi crap-animes radiishanai. Ir iemesls apdomaat, vai ir taa veerts. No otras puses - pieredze buus un naakamaa anime buus aatraak.

Vispaar jau to ziimeeshanu var krietni paaatrinaat un smukaaku padariit, ja kaads prot lietot flash vai citaadus dator-animaacijas tuuljus. Bet, lai speciaali iemaaciitos, arii droshi vien kaads meenesis paies. Time, time, time...

Edit: Es paarlasiiju savu postu, un nemaz tik shausmiigi neizskataas. Laikam tomeer tas ir slinkums un nespeeja organizeeties, kas visa pamataa.
Catgirl
QUOTE
tici man, neviens nemaz netaisaas likt uz tevi ceriibas...

ko? laugh.gif es te nabags censos, bet shameejiem nosplauties! laugh.gif

QUOTE
Abiem diviem tas pats iemesls: nav, kas grib, prot un ir speejiigs saziimeet 5 min * 4fps = 5*60*4 = 1200 ziimeejumus. Taisniiba, var izdomaat daudz atkaartoshanaas viltiibu (piem., garas sarunas) un nodziit to skaitli lejaa, bet arii "nieka dazhi simti" ziimeejumu nav joks. Jaanjem veeraa, ka, kopaa saliekot, tam jaaizskataas peec animaacijas nevis nesaistiitu 4fps bilzhu slideshow. Profesionaals anime in-betweeners sanjem 0.60 - 1.00 Ls par bildi. Source sola, ka ne-pro varot saziimeet 16 bildes dienaa. Taa kaa netiek straadaats pilnu dienu un pieredze ir 0, droshi vien saziimeesies ap 3 bildes dienaa. Ja ziimee kaadi 2 purni un kaads cits liek to visu kopaa, sanaaks 5 bildes dienaa. 2 meeneshos buus in-betweenota. Pieskaitaam veel divus meeneshus keyframiem un citaam muljkjiibaam. Sanaak 4 meeneshi crap-animes radiishanai. Ir iemesls apdomaat, vai ir taa veerts. No otras puses - pieredze buus un naakamaa anime buus aatraak.


njaa.....laikam taisniiba, bet mums uchenes uzdot tik daudz kontroldarbus! taa kaa iznaak tikai 1 ziimeejums dienaa...... sad.gif
ja man kaaads paliidzeetu ~sniff*~
Bitter_me
Nu ja veel vareetu redzeet vismaz kkaadus tawas centiibas augljus... laugh.gif Buutu baigi labi, citaadi briiziem liekas taada tuksha runaahana... Varbuut es vnk neesmu pamaniijusi??? blink.gif biggrin.gif
Catgirl
QUOTE
Nu ja veel vareetu redzeet vismaz kkaadus tawas centiibas augljus... Buutu baigi labi, citaadi briiziem liekas taada tuksha runaahana... Varbuut es vnk neesmu pamaniijusi???

nju vai tad jaw neraxtiiju? blink.gif "centiibas auglus" redzeesiet 2010. gadaa, ja paveiksies.... laugh.gif
Shatako
Catgirl man tāds jautājums..Tu nevarētu nez kaut pirmās 2 sekundes parādīt vai kkādu zīmējumu?O.o lai redzētu kkādu kaut nelielu darbību šīs animes jomā?!! Patiesībā bērnam kas mācās rcdp 5 klasē vajag nez 30 min plus mīnus (aptuveni) takā vēsi dienā var uzzīmēt vismaz 3 darbiņus ja ir gribēšana tad var arī vairāk! O.o wink.gif
Catgirl
QUOTE
Catgirl man tāds jautājums..Tu nevarētu nez kaut pirmās 2 sekundes parādīt vai kkādu zīmējumu?O.o lai redzētu kkādu kaut nelielu darbību šīs animes jomā?!! Patiesībā bērnam kas mācās rcdp 5 klasē vajag nez 30 min plus mīnus (aptuveni) takā vēsi dienā var uzzīmēt vismaz 3 darbiņus ja ir gribēšana tad var arī vairāk! O.o



a, kaa tu zini? laugh.gif njaa ir........ tongue.gif
Naktspukjiite
LOL. Tikai viens liels LOL.
metaphor
esmu meeginaajis kaut ko liidziigu ziimeet, apstaajos pie 23im ziimeejumiem dry.gif nez kaa tu uzziimeesi 1200 ziimeejumus njemot veeraa, ka tu maacies tikaj 5. klasee dry.gif ja gribi varu paliidzeet! smile.gif vismaz aatraak ies wink.gif
un shame on u gays! dry.gif liekat sraadaat mazam beernam ar sapniem uz animi pat nepaliidzot, nemaz nerunaajot par kritiku un neveeleeshanos vismaz moraali atbalstiit! ph34r.gif
te kaads ir? *atbalss unsure.gif
Shatako
QUOTE(metaphor @ Feb 27 2007, 16:03) *

esmu meeginaajis kaut ko liidziigu ziimeet, apstaajos pie 23im ziimeejumiem dry.gif nez kaa tu uzziimeesi 1200 ziimeejumus njemot veeraa, ka tu maacies tikaj 5. klasee dry.gif ja gribi varu paliidzeet! smile.gif vismaz aatraak ies wink.gif
un shame on u gays! dry.gif liekat sraadaat mazam beernam ar sapniem uz animi pat nepaliidzot, nemaz nerunaajot par kritiku un neveeleeshanos vismaz moraali atbalstiit! ph34r.gif
te kaads ir? *atbalss unsure.gif

metaphor tu taču pats apzinies ak nekas neizdosies ja nevar pat pirmaas 5 sek paraadiit vai vismaz kaadus 2 ziimējumus! O_o
Tap arii neviens to sevišķi neatbalsta!Es jau ar lielaako prieku noskatiitos sho animi!Bet vismaz progres ja buutu...Vai kaut 1 skice...Catgirl tad ja veelies dzirdeet ariii slavinaajumus tad PACENTIES varbuut?!Iebaaz tev vismaz 1 skici! dry.gif wink.gif
metaphor
QUOTE
metaphor tu taču pats apzinies ak nekas neizdosies ja nevar pat pirmaas 5 sek paraadiit vai vismaz kaadus 2 ziimējumus! O_o

paraadi kaut vienu cilveeku, kursh speej uzziimeet 10 sekundes viens pats[tas neattiecas uz straadiigajiem japaanjiem] dry.gif
Catgirl
QUOTE
Tap arii neviens to sevišķi neatbalsta!Es jau ar lielaako prieku noskatiitos sho animi!Bet vismaz progres ja buutu...Vai kaut 1 skice...Catgirl tad ja veelies dzirdeet ariii slavinaajumus tad PACENTIES varbuut?!Iebaaz tev vismaz 1 skici!

sory, bet es pat nevaru izveeleeties animes gaitu. es ielikshu gatavo sizheta plaanu pa kaaadaam ap 15 sekundeem unsure.gif
LMstrike
ha, es uzzīmēju jau 3,5min pa 2 nedēļām, tapē nevaig attaisnoties:D es zinu, ka tas ir ārkārtīgi grūti, un mana 2. animācija velkas lēni un slinkums iedomājoties cik darba priekšā=]]]]]]] bet ja mazāk sapņo un muld, vairāk dara, tad nekas nav neiespējams. Jautājums ir tikai viens.

Kurš ir gatavs ieguldīt LIELU darbu, DAUDZ laika un nesalūzīs, kad sapratīs cik īstenība tur ir darba.
metaphor
QUOTE
kad sapratīs cik īstenība tur ir darba.


kursh tad to nesaprtot? dry.gif tas iipashi neattiecas uz cat biggrin.gif
Catgirl
nu sheit ir plaana skice, bet nu vai ir vispaar veerts taalak ziimeet... smile.gif (divaas daljaas)
IPB Image
IPB Image
nav diezko smuki, bet lai aatraak smile.gif es pat stickmenus uzziiimeeeju biggrin.gif
metaphor
ko? anime no stickmeniem? huh.gif un turpinaajum sekos? biggrin.gif
Shatako
Skice? -Saprotu
Sērkociņu cilvēciņi? -Ko?!
Ko tu domāji bāžot šo "skici"? O_o Labi saprotu gribēji parādīt sižetu..
Bet ja tu bāz sižetu..MĒS VĒLĒTOS REDZĒT ARĪ KĀDU IZSTRĀDĀTU CILVĒKU NO GALVAS LĪZD KĀJĀM!! dry.gif
Catgirl
QUOTE(Shatako @ Mar 23 2007, 21:04) *

Skice? -Saprotu
Sērkociņu cilvēciņi? -Ko?!
Ko tu domāji bāžot šo "skici"? O_o Labi saprotu gribēji parādīt sižetu..
Bet ja tu bāz sižetu..MĒS VĒLĒTOS REDZĒT ARĪ KĀDU IZSTRĀDĀTU CILVĒKU NO GALVAS LĪZD KĀJĀM!! dry.gif

nomierinies. TA JAU IR TIKAI SKICE! es pat nezinu vai laba un vai buus turpinaajums dry.gif soooo pagaidiisim un redzeesim kas iznaaks beigaas. pagidaam veel nezinu vai tas ir veerts ph34r.gif
Karamele
skice... lmao
tagad uzzīmē to pašu kustībā, ar normāliem ķermeņiem, fonu utt.
pirms sāc kautko tādu taisīt izdomā katra charactera raksturu, izskatu un uzzīmē un pieraksti to kautkur, ja vēlējies taisīt animāciju - pamēģini uzzīmēt kautko mangai līdzīgu un to visu izstrādāt līdz pēdējam sīkumam un nenohaltūrēt. Un ar tavām zīmēšanas spējām pagaidām labāk par tik apjomīgiem projektiem nedomāt un kur nu vēl publiski par to kaut kur bļaustīties.
Catgirl
QUOTE(Karamele @ Mar 24 2007, 16:53) *

skice... lmao
tagad uzzīmē to pašu kustībā, ar normāliem ķermeņiem, fonu utt.
pirms sāc kautko tādu taisīt izdomā katra charactera raksturu, izskatu un uzzīmē un pieraksti to kautkur, ja vēlējies taisīt animāciju - pamēģini uzzīmēt kautko mangai līdzīgu un to visu izstrādāt līdz pēdējam sīkumam un nenohaltūrēt. Un ar tavām zīmēšanas spējām pagaidām labāk par tik apjomīgiem projektiem nedomāt un kur nu vēl publiski par to kaut kur bļaustīties.

tas bija jauki no tavas puses dry.gif es zinu kaa taisit, bet kaa uztaisit. un ar ko tu domaaji, ka ar manam zimeshanas prasmem nevajadzetu par to domat? tas bija launi. dry.gif es apvainojos un vairak ar jums nedraudzeshos biggrin.gif
Kikio
Ja tik tiešām gribi šo projektu novest līdz galam (pēc kā šobrīd neizskatās), tad mans ieteikums ir viens - mazāk runā, vairāk dari. Nav māksla piespamot vairākas lapas un tad kā dižo darba rezultātu parādīt dažus attēlus ar stickmeniem. Gaidām kaut ko nopietnāku. Geez, jaunības maksimālisms dry.gif
BaltazarDZ
Nu ko juus tik bargi, bet arii es domaaju, ka labaak ir kaut ko pabeigt un palieliities, nevis sasoliit un neizdariit. Ja tu gribi, lai mees paliekam ar muti valjaa nevis (taadu vieglaaku vaardu) kritizejam tavas idejas, tad liec galdaa kaut ko jau gatavu.
anti
QUOTE(Catgirl @ Mar 27 2007, 17:48) *

es apvainojos un vairak ar jums nedraudzeshos :D


Paldies! Es ceru, ka vismaz šoreiz tu vārdu turēsi.
Catgirl
QUOTE(anti @ Mar 29 2007, 15:08) *

QUOTE(Catgirl @ Mar 27 2007, 17:48) *

es apvainojos un vairak ar jums nedraudzeshos biggrin.gif


Paldies! Es ceru, ka vismaz šoreiz tu vārdu turēsi.

neesi tik riebiga. tu uzskati mani par stulbu? dry.gif protams, ka draudzeshos smile.gif es taa vismaz domaaju......... dry.gif un jaa....rakstri..es iisteniibaa nezinu pat cik chari tur buus
ETM
QUOTE(Catgirl @ Mar 29 2007, 18:03) *

neesi tik riebiga. tu uzskati mani par stulbu? dry.gif protams, ka draudzeshos smile.gif es taa vismaz domaaju......... dry.gif un jaa....rakstri..es iisteniibaa nezinu pat cik chari tur buus

ES uzskatu.
metaphor
ko tu uzskati? huh.gif ka sish ir neveiksmiigs izgaashanaas meeginaajums? -piekriitu dry.gif
Catgirl
nu lab dry.gif te ir naakamais anime (stickmenu) skelets ^^
IPB Image
LMstrike
lol, uztaisi vismaz 2-3 sec kaut vai tādā kvalitātē un tad te muldi
>>> http://yy.lv/download.php?f=33661

es ikdienu lauzu galvu par to, kādu sižetu taisīt, kā vieglāk panākt labāku rezultātu, un kā piespiest sevi...
Karamele
catgirl, pati iesāki visu šito un tagad sūdzies, ka clvēki izsaka viedokli? XD pierādi, ka neesi stulba. Un tads tavs sižets man joprojām nav dalecis, varbūt pa priekšu uzraksti ideju?
Catgirl
Ideja -

Ir tumšs un kaut kāds bērns lasa grāmatu par vampīriem. Pēkšņi nočīkst durvis, un nokriit virtuvē panna. Tā kā meitenei bija atsleegta elektriiba, vina lasīja blāvas sveces gaismaa, un shausmiigi nobijaas. Vina aatri paneema no galta [vai no jebkurienes citurienes] visaadus krustinus [&stuff] un paslēpjas zem segas.
Parādas titri. smile.gif

- speciāli karamelei

P.s. var jau piem. panemt ideju no tik labiem staastu autoriem kaa zeloco un panemt aglu [piemeers] cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.