Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cowkiller the same ol` bastard! ^^
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Cowkiller
IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

pagaidaam tas ir viss [katru dienu uzziimeeju ko jaunu biggrin.gif ]
dazhas bildes neizdevaas pievienot...
hypnotize
var redzeet, ka tev ir iekshaaa...tapec gaidiishu ko kvalitatiivaaku....man nepatiik ruutinjas...LJOTI nepatiik...
so....vislabaakais....man liekas...radiijums ar spaarniem...smile.gif
Pakkun
kjeeriens ir, var maniit. manupraat tev labi sanaak moshkji, pameegjini veelkko taadaa garaa smile.gif
Cowkiller
IPB Image


IPB Image


IPB Image


IPB Image


IPB Image
vieniigais ziimeejums kuru izkraasoju lol!!!


IPB Image
man ir veel kaudze,tachu nav scanera.... dry.gif
Karamele
kinda lol...
man patīk var redzēt ka esi daudz maz centies. otrais man patīk vislabāk.
Arts
Secondary ir laps.Man ļoti patīk zīmējumi motionā.Un predator ir kruts. wink.gif
Tigra2
zini vispār riktīgi labi!
cik redzams neesi galīgi zaļš šai jomā

...tikai zīmēt būtu vēlams uz baltām lapām,
vanda
super!!! vai iemaaciisi man zimeet pleesonu plz... sad.gif man patiik kaa tu zimee rolleyes.gif bet man ir gruutiibas uzimeet manu miilo pleesonu man nekad nesanaak maska un dreebes arii taa unsure.gif
Cowkiller
njaa...
CO, tie ir diezgan veci ziimeejumi. tagad es ziimeeju uz baltaam lapaam un man ir kaudze ar ziimeejumiem tikai nav skenera lol.
vanda, predatoru uzziimeet ir diezgan gruuti.pat man nesanaak peedas. biggrin.gif
Keydan
Labi tev padodas... Un stils tuvs manejam... Welcome on bord comrad!
kahi
pirmajam torss...njā, laikam tā to sauc.. ir pa garu.bet patīkami redzēt, ka beidzot kāds nezīmē džekenes ar dubultD izmēru. ļoti patīk čušlaks. tu varētu lieliski zīmēt scary monsters, bet ar cilvēkiem... tad tikai reperus...(no ofence)
Cowkiller
jaa kahi pateicoties manaiizkropljotajai fantaazijai es varu uzziimett ko tik pretiigu...
ak jaa neesat jau redzeejushi manu freak showu lol... biggrin.gif
izdevaas sarunaat klasesbiedru lai ieskenee ziimeejumus taakaa driiz buss mani jaunaakie darbi! laugh.gif

IPB Image
photoshop wub.gif blush.gif
vanda
nu pamaaci man zimeet plesonu plz biggrin.gif
Cowkiller
taakaa staastiishana ir par garu es uztaisiiju traineri...
IPB Image
Cowkiller
ehehheee... laugh.gif
sorry par izmeeru!
IPB Image
lotus666
nav anime tachu man jau patiik
Cowkiller
tas nav viss
tikai pagaidiet... laugh.gif biggrin.gif
Cowkiller
baigaa beibe lol biggrin.gif
IPB Image
Cilveeks
iemochii arii pa kaadai mazformata bildei, lai var redzeet kaa izskataas kopumaa... dry.gif
Cowkiller
hehehhe nevareeshu man koleegjis ieskeneeja un diskaa ierakstiija shaadaa formaataa! dry.gif
tachu lai apskatiitu pilnaa formaataa vnk uz tastatuuras atrodi + vai - un vareesi pietuvinaat un attaalinaat! laugh.gif
Cilveeks
QUOTE(Cowkiller @ Oct 12 2006, 21:38) *

hehehhe nevareeshu man koleegjis ieskeneeja un diskaa ierakstiija shaadaa formaataa! dry.gif
tachu lai apskatiitu pilnaa formaataa vnk uz tastatuuras atrodi + vai - un vareesi pietuvinaat un attaalinaat! laugh.gif


aaaah.... tu vinjas liec caur imageshack... wink.gif kautgan tur ar var automaatiski izmeeru nomainiit bildeem... dry.gif
Keydan
Body - 8.
Seja - 4.
Cowkiller
ohhhaaa verteeshanas scala no 10balleem?
kuru ziim verteeji to meiteni vai predatoru? biggrin.gif laugh.gif
Keydan
No desmit baliem un meireni. smile.gif
Cowkiller
IPB Image
es juus miilu! wub.gif wub.gif laugh.gif biggrin.gif
Cowkiller
IPB Image
whos next? cool.gif
Keydan
Ok... kas tas par lineali viņai roka? tongue.gif
Cowkiller
ak tagad zobenus sauc par lineaaliem? es esmu oldschool cool.gif
Janots
man gan vairaak atgadina zagi.... soorrryyyy biggrin.gif ! bet tur kur otaku grafiti tur parasts cilveecins vai tomeer yellow alien, baigi lidzinaas
pedejaa detalas labas tongue.gif
kahi
tas jau var būt zāģis. kurš teica, ka nevar? patīk milzizmēra sieviete no kakla līdz tai vietai, kur viņas kājas pēkšņi pazūd (nezinu kāpēc). meitenei ar ''zāģi'', ala zobenu nedaudz stulbi pirksti, taču man patīk bikšu krokas un kediņas. un tas džeks zem forumzīmes, izskatās par daudz kruts, lai noticētu, ka to leimo uzraxtu tik tiešām taisījis viņš.
Cowkiller
tai milziigai meitenei kaajas pazuud uudenii(uz pappira lapas to vareeja saskatiit biggrin.gif )
un tas `Otaku` uzraksts ir uzziimeets pa 2min taakaa taa ir baigaa haltuura...

Eternal battle
IPB Image
Cowkiller
IPB Image viena aci izskataas kriva tachu to es nelaboshu jo citaadi jums nebuutu kur piesieties heheee.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Keydan
Pirmais man atgadin vienu dziesmu...
par otro... stick to drawing predators and cool guys... but never give up!
Erik4xp
Jaaaaaa tā ACS . . . laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Man atgādina transvestītu . . .


Iepriekšējā zīmējumā zobens izskatās nenormāli plakans, vispār divdimensionāls blink.gif
Cowkiller
hehee viens killers! cool.gif
IPB Image
Arts
Tev labi pozas iznāk un savs stils ira...Uzzīmē man lūdzu action ainu kur kautkāds princis no griež ļaunjam galvu ar vienu vēzienu. tongue.gif
Cowkiller
sapratu ka 2 cilveekus ir uzziimeet gruutaak kaa 1, jo otram ir jaabuut proporcionaali lielam kaa pirmajam biggrin.gif un taa 1 sec pirms milziigas asinspeljkjes! laugh.gif
IPB Image
every body dies
but when u do
do it with Honor
Cowkiller
IPB Image
atvainojos par maniem postiem kuri kraajas rindinjaa viens peec otra, biezhi ziimeeju!
Taison
Predators!! biggrin.gif

man personiigi nepatiik taa maaja... dry.gif izzime vairak siikumus lai nav tik tukshi laukumi...
linduks
zimejumi ir labi. tikai deretu tos taisit mazliet tumsaku.
Cowkiller
tumshaakus?
kapeec tumshaakus vai vairaak eenot?
nu lab kr4 driiiz buus mani jaunaakie ziimeejumi vesels bloks heeheee! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Arts
So sweet!Ļoti labi.... smile.gif
Cowkiller
a kam tev to buildi gribeejaas? blink.gif
Cowkiller
IPB Image
shis nav mans jaunaakais darbs (4nedeeljas vecs! dry.gif )
ja jautaasiet kas tur bildee it tad zinat ka ES!!!! cool.gif
Seto
peedeejais tieshaam stiliigs.......smile.gif nice
Taison
Ipatneejs Hair-Style... biggrin.gif
Cowkiller
IPB Image
Tjen
Rosās jau kkāds talantiņš bet nu ir vel nepilnības proporcijās[kustībās] hmm un vel tava attieksme man nepatīk XD~ labi tās manas domas nevermind-o tongue.gif erm cik tev bija gadi govju sitēj O_o?
Sushi
Runājot par pēdējo darbu- poza uzzīmēta patiešām labi. Bet, godīgi sakot, izskatās pēc vīrieša ar krūtīm. Un kreisā roka ir nu vnk ''ideāla''.
Labi, nepievērs uzmanību, man šodien kritika nāk ārā.
Jā, tiešām cik gadi?
Cowkiller
man ir 15 gadi(8 novembrii varat mani apsveikt! biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif )
cool.gif and i got more where it came from cool.gif
IPB Image

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.