Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kaķu Zupa
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
darknight
Pāris mēnešus atpakaļ viens cilvēks man ieteica noskatīties šo anime. Ieteikums, protams, izkrita no galvas līdz pirms pāris nedēļām pavisam nejauši un negaidīti uzdūros šai 30 min garajai filmiņai kāda UO huba lietotāja krājumos.

Atzīšu, ka man šī nestandarta anime ļoti patika un iesaku to noskatīties visiem, kas to vēl nav izdarījuši, un kam nav slinkums.

Indivīdi, kam nav sveši tādi vārdi kā Andrē Bretons, Salvadors Dalī, Luīss Kerols u.tml. nebūs vīlušies wink.gif

user posted image

Te būs pāris "oficiālie skrīnšoti":

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



P.S. Nupat atcerējos, ka tas pats cilvēks, kas man ieteica šo, pieminēja arī filmiņu vārdā "Fantastic Planet". Pats gan to vēl neesmu redzējis, bet varbūt kāds no jums ir?
Guest
Hi IVI !

Pec kadam nosaukumam CATS SOUP iet UO Hubaa?
(Hello Kitty On Acid,ka runaa reklama biggrin.gif )
Sigfa
izskataas peec vaajpraata murgiem.
darknight
QUOTE (Sigfa @ Jun 29 2004, 07:41 PM)
izskataas peec vaajpraata murgiem.

FLCL jau arī nav nekāda skaidrojošā vārdnīca biggrin.gif
Batou
QUOTE (ivi @ Jun 29 2004, 08:03 PM)
QUOTE (Sigfa @ Jun 29 2004, 07:41 PM)
izskataas peec vaajpraata murgiem.

FLCL jau arī nav nekāda skaidrojošā vārdnīca biggrin.gif

un tomeer visiem patiik ne... biggrin.gif
Unmei
Noskatijus šo, vis maz man, ljoti haotisku un maz saprotamo īsfilmu. Protams dažas idejas radās - kas un kapēc tur notiek, bet nu tomēr.. traki traki.. Tas laikam augstākiem prātiem dry.gif
Yume
Eee... izskataas tiiri interesanti...
Kur taadu var artast neta? huh.gif
darknight
DC++
Yume
Un viss? A netaa teiksim torentos vinsh nekur nav?
darknight
Neesmu redzējis. Bet neesmu arī meklējis.
dark ruin
QUOTE (Guest @ Jun 29 2004, 06:26 PM)
Hi IVI !

Pec kadam nosaukumam CATS SOUP iet UO Hubaa?
(Hello Kitty On Acid,ka runaa reklama biggrin.gif )

hi IVI again!

Iespejams tev mana jautajuma laika ne bija iespejams atbildet...
Bet ja tu taisni topic'u un cilvekam ir jautajumi par sho temu,man liekas ka nav skaisti "keep silence on other people requests"... Vienkarsi,Cats Soup ir
patiesam laba un svaiga lieta starp "monster,girl,boy,event,battle,etc of the week" anime.





darknight
Sorry. Man patiešām likās, ka esmu jau atbildējis uz Tavu postu, bet laikam to izdarīju tikai savā galvā biggrin.gif

> Pec kadam nosaukumam CATS SOUP iet UO Hubaa?

"Cat Soup"

Vēl esmu kaut kur redzējis šo anime arī zem vārda "Nekojiru Udon". Tiesa, man nav ne mazākās sajēgas, ko tas nozīmē.

dark ruin
Paldies par atbilde...
Es jautaju tikai tapec,ka pats zini,nosaukuma tulkojumi varat but ljoti atskerigi
(valodas eng,jap,lv,ru),bet es jau atrodu so filminu tiesh UO zem Cats Soup...
Thanks Anyway!
darknight
smile.gif
darknight
rolleyes.gif
darknight
ph34r.gif
darknight
smile.gif
darknight
rolleyes.gif
darknight
man patīk!
darknight
ph34r.gif
kaarleens
ivi principaa var visus screnus ielikt vienaa postaa izmantojot opciju Upload IMG
darknight
nesanāk mad.gif

Bildes vietā rāda pliku textu "user posted image"

ShinChan
Vakar beidzot noskatījos šo sirreālo vājprātu. Izteikti gaumes lieta. Neteikšu, ka biju sajūsmā, taču redzesloka paplašināšanai skatīties viennozīmīgi ir vērts. Kāds apgalvos, ka filmiņjai nav nekādas jēgas, cits, savukārt, ka to vajag pa kadram vien šķetināt un meklēt simbolus un nozīmes. Taisnība kā vienmēr būs kaut kur pa vidu. Dažas ainas šajā anime man tiešām likās idejiski ļoti orģinālas, piemēram, tās izdarības ar cūku gan uz šķirsta, gan tuksnesī. Nu ko, ievērtējiet, ja jums patīk Bunjuels, Dalī u.tml. lietas.
Taka
Fantastic planet un Masters of Time animators ir Mēbiuss...
ONIX
Es arii pirms neilga laika noskatiijos un viennoziimiigi varu teikt, ka taa ir viena no manaam miiljaakajaam issfilmaam. ljoti netradicionaala un diivaina anime sirreaalistiskaa videe....manai gaumei kaa radiita. smile.gif
jurc
Te buus Cat Soup torrents ar slavenajiem KickAssAnime biggrin.gif
_Cat_Soup.DVD(AC3-5.1)[0C388163].torrent

Edit: Uhh.. noskatiijos arii! Labs, man tiešām patika! Pat titrus bija intresanti noskatīties! Šitā jāpievieno kolekcijai!
Taka
Ja liekat torrent linkus, kuros ir kvadrātiekavas, tad linkam
jābūt formā [url]http ... [/url]

http://www.baka6.com/torrents/%5bKAA%5d_Ca...8163%5d.torrent
edg
#JollyRoger pabeigushi subot Nekojiru TV.

Novilkt var irc kanaalaa: #JollyRoger@irc.rizon.net

Botlist: http://www.thejollyroger.org/botlist.php

Aatrums: Svaarstaas no 50kb/s liidz 200kb/s
Ilgums, cik jaagaida rindaa: Nekad nav bijis jaagaida.
Reizee var vilkt 1 failu, 1 staaveet rindaa. Tas noziimee, ka ik peec paardesmit minuuteem jaaliek novilkties naakamo seeriju (tas nav .torrent galu galaa tongue.gif)
Kopaa: 27 seerijas 9 failos 464mb.

Jautru skatiishanos! wink.gif
Ghoul
Well, shii ir shiziigaakaa anime ko esmu redzeejis, pilna ar moraali, kuru jaacenshas saprast, bet tas viss jau sen bija zinaams. Es droshi varu ieteikt sho animi visiem kuriem patiik anime ar dzilju domu, kilogramiem moraales un tiem kam garsho cuukas laugh.gif
Silhouette
Nejauši uzskrēju infam kaut kur, nolādēju, noskatījos.
CAT SOUP IS LOVE!
asfiksija
ūh. redzēju kaut kad pasen, pie draudzenes, kura animes vispār neskatās.
man patika mākslinieciskais izpildījums, bet pats sižets likās tāds bišķi krīpī.
FuschichO
Skatījos, jo piesaistīja žanrs (?): dementia, syrrealism

Nedomāju, ka kaut kādā tādā lietā vispār jāmeklē jēga. Sirrealitāte neparedz jēgu, bet gan sajūsmu. Un tieši ar sajūsmu noskatījos to vairākas reizes, daloties ar draugiem un radiem. Priecīgi iedomājāmies sevi kaķu vietā, kā mēs spēlējamies ar ziloni utt. Tāds imaginārais gors!

Vispār jau tur bija jēga. Mazais kaķis kopā ar vecāko māsu devās meklēt viņas dvēseli. Cik sapratu, tad puse no tās bija pazudusi.
Ginta
Filma (Nekojiru-sou) pat ļoti skatāma. Thumbs up. Man ļoti patika. Bet tas, kas sērijās (Nekojiru Gekijou)... wth?... labi vien, ka tik īss, citādi diez vai ko tik +!N7n varētu ilgi skatīties.
Tigra2
ljoti patika. :3
taads visai janciigs piedziivojums, baigi gribeetu taadu uudens ziloni sev :3
ar cuuku iespeejams dariitu liidziigi.Kursh pie vella eediis zivi, ja ir cuuka. XD
Ginta
QUOTE(Tigra2 @ Nov 7 2008, 11:54) *
Kursh pie vella eediis zivi, ja ir cuuka. XD

*waves* Es daudz labprātāk izvēlētos zivi. Un ar vellu nedalītos. (Lai ēd to ruksi.)
ankhu
es tiktiktiktiktikko noskatijos.. man rittttttig patika... kkas lidzigs spirirted away sirealisma zina... bet seit ir kkas 1reizejs.... esm parliecinats ka ar katru reizi skatoties paradisies sava fi6ka..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.