Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Animefests 4
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2, 3
Nuin
1-3 decembrim iekš k/t Rīga notiks ceturtais Animefests - AnimeFest. Programma ir tapšanas stadijā, skatītāji varēs redzēt: Macros Plus, Read Or Die, Grenadier un citas filmas, OVAs un seriālus.

Kā parasti mūs gaida cosplay, konkursi ar balvām, j-rock, j-pop, utt. Organizatori sagatavoja dažus pārsteigumus. Šoreiz priekš nerīdziniekiem tiks piedāvāta pieejama apmešanās vieta.

Lūdzu, ja jums ir idejas un vēlme palīdzet, tad rakstat te. Feel free to reply. =)

IPB Image

Programma:

Piektdiena
19:00 - Beyond The Clouds (Atklāšana)
21:00 - Hellsing Ultimate

Sestdiena
12:00 - Darkstalkers
15:00 - Read Or Die
17:00 - Macross Plus
20:00 - Cossette no Shouzou
22.00 - Aachi and Ssipak

Svētdiena
12:00 - Parasite Dolls OAV
14:00 - Cosplay-konkurss
14:00 - Mākslinieku konkurss
15:00 - Venus Wars
17:00 - Karas OAV
20:00 - Patlabor WXIII (Noslēgums)

*Programma var mainīties

Biļetes cenas no 2.50Ls līdz 3.00Ls. Biļetes būs pārdošanā no 22. novembra.
Abonementa cena 20 Ls, cenā neietilpst atklāšanas un noslēguma filmas (Beyond the Clouds un Patlabor), toties ietilpst bonusa paka, par kuras saturu nestāstīšu. Abonementus var dabūt, sākot no 14 novembra, sarunājot ar Ha-sanu pa telefonu 26722503.

Iespējams arī pieteikties uz naksmītni Rīgas centrā, pretī Nacionālajai Operai. Vietu skaits ierobežots - 20 gab. Cena - 4 Ls no cilvēka par nakti, ja nakšņo daudzvietīgā istabā, un 7.5 Ls no cilvēka par nakti, ja ņem divvietīgu istabu. Cenā iekļautas brokastis, gultas veļa, bezmaksas piekļuve internet. Uz naktsmītni pieteikties var, rakstot email uz info(at)animefest(.)lv
Church
vai ir iespeejams publiceet visu shovu sarakstu, no kuriem tiek veikta izveele?
Nuin
QUOTE(Church @ Sep 14 2006, 17:55) *

vai ir iespeejams publiceet visu shovu sarakstu, no kuriem tiek veikta izveele?


Pagaidām nē, jo programma līddz galam vēl nav izplānota un viss var mainīties.
Sushi
Jeeeeei! Animefests! Tās ir labas ziņas..
Tieši biju sākusi skatīties Read or Die, bet nu meibī tā varēšu arī noturēties līdz animefestam. Bet vispār forši.. happy.gif gaidu..
xikes
Animefests!
Nice happy.gif
*sāk jau plānot darba-mācību grafiku tai nedēļai*
Tas nekas, ka vēl gandrīz 2 mēneši laika. Tas nekas, ka vēl programma nav īsti zināma.
Prieks par to, ka atkal notiek.
Nedrīkst palaist garām. smile.gif
bladez
Kaapeec??? mad.gif Kaapeec tieshi 24. novembrii???? :'( :'( Kuso, kuso, kuso mad.gif Jautaajums tagad man vai tas notiek visu dienu??? (velns kaapeec prakse iekriit tieshi tajaas 2 nedeeljaas??? cik ljauni!)!
Nuin
QUOTE(bladez @ Sep 14 2006, 18:53) *

Kaapeec??? mad.gif Kaapeec tieshi 24. novembrii???? :'( :'( Kuso, kuso, kuso mad.gif Jautaajums tagad man vai tas notiek visu dienu??? (velns kaapeec prakse iekriit tieshi tajaas 2 nedeeljaas??? cik ljauni!)!


Seansi visdrīzāk sāksies ap 13:00 vai 14:00, bet cosplayeri nāk jau ap 11:00. Tākā viss beidzas pavēlu.
zeloco
O_O kad un kur varees nopirkt biljetes uz filmaam/animeem?? (jaasaak kraat nauda)
+Chibi+
Es ceru, ka šie datumi būs permanenti, jo es plānoju speciāli braukt uz Rīgu šā iemesla dēļ. Man pat jau ir plane ticket nopirkta. No Rīgas atpakaļ, hahah. Es nezinu, kā atbraukšu te, bet vismaz atpakaļ gan tikšu.
kaarleens
Bishkjin izbriina izveele par Grenadier shovs bija zem average - Lielpupaina tante shaudaas - Satur iisumaa liidz galam es vinju neiztureeju.
Gribeetos arii kaadu shedevru atklaashanaa vai nosleegumaa.
Spectre
Kā pārsteigumu (livejournalā) minēju - Super Fan Servisu no cosplayeriem biggrin.gif
Bet labprāt pārsteiguma kārtā redzētu Jauno GITS SAC SSS muuviku happy.gif
Tas tā my desires.

P.s. Kā jau ierasts festā būšu 100% smile.gif
Taka
QUOTE(kaarleens @ Sep 15 2006, 08:13) *

Bishkjin izbriina izveele par Grenadier shovs bija zem average - Lielpupaina tante shaudaas - Satur iisumaa liidz galam es vinju neiztureeju.
Gribeetos arii kaadu shedevru atklaashanaa vai nosleegumaa.

Fanserviss ūber alles...
Kima
zinu ka stulbi. zinu ka egoestiski...
bet vai kaadi vadiis? kas shogad buus?
sorry, esmu ljoti nejauks cilveeks, atziistu (publiski)
jurc
QUOTE(Nuin @ Sep 14 2006, 17:36) *

Šoreiz priekš nerīdziniekiem tiks piedāvāta pieejama apmešanās vieta.

Var uzzināt kāda būs šī apmešanās vieta? Tā būs kāda viena liela telpa kur sabāzīs visus gulētgribējošos, vai gulēt varēs tur pat uz k/t krēsliem? Varbūt viesnīca?...
Nuin
QUOTE(jurc @ Sep 24 2006, 20:16) *

QUOTE(Nuin @ Sep 14 2006, 17:36) *

Šoreiz priekš nerīdziniekiem tiks piedāvāta pieejama apmešanās vieta.

Var uzzināt kāda būs šī apmešanās vieta? Tā būs kāda viena liela telpa kur sabāzīs visus gulētgribējošos, vai gulēt varēs tur pat uz k/t krēsliem? Varbūt viesnīca?...



Pagaidām nav zināma vieta cenu dēļ, bet būs 10 vietas ( 10 cilvēkiem būs kur apmesties) biggrin.gif
Ghoul
WILL WORK FOR TICKETS!!! Ja shoreiz ar pastaav taada iespeeja. naudas man praktiski nau, viss skolaa aiziet, so es buutu prieciigs par kaadu darbinju un vismaz 1 biljeti :s
Ayumi
QUOTE
Organizatori sagatavoja dažus pārsteigumus


Ja pareizi atceros arii pagaashogad kko taaadu solija, bet kkaadi sarezgjiijumi bija ka tomeer nekas taads nenotika iznjemot zimeeshanas konkursu (biju viilusies) Ceru ka shogad kaads plaano vairaak izklaides un jautriibas smile.gif Vai paarsteigumi lieli?
XipnosS
Yeee, super! Nevaru vien sagaidīt! smile.gif

QUOTE(jurc @ Sep 24 2006, 20:16) *
Var uzzināt kāda būs šī apmešanās vieta? Tā būs kāda viena liela telpa kur sabāzīs visus gulētgribējošos, vai gulēt varēs tur pat uz k/t krēsliem? Varbūt viesnīca?...

Jurc, ja tev nebūs kur palikt vari droši nākt ciemos kojās, atradīšu tev kādu vietu! biggrin.gif
Yume
yap, ljoti gribeetos zinaat stabilus datumus, un programmu arii pie reizes, jo man atskaitot to ka no darba jaatprasaas, tad arii biletes uz Riigu jaareervee...
Lija
Pastaav gandriiz 99.9% iespeejamiiba ka abas ar Yumi reizee netiksim.. T.T
+Chibi+
lai kaamiishu tante straadaa juusu vietaa!
Nuin
Negribēju taisīt jaunu topiku.

Tā kā Animefests tuvojas radās jautājums, vai kāds no šejieniešiem plāno taisīt kādu cosplay grupu?
Naktspukjiite
QUOTE(Nuin @ Oct 7 2006, 11:07) *

Negribēju taisīt jaunu topiku.

Tā kā Animefests tuvojas radās jautājums, vai kāds no šejieniešiem plāno taisīt kādu cosplay grupu?


Bija tāda klusa doma par "Paradise kiss" kospleja grupu, bet tad jau redzēs vai izdosies kaut ko sabīdīt.
+Chibi+
Mana Eurekas grupa ir lemta neveixmei. :/
Sushi
Neesmu vēl nevienam jautājusi, bet man kkā prasās Tsukuyomi -Moon Phase- kospleja grupu taisīt! ^__^
Anyone?
Winry
Es gan vairāk gribētu pieteikties ParaKiss cosplay grupai(ja viss sanaaks)....galu galā mīlu to animi.
Bet par Festu kā tādu runājot, I am looking forward for that(as allways) smile.gif
Lija
QUOTE(+Hachi+ @ Oct 9 2006, 18:25) *

Mana Eurekas grupa ir lemta neveixmei. :/

chakars ir ar to ka ja mees nenomainam uz to laiku darbu.. tad es nedomaaju ka abas no mums tiks... jo pirmaam kartaam taa ir sestdiena sveetdiena un tas ir aiznjemtaakais laiks sheit.. un vispaar labi ja viena no mums tiks... un pirmaa jebkuraa gadiijumaa braux (skjiet) Yume... cool.gif kaa arii mums galiigi nav laika domaat par teerpiem... mes visu laiku parvaacamies/paareedamies/lasam mangu... baigi maz laika sanaak...
gramozeks
sveka Lija! happy.gif prieks tevi te sadzirdeet atkal cerams ka galu galaa viss tur jums nokaartosies
un starp citu vai kaadam nav domas kosplejot Wolfs Rain??? happy.gif ???
+Chibi+
QUOTE(Shumins @ Oct 9 2006, 18:11) *

QUOTE(+Hachi+ @ Oct 9 2006, 18:25) *

Mana Eurekas grupa ir lemta neveixmei. :/


Un tad Anemones nebuus... huh.gif
Life is Sad sad.gif




anemone buuus ( ja atradiis tissue veikalus Tuluuzaa - ja nee, tad Anemone shuus kleitu naktii, atlidojot uz Riigu), tikai viena pati.
Tomoko
Hmm... vajadzētu ierasties.. ^^ Cerams, ka rādīs arī citas animes. :3 (Nē, es uz Shonen Ai neceru.XD)
Aven
off tops bet anemone man škiet galīgi ķerta un stulba XD
+Chibi+
QUOTE(Aven @ Oct 13 2006, 17:34) *

off tops bet anemone man škiet galīgi ķerta un stulba XD



I feel flattered. dry.gif If you were drugged 24/7, i bet you'd act even worse, no, boi?
Aven
you are definately right laugh.gif bet seriāls ir foršs..tikai vot stulbu brīžu arī pietiek)))
akdies atkal offtops..damn dry.gif

Ļoti gaidu festu happy.gif tongue.gif
TRoTiLs
ceram ka nebuus taac pac garlaiciigums un sviesc kaa pagaash gad... lai veicas ar organizeeshanu wink.gif
Dzonis
nu vismaz pagāšgad bij lieliska programma, protams, ar saviem izņēmumiem, kur viss pārējais tās ēnā varēja mierīgi arī nebūt smile.gif Tā pat starlaikos tika runāts ar tuvākām vai tālākām paziņām, kas palīdzēja nolauzt laiku līdz nākošajam seansam. Kā izklaidēties var vienmēr atrast
Nuin
Animefests tiek pārcelts NATO samita dēļ. Fests notiks 1-3 decembrim. Laicīgi atvainojamies tiem kas ir izplānojuši braucienu uz Rīgu.

Citas ziņas:
Visdrīzāk atklāšanā tiks rādīta anime Makoto Shinkai
ReD_FoXy
That means no cosplay for me. Es negribu kljuut par leduskluci. Labaak buutu uz aatraaku laiku paarceelushi, nevis decembri ;_;
Church
kosplejot nevar gadiijumaa arii tikai telpaas?
jurc
QUOTE(Nuin @ Oct 16 2006, 18:22) *

Citas ziņas:
Visdrīzāk atklāšanā tiks rādīta anime Makoto Shinkai

Mmmm... patikami to dzirdēt. Visticamāk ka šī būs viena no vislabākajām animēm visā festa laikā. Atliek vien sagaidīt pārējo programmu.
Hikaru
QUOTE(Nuin @ Sep 14 2006, 17:36) *

Beidzot Animefestā kaut ko arī normālu rādīs, ne tikai kaut kādu muru, bet arī kaut ko izklaidējošu. biggrin.gif Nebūs vienveidīgi žanri... tas man patīk.
QUOTE(Nuin @ Oct 16 2006, 18:22) *
Visdrīzāk atklāšanā tiks rādīta anime Makoto Shinkai

Šitam redzēju AMV. Anime arī labprāt noskatītos.

Un ja beidzot parādītu FF7:AC (uz lielā ekrāna, labā kvalitātē un ar skaņu), tas būtu perfekti. Labprāt kārtējo reizi noskatītos.
+Chibi+
QUOTE(Nuin @ Oct 16 2006, 17:22) *

Animefests tiek pārcelts NATO samita dēļ. Fests notiks 1-3 decembrim. Laicīgi atvainojamies tiem kas ir izplānojuši braucienu uz Rīgu.

Citas ziņas:
Visdrīzāk atklāšanā tiks rādīta anime Makoto Shinkai




HAHAHAHAHAHA. Tas ir viss, ko es speeju pateikt. OH WONDERFUL LIFE!
Ghoul
Will work for tickets!
Yume
AAAAAAAAa... tas variants man patiik stipri labaak, taa kaa iespeeja ke mees ar Liju tiksim tagad ir tuva 45-55%...
es miilu NATO biedrus, par vinju droshiibas apsveerumiem.

Nu ko,tad es pat piemenu ka Eurikas grupai buus Talho.. kupenaas iisos svaarkos buus jautri.. jupiiii...
Aven
mans pat apsver domu kosplejot Dominiku wink.gif
Saki Hanajima
mans jau pieteica kostpleju smile.gif
mmmm.
Hotarubi no Basilisk

ja vēl kāds nokostplejotu Yashamaru mmmm biggrin.gif
Saki Hanajima
starp citu burvīga anime. pārsit manā skatījumā nafig visus Naruto utt.
ETM
QUOTE(Saki Hanajima @ Oct 18 2006, 11:31) *

starp citu burvīga anime. pārsit manā skatījumā nafig visus Naruto utt.

paturpinaasim offtopiku... WOW..... paarsit Naruto... Vai tu maz apzinies ka teikt ka anime ir labaaka par naruto ir tas pats kas apgalvot ka kaada mashiina ir labaaka par ikarusu autokosa trasee?
+Chibi+
Jums gan nav kauna domaat par Eurekas grupu. dry.gif Tas ir taapat kaa izdomaat taisiit paargaajienu, ja viens no juusu draugiem tikko cieta autokatastrofaa un ir disabled.


Kaut arii. Whatever.
Kikyou
Come on, priecājies par to, ka vismaz citiem būs jautri! :>
sipps
QUOTE(Kikyou @ Oct 19 2006, 15:05) *

Come on, priecājies par to, ka vismaz citiem būs jautri! :>


Visi jau nevar būt tik nesautīgi ka TU.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.