Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime nakts 5
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Nuin
Anime nakts notiks 8.septembrī

Programma:
21:00-21:50: Blood: The Last Vampire
21:50-22:00: Pārtraukums (AMV)
22:00-00:00: Nausicaa of the Valley of the Wind
00:00-00:15: Pārtraukums (AMV)
00:15-01:10: REC
01:10-01:25: Partraukums (AMV)
01:25-02:15: Nasu - The Summer of Andalusia
02:15-02:30: Partraukums (AMV)
02:30-03:45: Labyrinth of Flames

Biletes cena 4Ls
lastguru
ne viens, ne otrs datums nav iipashi piemeerots, ja tu paskatiisies uz afiishaam... bet imho ja tomeer jaaizveelas tad pirmajaa (ceriibaa ka neviens negribees iet uz Re-Loud)
X_Kamui
1 septembrii buutu vislabaak.... man....


uz skolu tik un taa neie6u xD
sipps
es domaju ka paša sakuma datumi ir izveleti ļoti neparocigi, jo cilvēki 1 septembrī parasti mēdz taisīt lielus vai mazaus svinīgu pasakumus, liela daļa anime festa akīivo dalibnieku, kas taisa paskumus un konkursus un u.t.t vel ir skolnieki un ar studentiem ir aristotelis. tākā šie datumi ir diezgan piesatinati jau tapat, tapec pratigāk rikot kadu nedeļu pec visa ta jampadrača kas parasti notiek 1 septembrī, tākā ta vel ir 5-diena tad varat iedomaties kas darisies vecrīga. bet tas nu tā
Aven
mani apmierinaatu 1.septembris happy.gif
Dero
1. septembris ir gana labs, tikai vajadzētu atklāt repertuāru un vietu, kur tas notiks.

P.S. Par to, ka tas ir 1. septembris un daudziem ir pasākumi savā miestā, tad varu piebilst ""Menshe naroda bolshe kislaroda"(no Ice Age Goblin Edition).
Noriass Gato
Nu jā, arī tiesa, tikai ka nesanāk otra galējība no pārapmeklētības
Rags
Es par 1 septembri tongue.gif
Nuin
Anime nakts notiks 8.septembrī

Programma:
21:00-21:50: Blood: The Last Vampire
21:50-22:00: Pārtraukums (AMV)
22:00-00:00: Nausicaa of the Valley of the Wind
00:00-00:15: Pārtraukums (AMV)
00:15-01:10: REC
01:10-01:25: Partraukums (AMV)
01:25-02:15: Nasu - The Summer of Andalusia
02:15-02:30: Partraukums (AMV)
02:30-03:45: Labyrinth of Flames
Rags
Pirmo postu ar atjauno wink.gif
Seila
Programma izskataas daudzsolosha. viens jautaajums man kaa cilveekam kursh nav aomekleejis shaada veida pasaakumus cik ir daliibas maksa?
Nuin
Biletes cena 4Ls
bladez
otrs jautājums no cilvēka kursh nav apmekleejis shaada veida pasaakumus: Kur tas notiek???
Nuin
Noass-adrese

Aven
Tu lasi manas domas wink.gif
Noriass Gato
Kāds var iedot norādes kur lasīt par par 3 un 4 filmām programmā?
Aven
Domāju ka šis REC ir tas pats
REC
unte ir otrais

Nasu - The Summer of Andalusia
Un vai tad tiktiešām grūti atrast Anidb.net infu par animēm?
sheesh
Seven_of_zero
Laikam es būšu. ar zobeniem.......... biggrin.gif
es tur ieradīšos jau ap 20.00.
Brencs
Tas ir atvērts pasākums vai tik izredzētām personām, vai kā tamlīdzīgi?

+Kautkur dzirdēju k-ko par guļammaisiem vai ko tam līdzīgu (k-gan laikam k-ko jaucu) - attiecīgi jautājums - vai uzreiz pēc 03:45 met ārā vai arī ir iespēja sagaidīt rītu?
Rags
Es būšu tongue.gif
Aven
Paceļ roku
Church
laikam nespeeshu buut, lai gan programma patiik. otra neguleeta nakts peec kaartas .. n, nespeeshu taa sevi daargo-miiljo mociit. ;>
+Chibi+
nedēļā man ir viena nakts maiņa, un atkal - omfg, I'm the queen of bad luck - tā iekrīt tieši Anime nakts laikā. Grargh, life's not fair. Especially to me.
Brencs
QUOTE(Shumins @ Sep 7 2006, 23:06) *

Itkaa laikam met laukaa...Jo nekaada guleeshana uz kugja klaaja nesanaaks... dry.gif

Nus gulēt gan es tur negribētu, bet paldies par infu. smile.gif
Starp citu, kas rīko pasākumu?
Dero
Kā parasti ierasties laikā nav pieklājīgi, vismaz man.

Par programmu varu teikt, ka 2. filma netika noskatīta gandrīz vispār, jo skatoties filmu pašā ekrāna centrā dominēja kāda galva, nezinu kura, kura retu reizi pieliecās, lai man parādītu, kādu mazu daļiņu no filmas. Bet REC un Labyrinth of Flames bija tiešām labas animes un bija interesanti skatīties.

Par pasākumu, mani ļoti neapmierināja, ka tur pēc pimās filmas varēja ienākt jebkurš, kas gāja garām un tikt iekšā bez maksas, jo tos uzspiestās "biļetes" man neviens nepārbadīja
Bet nevajag atcerēties tikai sliktu, jo uzkodas bija par velti.

Pasākums kopumā bija izdevies, man patika.
Brencs
Bija jautri. tongue.gif

Visvairāk iepatikās Nausicaa from the Valley of Wind un REC (pēc šitās gandrīz neapraudājos biggrin.gif ).
Skatoties Labyrinth of flames uz beigām sāku domāt par to kā aizbraucis mājas gulēšu un vk nolūzu atspiedis galvu uz priekšējā ķebļa. biggrin.gif tongue.gif
Tautas bija vairāk nekā cerēju. woot. Biju cerējis redzēt visādus dīvaina paskata ļautiņus, bet nebija. Pats es tur dīvains biju. blink.gif
Kopumā - gaidu nākamo. smile.gif

P.S. yeee! Es ar esmu kadrā ticis. tongue.gif
Rags
QUOTE(Shumins @ Sep 9 2006, 15:24) *
15. Aven & Rags (Pareejiem sejas sadruumushas...Laikam pa maz dzerts Alus, citaadi jau nevar tureet liidzi)

Mjā, un es nebiju dzēris ne grama... vot tu gan safočēji "pareizos" momentus biggrin.gif
QUOTE(Shumins @ Sep 9 2006, 15:24) *
1. Tika Redzeetas taadas labas Anime kaa REC (Super anime par puskakja, pus koka reklaamaam, beigas gan bija labas laugh.gif )
2. Tika Redzeets Labyrinth of Flames:
(Uz beigaam vairs nebija speeka pasmieties...Un taas Panstu...Laikam novilkshu to un skatiishos veelreiz...Bija pasliideejusi man garaam)

REC un Labyrinth of Flames arī vilkšu kolekcijai un otreizējai caurskatei, tiešām iepatikās rolleyes.gif

Nu protams žēl ka tik maz to cilvēku no šejienes, un tie paši kautkur noslapstās un nenāk klāt huh.gif
Aven
Bija labi ph34r.gif
ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti labi ^^
superīgi
xikes
QUOTE
4. Nesatiku +Hachi+, Church, Windhover un xikes...(Bet gan jau)

Heh.. mani pats kaads gaidiija.. un gribeeja satikt.. njaa
Bet ja atklaati, tad es uz sho, konkreeto, pasaakumu nemaz nebiju plaanojis iet. Man jau bija sava veida nojausma, ka tur gandriiz neviena no otaku.lv nebuus, and so...
Protams, ironiski to apzinaaties un neko necensties dariit lietas labaa (tb.. panaakt lielaaku otakieshu skaitu, aizejot pasham).. bet nu.. tomeer viens no iemesliem bija tieshi shis..
bladez
Mjaaa..... izskataas jautri, bet es negaaju, jo neviens mans draugs neskataas animi, un nevienu personiski no shejienes un anime.lv nepaziistu!!!!
sipps
protams no otaku.lv uz šo paskumu neierodas pilna skaita, dažādu iemeslu dēļ, katram tas ir savs. jo tiek rīkot ari citi alternatīvi anime skatīšanās pasākumi pie kāda mājas.
Aven
"Wo ein Wille ist, ist auch Weg..."
Ja ir vēlme iet, tad ir arī ceļš? blink.gif
Rags
QUOTE(Shumins @ Sep 10 2006, 21:02) *

3. Esmu noguris peec darba or Veel tikai jaastraadaa...

Hehe, zini, nākamreiz ja būs kautkas piektdien naktī uz sestdienu, es tiešām neiešu ph34r.gif
Vienkārši sestdien koledžā biju pavisam nekāds biggrin.gif
Spectre
biggrin.gif es piektdien apsēdos ar vairākiem no anime.lv un ETM (no otaku.lv) un uz to brīdi, kad sākās anime nakts bija jau diezgan "ieliets" sevī, tapē viss bars aizvilkās tālāk klejot pa rīgas bāriem. Un tā man nesanāca kārtējo reizi aiziet uz anime nakti smile.gif

P.s. Atlikušo weekendu lūrēju animes - 3 animes (80+ sērijas) normāls maratoniņš sanāca biggrin.gif
+Chibi+
QUOTE(Shumins @ Sep 10 2006, 21:02) *

3. Esmu noguris peec darba or Veel tikai jaastraadaa...



Option "Es tieshi tajaa laikaa straadajau" neeksistee?

Cause some people work at the wierdest times (or is it just me?)
edg
QUOTE(Shumins @ Sep 10 2006, 21:02) *

Laigan man labaak patiik: (Favorite top3)
1. Mani vecaaki nelaizj...
2. Man jaamaacaas...
3. Esmu noguris peec darba or Veel tikai jaastraadaa...

Man vislabaak patiik (no dziives): "Man jaakaarto skapis..." biggrin.gif

Anyway, par to tuseeshanos vs meebeljoshanos. Ja cilveeks juut kaut mazaako veelmi aiziet paarbaudiit, vai tie otaku tieshaam dziivee eksistee, vai ir kaut kaads ljauns joks, nav nekaada iemesla baidiities. Muusu viduu ir daudz friiku, starp kuriem visdiivainaakais gadiijums tiks pienjemts, saprasts un izvar... izbar... bljins. Galu galaa, neviens neliek sevi staadiit priekshaa un izstaastiit savas beerniibas traumas. Var noseedeet visu tusu stuurii un skatiities anime, un neviens netieks: "Eu, tu, pana' shu'! Ko tu blenz tos stulbos muljkjikus visu laiku un neiedzer? Tu mani necieni? Eerglis esi?" Kgan, mosh edg taa izdariis...
Visgruutaak man bija sanjemties un aiziet paseedeet japaanju valodas lekcijaas universitaatee, kaut taadas neesmu izveeleejies un vispaar dziivojos pa citu fakultaati. Un tur gan ir jociiga sajuuta seedeet, apzinoties, ka reaali tu tur esi sveshais, kas nav ne maksaajis 600ls par to, ne kaut ko sajeedz japaaniski (it iipashi briizhos, kad pasniedzeeja prasa kaut ko pateikt japaaniski). Peec shaada maldus bailju izdziishanas treninja nav vairs nekaadu probleemu kaut kur ierasties tikai taapeec, ka esi "sveshais". Iesaku wink.gif
Church
QUOTE(+Hachi+ @ Sep 12 2006, 20:13) *

QUOTE(Shumins @ Sep 10 2006, 21:02) *

3. Esmu noguris peec darba or Veel tikai jaastraadaa...

Option "Es tieshi tajaa laikaa straadajau" neeksistee?
Cause some people work at the wierdest times (or is it just me?)

chibi:
1) atrodi koleegji/aizvietotaaju
2) advanceejies karjeraa, noriiko vietaa padoto
3) panjem atvaljinaajumu
4) simulee slimiibu
5) maini darbavietu
6) aizej dekreetaa ;DD
+Chibi+
QUOTE(Church @ Sep 12 2006, 20:42) *

QUOTE(+Hachi+ @ Sep 12 2006, 20:13) *

QUOTE(Shumins @ Sep 10 2006, 21:02) *

3. Esmu noguris peec darba or Veel tikai jaastraadaa...

Option "Es tieshi tajaa laikaa straadajau" neeksistee?
Cause some people work at the wierdest times (or is it just me?)

chibi:
1) atrodi koleegji/aizvietotaaju
2) advanceejies karjeraa, noriiko vietaa padoto
3) panjem atvaljinaajumu
4) simulee slimiibu
5) maini darbavietu
6) aizej dekreetaa ;DD


1)man ir 13 kolēģes, tikai ne vienai kaut kā negribējās strādāt piektdienas naktī manā vietā
2) I should, I love domination, hohoho
3)būs tikai no 18.09.
4)I'm never ill!!!! Even when I am, i am not!
5) >.< Mn patīk 8 bezmaksas biljetes uz kino....
6) You really mean that? Like, juus iztureetu Chibi un vēl ChibiChibi?





ĀĀĀĀĀ,bruņurupucis. *sāpīgā tēma* Man pat home edition pāvietojamais artifakts nomira.
Brencs
Heh normāls kompromāts safočēts. tongue.gif šo to pat neatceros. sleep.gif

QUOTE
Mjaaa..... izskataas jautri, bet es negaaju, jo neviens mans draugs neskataas animi, un nevienu personiski no shejienes un anime.lv nepaziistu!!!!


Nu dien štruntīga atruna. Es vēljoprojām gandrīz nevienu nepazīstu (tos, ko pazīstu, pazīstu tikai tāpēc, ka nolēmu aiziet), bet tik un tā iešu uz nākamo. (ļoti ceru, ka tāda būs. o_o )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.