Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dojo spēle
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Tigra2
šī zīmēšanas spēle ir visai interesanta, un princips ir visai vienkāršs.
Būtībā mēs izaicinam citus zīmētājus uz īpatnēju art dueli.

Savācot 5 uzvaras tu esi master. un tev tiek dotas 5 ziimiites, kuras tu vari zaudeet nezaudeejot savu statusu, ja zaudē sešas atkal es parastais čumons.

(aka kautkas pokemonveidiigs, bet vareetu buut jautrs)

edit:
un tā lai juus nebuutu galiigaa neziņā:
vērtēšanas kritēriji, nosacījumi, laiks un citas lietas tiks izlemtas individuāli katram duelim savas.
nosacījumi tiks veidoti tā, lai praktiski nepieļautu iespēju šmaukties un viss būtu godīgi... veertees vien tigrozaurs, hja nu vieniigi, nepieteiksies kaads dievs paliidzeet.
šaubos, ka visiem dueļiem būs vieni vērtētāji, tāpēc vārdi nevar tikt atklāti pagaidām.

So un vērtēšana notiek tā:
Esi ūberkruts - mastercard(5 parasto vērtībā) (ja vēlies iemainīt savas card uz mastercard, jāiesniedz attiecīgās kategorijas(kādu vēlies) izstrādāts darbs)
Piepildi prasības, pieveic pārējos, un vnk rullē - {Card}
Piedalies un ieguldi pietiekami daudz darba - [bluestar]
Vnk piedalies - [gurķmaize]




Leading team:
Kikyou. {cute} {bishounen}{bishounen fighter} [bluestar]
Erik4xp [bluestar]
Tomoko {shounen-ai dārzenis} [bluestar]
Cowkiller {ecchi}{dragon}{transvestite}{fanart}{kinda scary fighter}{ork}{goblin}[bluestar]
Art [bluestar]
Pakkun [bluestar]
Taison[bluestar]
Keydan{vislabākais photoshop krāsojums}{serious fighter}{Elf girl warior}{Gun}{tuti fruti}
Taison[Bluestar]
Cilvēks{evil chibi}
Deadstar{vislabākais paint krāsojums}
Sushi {guro}{girl fighter}[bluestar] Fear
Karamele[bluestar]
Lii {vislabākais corel krāsojums}
Tenma [bluestar][bluestar]
Asuka [bluestar][bluestar]
edg [gurķmaize]
Keydan
Man nebus viegili ja disciplina bus "mazi kawaii puru-puru skolnieces" bet es domaju ka "Evil Drk Elf" vai "Mad swordman" disciplinas esmu favorits!
Aven
Tomoko!
I choos..oops..
I challenge you!
Tigra2
Kikyou VS Erik4xp
Tehnika:
pzarastais zīmulītis(ar ēnojumu)
Tēma:
Bishii ar pusgariem matiem, bez musiishiem
Laiks:
1h
19:15 - 20:15
6.10.2006
Kikyou
My lame excuse of a bishounen! :3

IPB Image
Erik4xp
Nu ko - man kauns!
IPB Image
Arts
Muahahaha me in!!!Eric4XP wins!!!Vissekstravagantākais zīmējums kādu es vien esmu redzējis!! wink.gif
Aven
So..vērtēju:
Pusgari mati maz muskuļu..nujā

kickyou džeks (vismaz man šķiet ka džeks) ir labi izstrādāts , smuks ēnojums,forši mati smuka roze,un skatiens tāds *Evil*..BET (!)

Bet man nepatīk ka šlipse atrodas greizā vietā, galīgi greizā(ja tā vispār is šlipse),un roka zem cepures tā aizdomīgi atrodas, itkā viņam starp elkoni un plaukstu ir 10cm attālums(kroplis kkāds) nu nepatīk man un viss...

7.9

Vērtējums tāds tāpēc ka priekš kickyou spējam par vāju, un ieraugot viņu nebija tāds *WOW* efekts.

Erik4xp meitene arī laba(akdies ja man skices šitik labas sanāktu ..sob...) šis dusmīgais skatiens..ūū..tik reāls ka pat baisi paliek, smukas ēnas formas gandrīz ideāli..BET(!)

Atkal jau man nepatīk labā roka, tāda sajūta ka tas kas atrodas aiz sienas/loga/dajebkā būtu 3x lielāks nekā vaidzētu būt..īkšķa lielums vainīgs.Galva arī biku par platu, nu sieviete tomēr(laikam uz sporta zāli iet) Vēl tā dīvaini(nu man šķiet ka tā ir) ēna zem krūtīm krīt, nu biku savādāk gribētos..
7.7
komentāru vērtējuma vairāk nebūs


Kopsavilkums:
Abi ir centušies tieši pie galvenajām detaļām bet mazajiem sīkumiem nav pievērsuši uzmanību, tas gan nepriecē...
[upd]
Un atzīmes pazemināja arī tas ka nespēja iekļauties noteiktajā laikā: 4-5 minūtes paliek 4-5 minūtes, tajā laikā var uzsprāgt bumba bez sapiera, nomirt cilvēks pie ķirurga, noslīkt vidusmēra cilvēks...pat māksliniekiem ir jābūt punktuāliem
Thats all folks...
Keydan
Emm... Tema bija Bishi... un pec Bishi (nedaudz bet tomer) izskatas Kikyou zimejums!
Sorry Erik4xp, es balsoju par Kikyou!
xikes
Heh..interesanti.
Yeah.. Tieši šādi topiki, šinī pusapklusušajā forumā iedveš jaunu dzīvības auru.
Turpiniet, turpiniet.. ar interesi sekošu līdzi jaunākajiem dueļiem laugh.gif
Kikyou
Vispār, Aven, tās 4-5 minutes bija tamdēļ, ka Tigra mums nepateica, kur lai postojam. >_>;
Erik4xp
Rēcīgi man patikās, šādā veidā var pārveidot sev stilu, manuprāt... biggrin.gif

Aven
QUOTE(Kikyou @ Oct 6 2006, 20:52) *

Vispār, Aven, tās 4-5 minutes bija tamdēļ, ka Tigra mums nepateica, kur lai postojam. >_>;

Atrunas atrunas... tongue.gif
Dead Star
Nu taa..par cik nekaadus kriteerijus nesaskatiiju konkreetus peec kuriem vajadzeetu kaut ko iipashi veerteet tad nu->
Pirmkaart un galvenokaart Erik4xp tu novirziijies no teemas nu neteiksim mazliet,bet pilniigi un galiigi sleep.gif tas taa ka butu uzreiz skaitaams pie miinusiem .. vismaz manaa skatiijumaa
Taalaak tad nu ignoreejam sho noziimiigo faktoru,un peec mana subjektiivaa viedokla labaaks ir Kikyou darbs.Kapeec,jo man tas patiik labaak peec pasha ziimeeshanas stila kaa taada.(par shito tev laikam erik4xp gribeetos mani mazliet iekaustiit .. nu bet pofig XD)
Kikyou darbaa patiik tas skatiens,sejas izteiksme.varbut butu gribeejies kadu smiinoshaaku dzeku,bet tas atkal ir tikai taapat pateikts.Mjaa bet atkal vinsh nav bisku par jaunu prieksh bishounena O_o nu varbut jau nav un man tikai raadaas.Kopumaa varbuut nekas iipashs,bet tik un taa ok.
Erik4xp - loti izdevusies sejas izteiksme,kermenis kopumaa ar.Mati atkal pa nedziivi.Eenojums tiri ok,bet ka jau tika pateikts taa ieeenotaa ieloce zem kruutim izskataas pajociigi,nevietaa.izskataas,ka daudzmaz ok plaukstas sanaak ziimeet.ak jaa kakls totaali par resnu un kreisaas rokas iikshkis ar pa leilu vareetu buut.nu vispar jasaka ne slikti.
Ak jaa un atziimes ,kuras es negribu likt, vareetu buut -> Kikyou vareetu buut kaads 8 , Erik4xp 7 vai pat 6 *6 ,jo novirze no temata*
edg
Kaa es reecu pie Erik4xp "bishounen"! Jaasaak domaat - varbuut tas tieshaam ir dzheks, taatad transvestiits. Vai transvestiits arii skaitaas bishounen?

Lai arii neesmu redzeejis nevienu pashu Naruto seeriju, pirmais, kas man iesitaas praataa no Erik4xp ziimeejuma ir shii te meitene:
IPB Image
IPB Image
IPB Image

Un tagad atgriezhoties pie transvestiitu teemas un zinot, ka Sakurai kaut kaa iisti neiet uz priekshu ar savaam attieciibaam (taa tachu ir, vai ne?)... varam izdariit secinaajumus, ka tas notiek tiishaam, jo vinja negrib, lai Naruto (vai Sasuke? anyway, kursh nu vinjai tur patiik) atklaaj vinjas "intiimo paarsteigumu". Respektiivi, man ir veel mazaak veelmes skatiitos Naruto. Paldies, Erik4xp, par atklaasmi!
Cilveeks
es par kikyou, jo Erik4xp ziimeetaa meitene(vai dzeks tomeer!?) peec feisa dzeku atvelk... dry.gif

P.S. un iikshkjis arii ir par iisu... biggrin.gif
Erik4xp
Tiešām atmirst . . . Gribējās jau dueļus redzēt, kad divi no otaku zīmē vienu un to pašu, katrs savā stilā unsure.gif . Lai gan pašam nesanāca kā vajadzēja, bet es nemaz tad nezināju kas ir bishounen "atmiņas uzdzen nelabumu, skrienu uz toleti vemt" . Katrā gadījumā varētu kādi divi sarunāt un uzskicēt kautko par vienu tēmu, pēc iespējas līdzīgāk, kautvai fanart. Man liekas nevāg vienlaikus, jo zīmēšana nav sporta veids. Protams jāveido kritērijus, lai neizkrāso uz datora mēmi forši vai kautkā tā . . . Un tad Tigra nosaka uzvarētāju ar savu ekstrēmo vērtēšanas metodi . . . laugh.gif laugh.gif laugh.gif


P.S. Es nezinu kā citiem, bet pašam nav laika [vienīgi blenzt anime laugh.gif ], lai varētu būt gatavs pēkšņam izaicinājumam tulīt un tagad, vai tulīt un kautkad . . . Beh

[Neatbildu par teksta gramatisko pareizību un vispār par saprotamību] dry.gif
Tigra2
es tagad daudz guļu, gomen, netieku otaku.
pajautāju viedokli shuminam(par maz laika neiepostošu tekstu)

un kopumā uzvarējusi ir:
kikyou[font=Fixedsys]
un viņa dabon uzvaras zīmi:
IPB Image
Ja kāds vēlas iegūt vienu no 50 unikālajām zīmēm(katra ar savu veidu) jāpiedalās tālāk. (šo iegūt var tikai ar dueli, kur jāzīmē bishounens.)
Nākošie izaicinājumi?
(btw, es superaktīva būšu brīvdienās, tad arī notiks visi dueļi (ir izņēmumi))



Tigra2
Tā es izdomāju bikiņ interesantāk...
Tagad ir iespēja iegūt ecchi kartiiti. Kas grib to dabūt, iepsoto tēmai atbilstošo.
laiks:
no šī brīža līdz rītdienai.
Kur?: vienalga!
prasības:
gaiši violeti mati, gaišzaļa apakšveļa.. cik nu tās ir... metene, ne transvestīts smile.gif
zaļas acis.

tas tad arī viss, labākais dabon kartīti.

atcerieties ar 5 kartiiti varat dibināt dojo, ar 10 kartiiti esat master, ar 20... whoa uzrodas jauni noteikumi.. ar vinjiem kurš katrs sacensties viss nevar....
10 kartiites var apmainiit pret vienu no 20 ekskluzīvajām Master kartiiteem, 5 master pret vienu no 5 joker kartiiteem..
reti komplicēti bet vareetu buut uuber

Tātad:
ziimeejam ecchi
Kikyou
IPB Image

Iemesls, kāpēc es nekad nezīmēju ecchi. OŽ PĒC PEDOFILIJAS! Es nemāku uzzīmēt neko, kas kaut vai līdzinātos seksīgam, es varu tikai uzzīmēt kautko sasodīti piemīlīgu ar maz drēbēm.
Un kad es pēc tigras apraksta tā viņu uzzīmēju... Vienalga no kura gala skaties, atgādina Mashiro no Mai HiME. o.ō
Cowkiller
man sexuaalais zakjis! lol blush.gif
IPB Image
sorry par quality man ir mob telefons biggrin.gif
Taison
Damn... paveelu pamaniiju tigras postu... sad.gif

aaaj... gribeejas dabuut to kartiiti...
Kikyou
Ja nemaldos, Tigra man skaipā teica, ka līdz kādiem pieciem rītā var šeit likt iekšā, tā kā tev vēl ir laiks. (:
Taison
reku mans variants!! pulkstens veel nava 5:00 no ritaa taa kaa es iekljaujos grafikaa biggrin.gif
Click to view attachment

un reku orgjinaals kaa BMP formaats...
Click to view attachment
Tigra2
vispār sasodīti grūti izvēlēties ziniet!
Ok, nepiesieties, bet uzvar
Cowkiller!
IPB Image

Kikyou zīmējums ir sasodīti mīļš, ir gan echi hinti, bet nav echi diemžēl. Tāpēc kikyou dabon cute kartīti. XD

IPB Image
Taison zīmējums ir labs, bet ne tik ecchiigs kā Cowkiller darbs, un tomēr taison iegūst:
zilo zvaigznīti^^
IPB Image

(trīs zilās zvaigznītes var apmainīt pret kartīti, tāpēc piedalīties un izaicināt vērts!)
(eksistē arī zaļās kartītes, kas tiek dotas galīgiem haltūrētājiem un tās pret kartīti var apmainīt tikai 6 )
Kikyou
Pilnībā piekrītu rezultātiem. Cowkiller darbs bija visecchigākais. Congrats! *vicina cute kartiņu pa gaisu* XD

Ā, starp citu. Baigi labais iemesls, kāpēc citiem cilvēkiem vajadzētu piedalīties Tigras konkursos, pieteikties CO un such - ja tu dari kaut vai daļu no tā, ko Tigra piedāvā, sanāk ļoti labs treniņš.
Kādā ziņā? Padomāsim, kāpēc mums dažiem bieži ir lielas atstarpes starp zīmējumiem. Jo nav ideju, ne? Bet ja tev iedod veselu ideju, ko zīmēt, kāpēc gan ne?
Arts
Tomoko!!!Duelis!!! mad.gif
Laiks no šis minūtes(16:30) līdz 17:30......
Tēma:dinamiska bilde ar action elementiem.....
Līdzekļi:parasti lietojamās progas,bet bez zīmuļiem!!!
ph34r.gif ph34r.gif

P.S.Now make me feel alive again!!!

Tomoko
Wha? Kapēc es? Ko es izdarīju? o_O
Bļē.. Action.. It's impossible for me.. But still - mēģināts nav zaudēts! ^o^
Tikai - pieprasu stundu vairāk laika. dry.gif
Arts
Very well then....es gaidu...
Cowkiller
kaa pieteikties uz CO?
Kikyou
Iedod šitam linkam pa galvu!

Unnnjā. Sorry par offtopic. XD
Tigra2
EEeeeuu, Art, tas nav pēc noteikumiem! nu bet labi... lai jau buutu...

Nākošās kartītes iegūšanas uzdevums:

Edvarda Elrika fanarts dušā. Ap roku krustiņš un viņš skatās pār plecu... lookin sexy.
laiks:
no šī brīža līdz 20:00
(ir iespēja iegūt trīs veidu kartītes, so var būt divi vai varbuut.. pat trīs kartīšu ieguvēji) excl.gif

Tomoko
Mans darbs ^^

IPB Image
Arts
Hahaha nu es tagad raudāšu!!!!
Tigra2
you both s.ck
katram pa zilai tupai zvaigznītei biggrin.gif
IPB Image
IPB Image

(pie tam tas bija nelegāls duelis...)

<un nee juus nesukojat tik traki, vienkārši kautkādiem noteikumiem jābūt>
Arts
Ak mēs noteikumus pārkāpām????? mad.gif mad.gif mad.gif Pati teici ka katram ir jāuzaicina!!Tu vērtē zīmējumus. mad.gif
Tomoko
Eu Tigra, tu esi ļauna. dry.gif XD Nākšu ciemos.
Man tātad ir radies jautājums - kā var pieteikt legālu dueli~?
Tigra2
uzziimeejiet kabača un zefīra kaisl;īgo skūpstu 1/2 stundas laikā un labākais dabon action kartiiti.
ziimeejums mini-komiksa formaataa minimums divi atteelinji. lai lai buutu kaisliigi!
Pakkun
es driiksteeju? anyway - shekureku mans

IPB Image
Tomoko
Done ^^

IPB Image
Tigra2
Shounen Ai... ok, ideja awesome!
Tomoko dabon:

IPB Image

Pakun ideja arī kolosāla, bet ne kaislīga....
IPB Image
Keydan
Tigra2 ko man darit ja es gribu izaucinat cilveku (man vienalga kuru) ar vienigo noteikumu "HUGE OMFG WTF? BIG PLANETSIZE ala BERSERK SWORDS" ???
Tigra2
JAUNS IZAICINAAJUMS!

keydan, izaicini visus. Lai ieposto pieci cilveeki sakaraa ar šo teemu, ar noteikumu, ka galvenajā lomā ir jebkas ar violetiem matiem, un dažādām zeķēm.
Un labākais dabon kartinju, pārējie zilās vai zaļās zvaigždutes)


Nevienam īsti nepieleca, kas jāzīmē?
Kautkas, nezin kas, kas saistīts ar to, kas aprakstīts keydan postā un lai tam, kautkasm būtu violeti mati un dažādas zeķes, ja viņam nav kāju.. tad zeķes turpat meetaajas apkaart.
Un taa lai tad, kad es ieraudziitu es pateiktu OMFG!!!

Es nupat iedomaajos par YAOI...
ee nu labi uzziimeejiet kautko, kas pamatiigi paarsteidz un ir saistiits ar bersek zobeniem.

ak jaa laiks: liidz pirmdienas 5:00 (man tad tieši jāceļas augšā **)

(btw, aizmirsu piemineet, ka tas fanarts liidz 1. novembra 20:00 )
Keydan
Sarkšu LATVISKI!
Tema: jebkada meirene vai puisis ar MILZIGU zobenu! Un vis!
Ja jums gribas tiem jabut, ka Tigra2 teica, violetas maties un dažadas zeķes!
Cowkiller
jobanaa grafika!!!!!
nolaadu sevi tuukstoshiem reizhu un lai manu beigto rumpi sagrauzh zhurkas!!!
IPB Image
Kikyou
IPB Image

Beidzoooot. Pabeidzu. Par spīti tam, ka es viņu gribēju blondu... Ir gan lillā mati, gan zeķes (jā, tās tur, debesīs). :3
Keydan
Ha! Tas nav milzigi zobeni!
TAS IR MILZIGI ZOBENI!!!
IPB Image
*I love you Silver* Veins no maniem labakiem darbiem!

P.S.
Kikyou, labs Cloud tev iznaca. tongue.gif
Cowkiller
mja veellviens final fantasy. tigrai un paareejiem vieglaak izlemt! laugh.gif
ReD_FoXy
Kikyou vislabaakais jo atbilst noteikumiem.

Keydan un Cowkiller aizmirsushi zekjes. *krata ar pirkstu* boogoogoo, kaunieties.
Cowkiller
eu eu galvenais bija ZOBENS UN BEEERRRZZZZEEERRRKEEER! taapeec es uzziimeeju trakojoshu meergli un vinjsh atbilst noteikumiem. tongue.gif
un zekjes tam dzekam ir kaajaas! laugh.gif tongue.gif biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.