Help - Search - Members - Calendar
Full Version: otaku.lv
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Ginta
happy.gif tad nu tā: pavisam īsi un konkrēti - gribētos lai Jūs padalaties savos dzīvesstāstos par tēmu: 'kā Jūs šeit nokļuvāt??

mans stāsts:
..klejojot pa internetu un uzkrājot informāciju par dažādiem anime tēmām un vēl šo to.., ievēroju, ka nereti uzpeld vārds otaku.. turpat kk ieraudzīju sarakstiņu at testiem, kas sola ietestēt vai un cik ļoti otaku tu esi.. domāju: ai tāpat nav ko darīt.. un šeku reku, man paziņo, ka esmu viens no tiem.. mana reakcija: wth??
apskatījos vecajā labajā wikipedia, lai saprastu, par ko esmu nosaukta.. bet jau atkal: wth??
beigās vienkārši paskatījos, ko citi var piedāvāt un kādā no i-search lapām ierakstīju 'otaku'..
un vola' - viens no meklēšanas rezultātiem bija otaku.lv (..sākumā gan bija diezgan liels pārsteigums, ka kaut kas tāds var būt arī vietējs un latviešu valodā..) apskatīju galeriju, palasīju dažus topikus un nolēmu, ka nevienam nebūs pārāk lieli iebildumi, ja šeit vēl kādu laiku uzkavēšos.. tongue.gif
end of story

p.s. varbūt tie, kas šeit ir jau no sākta gala (idejas autori un citi bīdītāji -starpcitu:paldies), var padalīties par to, kā radās doma, ka vajag/būtu lietderīgi.. un vai gadījumā neesat kādu brīdi domājuši, ka tomēr (vairs) nevajag.. ??

QUOTE
Hmmmm... man liekas , ka tāds topiks jau pastāv

Edit: e?? pastāv?? es visur izmeklējos, bet neatradu.. ja ir, tad parādiet, kur un tādā gadījumā lūdzu kādu, kas augstāk stāv šo topiku dzēst.. sleep.gif
Nuin
Hmmmm... man liekas , ka tāds topiks jau pastāv, well anyway nokļuvu te caur www.anime.lv virs banerīša bija uzraksts otaku un es nolēmu izmēģināt.
Roze
Apmēram kaut kā.. šo to rakstīju savā lapelē, tad uznāca apnikums, trūka laika, nebija spēka .. un vispār.. Taču daži (laikam Church, speriet ja tā nav) sāka īdēt Kā tā vispār varot un kaut kas ir jādara.. un tapa otaku.lv - slinkums ir pasaules virzītājspēks.

Tālākās idejas jau parasti ir kā mājas tikai ar realizāciju ne vienmēr veicas kā gribētos..
xikes
Atceros, tas bija sen. Vienreiz joka pēc ieraxtīju tvent meklētājā `anime` Un tā atradu roze.lv, kur arī radās ideja par otaku.lv
Sushi
A man bija tā... (damn šitais točna kkur jau ir bijis) Mēs ar draudzenēm vienreiz joka pēc iegājām adresē roze.lv (tas bija dēļ vienas meitenes, kam bija tāds niks) un lūk, tur parādījās forša bildīte ar zēnu, kam pārgrieztas vēnas! Sushi bildīti izprintēja (un viņa, ja kas, vēl jo projām rotā mana rakstāmgalda durvis). Pēc tāda prāva laika (vairākiem mēnešiem) nolēmu atkal ieiet roze.lv.. tad tur parādījās tas dzejolis, uz kā uzspiežot, ieiet otaku.lv..
Tā nu sāku no otaku galerijām ņemt bildītes, jo biju sākusi fanot par anime. Paskatījos arī topikos.. izskatījās sirdij tuvas tēmas. Tā arī piereģistrējos kā Missy.
Drīz vien par forumu aizmirsu.. taču tad atkal pēc kāda laika iegāju tur (biju jau aizmirsusi, ka esmu tur reģistrējusies) un gribēju reģistrēties (jā, jā esmu stulba), bet vairs, protams , nevarēja.. Tā nu es apjēdzu, ka biju jau reģistrējusies ar niku Missy un nekads Sushi man nesanāca.. Oh well, paldies Yumei.. smile.gif
Tas viss. (bet šitais, man liekas, bija pie tās anketas.. nez kkur bija)
Church
QUOTE(Roze @ Aug 10 2006, 11:47) *

Apmēram kaut kā.. šo to rakstīju savā lapelē, tad uznāca apnikums, trūka laika, nebija spēka .. un vispār.. Taču daži (laikam Church, speriet ja tā nav) sāka īdēt Kā tā vispār varot un kaut kas ir jādara.. un tapa otaku.lv - slinkums ir pasaules virzītājspēks.
...

bija roze.lv, kuraa pa laikam ieliki kaadu mazu gliitu apskatu, dazhus linkus, veel sho to, tad bij slinkums, lielais slinkums, vislielaakais slinkums, kura laikaa tu nedariiji tur neko neskatoties uz tirdiishanu (tieshi rozes.lv sakaraa, ne par forumu per se ;>), un tad bija roze.lv kas forwardeeja uz otaku.lv. pamanot forumu, peec pieraduma pieregjistreejos, lai nebuutu mans visur lietotais niks aiznjemts (tas laikam arii rezulteejaas pseido low-id), pusgadu-gadu nebiju sheit, liidz aiz dariit nav ko/baklaana sishanas eerai, kad saaku aizvien biezhaak te iegriezties. ;>
P.S.
roze, a runaajot tieshi par webu, par peidzhu ar rakstiem .. ko domaa par comunity's wiki variantu?
+Chibi+
Nuuuu..... Mani atvilka aivvv. Haha. So blame him. Es mācījos ar aivvv vienā fakultātē, viņš man pateica, ka animes skatās daudzi cilvēki, sapazīstināja ar Yumi un tad jau panesās... Bet man šeit no sākuma nenormāli nepatika nav jau tā, ka tagad nenormāli patiktos, but anyway... Šejenieši bija pretīgi snobi, kas visus n00bus nolika gar zemi un paspārdīja pēc sirds patikas, hahah. Bet nu es jau arī bij' spameris, i suppose.
Roze
QUOTE
roze, a runaajot tieshi par webu, par peidzhu ar rakstiem .. ko domaa par comunity's wiki variantu?

Patiesībā nav slikta ideja.. pamēģināsim..
Psycholog
Ha!
Nu bija taa...saakaas viss ar animefestu, kad es uzejot vinju saitu saaku pa iistam intereseeties par anime...nu attieciigi kaadu laicinju smagi ka4aajos pa dc++ ar visiem tiem anime utt...ar laiku pamaniiju, ka anime patiesiibaa ir diezgan populaari palikushi kautkaada iemesla peec, nu tad man logjiski radaas ideja radiit anime forumu smile.gif un logjiski, pirmais kas man ar to saaka asocieeties - savs irc kanaals, nu paarbaudiiju, vai #anime nav jau aiznjemts...un logjiski, vinjsh jau bija aiznjemts un logjiski ka forumaa staveja otaku.lv links...
Izklausas stulbas neka es domaju ^^
jurc
Man Psychologa variants. Pamēģināju vai irc`ā nav tāds kanāls #anime, izrādās ka ir un topikā protams stāvēja links uz šo forumu.
GM
Standarta "Упал, очнулся, гибс" stāsts. Ieklīdu, piereģistrējos un veiksmīgi pazudu līdz kaut kā sanāca atklāt, ka pāris korifāni te aktīvi posto. The rest is, kā saka, history...
Seila
Ljipa pierunāja savā laikā reģistrēties ar domu, ka vajadzētu kādu spameri. Spamot nesāku. Sirdsapziņa neļāva. Un tad pazudu. pēc tam iepazinos ar raini, kura iepazīstināja ar visiem šejieniešiem. Tad arī panesās.
Dead Star
Kaut kad 2005. gada sākumā biju uzskrējusi šim forumam..Nu tā apskatījos,apskatījos un aizmirsu(diemžēl dry.gif pati uz sevi tagad dusmojos),bet vēlāk rudenī liels paldies Kagomei tā teikt no jauna atklāju šī foruma visus piedāvātos labumus un piereģistrējos.Bet Kagomi atradu caur veco dc,kur ar atplēstām acīm skatījos,cik gan daudz viņai ir anime stuff un tā.Kopš tā laika regulāri ik dienu iegriežos happy.gif
Kirara
Man Shigeru paraadiija sho anime forumu.
Vinjsh man taisni raadiija useru galerijas taapeec, ka es pati ziimeeju anime stilaa un es vareetu arii likt savus darbus tur. Taa arii pieregjistreejos.
Aven
Mani atvilka Kenshin sakot ka ter infa par animefestu
Storm
Es taapat kaa Xikes tvnet mekleetaajaa ieraxtiiju magic word "anime"... ph34r.gif
ShinChan
Bija tā. Savos anime resursu meklējumos iepazinu roze.lv kur slinki šad tad kaut ko ierakstīju, un tad ja kā jau Church teica vienreiz offtopikā pacēlās jautājums par anime mīļu virtuālās pulcētavas izveides iespēju (laikam es ar biju viens no tiem īdētājiem, but who knows) un tā nepagāja ilgs laiks līdz 2004. gada februārī dzima šis lieliskais forums. Kādu nedēļu pa to padzīvojos nereģistrējies, taču tad nolēmu savas attiecības padarīt oficiālas.
Kikumi
Kaut kad sen atpakaļ uzskrēju lapai roze.lv (tas bija caur Google). Kādu laiciņu to apmeklēju, lai smeltos ziņas par anime pasauli utml. Caur roze.lv arī iepazinos ar šo forumu. Sākotnēji nemaz nevēlējos šeit reģisrēties, taču tomēr nolēmu (ar vairāku mēnešu vilcināšanos) šeit kļūt par aktīvu biedru. Esmu šo to spamojusi, bet tas jau tagad pieder pagātnei... ph34r.gif
edg
Visiem tik interesanti staastinji... sad.gif
Tieshaam vairs neatceros, bet shkjiet, ka es atcereejos par anime chaniem, kuros n00b buudams kaadreiz seedeeju, ieliidu, izlasiiju topic un...
Galvenais, ka es veselu muuzhiibu biju paarliecinaats, ka spiitiigi palikshu bez avatara. Un tikpat muuzhiigi domaaju nekad nemainiit traktoru uz neko citu. Grozaas lietas neizdibinaamos celjos.
Shinobi-sama
Nemaz iisti ar neatceros kaa es uzkliidu. Random'aa atradu un viss. Taapaat kaa daudzi citi anime/japan related source ir atrasti, vienkaarshi mekleejot ieksh google.lv vai google.co.jp. Viss saakaas ar informaacijas mekleeshanu par japaanu un jebkuru rakstu saistiitu ar japaanu lapaas latvieshu valodaa, un peecaak jau notiek pamatiiga urbshanaas cauri linkiem, no vienas lapas uz naakamo, taa arii es laikam ieklainjoju shajaa forumaa.
Rayger
Savā laikā, entos gadus atpakaļ aktīvi spēlēju cs un apmeklēju resursu gign.lv. Tur atradās (laikam atrodas vēl joprojām) viens tāds jauks links "kā pareizi jāspēlē cs". Tas links veda uz rozes lapu, kā rezultātā uzdūros forumam, tad piereģistrējos.
Revol
Teikshu godiigi, preciizi nemaz neatceros, bet visdriizaak ka tas bija atrodot linku kaadaa google.com vai siets.lv, un tad jau kaut kaa viss aizgaaja...
Isabel Carmin fon Edelhain
Ne caur netu. Agrak bij cītīga EN lasītaja nu un tur (laikam ap AnimeFest 2 laiku) bija lapas adrese. Tā ar izlemu pec šaubīšanās kadu laiku reģistreties.
Rune
Lasīju roze.lv, kad redzēju, ka ir izveidojies jauns forums, uzreiz piereģistrējos. Tas ir arī viss. Atnācu, redzēju, reģistrējos. (Latīniski varbūt labāk skanētu.)
Spectre
Viss sākās ļoti sen smile.gif - Cik banāli tas skan laugh.gif
Nejauša interese par anime, nejauši pāris ed2k linki, pāris hubi ārzemēs - radās zvērīga interese, pa cik esu IRC'ists no laika un Roze tur bija pazīstams cilvēks citu vidū, mani ātri apgaismoja, ka man būtu īstais ceļš uz lapu www.roze.lv, arī uz 118 ātri atradu kanālu, njam atmiņas, sēžam mēs 4 cilvēki ok 3, jo 1 no tiem ir bots laugh.gif Bet jāsaka paldies Karlitosam un Rozei =) izpalīdzīgi cilvēki, iedeva roku un ievilka dziļāk anime pasaulē, pa cik man bija maza sajēga what is GOOD STUFF laugh.gif
Hikaru
Viss notika tā:
2004. gada Oktobrī atvēru Internet Explorer. Nospiedu uz Adress, atvērās izvēlne, kur ir saglabātas iepriekš apskatītās lapas. Nu tagad izvēlēšos animenfo.com... pēkšņi pamanu pirmā rindā burtu savienojumu animefest.lv. blink.gif blink.gif ....animefest.lv... fest.lv... anime... lv.... LV? ohmy.gif Atvēru šo lapu. Tur bija latviski rakstīts: "...Kino Rīga notiks 1. Baltijas Anime festivāls..."..... blink.gif ohmy.gif Nevar būt.... Latvijā?...Tur vēl gandrīz nekas nestrādāja, sāku meklēt sīkāku informāciju par animefestu. Uzrakstīju googlā "animefest". Iegāju laikam anime.lv lapā, tur bija links "sīkāku informāciju par animefest meklēt šeit". Nospiedu to. Tur bija informācija par animefest latviešu valodā. Sāku lasīt. Rādīs Ah! My Goddess OVA blink.gif . Obanā!... Lasīju, lasīju... Pēc tam sāku domāt, kas tā par lapu, kur es šo tekstu lasu... Tas ir forums?...ogo... o..t..a..k..u..lv. blink.gif LV? Latvijā ir forums par anime? ohmy.gif ... Nevar būt... Saku lasīt forumu... Visi runā par anime un animefestu... waaa.... very exciting... 2 nedēļas pirms animefesta visu laiku biju very excited... pa naktīm vispār gulēt nevarēju.. animefests...aaa.. animefests... aaa.....animefests...aaaaa........AAAAA.....ANIMEFESTS. Latvijas pasaulē pirmo reizi būs animefests... AAA... Kamēr jūsmoju par to, vienā naktī iedomājos:" Eu, es taču varu piereģistrēties otaku.lv forumā un uzrakstīt, ka Inuyasha ir super anime!" Nakošajā rītā piecēlos un piereģistrējos forumā un uzrakstīju savu 1. liktenīgo postu. Un tā aizgāja pamazām cita postošana:"Es nopirku biļetes uz piektdienu un setdienu", "Es iešu uz to un to anime", "Es sēdēšu tajā vietā", " Bet citā sensā citā vietā".... un tā aizgāja traļi-vaļi. biggrin.gif
aivvv
nju ko ssajaa linkaa vairak vai mazaak var izlasiit par manu pirmo saskarsmi ar otaku laugh.gif laugh.gif laugh.gif

un jaa esmu lepns ka atvedu jums chibi vinna sso forumu ir dariijusi daudz labaaku wink.gif
Yume
heh, kādreiz kurbijkurnē bija tād pats topiks, tur man bija interesantāks stāsts rakstīšanai.. Ar otaku.lv viss ir vieglāk.

Mans meklēja WeissKreuz seriālu, sen tas bija, un uz to brīdi vienīgie pieejamie resursi lādēšanai bija IRC un DC++, pēdējā es arī dzīvokjos un runāju ar prātā līdzīgiem, tas ir .. anime faniem.
Vienu dienu, kad mani nervu resursi jau bija izsīkušie meklējos augstāk minēto WeissKreuz.. es sāku prašņāt paziņām, kas ko zin, kur tas ir ņemams. Un tagad vairs neatceros kas tas bija, DarkRuin vai AmonRa, bet man teica atrast useru - Roze, tam esot šārē redzēts, tas ko man vajag. Useru hubā es toreiz tā arī nesagaidīju, toties uzraku roze.lv ar to pašu lielo palīgu starpniecību.
A tobrīd roze.lv bija lapele kur bija guesbooks kurā cilvēki sarakstījās..
Un tad tapa gaisma..
+Chibi+
QUOTE(aivvv @ Aug 11 2006, 17:57) *


un jaa esmu lepns ka atvedu jums chibi vinna sso forumu ir dariijusi daudz labaaku wink.gif



Haha, paldies, paldies. Būšu tev mūžam patiecīga par šo labdarības izpausmi.
Kikyou
Hmm. Iisti neatceros, tas bija pirms diviem gadiem kaa nekaa, bet man liekaas tas bija kautkaa saistiits ar veco anime kanaalu IRCaa. Biju zaljsh gurkjis anime lietaas.

Toreiz biju visjaunaakaa (peec vecuma) visaa forumaa, par ko biju baigi lepna, heheh. :3
Keydan
Emmm... Es tagad neatceros. Vai nu es redzeju reklamu viena HUBa vai es vienkaši "prikola" pec uzraksiju "Adres" loga www.otaku.lv !
kaarleens
Hmzz ideja par forumu tieshaam radaas roze.lv quest bukaa, jo roze pats palika neaktiivs un postoja ar vienmazaak rakstu tur.
Atceros saakumaa moderatorus daliija visiem kas gribeeja laugh.gif
Rune
QUOTE(kaarleens @ Aug 15 2006, 09:36) *

Atceros saakumaa moderatorus daliija visiem kas gribeeja laugh.gif


Tas ar` ienāca prātā, bija tikai jāpiesakās komentāros happy.gif
Kaede
Es gna neesmu manījusi šādu topiku bet es jau parasti esmu reāli neuzmanīga... unsure.gif
Es šeit nokļuvu pateicoties vienam cilvēkam, kura bija pirmā, kas sāka fanot par anime. Tad es piereģistrējos vnk lai pastītos, kas te īsit notiek, bet man bija reta piekļuve netam un forumā biju neaktīva. Tad man pieslēdza internetu un es atcerējos par šo vietu un atkal kļuvu šeit aktīva.
Dāvids MD
Mans stasts- divas dalas.

1. dala.
Vienreiz uzgaju so lapu caur kurbijkurne.lv, uzmetu aci, ne ipasi saistija. Izsledzu.

2. dala.
Draudzene (kahi- seit foruma) ieteica, uun es domaju pameginat atkal, un man patik.
Tigra2
Hmm... tas sākās pasen, kad mekleeju Inuyasha wallpaperus. Atradu veselu chupu ar labaam saiteem, ear-tweak; inuyasha images; inuyasha humor...utt, un tad caur google iegaaju tostermaizes radiitajaa topicaa Inuyasha, kas patīk, kas nepatīk , tad iegāju Useru galerijās un ieraudzīju Kikyou topicu, biju sajuusmaa, ka te ir ziimeetaaji, nju un tad arī piereģistrējos, un esmu viens no aktīvajiem memberiem tagad, neteikšu, ka kāds īpaši priecājas, ka te esmu, bet pašai prieks. happy.gif
(Varētuteikt, ka Kikyou ir vainīga pie tā, ka es te esmu, mētājiet vinju ar tomaatiem, ja kaadam pret mani ir pretenzijas biggrin.gif )
Naktspukjiite
Kaut kad sēēēēn, sēēēēēn atpakaļ, kad "klab.lv" vēl bija "journal.bad.lv", dzīvoja reiz divi lietotāji "naktspukjiite" un "hope".
Naktspukjiite ik pa brīdim gaudās par savu dzīvi, bet Hope mūžīgi sajūsminājās par animēm (īpaši "Chobits"). Sajūsminājās, sajūsminājās... Naktspukjiiti arī parāva intrese - kas tas pa zvēru, ko tas ēd brokastīs?
Nu un tā arī ar laiku no šī paša lietotāja uzzināju par otaku.lv esamību.
bladez
Divi vārdi: Hack.nite.lv (lv naw vaards biggrin.gif )!!!!

Biju pirms tam noskatījies 1 animi (RO) un kautkur hnlv uzpleldeeja shii adrese. Dazhreiz es aiz garlaiciibas apmekleeju visaadus linkus, un taa es sheit nokliidu biggrin.gif !!!
harpy
paara gadus apakalj kautkaa te iekliidu(naf ne mazaakaas nojautas kaa, tas bija sen) noveerteeju sho forumu kaa mirushu... kad te manc i pieregistreejies aigarius mani iedvesmoja piereghistreeties shite, gez, forums veeljoprojama ir miris biggrin.gif

What am I doing in this cold dead place? ah, right annoying people biggrin.gif
rebel
oi, ar mani sanāca tā diezgan jancīgi.
sākotneji ar anime pazīstama biju tikai tik daudz cik RTL2 un pa retam kkāds vācu mūzikas kanāls (VIVA? laikam jau..neatceros vairs..) rādīja. (jo tajā vecumā,kad pa tv3 kopā ar vecmāmiņu ar sajūsmu skatījos "candy,candy" tāds vārds kā "anime" nekur neparādījās un neko neizteica.bez tam, tad es tač biju vēl Ļoti Maziņa.) protams,ka skatījos, šis tas patika, šis tas nē. tad pa vidu ir tāds liels tukšs posms, kurā es pamazām arvien vairāk pieķēros japāņu animētajiem brīnumiem, taču ļoti virspusēji, pašai neko nekur nemeklējot, jo internets bij diezgan ierobežots (iezvanpieeja). tad nāca pāris brīnumaini žurnāli par anime no Vācijas, un izpētot žurnāla mājaslapu radās brīnumaina apjausma,ka, bijis man tas internets labāks, varētu daudz ko sameklēt. taču īstais atklājums notika pavisam nejauši, Latvju jaunatnei visai populārajā lapā draugiem.lv. nē, nedomājiet,ka biju tik attapīga, lai meklētājā ievadītu vārdu anime - nekam tādam man laika īsti nebija,jo interneta ierobežojums radīja nepieciešamību visu komunikāciju veikt īsi un kodolīgi,bez papildus izklaidēm. patiesībā es vienu dienu gluži vienkārši pamanīju attēlu pie "Tavi draugu draugi", kur kāda jaunekļa fōnā bija redzama...anime meitene! nu,tad neko īpaši nedomājot vienkārši nosūtīju vēstuli (vai uzaicinājumu draudzēties, nu jau gan vairs nav ne jausmas) ar kaut kādu tekstu,kas saturēja teikumu "Tava anime beibe?" un saņēmu arī atbildi, ka tā patiešām esot viņa anime beibe un jautājumu "otaku.lv?" tā man bij pirmā dzirdēšana pat par vārdu "otaku", kur nu vēl par šādu lapu.. atbildēju,ka neesmu to apmeklējusi un pateicos par informāciju. tā nu tika atklāta šī lapa, un pēc kāda laika daudz nedomājot notika piereģistrēšanās. Lieki teikt,ka sapratu es te sākotnēji aptuveni .. neko. man nebija nekāda priekšstata par to kas ir kur un kas ko nozīmē. tika veikts secinājums, ka šī vieta der tikai bildīšu aplūkošanai, jo viss pārējais man ir par sarežģītu, un maz iespējams, ka ar laiku pieradīšu un iemācīšos.bet.. kā var redzēt,laikam jau pieradu,jo tad,kad pieslēdza normālu pastāvīgo pieslēgumu, jau biju nedaudz pašizglītojusies un iepētījusi arī kādas online mangas, un arī forumu sāku redzēt ar gluži citām acīm..un tad izrādījās, ka te ir sasodīti daudz visa kā laba! ^^
un tā nu es te paliku.uzzināju daudz jauna, sapratu,cik maz es zinu, un pamazām (jāatzīst,lai cik ļoti gribētos noliegt) nonācu pamatīgā anime atkarībā. laugh.gif heh. vēl joprojām zinu maz, ķeru un grābju visu,ko vien varu savākt, un esmu šo vietu iemīļojusi. un pateicoties šejienei esmu atklājusi tik daudz jaunu,brīnišķīgu anime un ar to saistītu lietu.bijis diennaktī vairāk stundu,varbūt arī izdotos noskatīties visu,ko gribas, bet nevar paspēt..nuja. tā lūk. tas nu īsumā arī viss. laugh.gif
Karamele
nu uzgāju es otaku vispār tā dīvaini, pirms apmēram pusotra gada 2 naktī sēdēju pie interneta un kaut ko meklēju, un uz almighty google rēķina atradu otaku, jo pilnīgā prāta aptumsumā nezkāpēc uzrakstīju laikam anime or somethin' parādījās otaku.lv mani ieintriģēja nosaukums, paskatījos un tas patiešām izmainīja manu dzīvi o,ō no sākuma nereģistrējos jo man nebija ne mazākās nojausmas par anime un mangu. uzzināju vairāk un piereģistrējos. bet vispār...nolādētais internets tā samaitā cilvēkus.
kaiva
heh, mans stāsts ir pavisam īss, un konkrēts, pateicoties nikam kurbijkurnē(pardon, pateicoties Inuyashai) iepazinos ar vienu burvīgu cilvēku ko jūs šei pazīstat(varbūt) kā Kikio. Un viņa man tad arī pastāstīja par šo forumu, tas arī vis. biggrin.gif
kahi
tas bija drausmīgi! es, nabaga dvēselīte, mierīgi dzīvoju savu mierīgo dzīvīti, līdz, iepazīstoties ar viņiem, es apēdu sarkano ābolu, ko tie man piedāvāja. āķis, gluži kā aerosmith klipā, bija lūpā un ievilka mani jūriņā! tā nu es te tagad peldu!
aruka_sei
uzrakstiju googlē ''kur var dabūt mangu latvijā'' un man uzreiz izsvieda linkus uz otaku.lv smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.